Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:38
No to asi jo.. ;o) taky bych vás milovala =oP

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:43
To mi povídejte - cestování autem - zážitek nad zážitky. Spícího fre?áka pomalou?ku p?eneseme v p?epravce do auta, jen co uslyší zvuk motoru je vyspalej a odhodlán p?epravku rozcupovat. Takže po chvilce bu? holka nebo manžel (jelikož já jsem za volantem) nevydží a p?epravku otev?e.A od této doby cca dv? a p?l hodiny (cesta na chalupu) lítá po aut?. Te? poslední dv? cesty se zdál klidn?jší a vydržel u manžela v náru?í s tím, že p?ední tlapky m?l na m? a ze zadu ho drbala Martina. Ale tohle všechno za?alo s koupí jiného auta. Do letošního února jsme m?li "dýzla" a v n?m milá?ek chrápal a pohoda. Po?ídili jsme nové , ale v benzínu s klimatizací, aby se nám šmudla po cest? v lét? neuva?il a bác ho - ono se mu tam nelíbí .Nevd??ník jeden o:))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:46
Iveto, kúpte mu lietadlo! Najlepšie vetro?a, aby nebolo hlu?né a milá?kovi to nevadilo.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:46
No, já myslím že z n?j zrovna ten plyšák nebude - doufám, tyhle jeho raply já totiž m?žu.... Kdybys ale slyšela jak pak chudinka funí a heká, ten lítá až do úmoru, schody na chalup? d?lá (pokud se teda v p?li nep?erazí, jsou totiž d?ev?ný lakovaný tedy tcho?okluzký) do 3 vte?in nahoru (dol? pomalu, rozbil by si hubu, dole jsou dlaždice taktéž velmi tcho?okluzký). To fakt stojí za video, ale nemám ho kam uložit, fotka to bohužel ne?ekne a obvykle na ní nemá hlavu....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:52
Johana: nadhodím to doma, ale asi to neprojde o:))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 12:00
To "našt?stí" holky v aut? prochrápou.. Tappi se n?kdy dobívá a nebo sou doby, kdy cht?jí ob? ven, ale když je vozim ve vaku, tak spolehliv? usínají jakmile se nastartuje.. D?lal to i Pitrýs a Lump.. Ale to byli u m? na klín? ve vaku a já je hladila.. Jinak v p?epravce spí v?tšinou, n?kdy blbnou..

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-21, 12:43
To Pavel: Nechci vám kazit náladu, ale fretky jsou barvoslepý :o) Jediný co rozlišujou (zato velice p?esn?) je tmavost a sv?tlost :-) takže s tou žlutou - nevím nevím. Naše fre?ule mají talí?ek na dobroty modrej a taky ho milujou - takže asi spíš p?jde o funk?nost té v?ci než o barvu.

Jinak naše Bucy p?i p?evozech spinká - proto ji m?žu tahat i v ba??žku, ale Fred má p?estávky. Chvilku spí a chvilku rámusí. Zajímavý je, že intervaly jsou podle toho jak dlouhá je cesta, aniž by v?d?l kam jedeme :-) Jedeme na Roztyly - intervaly cca po 15min. Jedeme do Brna 30 min. :o))))))))))


Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-21, 13:45
O psech se taky do nedávna tvrdilo, že jsou barvoslepí a nejsou, pro? by m?li být fretky? Psi mají mí? z toho co my, ale barvu vidí.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-22, 09:54
Yasmin: v?era jsme m?li Kubu celej ve?er venku, on se pak už vyhrál do syta a tak zalez a chrápal pod vanou. Když už bylo asi 10 tak jsem si ?íkal hergot, ten je asi už definitivn? tuhej a bude spát pod vanou do rána (nebo budu muset rozebírat prkno a vyndavat ho) a najednou se sám od sebe za chvíli zjevil, koukali jsme zrovna v obýváku na TV a vidíme jak Kuba šupajdí do klece - normáln? ho z pod tý vany vyhnala pot?eba, neváhal se projít po celým byt? aby šel na sv?j oblíbenej zách?dek, i když to mohl prdnout jak pod vanu tak kamkoli do rohu. Prost? je fantastickej - asi budu muset n?kdy Míše poslat dort, že ho takhle nau?ila. Ty návyky si p?ines už od ní a s ??ráním je to jakbysmet (jo, n?kdy si hraje a nemá ?as si dojít, tak pustí na lino, ale vyjím??n?...). Když už byl v kleci za?al baštit a tak jsme ho už zav?eli, jinak by vylez a byl by zas venku až do další pot?eby. Takhle to d?lá od za?átku, tedy po pár týdnech co se zabydlel.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-22, 10:00
Gratuluji.. ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-22, 10:19
Pavel: Vym?ním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3 hov?ousové za jednoho ?istotnýho, to je dobrej kšeft, néééééééééé ???????

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-22, 11:13
Hanka: Nedám !!! Každej se mi sm?je že je to nic než osrst?ná žížala a na srazu mi ukazujou dvoum?sí?ní mlá?ata co jsou obvykle už o kus v?tší, ale bobky ty sází jak sám lord. Jak by to vypadalo když by "mamlas r?žovej" - je to ten nabízenej, doufám (???) - odkrá?el k 88 letý sousedce vytla?it své "maxih....!??? Sousedské vztahy by jist? výrazn? utrp?ly, protože paní už nep?íliš precizn? vidí, tudíž by to v po?adí dle souslednosti: 1. rozšlápla, 2. uklouzla a zlomila si n?co, 3. nedovedla uklidit neb se t?žko ohývá, resp. pak nevstane. Ta by mi dala a žena taky !!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-22, 11:46
Neboj, já bych ty moje lumpy taky nedala. Jsou moji i s t?ma ob?as n?kde nastraženýma bobkama. Hlídala jsem už horší ?u?átka, a taky je páne?kové nevyhazujou z domu. U nás doma chodí asi tak na t?i místa, která se prost? obden skontrolujou a je zase ?isto. Zkoušela jsem jim tam nastražit záchodky, ale ty vždycky odstr?í a vy........ se vedle. Stejn? máme všude bu? lino, nebo dlažbu, takže se to snese.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-22, 12:48
Pavle, mamlas, seroucí maxih... je béžovej a je m?j!!! Ale je to bráška Han?iného Holbíka, tak to asi vyjde nastejno :-))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-22, 13:34
Jo, až na to, že ten m?j mamlas je bílej, tak jsou naprosto stejný.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-22, 13:51
Aha, tak te? už v tom mám guláš 100%-ní, n?kdy si to nechám namalovat ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-10-22, 13:55
Myslíš tím maxih.....? Tak to ti namaluju to od našeho Teide. Ten má v?tší, než naše jezev?ice. Ale dává je do záchodku, pusinka.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:09
Erin: Ne, ty zrovna chápu (si myslím) vcelku v?rn? ...

Ale že tcho? A vyk?ížen tcho?em B povil (doufám že né -povyl-) tcho?ata X1, Y1, Z1, ta se pomnožila dále s jinšími tcho?i a pratcho?i, na?ež vypadli finální tcho?íci XYA6, YBA3, atd. atd., kte?í se pojmenovali viz výše Mamlas x (za x dosa? aktuální barvu dle vzorníku) a rovnom?rn? rozptýlili po republice generovat výše zmín?ná maxi ... Tadyhle mi to zatím trochu nehraje a informace mám zdá se neúplné, no co, oni P?emyslovci m?li asi taky dlouhej rodokmen.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:21
Pavle, to je p?ece úpln? jednoduché!
Prost? majitelka je Hanka. Ta má tcho?ici Jul?u a tcho?e Pepu. A pon?vadž Pepa je chudák a už nem?že, tak svou tcho?ici odvezla k ješt? mužnému tcho?i Peruánovi (?) a narodily se t?m dv?ma mim?a, které vychovávala mamka Jul?a (s mamkou Hankou) a ot?ím Pepa. No a mezi t?mi miminy vyr?stal i mamlas bílý Holbík, ten bydlí dosud u Hanky a mamlas béžový Shrek, ten bydlí s mojí Dášou a Terezkou u nás.
Jasný?
No a maxi... prost? zvládají oba.....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:32
No, asi budu muset zjistit, jak je na tom ten nejv?tší mamlas, co jsme ho doma m?li. Toho bych si bývala nechala doma taky, ale s Holbíkem bylo rozhodnuto od narození, tak jsem to necht?la m?nit. Tenhle mamlas byl od za?átku viditeln? o dost v?tší ješt? než Shrek a m?l hezkou výraznou kresbu. Byl vždycky první u jídla a poslední odcházel, nedopera jeden. Ten z?stal tady v Brn?, tak je budu s páne?kem muset n?kdy vytáhnout na sraz, a? ho m?žu skouknout.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-10-22, 18:03
Pavel: ešte jeden podarený mamlas žije v Bratislave, volá sa Cézar a je to béžový brat Shreka a Hoblíka. Na záchod chodí, len ke? sa mu chce. Ke? mu dám handry na miesta kam kadí, tak mu to vôbec neprekáža a hodí to aj na ne. Dnes ráno sa postavil ku seda?ke a drzo sa mi pri tom pozeral rovno do o?í. Naš?asle som ho stihla prenies? na záchod. Inak je to najvä?šie fre?acie zlatí?ko v našej rodine.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-10-23, 09:22
Ahojte!
Na madarskych strankach som nasla fretacie zakony,ktore by dobre nadvazovali na Pavlov prispevok o fretacej syslarne.Napisem vam volny preklad,trocha to skratim,dufam ,ze to madarskym kolegom nevadi :o/

zakony fretky o vlastnictve veci:

1.ked sa mi to zapaci,je to moje
2.ked to mam v puse,je to moje
3.ked to drzim v labkach,je to moje
4.ked som to uvidel ako prvy,je to moje
5.ked si to viem od teba uchmatnut,je to moje
6.ked sa s niecim hras a polozis to,je to moje
7.ked nieco rozbijem,mozes si to nechat,ale ked to zostane cele,je to moje
8.aj ked sa ti s tym dovolim hrat,aj tak je to moje
9.ked si to viem uzkou strbinkou vtiahnut pod postel,alebo kdekolvek,je to moje
10.ked sa jedna o tvoje jedlo,aj to je moje
11.aj ked o to stratim zaujem,napriek tomu je to este stale moje.

Kedze som nevedela,ze nasi tchori si urobili svoje zakony,poctivo som syslarny nasich tchorov upratovala a veci,ktore som si naivne myslela,ze im nepatria som od nich brala.Mozno,keby som im vsetko nechala,uvedomili by si,ze im to patri aj bez toho ,aby si to niekde ukryvali :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-23, 11:50
Perfektní!
Možná by stálo za to to zapracovat na stránky - n?co jako Fret?í desatero :o))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-23, 11:51
Sakra!

JEDENÁCTERO

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-10-23, 12:54
Ono ich tam bolo viac,ale ja som to skratila-niektore sa mi az tak nepacili,alebo akoby sa boli opakovali,len inymi slovami.Este som tam par veci objavila,musim to prestudovat.Chcete preklad?Nebude to protipravne?
Ako vam to tu mam napisat,ked chcem,aby ste sa zabavili,ale nechcem,aby ma niekto zazaloval.Ked napisem zdroj,nebude to protipravne,ze?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-23, 14:33
Netuším, ale to by ur?it? v?d?l Webmaster.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-10-23, 15:02
Tak asi pocka,ci sa vyjadri webmaster.Som na nete zajtra posledny den,potom asi az o tyzden,tak ked dostanem povolenie,nieco vam poprekladam :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-23, 19:54
Pokud napíšeš zajímavou v?c z jiných stránek na fóru není to proti zákonné, zvlíš? pokud u toho ješt? píšeš, že je to na ma?arských stránkách.. Nezákonné je to pokud bys to prohlašovala za své a dala to na svoje stránky..

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-24, 12:07
n?kde (už nevím do které nit?) jsem psal že máme v kleci koberec a doporu?ovali jste mi ho vyndat kv?li úklidu. Takže, tcho? má novou zábavu (když je te? bez koberce) a sice: vleze do d?ev?né králi?í boudy a za?ne s ní (on vevnit? do ní tla?í) jezdit po dn? klece, do všeho bourajíce ... Ta bouda p?itom tak strašn? nep?íjemn? sk?ípe (když jede prkno po plastu - zní to jak polystyren po okn?), což tcho? ví a proto to d?lá, je to pro n?j nejv?tší zábava. Když bouda dojede na kraj nebo do záchodu, ozve se velká rána a tcho? uvnit? který poslepu tla?í ?elem musí mít ot?es mozku, ale v?bec mu to neva ... Oto?í si "auto" a hurá zas jinam. Takže periodicky to u nás zní: skríííp---sk?ííp---bum, prásk. Chrocht, chrocht, uf, sk?íííp---bum, hek, hek!!! A to furt dokola.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-24, 12:10
Prsk-bum-bác-t?ísk-t?ísk a bouda se p?evrhla, tcho? vypadl. Už nejezdí, auto má mimo provoz, skon?ilo na boku p?evalené do záchodu. Mockrát d?kuju ...

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist