Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:8 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2004-12-10, 17:20
Ješt? jednou zkouška
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-10, 21:57
Výbornej tip pro majitele dvojice tcho??: vezm?te igelitku z mikroténu (tu šustivou), dejte do ní jednoho tcho?e (jak nákup) a jd?te ze druhým. Te? jsme to ud?lali, Kubu jsme dali dovnit? a zmítající se šustící igelitku jsme ukázali Míšovi. Ten když vid?l že to šustí skákal vysoko a tlapi?kama škubal tašku (tu jsme drželi za uši kousek nad zemí). Jak po tom skákal, b?hem pár vte?in jí roztrhl ?ímž vypadl Kuba ven. Míša se chudák lek co to na n?j vybaflo a Kuba ?erstv? vysypanej z tašky za?al ?ádit, skákal po všem, po tašce, po Míšovi, po nás... Za?ali blbnout no jak smysl? zbavený, ty byli tak veselí s jednou pitomou šustící taškou, kterou rozcupovali na cucky b?hem dalších pár sekund ... :-))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-10, 22:06
S igelitkou máme podobné zkušenosti, jedna se jim po?ád válí v pokojí?ku a ti dva naši roš?áci jí mají hodn? v oblib?. St?ídav? to ní lezou, bu? jeden nebo oba najednou, perou se v ní a jeden druhého z ní vystrkují. Bublina se nau?ila to, že když Šupi do té igelitky vleze, tak na n?j p?es tu igelitku sko?í a ?ádí na n?m :o))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 22:26
Jako u nás, jako u nás :o) Jak je jeden v igelitce a druhý jde kolem, hup na n?j a hopsa hejsa.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 22:27
Tesco mají nejrad?ji.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-10, 22:40
Mam takhle supr fotky jak se perou Tappi Flo a Pitrysek.. ;o) Pirtys hlavu propletenou uchem igelitky a holky blbnou okolo..
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-18, 14:39
Oživuju téma lumpáren: vid?li jste fretku vrt?t ocáskem? Já jo, Míša vrtí - jak pes. Mají dlouhou rouru od koberce - 4m. Blbnou v ní, Kuba vleze dovnit? a Míša už ví, že v tu chvíli je nejlepší se rozeb?hnout ke druhýmu konci. Je venkem rychlejší takže je tam d?ív, tam si stoupne, hlavu str?í do roury a ?eká. V rou?e to šramotí jak se Kuba sune kup?edu a když už je mu na dohled, ?íhající Míša s hlavou v trubce zvesela zavrtí ocáskem, na?ež pozadu vysko?í ven a hned s ním i Kuba. Je to sice jen asi 1s chvili?ka, ale vrtí... :-)) Anebo druhá hra, vytla?ovaná. Každej tam vletí sou?asn? z jednoho konce a ani jeden nechce ustoupit. Uprost?ed se tedy srazí ?umákama a pak je dílem náhody z kterýho konce se vyvrhne nap?ed jeden nasranej tcho? pozádu kterej prohrál (a sm?jem se mu) následovanej druhým veselým vítezným tcho?em orientovaným správn?. Je to s nima šou - mnohem víc než s jedním...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-18, 14:48
Pavel - tcho? ocáskem nevrtí, ale t?ese jako ch?esýš. Tedy alespo? Vendel , když je v rou?e :o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-18, 15:24
A což teprve se starou ponožkou navlíklou p?es hlavu - tcho? bandita ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-12-18, 19:58
Kuko vrti ocasom tiez. Ked je rozruseny v hre, alebo tak nejak.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-19, 23:28
Pavel - pro? se STAROU ponožkou. Vendelín si navléká na hlavu jakékoli ponožky. V kombinaci s tím, jak se mi záhadn? ztrácejí fuskle do páru v samotné pra?ce, jsme rodina s tendencí chodit s r?znými druhy a barvami ponožek najednou :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-20, 12:19
Pavel: Tak Chchullain vrtí ocáskem jak zb?silej. A ješt? jak ho má dlouhej tak s nim mlátí všude okolo - prost? pes hadr :-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2004-12-20, 14:10
Markét, ano, i já mám v pra?ce tzv. ?ernou díru, kudy nenávratn? odcházejí jednotlivé kusy ponožek, takže z pra?ky tahám neúplné páry. Igelitka, kde skladuju osam?lé kusy, je už docela macatá... Jsem ráda, že nejsem sama.....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-20, 16:07
Taky sem chtela napsat, ze fretky nevrti ale mrskaj - jako kocka kdyz na neco ciha - fretka to taky dela kdyz ciha.. Flo to taky pomerne casto dela - mrskne ocasem a vypad.. ;o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-20, 16:23
Yasmin: anebo mrskne nahoru a vypadne ... p?ekvapení, obvykle v rohu, ne?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-20, 16:27
mno to spis soustredene naprimy a zatvari se tak soustredene, ze by pohla i se stenou ;o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-20, 17:19
ta moje prisera naprosto jednoznacne ocaskem vrti a nejlepsi je to, kdyz je v roure, to slysim jenom mlaceni ocaskem do roury, nebo jsem ho videla, jak se rozplacnul na zemi, byl jak kus hadry a najednou zacal vrtet ocaskem jak zbesily ale ja vubec nevim proc
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-20, 17:25
cihal.. ;o) Premyslel nad lumparnou.. ;o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-20, 18:11
majda - znám mnoho lidí - ženských, které mají v pra?ce tento vesmírný úkaz. Nevím ale, co s t?ma ponožkama (jednotlivýma) budu d?lat. Taky jich mám šílený množství, to neunosíme ani jako pracovní, i kdyby nám Vendel usilovn? pomáhal a denn? nosil na hlav? jinou :o))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-20, 18:17
je to mozne, jenom nevim na co, pac se cumel na dvere
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-12-21, 10:01
Dámy, já již n?kolik let - jsa servismankou t?í chlap? - kupuju ponožky po n?kolika stejných párech. Hádejte pro??

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-21, 10:06
Martina: aby mohli nosit t?i ponožky naráz ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2004-12-21, 11:25
Jé, a kde tu t?etí ponožku nosí?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-21, 12:14
martina - to u nás je úpln? normální...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Majka (IP)
Datum: 2004-12-21, 12:23
Na hlave...když p?inesou hezkou výplatu..:)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-12-21, 15:50
je to zajímavý, že mizej jenom ponožky, stejný problém u nás. šroubovák nechaný v montérkách z?stane, papírový kapesník se taky rozt?epí na zbývající prádlo z kterého nejde dolu, vyprané peníze se usuší a hodinky mi prošly vyvá?kou i aviváží a po?ád jdou, ale ty fusekle o:)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-12-21, 16:14
Pavel asi chodil do naší školy.(SVVŠ P?ípoto?ní - rozší?ená TV)Naši kluci nosili t?i ponožky na nožky na plavání.Nebo že by to odkoukal od mého spolužáka - svého d?de?ka?
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-21, 17:41
Tak nevinn? ta ponožková diskuse za?ala...a ty konce :o)))
Ale kupovat stejné páry je fajn, d?lám to taky-pro drahouška, který jiné, než ?erné nenosí.

Jenomže já nosím ponožky r?znobarevné...a pokud jsem doma, tak r?znobarevné ve smyslu jedna zelená, jedna ?ervená. V lét? to ob?as d?lám naschvál i na výlety. Je to originální ohoz a zast?u tím, jak neschopná jsem já i moje pra?ka :o))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-29, 11:16
V?era m? tcho? kous: Kuba m? hryznul a bolí to ješt? te?. N?jak miluje když je ?lov?k rozpa?enej z vany a ješt? polomokrej, to m? honí a zakusuje se do achylovky jak o život. No a v?era jsem to n?jak nevykryl, tcho?e nesledoval a on vylez na gau?, zezadu se p?iblížil, pak sko?il na klín, stoup si zadní a raf, na první pokus a p?ímej zásah n?kam pod žebra. Bolí to docela fest, zvláš? když to ?lov?k ne?eká..., takže jsem za?val, Kuba vesele nadsko?il až spad z gau?e a za?al b?hat do boku, tancovat s hlavou vyvrácenou a vydávat své bojovné keh, keh, keh se h?betem vybouleným tak, že m?l zadní nohy málem v p?edních. Cht?l si hrát, ale tohle... Tcho? jeden bílá mizerná !!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-12-29, 11:40
Pavle, to máš z toho, že ho málo krmíš. Náš Teide p?ední nohy k zadním nedá - p?es b?icho nedosáhne.Že by b?hal?Nejvýš tak že se valí. A vysko?it? Ani náhodou.Umí žuchnout.Nap?.z náru?e na polštá?.Když byl v zá?í na um?ení a vážil 80 dkg, tak jsem nad ním bre?ela. Te? když se p?ivalí jeho víc než dv? kila sádla, tak si ?íkám, jak jsme dob?e ud?lali, že ho máme. Hol?i?ky veve?i?ky nad?lají rozruchu až až, dokonce se nau?ily skokem z poli?ky na kliku otvírat šatni?ku a co tam d?lají je hanba povídat. Vypadá to, že po?ídím petli?ku a záme?ek a klí?ek budu nosit na krku. Ony by se mohly nau?it i odmykat.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:8 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist