Aktuální stránka:9 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-23, 19:56
:oD hihi tak to je docela sranda ja si napred predstavovala jestli to vse hodlas jeste vezt mhd :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-24, 08:57
Hanco, obdobný zážitok, ale s pasovákom na hranici som mala tiež. Ako hrdý vlastník trabanta, som sa rozhodla, že pôjdeme na návštevu družobného cvi?áku v Rakúsku. Podotýkam že za blahej CK totality. Do trabika som narvala: dvoch kamošov s nemeckými ov?iakmi a svojho jazve?íka no a seba. Ke? som na hranici pootvorila okienko, že podám pasovákovi doklady cez škvíru, pristúpil k autí?ku col?ák, zahu?el nevrle "vystupte, otvoti? kufor..." Som požiadala nech poodstúpi...a on že nie, že sa vl?iakov nebojí. V momente ke? som dvere pootvorila vyštartoval jazve?ík a v tichosti sa zakusol pasovákovi do rukáva. Sú?asne za?ali príšerne reva? obaja vl?iaci a na nich ja?ali ich majitelia...Proste kino! Col?ák zmizol ako zázrakom, z pasováka som musela zvesi? jazve?íka osobne a ešte si vymámil s?ub, že vraca? sa na Slovensko budeme cez iný hrani?ný prechod.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-24, 11:58
Tak to je dobré. Takhle by se možná dostal ?lov?k za hranice i bez doklad?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-24, 12:09
Jirko, aj to sa mi už podarilo, dokonca nie len von, ale aj naspä?... :-))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-03-31, 11:27
Tak jsem se v?era ukrutn? pobavila. Synek a dcera s p?ítelem sledovali na videu jakýsi ak?ní triler. Sériový vrah se blížil k bezbranné dívce, doma všichni o?i p?ilepené na obrazovce, nap?tí by se dalo krájet...Najednou bum, ?acha, všichni nadsko?ili, dví?ka komody, na které stojí televize, se rozlétla doko?án a zevnit? se vypotácel rozespalý tcho? a s nep?itomným výrazem zamí?il na záchod.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-31, 11:38
Dobrý :o)))
Že vy?izuji ?ty?nohému démonovi pochvalu.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-31, 12:19
:oD no to musela být paráda. akce, která vám vstoupí do domácnosti! lepší než v kin?. ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-31, 12:34
Johana: Ale kdyby s sebou ?lov?k ty doklady nem?l, zákon schválnosti by jist? zafungoval.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-03-31, 13:25
Tyhle p?íhody jsou super a rozhodn? to funguje. Kdykoliv se s celou sme?kou v lét? st?hujeme na chalupu, naše obstárlé auto p?itáhne pozornost silni?ní kontroly a po nasm?rování ke kraji a požádání o doklady (a pohledu dovnit? vozu) následuje už pár let stejný povel - proboha, je?te. Takže jsem ješt? nikdy neplatila ( a že by se toho našlo).

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-04-03, 09:42
V pátek jsme si vyšli na spole?nou fret?í procházku. Máme 11m?sí?ní sami?ku Meggie a její nová "kamarádka" je 2letá sami?ka Miky, váží n?co p?es 600 g, takže je proti naší fre?uli asi dvout?etinová. Probíhalo to dost zvláštn?. Nejprve na sebe kvokaly, pak se po sob? válely, pustily dvojitý smrad, tudíž jsme všichni smrd?li jak banda tcho?? :o)
Poprvé jsem u své Meggie zažila žárlivost. Když se mi Miky snažila vylézt po nohavici, Meggie se ji pokoušela odstr?it a sama se mi vydrápat do náru?e. Nakonec to dopadlo tak, že Miky tu naši pokousala (ne moc, jen tak "fretkovsky") a Meggie mi ležela v náru?í a už se s ní necht?la bavit. P?ekvapilo m?, že se Meggie v??i kousání v?bec nebránila, jen když už to p?ekro?ilo jistou mez, zak?u?ela a vysmekla se. Ale neoplácela!
Je tedy žárlivá a submisivní :o)
Nem?že to být tím, že je naše Meggie (možná) b?ezí a Miky je zrovna v ?íji? Je v?bec n?jaká nad?je, že se skamarádí? Budeme po každé procházce páchnout jak tcho?í doup??
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-03, 10:10
Aspo? vidím co m? ?eká chci Alfovi po?ídit kámošku :o)))) p?ítel už te? vr?í že budem jak výprava magor? :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-03, 21:29
Taky se už n?kdy n?komu stalo to, co m?? Dneska jsem odchytla tcho?inu a jak ležela, tak jsem ji za?ala škrabkat na zádech a ta mrcha si to užívala ;o)) asi 10 minut ;o))

Ju, Markéto, jak se ti líbí tcho?inka v avataru? ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-04-04, 16:06
To amonnia: Ja som asi lehce natvrdlá: odchytla tcho?indu...škrábala...10 minut... Na tom je nie?o neobvyklé? Ten môj tchor si pre škrabanie chodí sám a vyva?ova? sa pri mne na seda?ke vyrdží celé hodiny. Takže odpove? je: stalo sa mi...len teraz neviem, ?o? :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-04, 16:28
:oD Johana: tak v tvém p?ípad? asi otázka zní: "Stalo se ti, že ti tcho? dal pokoj alespo? na 10 minut?"

Hmmm.... :o/ po?kat.... možná, ale nevzpomínám si kdy to bylo ;oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-04, 21:49
to Johanna - on je zatím problém v tom, že ta naša mrach akorát d?lá skota?iny, a když kvokne, je to zázrak ;o) spíš na nás sy?í a prost? je samostatn?jší ;o)
no doufám, že to škrabkání bude jednou denním po?ádkem ;o))
btw ješt? bych mohla napsat, že tcho?ina .. ona je jak p?elétavý pták ;o). Semtam má dobrou náladu, že je všechno ok ;o) ale pak na nás sy?í, kouše ;o) a ne?ekne "mrcha", co jí je ;o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-04-05, 08:36
To Jordi: ano, dá mi pokoj 10 minút...ke? spí. Inak za mnou chudí jak pes :-)))
To amonnia: To se spraví...to príde vekom...:-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-05, 19:19
johana - já vím, a ?ekám a ?ekám a ?ekám ;o))
ale když je rozespalá a za?ne mi olizovat obli?ej, tak se prost? na ni nedokážu zlobit ;o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-14, 13:16
Mam blbyho tcire. Dneska jsem oddelila Terku od Kuby, protoze je 40. den brezi, tak aby Kuba neutrpel sok pri pohledu na rodici Terku. Ta se ale zblaznila vesela se na mrize a cloumala s nema tak dlouho az jsem ji pustila. A vite co chtela? Jit na zachod do voliery:( V nove leci samozrejme zachod ma, ale proste musi chodit na jiny:) Blbka jedna. Misto aby si porodila vlastni, tak tady leze a stehuje plysaky. Kaca jedna.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-14, 15:40
:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-04-19, 09:51
Už jste n?kdo zkoušeli s fretkou pracovat na zahrádce? My jsme to podstoupili tento "sváte?ní" víkend. Upíchli jsme Meggie na okraj záhonku s tím, že se bude procházet, kam až jí vodítko dovolí, a dali jsme se do plení. Nejprve fre?ule zalezla do r?ží, 5x se omotala kolem a ?ekala, až ji vysvobodím. Po urputném zápase a n?kolika trnech v ruce se mi to povedlo. Ze všeho nejvíce ji zajímaly naše kyblíky plné plevelu. Pravideln? nám je chodila p?evracet a vyhrabávat. Ztratila jsem trp?livost a p?esunula Meggie o pár metr? dál na trávu. Sed?la tam a d?lala na nás smutný kuku?, takže ji p?ítel po 10 minutách p?enesl zp?t. Znova p?evácené a vyhrabané kyblíky s plevelem a k tomu ješt? omotané nohy vodítkem. Op?t st?hování na trávu, smutný kuku? a trasport zp?t na záhonek. P?evrácené kyblíky, ukradené zahradnické ná?iní a 1 ks rukavice... Nebudu Vás nudit, nakonec jsme skon?ili st?ídav? s fretkou rozvalenou v klín?, jednou rukou ji držíce a druhou vytrhávajíce plevel s velmi malým efektem.
No, plevel dál úsp?šn? bují, ale hlavn? že se fretka pobavila, ne? :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-19, 10:04
:o)))

no samoz?ejm?! jak máš dlouho fretku, mirim?
no tak už bys mohla v?d?t, že cokoli ?lov?k ?iní, ?iní proto, aby se vet?el do p?ízn? a zavd??il svému tch??eti... :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-04-19, 10:11
Martina: Moje fretka m? vlastní od lo?ského ?ervence, lecos jsme už spolu zažily, ale spoustou v?cí jsem ješt? nepoznamenaná. Ale tcho?ina to jist? brzy dožene :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-04-21, 12:06
Mirim: Tak to nemá chybu, když fretka vlastní tebe. A jestlipak ji poslocháš?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-19, 12:01
Tak jsme v?era málem p?išli o Freda. A jenom vlastní blbostí. (To je holt o tom, když ?lov?k za?ne být p?esv?d?ený o tom, že ON má všechno pod kontrolou..) Dcera p?išla ve?er dom? z volejbalu s oškliv? napuchlou a bolící rukou. Je to normální dosp?lá, myslící a odpov?dná holka a ví, že na to musí dávat pozor, a tvrdí, že i dávala. Ale Fred jí musel n?jak proklouznout pod nohama. Já žila v dojmu, že Fred spí v mém prádelníku, a taky jsme ?ešili tu ruku, takže jsem ho za?ala hledat až za dv? hodiny. Zví?e nikde, a tak jsem vzbudila zbytek rodiny a prohledávali jsme všechny sk?ín? a kouty (druhý fre?ák Matýsek samoz?ejm? aktivn? pomáhal motáním se pod nohy a p?edstíráním, že je Fred) a najednou slyšíme škrábání na dve?e. Za nimi stál smutný fre?ák s provinilým výrazem a dožadoval se vpušt?ní dom?. Okamžit? si to zamí?il do voliéry, vy??ral se a šel spát. A Matýsek si lehnul vedle n?j, olizoval mu ucho a s blaženým výrazem si ho prohlížel. Nás pak ješt? napadlo jít si prohlédnou barák, a ejhle, v našem osmipatrovém dom? se válely rohožky na rozpodivných místech, za našimi dve?mi ležela jakási konvi?ka, o t?i patra výš ležela u výtahu smutná kv?tina bez kv?tiná?e, opodál ležel kv?tiná?, zatímco hlína se nacházela úpln? jinde. tak jsme š?astní jak blechy o p?lnoci uklízeli panelák a radovali se z dobrého konce. Ješt? te? m? ale mrazí z pomyšlení, že to taky mohlo dopadnout úpln? jinak, a to jen a jen naší vinou!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-19, 12:12
Silva - mám ráda happy endy :o))))
Je fajn, jak to dob?e dopadlo - chudák, když si ?lov?k uv?domí, jak musí takového malého tvore?ka vy?erpat demolice panelákového interiéru... :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-05-19, 12:48
No a m? ješt? ?eká koupit láhev vína a jít vysv?tlit soused?m, že ta hezká kytka, co šla do kv?tu, jim asi nevykvete a já vím pro? :-( Já jsem sice do toho kv?tiná?e pe?liv? vložila i ty ko?eny, ale když ony p?vodn? asi byly s tou kytkou napevno spojené...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-19, 12:58
Chudinka Fredík, ten musel být unavený z takové práce :o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-05-27, 10:43
Náš Škvor m? dnes dostal.Myslela jsem jak nemá rád vodu,když se má koupat,tak je z n?j hromádka nešt?stí.Dnes ráno m?li hafíci vylitou všechnu vodu z ob?í misky a v kuchyni spouš?.Tak jsem dala ?erstvou a hned tu byl potvora Škvor a šup do misky,voda ihned v tahu a Škvor š?astný jak blecha.Tak jsem dala vodu naposled a dostala nápad.V koupeln? jsem napustila polovinu ob?ího lavoru vlažnou vodou a položila ho na zem.Škvor se okamžit? p?ihrnul a za?al se potáp?t,skákat,kvokat.....zkrátka ?ádil tak,že jsem ho tak ješt? nevid?la.Vydržel si hrát dvacet minut a byl jak vodník,pak si lehnul do tém?? už prázdného lavoru a chystal se spát.Vysušila jsem ho a dala spát,spal t?i hodinky ani se neoto?il.Už je mi to jasný mám vodní fretku:-))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-27, 12:44
A máš to opracdu fretku? Jenom jestli jsi náhodou nekoupila t?eba vydru ;o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-05-27, 20:01
No,u n?j už m? asi nic nep?ekvapí.Je to fretka jen podle jména ,jinak je to asi všechno možný:-)

Aktuální stránka:9 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist