Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:3 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-24, 21:11
Pavel - jojo, tcho?ové milují slepé ?ízení jakéhokoli vozidla. S Vendelínem máme vyzkoušená p?edevším plastová umyvalda a kbelíky, dále pak papírové krabice apod. Jediné, co se mu opravdu nelíbí je opravdové autí?ko na dálkové ovládání, kterým ho loni o vánocích systematicky týral m?j p?ítel :o)))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Majka (IP)
Datum: 2004-10-24, 21:26
Teda...jak vas tak posloucham,zacinam mit strach si vubec fretacka porizovat!!!:))Kdyz to ctu,tak me boli bricho od smichu-hlavne diky Pavlovi:),ale nedokazu si predstavit,jestli bych to zvladala s takovym klidem jako vy....Mate muj obdiv!!!:)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-25, 09:17
Majko neboj, ono když to máš doma, když to vyhrabábá kytky, krade vše ukradnutelné,(a TY to pak MUSÍŠ uklízet) lomozí v tu nejnevhodn?jší dobu a kouše ty nejmén? vhodné lidi.... tak to zas až taková sranda v reálu není. ta je až když to n?komu vykládáš...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-10-25, 11:01
Tak v pátek jsme se kone?n? rozhodli propvést drastickou akci a p?es víkend pustit Freyu i Chchullaina ven z klecí zárove?, aby se už kone?n? zkamarádili a vy?ikali si, kdo je tady boss.

V pátek m?la Freya jasn? navrch, Chchullaina zahán?la kde se dalo, on v?ískal jakoby ho na nože brali, st?íkal a Freya š?astn? kvokala. Na noc jsme je zav?eli do jedný klece... Chchullain si hned zalezl do bunkru, kde se Freye dokázal bránit. Ale ta mrcha za?ala do bunkru strkat a tla?it. Bunkr i s Chchullainem se dostal k okraji patra a Chuchullain opustil bunkr spodem a skon?il na nd? klece. Podobná situace se opakoval, když jí zabral houpa?ku. Chudák let?l k zemi.
Páte?ní skore: ani nevim kolik:0 = obrovské vít?zství pro Freyu

V sobotu nás vzbudili v p?t hodin ráno. Chchullain op?t ?val, protože se mu Freya nast?hovala do bunkru a tam ho mordovalo. Po celej den ubejvalo smradu a ?evu. Ve?er byli natolik zmožený oba, že usnuli a dali pokoj snad až do rána.
Sobotní skore: nedá se vyjád?it, vyhrála Freya, ale Chchullain se už rozjížd?l.

Ned?le byla pohodová. Tcho?i lítali po byt? jak splašený, žádnej smrad, žádnej ?ev. Jen kvokání a sy?ení. Oblíbenou zábavou bylo "Zaže? Chchullaina do roury a snaž se ho od tamtud vytáhnout". Freya ho zahnala dovnit?, b?žela ke druhému konci a tam na ní ?ekal chuchullain, tak to zkusila z druhý strany a tak furt dokola se honili. Chchullain 3x vyhodil Freyu z houpa?ky
P?ed ob?dem jsem dal Chchullaina spát do záv?sné houpa?ky zatímco Freya se dole krmila. Pak vylezla nahoru a že pujde taky spinkat. P?išla k houpa?ce, op?ela se o ní p?edníma nohama a koukala, kdo to jako spinká v jejím pelíšku. Zasy?ela, ale chlapec nic, zasy?ela ješt? víc a on furt nic. Byla už skoro jak unikající papi?ák, když si Chchullain lín? protáh packu. Po chvilce to vzdala a vlezla k n?mu, sot?ila se do klubí?ka a usnula. Takhle vydrželi spát HODINU A P?L!!!!!! Úsp?ch! Freya má kone?n? kamaráda a Chchullain starší sest?i?ku... Na sraz jsme je už nesli v jedný tašce.

Omlouvám se za sáhodlouhej p?ísp?vek, ale nemohl jsem si pomoct a cht?l jsem se pochlubit. Taky tímto chci všem pod?kovat za rady a podporu :-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Majka (IP)
Datum: 2004-10-25, 11:38
To Jana G...Je mi to jasne,prave ta realita je odrazujici,ale stejne.Myslim, ze je to neco podobneho jako s dovolenou,taky malokdy vzpominame na bezproblemovou zatim co katastrofam se smejeme na kazde rodinne oslave jeste po desiti letech:))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-25, 12:01
Majka: tak tak...

Mirek: gratuluji!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-10-25, 12:46
Doplním ješt? pro Pavla rodokmen: Další "prt?" od Jul?i a Peruána (od Hanky z Brna) mám já, jmenuje se Ka?enka a už to teda moc prt? není, váží 940 g. Jak je na tom Holbík se Shrekem a Cézarem?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-25, 13:21
No Holbík má 2.1 kg, Shrek taky tak n?jak a Cézar o kapánek mí?. Jsou to medv?di jako hrom. A to nám p?es víkend za?al Holbík línat a nová srst mu roste od ocasu - má ho jako veverka. Jestli bude mít takovouhle srst po celým t?le, tak to bude opravdu krasavec.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-25, 15:16
To matka fretka: No, Medulka má 1150 g. :o) Ale je fakt, že ty máš to nejmenší z vrhu a já asi to st?ední. :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-10-25, 17:35
Cézarko je medzi svojimi bratmi len taký drob?ek. Váži 1840g. Je perfektne stavaný. Nemá ani gram tuku navyše. Keby som bola fretka, tak sa do neho zamilujem.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-25, 18:13
Já bych ješt? Mirka doplnila, že dneska a vlastn? i v?era na sebe už vesm?s jen kvokaj...hon?j se a blbnou (s rourou)...ani už se nehádají o to, kdo kde bude chrn?t....prost? si n?kam lehnou...ale stále preferují spát odd?len?:-)...ikdyž práv? te? jsou oba nezv?stní,....asi chrní spole?n? za sk?íní v kuchyni:-)Už je to fakt pohoda:-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-25, 20:10
Tak v?era a dneska jsem se musel o Kubu starat sám, Šárka nespala doma (ten asi musel chudák trp?t ...). P?i tom jsem vysledoval, že: 1. opravdu nutn? a bez vyjímky trvá na tom, aby dostal servírovanou ve?e?i do misti?ky, bez toho to zkrátka nejde (takže se matce omlouvám, košér vypln?ný dotazník na jak dloho vysta?í ty které vzorové granule nelze z Kuby vyrazit) 2. když m? vidí jít s misti?kou a ví, že mu jí jdu dát do klece, letí taky, m?že se p?erazit. Je dokonce tak hrrr, že m? nem?že nechat a? mu jí do tý klece dám, on se silou rve skrz ty dve?e ješt? když mám ruku s "korýtkem" nap?l vevnit? a má nerv z toho, že jídlo je v kleci, tcho? venku a nem?že se tam za ním nijak "vecpat". Chudák se svíjí, chroptí a sípe, kouše všude kolem jak klec (hlavn? dve?e, asi pro? jsou tak malý), tak m? n?kde do lokte a nervní strachy jestli na n?j v?bec n?co zbyde (máme jednoho a my jeho "blivajzy" nejíme). Takže když se nakonec vzteky fialovej tcho? n?jak "prorve" dve?ma a p?istane tam nep?íliš ladnou šipkou nebo když tu ruku kone?n? vyndám, baští až se celej prohýbá a je 15 minut pokoj. No a pak za?ne to samé jenže zas naopak, se stejnou vervou zase stejnejma dve?ma ven ... Když Šárka p?ijela, byla mu jeho bílá k?že malá jak lumpa?il, to sem fakt ešt? nevid?l jak ten se te?ka radoval, to?il se, couval, hlavu vyvrácenou, skákal, vymet n?kolik igelitek a byl v nich jak jitrnice atd. atd., dy? to znáte ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-25, 22:31
Dnes po návratu dom? m? Kuba p?ivítal s obroskou radostí, motal se mi pod nohama, lítal po byt? jak blázen a tortédo dohromady (jak Schumacher ve Ferrari) a ?ádil. Tu vlez do tašky, kterou jsem nestihla uklidit, a nehazoval zní co se dalo, po?ínaje ponožkama, p?es fén na vlasy až po jeho oblíbené papírové kapesní?ky.
Lítal po byt?, za mohutného chropt?ní a kvokání, že m? rád vidí a necht?l se ode mn? hnout ani na krok. Následn? se vzdal na podrobný pr?ykum mé tašky se šminkama, ve které objevil modré stíny na o?i a napatlal se s nima na p?edních nohách, hlav? a za ušima. Tudíž byl celý do modra a naprosto spokojený, že má lepší barvu, než sv?j béžový kožíšek. Musela jsem ho chtit, což se mi asi za hodinu povedlo a šel do vany. Musím p?ed ním d?kladn? veškeré šminky uklízet, stává se y n?j pokusný králík co do yp?sobu vylepšení kožichu.

P.S. Sorry za tz chyby, jsem po firemní trachtaci a pletou se mi písmena. N?jak na to ješt? po?ádn? nevidím.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-25, 22:36
Je to holt Mamlas modrobílý (doufám že jsem v p?vodní niti vývoje variant Mamlas?, nebo jsem to býval napsal jinam?? ...)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-27, 20:06
Vendelín mi práv? z no?ního stolku ukradl krém na ruce (drahej jako kráva) a svinskými p?ískoky krysy prchal pod postel. Byl polapen, plácnut a zahozen z výšky do pe?in. Sy?el jako husa a bylo mi ho líto. Vzala jsem si ho tedy na rameno a p?átelsky sy?áka kousla do ocasu. P?iblížil hlavi?ku až k mému uchu, jako když m? chce olíznout ucho - myslela jsem si, že se chce usmí?it - a p?ímo do ucha mi táhle a pronikav? zasy?el! To jsem ješt? nezažila!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-30, 12:10
Jedna lumpárna opravdu na úrovni aneb jak Kuba málem skon?il s vážným úrazem: Jsme na chalup?, barák, kamna na uhlí. Ráno zatápím, tcho? lítá, ská?e, je ho plná kuchy?. Kamna ho?í, d?evo už praská, inu p?ikládám polena a tcho? lumpa?í. Otev?u kamna, prohrábnu ohe? a znovu zav?u. Jdu pry? a najednou slyším jak d?evo v kamnech prasklo a pár žhavých uhlík? je vid?t jak spadlo z topeništ? do uhláku. V p?íští vte?in? se oto?ím a strnu hr?zou, TCHO? DOUTNÁ, KOU?Í SE MU Z KOŽICHU !!! On asi n?jaký ten uhlík musel pootev?enými dví?ky popelníku propadnout až ven a spadnout mu na záda, to jinak není možný. Šárka bleskurychle ská?e na tcho?e a zkrápí ho ledovou vodou pod kuchy?ským vodovodem hlava nehlava ... Následná kontrola ukazuje že se mu nestalo v?bec nic, uhlík mu p?istál na zádech za lopatkami, nikam se nedostal, na k?ži nepropadl a jen jeden chloupek je malinko tmavší. Tcho? o tom dote?ka zdá se ani neví ale ten výpad na n?j, mysleli jsme že ho z toho trefí, jak se chudák lekl !!! Takže varování: kdo topíte v kamnech, st?ezte se toho zatáp?t s fretkou! I když vypadne jeden uhlík za den (kdo znáte typický povále?ný kuchy?ský kamna EKFA 2, m?žete si to p?edstavit, že z nich nic nepadá, to musí být sakra náhoda), m?žete si být jisti že p?istane tcho?i do kožichu ..... :-(( Holt každý se u?í ... Píšu z chalupy z notebooku, ráno jsem si ?etl v posteli a lítající Kuba m? to stále p?epínal a resetoval, jak mi dupal po klávesnici !!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-30, 13:05
Topení v kamnech s tcho?em dob?e znám - jaro a podzim topíme v peci (když to ješt? není na kotel), ale Vendelín se pe?liv? vyvaruje nejžhav?jší ?ásti, kam se p?ikládá (zážitek z jeho d?tství, kdy mi vb?hl na plotnu, která z jedné strany jen h?ála a z druhé už byl rozpálená - to bylo k?iku a kvokání...našt?stí se taky tehdy nic nestalo).
Zato nadšen? leze do trouby, která nemá dví?ka. Napodobuje ko?ku Paštiku, která v troub? ráda spává - ovšem jen pokud trouba slab? h?eje. Do rozpálených kamen m?že vlézt jenom idiot nebo Vendelín. :o)))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-01, 12:12
No my jsem te? tcho?e vzali k rodi??m na ?erstv? dostavenej bará?ek :-) To bylo ?oro moro... Sice se ke kamn?m nem?li jak dostat, nechali jsme je jen u nás v pokoji, ale i tak to stálo za to. Zvlášt? pak v noci z pátka na sobotu, kdy si má drahá polovi?ka usmyslela, že tcho?e nechá p?es noc na volno. Myslel jsem, že Radku zabiju... Radka si hov?la ve spacáku a jediný co jí "otravovalo" byla Freya, která k ní v noci p?išla a sto?ila se u ní do klubí?ka a spala tak do rána. Já spal pod oby?ejnou pe?inou a samoz?ejm? si Chchullain vybral za ob?? m?.... Furt jsem ho m?l v pe?in?, pod pe?inou, na hlav?, za krkem... no prost? všude. Pak mi ruply nervy a když mi tak dupal po hlav? tak jsem ho ?apnul a mrsknul jsem s nim p?es celej pokoj ( jel po zemi ) = CHYBA!!!! Ten hajzlík z toho m?l takovou pr?u, že si p?išel pro nášup %-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-01, 13:46
tak s topenim tchorem mam taky sve zkusenosti. Nevim jestli je to u vsech fretek, ale ten muj potvorak nema vubec zadny respekt z ohne. To jsem si jednou sedela u kamen a divala se na televizu a najednou citim hrozny smrad, no nevedela jsem, co to je, pak se podivam ke krbu a tam ten blbec stoji a cuci skrz to predni okynko do ohne a pritom se mu palili vousky, ja myslela, ze ho prerazim, tak jsem ho chytla a dala pryc od kamen, no mel vam z toho desnou zabavu, protoze si myslel, ze je to nejaka nova hra, kdy se musi dostat ke kamnum a to ze mel ohorele vousky, to mu vubec nevadilo

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-01, 19:41
Mirek - mrsknuí p?es celý pokoj se Vendelínovi stalo už mnohokrát - je to jasný - podv?dom? se jim bojíme ublížit, takže jenom "jedou" a pak z toho maj neuv??itelný haló :o))))

Já mám prozm?nu varování - zatarasila jsem dnes Vendelovi p?ístup ke sk?í?ce košíkem s kaštany. Košík s kaštany mu ne?inilo potíž odšoupnout. Ale najednou vidím, jak se svíjí jako had - za?al jeden z tech kaštan? tahat ven a jak do n?j kousl, zapíchl se mu zub a sotva fun?l. Blbec! P?emýšlela jsem, jestli ho se?ezat nebo po?ochnit. Nakonec jsem provedla obojí (plácnutí a hned Lipánek a drbání). Vypadal trochu vyd?šen? :o)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-02, 09:12
Tak takhle se Pitrýsek zakousl do tenisáku - o n?co v?tší než kaštan.. No a taky se kolem n?j obto?il a snažil se ho sundat.. ;o) To byly ksichtíky co d?lal ;oP

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:00
Nam spava jeden krasny (iba v lete krasny) kocur pravidelne pod kotlom a preto ho volame ho Dracik. Kazdy den nanho padne uhlik, zacne ho palit, od beha ako blaznivy, uz ma cely dobodkovany kozuch. Priemer vypalenin tak 1-3 cm a on blbec si tam zasa vzdy lahne naspat. Nechce sa od toho oducit, uz len cakame, kedy nas podpali.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:26
Když jsme u t?ch fret?ích lumpáren: V?era jsme s Yasmin byly u veta na p?eo?kování mých pusinek......... Když jsme se po cca 20 minutách dostaly z chodby do ?ekárny (byl tam nával), tak po o?ichání všeho v dosahu se tam všechny fre?ulky (4) vysr.... Chááá chá

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-02, 12:03
Jo to bylo supr, jak to ješt? d?laly p?kn? postupn?.. ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2004-11-03, 15:58
Fret?í lumpárny? Ta nejnov?jší je ze v?erejška, kdy jsem zjistila, že Sendy rozkousala gumová kole?ku u vysava?e a ve sk?íni si z mých spole?enských šat? ud?lala pelíšek a vytrhala drápkama o?ka

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jana (IP)
Datum: 2004-11-03, 16:27
Naše fretka se op?t zdokonalila v tom,co provád?t naší malé (8 m?síc?) nejen,že jí krade plyšáky,te? objevila její kabátek s kožíškem a samoz?ejm? ji hned "padl do okna" s hurá s nim za sk?í?- Kdyby tam nekoukal rukáv,který tam tcho?inda nestihla schovat,tak ho hledám dodnes.A tyka krade malé jídlo p?ímo z ruky,taková kuku?i?ná ty?inka....p?ijde k dít?ti,drze jí vezme ty?inku z ru?i?ky a utíká...chudák dít? jen nev??ícn? kouká :o))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-11-03, 17:27
Ráda ?tu takové p?ísp?vky, ale moje fre?ule kouše všechny ostatní, jenom m? ne a tak mám docela strach do budoucna, jak se bude chovat k mim?u.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-04, 00:17
Fretas - to bych nepovažovala za fatální problém. V nejhorším zamezíš jejich setkávání ;o)



Vendelín práv? rozflákal p?ítelova oblíbeného fr?ana z broušeného skla. To by m? zajímalo, co mu ?eknu, až p?ijede. Tcho? v?d?l, že má pr?.er, neb jak jsem za?vala, zajel jak fretka do povlaku a necht?l ven, aby si nechal na?ezat :o)
Ale stejn? je to vina mého drahého - nemá si panáka schovávat na okenní parapet :o))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-04, 10:17
Doporu?uji zakoupit na p?edváno?ní sch?zi klubu panáka s vypískovanou fretkou jako náhradu :o))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-04, 10:20
Myslim, že to by Markéty p?ítele asi šlehlo.. ;o) To že mu "milovaný" tcho? rozbil milovaný fr?an a donést mu jeden s fretkou by byla dokonalá provokace =oD

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:3 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist