Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: L?ca (IP)
Datum: 2005-02-25, 22:59
To Pavel: Tak jsem se na to vlákno koukla. I na to video. A m?žu k tomu ?íct jen jedno JUUU!!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-25, 23:01
Ene: No...?lov?ka to nenapadne...u nás co máme Kukulína, tak ?istíme jen ob?as u?i jen jemu...neb co koukám, tak Kukulín je Freyulce ?istí dost pravideln?:-)
Btw...v?ešt?ní známe...kluci jsou takový histerky;o)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:52
... p?elom m?síce, doma máme uzáv?rku, Šárka t?ídí papíry do práce. Tcho? lítá v papírech a tahá CCSky (doklady od tankování firemních aut - kdo netuší co to je) až na balkon. A pak že má bejt v tý ekonomice n?kdy po?ádek, to je bordel nebety?nej a s tcho?em v hl. roli to naprosto nejde zpacifikovat !!! Ale takhle je to v celým stát? - a pro? asi??? :-))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:53
Protoze to smrdi i v politice???
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:04
Ene - Nojo, ale tady nepom?že ani kastrace - snad jen utratit :o)))))))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:08
A co podvazat? Smrdet to bude porad, ale uz z toho nebude tolik nasledku :-))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:15
V tomto p?ípad? bych p?ekro?ila zákon a vyoperovala všechny žlázky, které jsou možné :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:19
Hmm to bych nedoporucovala - uz by to sice nemohlo smrdet, ale porad by se ta nakaza mohla sirit dal :-))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:23
No a jsme u mého p?vodního návrhu - utratit - na vlastní náklady!

Ale ono jich je doslova jak ps? - našli by se jiní :o))))

Pro? se, sakra, nedostanou k moci taky n?jací mago?i jako my?!?!?
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:27
A pro? to neud?lat rovnou všechno najednou?;-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:29
Marketo, popravde - ty by si do politiky chtela a sla? Spis bych rekla, ze se tam nepohrnes. A proc? Protoze tam jdou jen magori... Tohle je beh na hodne dlouhou trat :-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:45
No práv?!
V politice jsme pár kamarád? a známých m?li - hlavn? po revoluci, ale odešli zcela znechucení. Taky m?li ideály a byli mago?i - jenže co jim to bylo planý :o(((((
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-03-04, 08:54
navrhuju DEFENESTRACI - jak za husit? (nebo kdo to byl).

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-03-04, 10:00
Souhlasím s defenestrací. Ta první byla na kopí a na sudlice - ú?inná. Ta druhá na hnojišt? - a to p?ežili jen s boulemi a byla z toho pob?lohorská pomsta. Takže hledejme ková?e, aby p?ekoval po?íta?e na sudlice. Ty mají ješt? hák - to kdyby se n?kdo zachytil za sutanu ...
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-04, 14:22
N?kdo ?íkal že v politice jsou jen mago?i.Hele jdeme do toho!Založíme stranu ultramagor?,protože zase kdo jinej než naprostej blázem m?že milovat zlobivýho,kousavýho a smradlavýho tcho?e :o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-03-04, 14:32
Nojo, Petro R., ale je magor a pak je magor. Dost pochybuju o tom, že "mago?i", co se schází na tomhle fóru, by vydrželi s magorama, který d?laj politiku :o)
I když - možná že jo. Oni jsou to p?ece taky takový zví?átka - trochu kachna, trochu hroch, n?co ze svin? a chameleona, taky trochu štika, jó a nesmím zapomenout na želvu a celý je to švihlý Shakespearem - jeden v?tší dramatik než druhej. Nenacházím sice fretku, ale jinak zv??inec dobrej....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-03-05, 16:43
Erin: Kašli na ková?e!My tam vezmem naši kamarádksou bandu se železnými me?i, ?emdihy a podob?...najdou se i kopí;-)
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-03-05, 22:17
V Bauhausu na Pankráci (dole v garážích) je výprodej - hrabárna. Mají tam krom? jiných kravin nádherné obrovské papírové koule, které se mají zav?sit jako lustr na žárovku, je to hedvábný papír pomalovaný paná?kama s takovými kovovými kroužky, které ho tvarují do koule. Stojí 5 K?. Když jsme to p?inesli dom?, byla to ta nejsenza?n?jší hra?ka tcho?ecí, provád?lo se skákání na kouli, lezení do koule, kutálení se v kouli, roztrhání papíru ... Na to že to bylo za 5 K? (mají toho p?itom n?kolik beden) to má docela výhodnej pom?r cena/výkon, protože po celove?erním ?ád?ní to stále ješt? a? trochu prod?rav?lé odolává a se šust?ním se kutálí jímajíce veselého tcho?e uvnit? :-)) Bouhužel hrabárna zejtra kon?í. Bych to koupil p?ed srazem - kdyby n?kdo cht?l taky za tu horentní sumu...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-06, 09:54
Jé Pavle kup nám to.Fred má málo hra?ek :o) , tak a? n?jaké p?ibydou.Já nevim kolik t?ema za 20,- ?? to je jedno - prost? naber a hotovo.Dík p?edem.Petra

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2005-03-06, 22:12
Pavle a Šárko, d?kujeme za perfektní lustrhra?ku.Jessika vlezla hned do toho "koše" s výrazem - "já se vznáším, já si létám ...".?
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-03-06, 23:01
Mrzí m? že mi vyrodali ty v?erejší koule - a to jsem si schváln? kv?li tomu p?ivstal (10:30). S tou je o hodn? v?tší sranda, to je koule jak velkej mí?, vevni? je vyztužená tím drátkem aby se nezplaskávala (co jste k tomu dostali všichni ale nikam bohužel nepasoval ...) a na dvou protilehlých koncích je malá díra kterou akorát proleze tcho? dovnit?. On v tom pak b?há (ta díra je malá, tak b?há aniž hned vypadne) a koule se docela rychle kutálí, šustí a péruje, m?kce bourá do všeho kolem a tcho? se mele jak by byl v máselnici, chr?í a kvoká blahem, p?estane-li chvíli utíkat vyveze ho to nahoru jak se to pak koulí samo. Fakt m? to hrozn? mrzí, že m?li jen ty "balony", sice to je stejnej princip ale tohle se bohužel nekutálí... Holt hrabárna, všichni to nosili po kilech aniž v?deli co to je, ale jakmile napsali "vše na této palet? za 5 K?" lidi to rozebrali a? to bylo cokoli ... Zkusím po?ídit video z kutálení...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-06, 23:47
Lampionky skv?lý-Fredík i pání?kové si vyhráli.Jak krásn? se mu tam pušilo a smráde?ek se p?kn? držel v kouli?ce-no úžasný:o)!!!Potom mu to musela pani?ka(hnusná pani?ka-já)p?ekazit a šla mu provád?t koupání a ve finále ješt? ?išt?ní blatouch?.Taková potupa!!!Taky mi to pak dal sežrat-nehovo?il jen nazna?oval že jsem k zakousnutí.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-07, 10:55
Taky se p?ipojuji k dík?m - zav?sili jsme balón v obýváku, Ka?enka si vlezla do koše, Betynka do koule balónu a byly jak u vytržení. Jsem zv?davá, jak dlouho to odolá jejich drápk?m ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-07, 13:56
My lampionek ješt? nevyzkoušeli. Jeli jsme k našim na ve?e?i, takže na to nebyl ?as. Dneska to ur?it? zkusíme.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-10, 18:48
Nastala skv?lá mela.Tcho?-hafice.Tcho? hafici nesahá ani po kolena,ale vysko?il a zav?sil se jí na krku.Arinka tu chudinka lítala s o?mama jako tenisáky,tak jsem jí b?žela zachra?ovat.Jak jsem se Freda dotkla tak zp?sobn? pusti,já ho položila na zem,on se provokativn? nahrbil bokem k Arince ud?lal"kvoky kvok"a jako správný zbab?lec se ukryl jedním skokem za moje nohy.No a co ud?lala ta psí potvora?Cht?la jemu dát za vyu?enou,ale jak má dlouhou ofinu a nevidí,tak si spletla mou patu s tcho?em.To bolelo!!!Já skákala a pišt?la jako...no p?esn? tak jak se to líbilo tcho?ovi.Tak?e tcho? za?al kousat moje palce a Arinka na n?j blafala jak zb?silá a já se nakonec ukryla sem k PC s nohama na taburetce a ti dva a? se t?eba po...sm?jou.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-13, 18:45
A ješt? jedna možnost ?etby pro nová?ky ;o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist