Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:6 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-12, 14:28
Náš Shrekoun te? taky moc nezlobí, je fakt že te? na n? nemám dost ?asu, tak za nimi jdu tak 1-2x denn?, ale vždy, když ho vytáhnu, tak se mi jen lín? rozvalí v náru?í (je tlustej jak sn?hulák- kapku rozteklej) a nechá se drbat. Asi na n?ho taky p?išla zima.
Te? máme rozkopanou koupelnu, rozmlácenou podlahu, vytahané trubky, všude hromady prachu a písku, docela uvažuji, že mu dnes ud?lám radost a tak na ho?ku je do té koupelky zav?u..... to bude norování a bordela?ení... Horší to bude s koupáním, dnes nám teprve d?lají vodu a nevím, jestli už to bude ve?er fungovat. Taky mám strach ty svoje fre?ule te? v zim? koupat, v místnosti s voliérou je hodn? chladno. Možná je pak jen ot?u hadrem.... (nebo vysaju vysava?em, mohla by být sranda....:-)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-12, 14:39
Ano, vysava?em !!!! A? máš doma ješt? vo?avo!!! Naše potvory vysava? nenávidí a pekeln? ho osmr?ujou, dokonce Žofi když byla malá tak na n?j užila tcho?í žlázy.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-12, 15:12
Tak to ja ke? vysávam, zatváram tchora do klece. Nie som ochotná vysáva? pol d?a to, ?o sa dá za pol hodiny. Tchor sedí v kleci a zhnusene ?umí na vysava?, po chví?ke sa odoberie do svojej spálne a má ma aj s vysava?om v paži.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-11-12, 15:54
No ja ke? vysávam, tak tchoríci stoja hrdo za vysáva?om a vyt??ajú ?umá?iky a snažia sa nasmerova? do prúdu vzduchu, ?o vychádza z vysáva?a vonku. Vlastne vypadajú akoby sa fénovali. Trvá to však iba chvi?ku, potom za?nú bojova? s rúrou a snažia sa mi všemožne zabráni? povysáva?. Motajú sa naschvál popred vysávaciu trubicu alebo mi okusujú nohy.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-12, 16:17
To Kuba, když m? vidí vysávat, za?ne na ten vysáva? skákát, kousat ho a d?sn? p?itom kvoká. Asi se snaží p?ehlušit ten hluk. Nebo si na n?j vyleze a nechá se ze zapnutým vysava?em vozit po místnosti. Sedí na n?m jako "paša" a je mu dob?e.
Nebo naopak strká hlavu do díry, kam se zasouvá hadice. Nakloní se a kouká do té díry. Kouká a kouká, le? nic nevykouká a zklaman? odejde.

Jinak má spoustu st?ešt?ných nápad?, ale je jich tolik, že bych pot?ebovala tak elespo? hdinu, než bych je všechny popsala. Snad se k tomu n?kdy dostanu.

P.S. Chci koupit Kubovi n?co k Vánoc?m, nemáte n?kdo nápad? D?kuji Š.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-12, 16:24
Šárko, kúp mu autí?ko na dia?kové ovládanie. Ak ho nebude nahá?a?, tak sa do?ho posadí a môže sa vozi?. Písala to tu kedysi myslím tá Lesi z Francie. Ja už som sa po takom autí?ku dívala, len som nenašla také ve?ké, aby sa tchor do?ho zmestil.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-12, 16:39
Máme lo? na vysíla?ku: ale vozit tcho?e po rybníku jsme s ní zatím nezkoušeli. Je metr dlouhá, tam by se asi vešel, ale to rychlostní ?lun, myslím že by se p?i té jízd? nejspíš poblil..... Nebo by uplaval ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-12, 20:55
Já jsem nedávno (inspirována Pavlínou) koupila tcho??m v Hornbachu šustivý tunel pro fretky a ko?ky. Stojí asi 250,- K?, má obru?e, dv? vrstvy látky a mezi tím n?jaký igelit, takže to úžasn? šustí. Je to skládací a sponkami se jich dá propojit víc dohromady. Prost? NÁDHERA (tvrdí ?enda).

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-16, 08:53
Tak naše mrchy vysava? neosmr?ujou, ale taky ho loví a kvokají na n?ho.¨

Ad dárek k vánoc?m:
Vy všichni, kdo chcete svým tcho??m ud?lat obrovskou radost, rozkopejte odpady......Nejlépe tak, aby prostorem mezi trubkami (po trubkách) bylo možno probíhat z místnosti do místnosti.... Jak jsem slíbila, pustila jsem tam ty svoje bestie, hodinu bylo slyšet jen nadšené kvokání a ?ád?ní, nikdo nesmradil, všichni byli vyložen? nadšeni z norování, vyhrabávání ?ehosi a prolízání do jinak zakázaných místností... A co teprve, když se na zakázaném wc ukradne št?tka a nacpe se do ?oury... to je radosti na starém b?lidle... (Pání?ek našt?stí odpo?íval a sladce spinkal, tak nevid?l, jak mu naše fre?ulky hezky pomáhají).
Jinak jako památku na Shre?ka máme otisky jeho tlapek v beton?.... N?jak nepochopil, že se ty trubky po vým?n? fakt musí zase zabetonovat....

Teda až jednou um?em a ten barák bude n?kdo bu? p?estavovat nebo demolovat a v tom betonu ty tlapky najde, tak si ?ekne, že jsme fakt nebyli normální.....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-16, 09:22
JanaG: fret?í cápoty v mokrým beton? m?žeš povýšit na chodník slávy, už ti tam chybí jen bronzové pam?tní desky - doporu?uju ale osadit je až "in memoriam".

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-11-16, 10:17
Zdravím fšechny .... matko fretko ten p?litr je super .... moc se mi libit, takovej nutn? pot?ebuji ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-11-18, 14:07
Nevim jak, ale Chuchullain n?kde našel tempery %-) Od té doby ho p?ejmenovávám a budu mu ?ikat "Žlutá tlama a haxny". A aby to nebylo Freyušce líto, budu jí ?ikat "Šedá tlama". N?jak nám totiž zešediv?la, ale ani se jí nedivim, když jí Chchullain furt nedá pokoj :-)[/img]

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-22, 12:05
Dnes ráno m? vzbudila p?íšerná rána a t?esk skla. Ten parchant tcho?ecí už neví, jak na sebe upozornit! Vylezl do takové výšky, jako ješt? nikdy, shodil sklenici s granulema (ta se rozprskla po celém pokoji) a v klidu vy?kal mého p?íchodu, abych ho sundala.
Zametala jsem ten svin?ík naboso, s tcho?em na rameni (hlavn? aby si neublížil on, já si m?žu roz?ezat nohy do krve, že) a on na tom rameni vyvád?l neuv??itelný v?ci. Necht?l dol?, cht?l jen vid?t, jak uklízím.
Kdyby nešlo o st?epy, zametla bych bordel tcho?em!!!!!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2004-11-22, 12:53
Tak luxování u nás probíhá v pohod?, máme centrál, ale vytírání, to je radost, mám takovej ten nášlapnej kýbl, kterej Kryštof miluje, strká tu zv?davou makovici všude, takže v?tšinou to dopadne tak, že chci vyždímat hadr, šlápnu a ozve se strašný kvokání, protože tam n?kde m?l nohy nebo hlavu...p?l minuty je klid, pak jde strkat hlavu do kýblu znova. Nebo si sedne na ten vytírací mop a já vytírám s tcho?em...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-22, 19:03
Pavel: v Bratislave žije ?a?ší brat Shreka a Hoblíka- Cézar. Je to tiež riadne prasa, aby sa neodlišoval od svojich súrodencov. Momentálne má 2 kg a strašne rád kadí okolo záchodu. Asi sa mu nechce do neho liez?. A to sme mu museli kúpi? záchod pre ma?ky, lebo ten pre fretky bol a malý a nechodil tam vôbec.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-22, 19:08
Pavel, aby si nebol popletený, tak som Ti odpisovala na príspevok z prvej strany. Zabudla som prejs? na štvrtú. Dúfam, že sa tu nau?ím pohybova? rýchlejšie ako doteraz.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-22, 21:23
Jolana: to je dobrý, takže ono je na každé stránce (tedy nejen na té poslední) možno psát do fora? Já sem si n?jak nevšim, sem myslel že dokud nedolezu na konec nebude tam k dispozici to vkládací okno (dote? jsem tak byl zvyklej...). Popletený jsem, ale co už te? s tím ... ;o)

Tcho? dnes provedl další z ?ady jeho "echt" lumpáren, pa? se zrovna ?ist? vykoupaný, ješt? celý zá?iv? bílý napasoval pootev?enýma dví?kama už do skoro plný p?ipravený my?ky, zatím ješt? nespušt?ný. Jak si tam tak vesele zkoumal co kde, rozmatlal se až do všech tcho?ecích konc? ve špinavejch talí?ích r?zn? od bu?tguláše, šleha?ky, kari a jánevímjakejch sajrajt?, no vylez úpln? mokrej, hrál všema barvama, von?l i smrd?l naráz a zas.anej byl vším možným, vesele ?umíce jak mu tam bylo fajn. A hned že prej hup na seda?ku do obýváku válet sudy ... Takže byl hrubou silou ?apnut a vno?en od hlavy po ocas pod tekoucí vodu. Nevím jestli jsem na n?j nem?l vzít ješt? jar a houbi?ku, když se tvá?il že on je p?eci talí?, ne??

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-22, 21:34
Pavel, písa? sa dá na konci každej strany. Na moju škodu. Ja som si nevšimla, že je tam viac strán. Ten tvoj fre?ák je úžasný. Chcel sa asi zahra? na ?ašníka. Cézar by pri svojich dvoch kilách na seda?ku nevysko?il. Nevysko?í ani Miška, iba Neri.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-22, 21:45
Jolana: No on nejen že vysko?í na seda?ku, on vsko?í kam ho napadne, když je ru?ník p?es vanu a p?idrží se mu aby pod ním neujížd?l tak vleze klidn? i do vany ... A v tom avataru - to je zrovna akorát taky zachycen v ráži, to sedí na podnose na kterém se obvykle v normálních domácnostech servírují chlebí?ky návšt?vám (u nás lze takto naservírovati klidn? tcho?e - jen si ra?te ?íct) a mezi zuby t?ímá ?erstv? z koše odpadk? vylovený igelitový obal od svlíkacího párku - zlí jazykové sice tvrdí, že je to prezervativ, ale to jim nesmíš v??it. A navíc, k ?emu by mu byl, že jo... ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-23, 08:52
Jolana a Pavel: Ja vám normálne tých komikov závidím!
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: milka (IP)
Datum: 2004-11-23, 12:53
veru aj ja. Kari je taka kludna a zlata, skoro nic nevyvedie, okrem prevrhnutych vsetkych salok v jej dosahu, lebo naco by pila vodu, ked moze moje bylinkove caje. A vsetky chilly mi uz zavrazdila, tak uz nema co vyhrabavat. SO mnou nie je ziadna sranda.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-23, 13:07
tak to ja teda komiky nezavidim, ja jsem spokojena se svym linym tchorem, ktery je uz tak tlusty, ze se nevyskrabe ani na postel a zustane viset v puli cesty za predni pacicky a to vidim jenom cumacek a pak se ozve rana, jak padne, ale jinak je to mrcha vycurana, protoze jsem mu vcera ukazala pastu a hned udelal hop a byl na posteli, potvurka jedna chundelata

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-11-23, 19:00
Johana, už som sa rozhodla, že pôjdem na dovolenku a svojich troch komikov nas?ahujem k Vl?ákovi. Bu? ich vychováš, alebo Ti pokazia Vl?áka.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-11-29, 22:05
Oživuju: sem te? sundaval Kubovo zamilovanej pelíšek tcho?ecí - na vyprání. Pane jo, to byl puch, jak by se v tom válel sám pekelník ... takovej ten smrad kterej vznikne když se tcho? v n??em vyválí (t?eba m? v mikin?) a já s tím pak jdu jako by nic do práce a cejtim ho celej den. Ešt? že m? v práci moc neo?uchávají ... Ale ten pelech, ten byl, to abysme pra?ku nastavili na montérky, aby se to v?bec vypralo, co?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-29, 22:30
Ja jsem dneska taky prala pelech (asi po 4 dnech pouzivani), takze jeste v pohode, ale nemohla jsem ted priteli vysvetlit, ze Charliemu bude pres noc stacit stary rucnik, do ktereho se stejne dobre zachumla a opravdu nepotrebuje jeho temer nenosene (vyprane) tricko, ktere se mu pokousel nacpat do klece, aby chudackovi nebyla pres noc zima nez mu pelisek uschne... Byla z toho petiminutova debata pred tchori kleci, kdy na nas spokojene koukal z rucniku... Tak Vam nevim.. od te doby co mame Charlieho a nejsou s nim zadne problemy, zacinam mit vazne starosti o pritelovo zdravi, kdyz ho vidim, jak lita kolem Charlieho a je jak starostliva kvocna :-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-30, 09:38
To Ene: Tak to poznám. Náš tchor má všetko ušité "na mieru" (sná?, preboha, nebude spáva? v nejakých starých tri?kách!!!) a to dvojmo, aby nemusel chudá?ik ?aka?, kým nie?o uschne!!!
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-01, 01:32
Ene - závidím partnera! :o) Ten m?j je od za?átku striktn? proti tomu, aby tcho? spal v ?emkoli, co on nosí (on v tom teda spí v?tšinou, ale není t?eba na to upozor?ovat) a hned od po?átku jsem musela vyhradit ru?níky tcho?ecí a lidské (tedy - tak, aby si to p?ítel alespo? myslel...) Pár starých ru?ník?, které nepoužívám, má Vendelín jako osobní, ale když si z koše na prádlo vytáhne ?istý (nevyžehlený, to bych nedovolila - s mým vztahem k této práci), nechám mu ho, aby nebyl frustrovaný :o))))

Mám díky tomu velkou výhodu, že nikdy nemusím ?ekat, až n?co uschne, vždy se n?jaký "hadr" najde :o))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-01, 15:18
Ja jsem zvykla uz od psa, ze je lepsi mit jine veci pro nej a jine pouzivat, proto Charlie zdedil veci po nem. Asi bych nemohla pouzivat stejne rucniky jako on... S tim trickem to myslel pritel tak, ze mu ho da, ze on ho nepotrebuje, ma jich preci dost, ale chudackovi Charliemu je zima...
Avatar

Přílohy: spici1.jpg (95kB)  
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-01, 22:55
Tak si rikam, ze to s tim pelechem bylo jeste malo proti dnesku. Dneska si totiz pritel v obchode vyminil, ze Charliemu koupi neperlivou stolni vodu, aby chudacek nemusel pit tu osklivou chlorovanou. Tak o tom jsem tedy jeste neslysela...
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-01, 23:18
Já taky ne. :o) Hmmmm, exot. To je asi vzácnost. N?jaké to sp?ízn?ní. Asi, že sou oba samci.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:6 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist