Aktuální stránka:18 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:43
hena9: Koukám, že fredy je na sladké, to já taky.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-03, 08:49
Nedávno jsme byli sv?dky docela zvláštní v?ci.
Když našim fre?ulím dávám pastu, vždycky je volám a mlaskám u toho. Okamžit? p?eruší rva?ky a vymýšlení lumpáren a p?ib?hnou, a? jsou, kde jsou.
P?ed pár dny jsme sed?li s p?ítelem v p?edsíni na podlaze a hráli jsme si s fretkami, já jsem mu pak podala tubu s pastou, a? tentokrát on dá fretkám jejich p?íd?l. Tubu držel v ruce, volal je a mlaskal...no a fretky p?ib?hly ke mn? a za?ly po m? šplhat a ?uchat, kde jako tu pastu mám :o) Nedokázala jsem jim vysv?tlit, že tentokrát má pro n? dobr?tku páne?ek na opa?ném konci p?edsín?.

Zkrátka mají zafixováno: mlaskání - dobr?tka - pani?ka :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:07
Robinek nemá rád chlapy:-)
Vlastn? bydlí se mnou, a dv?ma tcho?íma holkama. Tento stav mu naprosto vyhovuje. (Jako k fre?á?k?m se choval normáln?, mám na mysli dvounohé samce:-))
To potom když p?ijde p?ítel, tak mu Robin dává soustavným kousáním do lokte najevo, že už je tu zkrátka moc dlouho a že má jako "vypadnout". P?ítel už si zvykl, no,.. holt co nad?lá:-) Když Robinek zjistí, že se teda ten dot?rný dvounožec zdrží p?es noc, (protože se stále nemá k odchodu)nechá toho a druhý den to zkouší znovu. Za n?kolik dn? si ale na n?j zvykne a dobrý. Jinak to platí pokaždé, pokud k nám p?ijde n?jáký chlap. Robin zkrátka všem ukazuje, že tyto samice - v?etn? m? pat?í jemu a další samec tu není pot?eba:-) Dokonce okousává i mýho ta?ku. No ale pozor, když k nám p?ijde na návšt?vu n?jaká kámoška, tak to se Robinek vyvaluje na zádi?kách, nechá se drbat, lehá si kamarádkám na klín a ony za boha nem?žou pochopit, pro? každej chlap, co byl u nás na návšt?v? má p?i slov? fretka hr?zu v o?ích:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:31
Robinek je prost? chlapák.
Když jsme m?li našeho prvního fre?á?ka Ferdu, tak m?l manžel k?eslo na kterém sedával jenom on.Když byl doma, tak Ferdík lehával na gau?i a k?esla si ani nevšiml. Ale když byl manžel mimo domov, Ferda hned utíkal a lehl si do jeho k?esla s velice pyšným výrazem.
Úpln? z n?ho vyza?ovalo - te? tady velím já.
Jinak co se tý?e hr?zy v o?ích, Ferda výborn? sloužil jako živá pom?cka besedy na téma - pro? nechovat fretky.Všechny zájemce o tento chov vyd?sil a odradil.Byl "trošku" živ?jší povahy a vlastnil velice zlomyslný smysl pro humor.
A te? je to až legra?ní - Brutík je mírumilovný, klidný pohodá? a celé okolí je vyd?šeno, jen ho uvidí venku.
Ferda je holt nau?il, že p?i spat?ení fretky je t?eba odklusat do bezpe?í.
Takže mazla Brutíka si necht?l ješt? nikdo ani pohladit.Taky dob?e.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:39
:-) To je dobrý. No, náš Robin je asi n?co,jak váš byvalej Ferda. On je takovej hrozn? d?ležitej....:-) A Brutík to je asi moc hodnej tcho?ík.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 13:41
Patty závidím:-) M?j nejv?tší problém p?i procházce nejsou ty ?ufající p?íšery, ale lidi. ?lov?k nem?že s ním po?ádn? ani n?kam dojít, nebo? po?ád je tu n?kdo, kdo si ho chce pohladit, pochovat apod. v?ci. A p?iznám se, za?ínám být na to alergická,jak mi chce každý ohmatávat mojí obludi?ku:-)
Než jsem m?la Tadeáše, tak si ob?as v práci kolegyn? st?žovala, že jí po?ád všichni ohmatávají psa a te? už tomu rozumím:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-03, 14:01
Ferdík byl moc hezou?kej a dovedl nasadit masku sladkého andílka.Muckat ho cht?l každý, ale každý jen jednou.
Ale já je všechny varovala.
A Brutík by se muchlil, ale sousedé, jejich psi a ko?ky v n?m , díky jeho p?edch?dci, vidí zabijáka.
Ferdík m?l ješt? jednu zvláštní schopnost. Dokázal každého ( v?etn? m?) roz?ílit do úplné nep?í?etnosti.A to schváln? - vyhlídl si ob?? a provád?l to, o ?em v?d?l, že ji nejvíce roz?ílí.
A když poznal, že už za?íná jít o ten jeho chlupatý život, zm?nil se ve vte?in? ve sladkého plyšá?ka a hystericky ?voucího ?lov?ka dokázal it ( taky tak rychle ) prom?nit v p?ihlouple se tvá?ícího nadšence, který Ferdu nosil v náru?í a zpíval mu há, há.
A tak naším bytem st?ídav? zn?l ?ev na téma já ho zabiju a st?ídav? zn?lo há, há.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-10-03, 14:03
Nessie:Mám stejný problém.Když jdu na procházku tak se m? bu? všichni ptají,co to mám za podivné zví?e nebo ho dlachmají.Za?alo mi to celkem vadit tak otázku:"M?žu si ho pohladit?",odpovídám:"Ne,kouše."Zatím to pomáhá.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:02
Jojo, to taky tvrdím, ale te? jsem dostala od Silvy super tip, tak ho asi p?i nejbližší vyzkouším:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:30
A co my, my jsme vosk nebo co. Taky nás n?kdy obt?žujou, taky si zasloužíme v?d?t TIP od Silvy, búúú béééé....8))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:44
Nooo, ten by ale p?ece jen m?la zve?ejnit Silva, mohla bych tu její radu n?jak zkomolit a už by to nebylo ono:-)
Takže Ivko, musíš p?emluvit Silvu:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 15:49
A je tu??? Kde je???? Silvóóóóóóóóóóóóóóó´, kde síí, co sííí, próó? tu nejsííí.....
Snad se nelekne a TIP prozradí, pjosím, pjosím Silvinko:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:01
M?a tiež ?asto "prenasledujú" na prechádzke matky s de?mi, ale akosi mi to nevadí. Len trvám na tom že mi die?a musí ukáza? ?i má ?isté ruky a nesmie ma? v rukách žiadne jedlo. Potom si môže Vl?áka hladi?. Dokonca sa mi stáva, že tchor na die?a lezie, prípadne sa cpe mamatinke die?a?a do nákupnej tašky. Fre?ák má ?udí rád a ja to beriem ako formu osvety. Má to aj výhodu pre m?a: fre?ák je úplne rezistentný na cudzých ?udí, ktoko?vek ho môže zobra? na ruky. A to je ve?ká výhoda napr. na výstavách, kde si rozhodcovia vyberajú fretky z prepraviek bez ú?asti majite?a a za pokúsanie rozhodcu sa fretke st?hajú body za povahu.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:10
Johana: Š?astná to žena:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:13
Je fajn, že je tak hodný.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:16
Ale prrr, já nemám žádný nový úžasný trik - to už tu taky ur?it? n?kde prob?hlo. Když narazím na takové ty naprosto indolentní majitele voln? pušt?ných malých ps?, v?tšinou se zatvá?ím hrozn? ustaran? a vyzvu majitele, aby si toho psa radši zavolal, že mám o n?j strach, protože fre?ák by ho mohl móóc oškliv? pokousat, a navíc BY MOHL POUŽÍT PACHOVÉ ŽLÁZY! Tihle lidé si v?tšinou myslí, že to je n?co jako yperit :-) Asi to není nejlepší osv?ta, ale blba stejn? neosvítíš. Ostatn?, valná v?tšina lidí, co potkáváme, se nechá se zájmem pou?it.
Jinak náš Fred má te? nový trend: strašn? zješitn?l a p?eje si být od kolemjdoucích obdivován, hlazen a chválen, což si dost nevybírav? vynucuje :-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:20
Já ale myslím, že to ale funguje i na n?které neodbytbé lidi:-)

Silvo, jakým zp?sobem si to vynucuje?:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:29
Díky Silvo zachránila si mi život (a i n?kterým ps?m)..:-D
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:37
Robinek má taky rád lidi, ale ne dvounohé samce, kte?í mu lezou do revíru:-) Jinak venku je milej, nechá se hladit a nekouše. Jo, s tím hlazením, no já jednou byla na výlet? se Saškou (To jsem tenkrát m?la jenom ji) a jdeme si to po Mladé Boleslavi a naproti nám jde paní s hol?i?kou a paní se tak zastavila a povídá hol?i?ce: " Vídíš Barunko? Paní má vydru." Pak se podívala na m? a než jsem sta?ila cokoliv ?íct ?íká: "M?žeme si tu vydru pohladit?" Tak jsem paní vysv?tlila, že to p?jde asi hodn? t?žko:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:42
Nessie, jednoduše: vybere si vhodnou osobu a za?ne se p?íšern? vzpínat na vodítku sm?rem k ní. Osvícený ob?an pochopí a p?ijde k n?mu. Než se sta?í zeptat, jestli ta fretka kouše a jestli si ji m?že pohladit, Fred už leží na zádech a nastavuje b?icho. Když je ob?an dostate?n? sklon?n, tcho? mu olíže ob? ruce, pop?. se po n?m trochu projde, na znamení zpe?et?ného p?átelství mu jukne do nohavice, lehce ho kousne do lýtka, poslechne si n?co chvály a spokojen? odchází vst?íc dalším dobrodružstvím. Pokud je p?ítomen i Matýsek, tak ten stojí opodál a na celou scénu se dívá s despektem, v nejhorším p?ípad? se holt nechá taky pohladit.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:45
Teda Silvo, ten Fred je ?ím dál tím víc fikan?jší, po?kej, až to se svými pedagogickými sklony nau?í i Matýska:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:49
to já jsem si to štrádovala parkem a paní povídá vnou?kovi : podívej takový p?kný BOBR optala jsem se jí jestli se jí TO na bobra nezdá moc malý a dozv?d?la jsem že mám MALÉHO BOBRA to už jsem nevydržela a poslala paní do ZOO

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-03, 16:52
:O)))
tak to seš dobrá, že do ..... zoo!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:02
Ha?ulo ty jsi z Mladé Boleslavi?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:05
Hanca: Tak toho BOBRA za m? pohla?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:07
Ne, to ne. Bydlím nedaleko od Jeseníku, ale byli jsme s tcho?em v Boleslavi na výlet?:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:09
Aha tak to jo :o)
Já už za?ínala mít radost...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:11
No,škoda. Ale t?eba zas n?kdy pojedem s tcho?ema na výlet:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-10-03, 17:59
To Martina : jo a te? se bojíme o nábytek:o)))))))
to víte BOBR je holt BOBR jen aby ta paní neomdlela až uvidí pravého nefalšovaného bob?íka :o)))
to Jirka : pokusím se jen aby m? neuhlodl prst :o)))) hlodavec jeden

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-03, 18:09
Hani, pro? jste si po?izovali bobra?

Jooooo, n?kte?í musí mít holt n?co extra.

( Kurnik šopa, já na té klávesnici nem?žu najít dlouhý malý o).

Nesmát se !
Avatar

Aktuální stránka:18 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist