Aktuální stránka:21 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:41
Patty: Však až bude zdravej, tak se m?žem zase domluvit A uvidíš, až budou dva, ubyde ti práce se zabavováním Brutíka. Ta holka ho unaví sama, takže budeš moci vstávat normáln?:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:45
Hani, díky za pozvání, ur?it? se pak ozvu.

Co se tý?e Brutíka a hol?i?ky, uvidíme.Já jsem fakt ve vztahu ke své zv??i dost šílenec.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:53
patty,
to není NADÁVKA, to je POKLONA!!
(ale necht?j po m? podrobný rozbor, prosím, dneska jednou sta?ilo! ;o))
magore....

zdraví magor!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 13:53
No, hol?i?ka utahá Brutíka, jenže, kdo pak utahá hol?i?ku??? Zase Patty :))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-13, 14:40
Jj Patty je možná magor, ale zato roztomilej :-) Ob?tavá duše, fakt, máš moje uznání.
Doufám, že náš fre?ák nikdy nezjistí, že lidi jsou schopný vstávat o víkendu d?ív než v dev?t a všední dny v šest....

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 15:08
No, já zas doufám, že nezjist?j, že se dá ve všední dny vstávat d?ív než v 8 (krom pátku, to se vstává už v 6) a o víkendech d?ív než v 10, v 11... :)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-11-13, 15:48
Ježkovy o?i - o?i ježka!!!
A to jsem si myslela, když napíšu, že kv?li tcho??m vstávám o p?l šesté, že budu p?ed vámi za blázna. No, na Patty tedy nemám!
Párkrát se mi stalo, že se potvory o víkendu o p?l šesté rvaly v kleci a d?laly d?sný rámus, tak jsem je vypustila v p?edsíni a šla si ješt? schrupnout :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:14
Já chci taky p?edsí? - máme velkou garsonku, ale bohužel všechno je jedna místnost, takže jakmile zví?e vypustim, mam spolehliv? po spánku. Je strašn? záke?nej, nejd?ív se pokouší m? z pelechu vyštípat kousáním do nohou, když d?lám že to nebolí, tahá a ?uchá mi vlasy, a když ani to nepomáhá za?ne mi zu?iv? skákat po ksicht?. A pak si ješt? jd?te schrupnout. Já chci p?edsí?!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:20
Já bych jesice mohla vypustit v obýváku, jenže tam musej bejt pod dozorem... A u sebe v pokoji??? P?esn? tak... za?nou mi lízt po obli?eji, kousat pod pe?inou do nohou, b?icha, zadku.... :) a ješt? d?laj bordel, kvokaj, dupou... Když se teda stane, že cht?j vstávat už v t?ch 7 a ?laj bordel v kleci, snažim se je ignorovat. P?ípadn? je rozd?lim, každej do 1 klece... a v nouzi je hodim do obejváku i s klecí... :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:36
Bárta rozd?lit do dvou klecí nem?žu, a?koliv, když nad tim tak p?emejšlim, tak na n?j ob?as v polospánku ?vu, že jestli toho kraválu nenechá, ud?lám z n?j dva malý... Jo po ránu bejvám protivná :-)
No a že by m? mohl kousat taky do zadku, to ho ješt? nenapadlo. Já se vždycky tlemim, když máme ?ákou mužskou návšt?vu, Bártík má ve zvyku probíhat mezi nohama a vždycky když se blíží k on?m míst?m, p?estane fretka chlapa zajímat a stará se jen o to, aby ho nehryzla do kou.í.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 16:54
šaryk: Jo, taky jsem po ránu nep?í?etná: nejd?ív ignoruju, pak nadávám, pak ?vu, pak ho vezmu do ruky a nadávám, pak už jsem mírn? hysterická, pak mám chu? ho vyhodit z okna a nakonec se st?huje s druhou klecí do obýváku. A to jenom v p?ípad?, že rodi?e už nejsou doma.... :))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-13, 17:54
No jo ?vát, je?et, to je všechno dobrý, to já taky praktikuju, jenže toho zmetka to vždycky vyburucuje k ješt? v?tším výkon?m v oblasti nesnesitelnosti. Taková p?ímá úm?ra - ?im víc ?vu, tim má Bárt v?tší radost, že se mu povedlo m? ?ádn? vyto?it a vyprovokovat k v?tší aktivit?.
Takže to dopadá vždycky stejn?, malej je spokojenej, já utahaná a p?ece stále š?astná, že se m?žu o n?co starat. P?es všechny ty starosti je to totiž d?sná švanda :-)
Ono je vlastn? docela klika, že ho mam, p?ítel mi ho v?bec necht?l dovolit (taky ho za to malej furt kouše :-)
Taky bych pro Bárta brala klidn? ješt? kamarádku, ale to bychom se všichni t?i už asi sypali z garsonky sv?telnou rychlostí...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-13, 18:07
šaryk: Anebo by sypal p?ítel? :)) jo, já jsem vždycky hysterická, nadávám jak dlaždi? a nakonec se mu ješt? omlouvám a mazlim se s nim... Meggie v tomhle klidn?jší... :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-14, 14:26
Rynn: no, on v tý garsonce byl p?ítel jaksi d?ív, pak já, pak Bárt... Takže v nejhorším sypem já a fre?ák :-) ale nebezpe?í (zatim) zažehnáno, te? si kluci dob?e rozum?j, takže tak t?i m?síce bude klid a do puberty musim chlapa ješt? zocelit...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-14, 17:18
šaryk: jenže zase vás je víc ;)) tak by vás byla v?tšina, kdyby se hlasovalo, kdo p?jde z domu...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-15, 09:33
Rynn: no nestraš, já doufám, že se všichni snesem a takový radikální zm?ny nebudou pot?eba :-)

Malej mi v?era usnul s hlavou v záchodku - trdloušek, ale než jsem ho stihla vyfotit, p?esunul se do pelíšku, chjoo..

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 10:20
Jojo, focení je d?s... nikdy se to nepovede tak, jak by m?lo :( jinak už se za?li probouzet ze zimního spánku, b?hví pro?... takže m? vzbudili v 7 ráno :,( f?uk... :(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-15, 15:13
Rynn:V sedm ráno!? Taky bych si cht?la jednou post?žovat, že m? n?kdo budí AŽ v sedm - touhle dobou jsem už na praxovišti. Co d?láš, že ned?láš?Nenabíraj? :-)

Vyfotit fretku je fakt docela problém, pá? je rychlá jak fretka...u nás žádnej zimní spánek zatim nehrozí, t?eba za rok,za dva. To musí bejt úžasný mít doma línýho fre?áka, to bych si ho kone?n? mohla prohlídnout, vždy? já ani nevim, jak taková fretka v klidu vypadá (pokud nespí zahrabaná do hadr?)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:09
Asi jak se oteplilo, tak se zas probudili... jinak chodim do školy, na vyšší odbornou, takže máme t?eba od 11... :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:13
Rynn: No tak do práce p?ed školou, šuppp

Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:16
že jo? N?jakou brigádi?ku :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:23
jsem dneska musela op?t pracovat, takže jsem vám zapomn?la sd?lit, že se hluboce omlouvám tomu, komu jsem zpochyb?ovala myšlenku, že fretka je hlodavec, nebo? se Tadeáš v?era rozhodl, že už nebude vakoveverka, ale bude králík:-) Nejvíc zbožnuje kabel od DVDí?ka, které neustále vypojuje.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:25
A hlodá?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:27
Nehlodá - zbož?uje :-)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:30
no, zatím jsem to ješt? do detailu nezkoumala:-) ale pak zase popotahoval kabely, které má za klecí:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:31
šaryk: To je ale M?J kabel, což nebyl v?era s to pochopit
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:32
Že oni si najdou vždycky na n?jakej ?as ur?itou zábavu, aby nás mohli psychicky vy?erpávat!!!?? Pan T. leze do koupelny a chce si hrát s kovovou št?tkou na WC.. Z koupelny se tedy linou velmi nep?íjemné zvuky... t?ískání, ?in?ení a škrábání. Že bych mohla zav?ít dve?e mi dojde až po tom co op?t dostanu záchvat nervu, a že ho vyhodim z okna si rozmyslim až když ho vidim, jak leze kolem trubky a neví si rady jak by se nejlépe k té št?tce dostal, když už se mu jí poda?ilo seš?ouchat mezi sokl a tu trubku...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:35
Hm, tak stejnou úchylku maj kluci, oni tu nerezovou št?tku nejd?ív povalej, takže to je vždycky rána na celej barák....a sta?í z ložnice za?vat Kryštofe...a už oba metelej z koupelny....oni to moc dob?e v?dí, že to nemaj d?lat :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:37
No, tak u nás to bu? tomu doty?nýmu nedochází a nebo na m? prdí...8)A že si pro n?j p?ijdu, mno tak a?...flegmouš jeden zimní.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-15, 16:43
Nessie: Tv?j kabel je samoz?ejm? pro Tadeáše ten nejlepší kabel, budeš se s tim asi muset smí?it a najít si jinej sv?j vlastní kabel- aspo? tak já to provozuju s ponožkama :-)

Aktuální stránka:21 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist