Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:9 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-29, 11:43
Pavel : hahahaha to byl popis hodný spisovatele :-))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-29, 12:08
To Pavel: Aj môj tchor má ve?mi rád vlhké nohy práve vylezené z vane. Lenže nekúše, ale ?o najjemnejšie ochutnáva a štipká. Nepredstavite?ne to šteklí, je to sná? horšie, ako keby kusol. Samozrejme že kvi?ím (skús nekvi?a?, ke? ?a šteklia) a tchorovi sa to hróóóózne pá?i.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-29, 18:41
Erin: jen a? jsou p?kn? takoví jací jsou ... Kuba je st?ízlík nevypo?itatelnej a tak ho beru a Míša (1.7kg) je sice macatej, ale není tlustej, je jen mohutnej. Tuhle se mi na vodítku zamotal do n?jakého k?oví tak se k n?mu shýbám Míšo po?kej já t? vymotám a tcho? n?kde n?co uvid?l, zabral a let?l ven i s takovou haluzí co za ním vlála že jsem si hned vybavil ruchadlo b?í ...??? (te? to bylo n?kde v sout?ži, kdo ho herdek vymyslel??). Míša jel jak tank v?tev nev?tev kopec nekopec a taky má hodn? velkou výdrž proti zim? a odolnost - jak jsme byli na sn?hu tak chvíli lítali spolu pak Kuba zvad a šel spát pod bundu (a i tam se repetal) a Míša ješt? nejmí? kilometr navíc ub?h a to to mastil tak že 12-ti letý dít? za ním muselo sakra utíkat ... A p?esn? takovýhle mrštný a temperamentní je chceme :-))

Johana: jo, to naši d?lají taky, po t?etím olíznutí následuje jemný stisk, pak d?razn?jší atd. ale te? naposled to Kubík pojal od konce - p?išel jsem, vid?l jsem, zahryzl jsem (se)...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-29, 20:16
Pavel - ruchadlo vymysleli ne b?í, ale bratra?í Veverkové a veverka je dle mého názoru stejna bestie vy??raná jako tcho? - nomen omen. :o)

Achillovky - na ty se podle m? specializuje každý tcho?. Vžij se do n?j - kam má taky kousnout, aby to bylo dosažitelný, dostate?n? citlivý, dob?e skousnutelný td. omu všemu odpovídá pouze achillova šlacha :o)))

Vendelín nejvíc miluje, když m?že uhrýznout pání?ka, a to pod pe?inou, práv? do achillovky a pak úpln? nep?í?etn? ská?e, kdykoli pání?ek jen slab? zana?íká (ví, že je?et nahlas nesmí). V?tšinou tiše sku?í (tedy pání?ek): "Von m? zase kousne! Zav?i ho, von m? kousne..." :o)))

Zrovna p?edv?írem to takhle bylo a potom Vendelín upadl z postele na hlavu - on nikdy v tom ajfru nadšení neodhadne rozlohu "pódia" :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-29, 20:39
Markéta - Ješt? bych v?d?la o jednom. Náš Ferda se specializuje na místo t?sn? nad nártem (jak je p?echod mezi nártem a holení, v ohybu kotníku). Pro? se namáhat když je to ve p?edu m?k?í pohodln?jší a zábavn?jší. Jinak s tou postelí mám pocit, jako bys psala o Našem Ferdinovi. M?j p?ítel byl uklidn?n tím, že není jediný pání?ek fre?áka, který takto trpí... :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-29, 20:49
Jo, to je fakt, ale ta achillovka je p?ece jenom víc dostupná a navíc lze ji napadnout nenápadn? :o))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-29, 21:10
Markéta: dík za ty bratrance Veverky :-)), víš že jsem tam m?l p?vodn? ty Veverky (jako bratry sice) napsaný ale pak jsem si ?íkal, hergot co já to jen slyšel, b?hví co vymysleli a ješt? budu za blba ... no a ono jo (tedy vymysleli) :-)) Jinak náš Kuba padá na svou hlavu bílou docela ?asto anebo se mu stane že b?ží jak pako rychle vydávajíce keh keh a zvesela nadskakujíce a v tomhle stavu nekouká dop?edu ale mydlí hlavou ze strany na stranu takže záleží na tom s ?ím se srazí. Naposledy se srazil s videokamerou (to ješt? šlo, jen jí povalil) ale když potká nohu od stolu musejí mu v hlav? kroužit hv?zdi?ky jaká to je dycky šlupka ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-29, 21:27
Jo, to znám. Pak je ješt? dobrý, když vysoko vykakuje, kvoká a p?itom je pod postelí, která má na výšku 10cm :o))))
Pání?ek o n?m pak ?íká, že je ichtyl, jelikož je tcho? v mlácení hlavou pom?n? vytrvalý, než mu to dojde...:o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2004-12-29, 21:33
Taky se divím, že je náš Ferda ješt? živý. Vždycky se (po t?ch v?tších ranách) oklepe a žene dál.
Markéta - Ferda je vždycky schovaný pod sk?íní a úto?í když procházíme kolem (není tu moc místa, takže jsou naše nohy od sk?ín? v?tšinou vzdáleny tak max. 30cm) :))) To si užívá :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-30, 00:20
Zpod sk?íní i postele musí mít takovej tcho? omlácená i zádí?ka, nejenom hlavi?ku :o))))) Proto pak sahodlouhé debaty o jeho inteligenci s mým p?ítelem :o))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-30, 09:24
ja o tchorove inteligenci nepochybuji, posledni dobou se naucil otvirat skrinku s oblecenim, protoze to je preci lepsi pelisek, a to jsem ji zabezpecila jeste zavazim :o(
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2005-01-10, 13:13
Esteze, ked som doma, mame fretky dve. Moja Kari je plysak, ktoreho si poskladame do lubobolneho tvaru a velkosti a sestrina Aisha je ta fretka, ktora je vzdy pripravena pomoct. Je to trocha problem, ak sa clovek prave hra s kladivom, podari sa tak jeden buch za pol hodinu. Chytis klinec, dobehne fretka. Odlozis fretku, dobehne fretka, odlozis, chytis klinec, fretka zahryznuta do tvojej nohy, polozis klinec, odlozis fretku, fretka zmizne za kuch. linkou, chytis kladivo, klinec, zdvihnes kladivo, fretka strka cumak nad klincom atd. Ale to urcite vsetci poznate.
Ale je to super, ak sa chcem nahanat a hrat a nechat sa ohryzavat, zoberiem si Aishu, ak chcem hladkat chlpateho tvorecka, tak si zoberiem Kari a ak sa chcem zasmiat, necham ich vyvadzat spolu. Treba sice vo velkej rychlosti zachranovat vazy a kvety a ine nepodstatne drobnosti, ale stoji to za to. Na Kari mal tento ozdravovaci pobyt v dlzke 1 mesiaca pozitivny efekt. Zistila, ze ak si nezozerie, co dostane, tak uz to nebude, lebo co Aisha nezozerie ( a to je teda zivy vysavac), tak to si schova, alebo rozsype po zachodku. Ale aj tak sa nenaucila kvokat, len Aisha sa to odnaucila.
Nechcem provokovat, ale kedy pride puberta? Kari sa narodila v maji a stale nic. Zeby uz nic neprislo?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-01-10, 16:32
To Milka: Možno Kari už v puberte je, ani o tom nevieš. Vl?ák je rovnako starý a puberta sa na ?om nijako zvláš? neprejavila. Až v poslednej dobe má trochu "výpadky" s chodením na záchod - je už v ruji. Pokia? sa zmení v rodine situácia oproti bežnému stereotypu (napr. návšteva), ide sa väš?inou vysr... na podlahu do kúpelky. Stále je maznavý a vôbec nekúše, o nejakom bolestivom vlá?ení mojej osoby kemko?vek nemôže by? vôbec re?. Trochu zna?kuje, zatia? to nie je ni? hrozné.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-01-10, 18:07
pet - tak na dvirka udelej petlici..

Jinak jak vidim tu fotku alberta, tak uplne vidim Tappi ;o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-01-10, 20:27
Já jak vidím fotku Alberta , úpln? jasn? vidím, o ?em se mu zdá. Tvá?í se jako Vendelín :o))) Pro tcho?e jsou to sny r?žové, pro pání?ky no?ní m?ra :o))))

Vendelín v?era zašílel ve vypušt?né van?, kde byly zbytky sko?icové p?ny. Blbnul v tom jako ve sn?hu. Jen to záv?re?né oplachování se mu nelíblo :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-01-19, 23:17
Op?t koupelová vsuvka - dnes byl Vendelín po m?síci vykoupán zas v šamponu a naladilo ho to natolik, že místo aby se hezky utíral v pání?kových pe?inách, jak je jeho zvykem, využil mé nepozornosti a prchnul do p?edsín?. Já okamžit? za ním a nastala honi?ka - jak z grotesky. Tcho? lítal z místnosti do místnosti, v?etn? ko?i?ím klapátkem na schodišt? a zp?t, skákal metr dvacet, po dlaždicích dostával smyky, padal...
Po chvíli už jem ho ani nemohla honit, jak jsem se strašn? smála (do chvíle, kdy ten magor vlítnul na schodišti za truhlu a vymetl za ní veškeré svinstvo!)

Za nesradnovn?jší tcho?ecí pozici považuju tcho?ecí b?h na míst? - když kloužou tlapi?ky po dlaždicích a snaží se rychle rozb?hnout - vypadá to jak z kreslených grotesek.

P.S. vytvo?ila jsem speciální avatar - nascanovala jsem Vendelína:o))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-01-22, 00:37
Ahoj. Tak jsem práv? vyto?ila našeho tcho?íka. Dovolila jsem si totiž posbírat mu brambory, které si b?hem ho?ky poschovával po byt? (cca1/2 kila)... Te? se mnou nemluví, protože je uražený. Taky jsou vaše zlatí?ka tak zatížený na syrový neo?išt?ný brambory? :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-01-22, 01:22
Nas Charlie si nastesti nic nesysli (jenom o Vanocich cukrovi, pry kdyz bude dalsi az za rok...).

Vecer jsme se rozhodli, ze utahame Charlieho, aby se v noci neprobudil. Tak jsme si s pritelem hezky zakutaleli Charlieho mickem skrz rouru napric obyvakem, uzasne jsme se u toho pobavili a Charlie si vedle v mistnosti zatim hral sam s rukavici. Kdo tu mluvil o tom, ze fretka je jako male dite? :-))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-01-24, 13:33
Tak k tomu koupání: Radka si napustila vanu a nezav?ela dve?e do koupleny. Sedíme v obýváku a najednou slyšime zvuky, jako když jede po Vltav? kolesovej praník. Tak se jdem kouknout do koupelny a co nevidíme - Chchulain plave z jedný strany vany na druhou a ob?as se snaží vyškrábat ven. Nechali jsme ho si chvilku zaplavat ( když tam tak mermomocí cht?l ;-) )a pak jsme ho vytáhli ven. Ani jsem ho pomalu nemoh usušit :-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-01-24, 16:44
Tak to já jsem p?edev?írem zkoušela, dle p?íb?hu Erin, sprchovat se s tcho?em.
a) Tcho?ovi se to nelíbilo a cht?l z vany ven

b) je velmi nepohodlné sprchovat se tak, aby tcho?e nezasáhla voda, když nechce být mokrý

c) je velmi nepohodlné splachovt si hlavu, když vím, že tcho? ožil (zjistil, že nevidím) a shazuje systematicky vše, na? z vany dosáhne

d) je velmi zneklid?ující, že a? nevidím, slyšim velmi dob?e t?esk, rány padajících p?edm?t? a tcho?ecí usilovné p?íkání, jak si ?uchnul k n?které lahvi?ce ?i tub?, která mu nevoní

e) je velmi bolestivé tahat tcho?e z vany, když máte na sob? jen ru?ník a on chce mermomocí sed?t na rameni, jak je zvyklý

f) je velmi složité vysv?tlovat p?íteli, pro? se se svíjím smíchy ve dve?ích a na n?j se vrhá mokrý kus kožešiny, ve snaze se usušit pod jeho pe?inou, jak je zvyklý

výsledek = nelíbilo se to ani jedné ze zú?astn?ných stran (strana p?ítele se zú?astnila pasivn? a za nic nemohla), tudíž tcho?e už se mnou sprchovat nebudu :o))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-01-25, 13:02
A malý dodatek: když je hlava namydlená nejen, že se schazují v?ci z poli?ky do vany, ale také se tcho? p?ikrade ke kotníku, který 2x olízne a pak štípne, poskakovat v mokré van? je o život - tuhle jsem málem vypadla a ješt? si nakopla palec jak jsem vyvažovala o:))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-01-31, 10:43
S Vl?ákom "Dokonalým" (ako ho nazvala Lee) mláti stato?ne ruja. Takže máme po dokonalosti. V?era sa mu podaril skuto?ne "super" kúsok. Najprv sa vycikal v kúpelke pod vešiak na uteráky. Potom do toho stiahol priate?ovu obrovskú osušku. A asi mu to bolo blbé, že zas cikal mimo záchod, v podstate on je zviretko ?istotné - tak to s tou osuškou utrel. Rozpatlal po selej kúpelke!
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-01-31, 11:00
Míša v sobotu taky bodoval.P?es den byl sám doma protože jsme byli u babi?ky a ve?er se n?jak nem?l ke hrám.Tak jsem si ?íkala, že bude b?hat v noci a jsem zv?davá co vymyslí. A vymyslel.Od babi?ky jsme p?ivezli tašku plnou suchého chleba (ve ?tvrtek jedeme na chaloupku a schra?ujeme všechny zbytky pro vesnickou zv??), kterou jsem pov?sila na kohout u topení. Ráno v tašce nebyla ani k?rka, vškeré pe?ivo natahané za postelí v d?cáku (to si chudák máknul) sko?ápky po kuchyni, a co nenadrobil tcho? jsme ráno s pání?kem dorozšlapali my, než jsem to uklidila vyhrožovala jsem mu o znovuzavedení pobytu v kleci o:)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-02, 14:34
Dnes u nás byli instalaté?i - p?ipojovat novou bytovou vodní instalaci k novým stoupa?kám. Když zazvonili, hnala jsem se ke dve?ím a že hned otev?u, jen co schytám fretky.Oni že prý nemusím, že mají zví?átka rádi. Tak jsem je vpustila dovnit?. Fretky zalezly a oni zapomn?li, že tam jsou. Jen já jsem trnula. Ve chvíli, kdy odpojili záchod, vyb?hla Iris za ní v patách Žofi, instalatér za?val a pustil záchod - myslel, že z díry vylítli potkani. Ten druhý se mu chut? smál - do chvíle, než za?al hledat sikovky. Jen já jsem tušila - ano, byly tam - Albína je m?la v pelechu.Instalaté?i se pobavili, ud?lali záchod a že si p?jdou zakou?it. První sáhl do kapsy a narazil na chrup - v kapse mu spokojen? spala Kazinka a když ji vyrušil, poprvé co ji máme kousla - našt?stí ne do krve.Když došli do kuchyn? kde bydlí Teide, ani ho necht?li pustit a p?itom on je ten nejhodn?jší mazlí?ek.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-02, 15:47
Erin: To je super. škoda, že nemám tolik fretek. ;o) Kolik fretek, tolik zábavných osobností. :oD Fakt jsem to vid?la p?ed o?ima, jak jsem to ?etla.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-02, 20:19
Erin - to je báje?ná historka! :o))))))
To si pamatuju - to: "Jen ho nechte, pani, já mám zví?átka rád..." :o))))

Dnes byl u nás na návšt?v? jakýsi strý?ek Evžen. Vid?la jem ho poprvé v život?, ale musí to být úpln? úžasná osoba. Kocour Dlahou v panice neprchal, dál ležel na zádí?kách, leguán Matýsek nezu?il, když se mu p?iblížil k terárku a Vendelín se NECHAL DLOUHO CHOVAT, ANIŽ BY CHT?L PRY? A N E K O U S L H O!!!!!!!!
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-02, 21:56
Jordi, prave jsme si privezli treti fretku a uz ted pres napuchle oci nezaostrim na monitor. Zabavne to je do te doby nez zjistis, ze se samicky boji i samotni tchori a tvuj strach z ni neni neopodstatneny. Mam ruce pokousane do krve, ale drapky jsme ji stastne ostrihali... :-(
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-02, 23:01
Ene: Páni, jaká je? ;o) že se ptám, asi to bude p?kná NIKITA,;oP :o)gratuluji. A tu už si necháte?
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-02, 23:34
Ani Meggie si nenechame. Je u nas na prevychovu, zatim to nehodlam vzdat i kdyz je vazne hrozne agresivni :-( Ze zacatku se mazlila, divala se z batuzku na cestu, v pohode, ale potom mi najednou vyjela po ruce a behem jedine vteriny jsem na ni mela tri kousance, z toho jednou se ji podarilo prokousnout kuzi do krve. Nic takoveho jsem at uz u Charlieho, Pidi, Bertika a jinych nezazila. Chovala jsem si zatim jen jednu samicku a ta byla v pohode. Vsichni kousali proto, ze si chteli hrat, ale Meggie chce umyslne ublizovat. Navic neni zrovna dvakrat cistotna.. Jsem vazne zvedava, jak pro ni budeme hledat majitele :-(
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-02-03, 18:06
No Ene - vsak si to chtela, ne? Je to ta na prevychovani o cisi pritele..? Vsak s tim musis pocitat - kdyz uz sis ji vzala..
Ja sem takto mela Lumpa - dnes Fred - mazlicek nejvetsi.. Pitrys pry kousal taky moc, ale me snad nikdy..
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:9 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist