Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:4 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-04, 12:41
Ale rozhodn? stojí za vyzkoušení!! :-)))) (A? máme taky o ?em ?íst, že.)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-04, 13:48
No práv?. Já si myslím, že když žije s Markétou, musí být už docela zvyklý a dost vydržet :oP Asi jako všechny naše polovice. Zase by mu t?eba tcho?i p?i pohledu p?es ferneta ?i co za?ali být postupn? sympati?t?jší?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-04, 14:48
holky - d?kuji za návrhy, jak žehlit tcho?ecí pr?.ery. Pravda je ta, že panák s fretkounem není špatný nápad, je pomalu t?eba za?ít promýšlet vánoce. Pravda je i ta, že by p?ítele trefilo :o))))
Na tcho?e nekouká p?es ferneta, ale p?es slivovici a zatím ho to nadšením nenaplnilo :o)))
Ud?lala jsem drahouškovi nedávno k výro?í p?llitr na pivo - barvami na sklo jsem namalovala tcho?e, dle vzoru mé sestry - a nalepila. Pravil: "To je úžasný," asi tak jako by ?íkal "Zítra jdu do práce" a šel si pro lahvá?e :o))))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-04, 16:12
Broušené p?llitry s fretkou taky máme ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-04, 16:23
Fakt? Aj fr?any aj púllitry s fretkou? A nebolo by foto? A cena? Ve? budú Vianoce (ježišmariá už zas!!!), to by mohol by? tiež fajn dar?ek. Aj ke? ten môj nepije ani tvrdé ani pivo, no ale ostatní by možno záujem mali.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-04, 19:02
Pro svého tatínka bych rozhodn? p?llitr s tcho?em brala - ten by to ocenil :o))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-04, 20:16
Dnes Vendelín ukradl kapky do nosu a lžíci od jogurtu (obojí je pod postelí) a p?evrátil na sebe velký peká? se sušenými švestkami. Ob?as mám pocit, že má p?ítel pravdu, když ho chce n?komu v?novat :o)))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-05, 08:53
Ten p?llitr by se mi možná taky hodil..... Fakt by nebylo foto?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-05, 10:35
NO, trošku váhám. Sice bych mohla dát fotky na net, ale leda tak do svého fotoalba a spíš informa?n?. Zakoupení je možné (t?eba p?es n?koho známého) pouze na akcích klubu. Internetový obchod nemáme a ani v nejbližší dob? neplánujeme. Tak jestli by vám ty fotky k n??emu byly, nebo byste se jen namlsali a pak v noci plakali ;´-( Nejlepší je dojet na n?jaký velký sraz nebo 12. 12. na p?edváno?ní ?lenskou sch?zi.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-05, 11:54
Ano, ano, prosíííím, dajte na net tie fotky.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-05, 12:26
Teda ženský, já bych brala spíš ty fr?any. Už p?emýšlím, kdy pojedu do Prahy, abych si je n?kde (?) u matky fretky (?) vyzvedla. Protože se to u nás za?íná obracet k lepšímu!!
Je to neuv??itelné (zejména pro m?, protože manžela znám leta), ale on snad opravdu za?ne mít ?a?u rád!!! Už ho ob?as nejen pohladí, ale jednou i tan?il, aby m?l kluk radost a chytal ho za nohavice a jednou mu dal z prstu olízat jogurt!!!!! HURÁÁÁÁÁ !!!!
Takže m? by se ty fr?ánky hodily! :o)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-05, 12:30
To jo, Martino, to se musí zapít!!!! (A po?ádn?)...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-11-05, 12:31
Martino, tak to honem ty fr?any a n?co dobrého do nich, a? to m?že zapít, a nezasekne se mu to. Jinak teda pomalinku blahop?eju k pokroku, ale honem to musíme zaklepat - ?uk ?uk ?uk

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-05, 12:35
Jo jo jo, zaklepat to chce (a zapít rozhodn? taky), protože to je jak z Akt X!!
Ješt? se samoz?ejm? ošklíbá a zrovna v?era se m? ptal, kdy p?estane smrd?t (když je po kastraci), ale..... !!
Jsem strašn? ráda, protože tohle jsem fakt ne?ekala a když už, tak ne tak brzy. Je to bezva.
Já mám ale stejn? doma poklad, že jo? (te? zcela vyjíme?n? myslím manžela :o)) )

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-05, 13:56
Já snad on?mím úžasem! Gratuluji a myslím, že jedna z kolegy? v klubu bude ješt? ráda, že se nevsadila. Málem se sázela, že kdo nevydržel Pepe, nevydrží s ?a?ou déle, než do Vánoc.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-11-05, 14:37
To já bych se vsadila obrácen?, že manžel vym?kne. Beru to podle svýho. Za chvilku bude ?a?a bydlet doma - gratuluji o:))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-05, 14:50
D?kuji, d?kuji a ješt? jednou d?kuji všem za gratulace (a za držení palc?)!

Matko fretko,
typovala bych, že ta skoro sázející byla P.H.? :o)
No ani se nedivím (komukoli, kdo by býval cht?l vsadit na totéž), protože já sama moc nev??ila, a jen zírám.

Iveto M,
to nevíš, jak to u nás p?i Pepe vypadalo!! Ta bydlela s námi doma a to bych zase já dala (skoro) krk za to, že ?a?a se dom? nep?est?huje. Já jsem š?astná za sou?asný stav! Kéž to vydrží aspo? takhle..... A kdyby se to NÁHODOU ješt? zlepšilo.... :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-05, 15:30
To Martina: Jak jsi to uhodla ;o) ?
To Johana: Vy mi dáváte! Sotva koukám, ruka mi tuhne a stejn? tam není zdaleka všechno. Takže kdo se chcete podívat na malou namlsávku z nabídky klubu, mrkn?te na [foto.tiscali.cz]. Další se pokusím postupn? doplnit, ale dá to práci. Fotím na velké rozlišení, takže to kv?li p?etahování na net musím nejd?ív zmenšovat, pak to tam nastrkat, pojmenovat, najít k tomu ceny... Jinak ceny jsou ty ?ísla za názvem - vyšší pro ne?leny, nižší pro ?leny, odd?lené lomítkem. A te? jdu odpo?ívat - uffffffff.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-05, 15:40
to je supeeeeer

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-05, 15:43
Jéééé, matko fretko, dík móóó?!!! Polovi?ku z toho by som chcelááá ... slintám!!! Sná? s Majou nie?o vymyslíme.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-05, 15:44
Jéžišíííí, to je ale krásných blbinek.... MF, m?la jsi pravdu, takhle se namlsáme, ale my, co jsme z daleka a nem?žeme na sraz..... béééé :,-((((((((

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-05, 16:14
Tak neplakejte, já v?d?la, že to bude kruté. A to je tam ješt? album Cedulky s cedulemi na dve?e. Aspo? vidíte, ?ím se bavím, místo abych kreslila hafíky do knížek (doufám, že to te? ne?te m?j nakladatel). Sp?ádám i pár ?ábelských plán? na letošní Vánoce. Ale to bude p?ekvápko.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-05, 16:24
To matka fretka: a kde sú tie cedulky, síííím?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-05, 16:26
Ja už skoro rok zhá?am cedulku na dvere v zmysle "Tu býva fretka", "Pozor, zlá fretka", "Tu stráži fretka" a pod. !!!!!! Stráááášne by som chcela cedulu s fretkou na dvere!!!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-05, 16:40
zkus si dat do adresy jenom [foto.tiscali.cz]

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-05, 21:11
Nebo celé [foto.tiscali.cz] Ale je tam i ?ádek pro vyhledávání a možnost kliknout si na všechna alba daného autora.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-07, 12:34
Kuba je vrozenej technickej talent: už se asi tak t?ší na sraz že zkoušel psát do fora nejspíš n?jaké jiné fretce jak tam budou ?ádit. Moc toho sice nenapsal a zatím to neodeslal, nicmén? pokroky d?lá a tak lítal po klávesnici zu?iv? dupajíc po každém písmenu. Už se taky pokoušel volat jiné fretce mobilem, ale tady má ješt? stále mezery neb do telefonu kvokal daleko d?ív než se mu to vyto?ilo a ješt? navíc z druhý strany (kde m?l poslouchat), ale snažil se. Když to nic ned?lalo tak kolem chvilku zb?sile poskakoval a poté utek pod vanu, ale jakýsi sáhodlouhý ?íslo tam p?ece jen nama?kal... Možná to m?la být SMS jiné klubové fretce, ale m?l to stejn? blb? ... :-))) Hlavn? že nevolal do USA, ti by mu dali pro? je budí ... A já taky !!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-08, 10:07
Cedulky som našla, sú supéééér!!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-08, 10:50
Tak v?era to byl horor. Cht?li jsem jít s Radkou kone?n? spát a tak že zav?em tcho?e do klece. Mysleli jsem si, že oba chrn?j za sk?íní v kuchyni. Po 10 minutách zu?ivého pískání, mlácení do sk?í?ky a všelijakého povikování se kone?n? vyplazila Freya s pohledem "co tady tak šašíte?". Ale Chuchullain nikde. Koukli jsem za sk?í?, tam nebyl. Jelikož normáln? chodí spár do klece koukli jsme i tam. Taky nic. Za?alo hore?naté probíhání bytu. Koukli jsme za každou sk?í?, pohovku, na záchod do díry ke stoupa?kám i do postelí jsme se koukli.

Asi t?i?tvrt? hodiny jsme prohledávali byt. Furt nic. V zoufalství jsme prohledali i celej panelák odshora až dolu, protože jsem odcházel ven, tak jestli mi neutek. Samoz?ejm? nic. Už jsme z toho byli zoufalí. Radka s maminkou prohledávali ješt? jednou kuchy? a já se šel podívat do pokoje a co nevidim. Chchullain, chvilku po tom co od n?kud vylez, ud?lal bobek u postele a te? se mi hrabal v tašce. Prevít jeden se nejspíš schovával za po?íta?em, kam jsme si mysleli, že nevleze anebo ležel vedle sk?ín? u vysava?e, kam se nikdo z nás nepodíval. O?ividn? mu celej ten bugr co jsme tam d?lali nevadil a vesele si spal. Až teprv pot?eba se n?kde vybobkovat ho vyhnala ven a p?ímo m? do náru?í :-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-08, 14:06
Mirku, až budeš mít milá?ka kvalit naší Iris, to teprve zažiješ hledání?ko. Nejen po paneláku a po sídlišti, nejen v záchod?, v botníku v botách a v šatnících, v kapsách kabát?, na š??rách prádla v koupeln? a na textilní tapet? u stropu, ale i na garnýžích, za knihami v knihovn? - no prost? všude. Podezírám ji, že umí prostupovat zdí. Jejích v pr?m?ru 45 dkg sv?tle šedých pesík? pronikne KAMKOLI a vyleze ODKUDKOLI a jen když si chce hrát nebo mazlit. Do bytového jádra??? Tam se p?ece leze podle trubek hrav? - a vylézá se v kuchyni v lince pod d?ezem. Mám hr?zu, co bude, až za?nou v dom? m?nit stoupa?ky. A zav?ít ji do voliéry? ta už je na záme?ek. Petlice nesta?í.

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:4 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist