Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11
Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-02, 10:46
To Ene: Tak to ja som o "neperlivej stolnej vode pre fre?áka" nielen po?ula, ale aj zažila: Kámoška, majite?ka ?ivavy, celý život dáva psíkovi len takúto vodu. Ke? som kúpila fre?áka, tak mi vynadala ako poslednému tyranovi zvierat, že fre?áka "nútim" pi? vodu z vodovodu. Tak som kúpila fre?ákovi neperlivú stolovú vodu. Naliala ju do jeho napája?ky. Fre?ák prišiel k napája?ke, lízol si, strašlivo zaprskal, usko?il a zhnusene odkrá?al. Ke? to spravil po x-krát, vrátili sme sa k vode z vodovodu.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-02, 12:13
:-))) Ani jsem rano nezkontrolovala stav napajecky, to ma na starosti pritel asi dve hodiny prede mnou :-)) Ani by me to neprekvapilo, ale je to jeste mlade, ji a pije snad vsechno, vcetne me š?ávy, co si obcas nekam odlozim a je rychlejsi jak ja.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-08, 19:57
Vendeln práv? op?t "prubnul", jestli jsou všechny ko?ky v po?ádku - dopadlo to jak muselo. Paštika ho poprskala a strašliv? sy?ela, Cibule ho zfackovala a d?stojn? odkrá?ela, vrhnuvši na m? pohled, jako bych to p?ehnala JÁ a Dlahourek tcho?e ude?il op?t p?sti?kou do hlavi?ky, aniž opustil sv?j pelech na mém oble?ení. Vendelín je strašn? uražený v mém pe?inovém povlaku... :o)))[img][/img]
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-08, 20:10
Ad Voda pro zv??: dnes jsem ve zverexu kupoval ?áký krámy pro šelmy a všiml jsem si ješt? lepší vody - speciáln? pro zví?ata (duchapln?). ?ili hledejte litrovou plastovou flašku (jak od destilky), kde stojí psáno (v n?m?in? s p?ekladem): Voda stolní pro hlodavce Stolní voda ur?ená k pití, má blahodárné ú?inky na vaše milá?ky. Obsahuje chu?ové látky speciáln? pro vaše malé mazlí?ky. A vzadu - složení: voda, výtažek z mo?ských ?as. Abych nezapom?l, litr stojí 42K?. No nekupte to, vymáchaj n?jaký smradlavý ?asy ve vod? a nabarv?j to na zeleno. U nás v potoce jsou na šutrech ?asy taky, šutry jsou zelený a pekeln? kloužou. Myslíte že kdybych odebral vodu z tohoto místa tak taky bude mít blahodárné ú?inky? Že by šla prodávat t?eba za 39,- byla by levn?jší ale stejn? dokonalá ... Fakt co už v tom N?mecku nevymyslí za hovadiny ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-08, 20:31
jo a taky limonada s prichuti sunky, vid?

Jinak Vendelek se koukam nenudi ;o) Ja chci taky domu takovy divadylko =o.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-12-09, 10:21
jo, my meli vcera taky pekny divadylko. Jsme sli na navstevu a ja vzala tchore, tak sestra musela vzit kotatko (rikala jsem ji, ze to neni dobrej napad). Tak jsem na navsteve pustila tchora, uz na nej byli zvykli a segra pustila kotatko. No a prvni vec, co tchor udelal byla, ze se vrhnul na kotatko a nechtel ho pustit, toz my se vrhnuli na tchora a snazili se mu vypacit kotatko z tlamicky. Po chvilce zapaseni (nechtel ho pustit) se nam podarilo vyrvat kote z tchoreci tlamy. Vysledek: maminka pokousana, sestra na prasky, ja v pohode a tchor se olizoval
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2004-12-09, 10:43
Ahojky, mohli by jste mi prosím poradit? Obdivuju tady vaše fote?ky fre?ulek, která máte hned vedle p?ísp?vku. Jak si tam m?žu dát svoji fre?uli? Díky

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-09, 10:54
To je jednoduchý: pomocí mých soubor? v ovl. panelu nahraješ na server obrázek fretky (musí být gif nebo jpg max 100 x 100 bod?). Pak pomocí mých avatar? obrázek pojmenuješ a nastavíš puntík že ho chceš (kdyby jich bylo víc, vybereš puntíkem který chceš). Testovací nit na tyhle pokusy je Nová generace diskuzního fora, tam jsou i další rady, nutno d?kladn? pro?íst.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2004-12-09, 10:54
Mám stejný problém jako Monísa. A? to zkouším jak chci, nepoda?í se mi tam obrázek umístit. Z?ejm? jsou moc velký, ale neumím to zmenšit.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:13
To Pavel: Díky, už se jdu do fóra za?íst, snad pochopím ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:32
Tak už jsem na to p?išla, ale bohužel je fotka mojí Sendy moc velká a neumím ji zmenšit. Pomohl by jste n?kdo?

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:34
Katy: zmenšit to de ?ímkoli co korektn? podporuje jpg formát. Takže žádný imaging, paint a podobný kraviny rovnou ve windows, bu? experimentuj s prohlíže?em který máš nebo to umí t?eba i word, powerpoint (to má v?tšina PC k dispozici). Musíš ho zkontrolovat (properties, parameters, image format, ... - hledej n?co takovýho) a zm?nit rozlišení - resize, reformat, ... Nastavíš si že jedna strana je 100 bod? (ta v?tší a zatrhneš lock aspect ratio - zachovej pom?r stran), ono se to zmenší, nahraješ, hotovo. Pošli mi ho mailem když si nevíš rad.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:40
Pavel : ješt? m? napadlo zkusit vodu, když se pere ... jist? v ní bude spousta minerál? a barvu m?že mít r?znou :-))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:44
Zkouška[img][/img]
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Monísa (IP)
Datum: 2004-12-09, 11:45
Vau, je to tam! Díky!
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-12-09, 22:15
To Monisa: tvoja fretula je cela nasa Sara v mensom vydani...;-)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-09, 22:34
Monísa, MajaZ: máte super avatary !!!! Skv?lé fotky !

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2004-12-09, 23:47
Zkouška
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2004-12-09, 23:48
Musím to zv?tšit,ale dneska už to asi nezvládnu.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 00:55
No já si takhle p?ijdu z obchodu, položím si na zem pytlík s granulema pro fretky. Vypustím kritrs a jen si na chvilku odsko?ím se p?evléci. No a co se nestane? Otev?u dve?e a pytel pry?. Kde je? No kde by. Tcho?i si jej odtáhli hezky pod kredenc. :o) Samoz?ejm? už si jej otvírali. A krabici od pizzy taky. To se vždy hodí. Jinak mají pod kredencem krabici od Staropramenu a to je bezva domek. Ale fakt nevím, jak by se cht?li nacpat do té od pizzy. Ale tu m?li v plánu spíš sežrat.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-10, 02:29
Jordi - krabice od pizzy se dá úpln? v pohod? p?izp?sobit tcho?ecí figu?e. V?? zkušenému :o)))
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-10, 09:29
Jordi: to by ses divila. Jednou jsem slyšel randál od odpadká?e a co tam nevidim - krabici od pizzi a v ní narvanej Chchullain. Koukal mu jen kousek ?umáku...
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-10, 09:54
To Jordi: Odkia? máš ten avatar? supééér kresba !!!! Nemohla by si mi ju prosím ?a posla? e-mailom, nedá sa mi to z toho avataru stiahnu?. V?aka!!!
Avatar

dva lumpíci
Zaslán uživatelem/kou: Veronika (IP)
Datum: 2004-12-10, 10:20
zdravím všechny, cht?la bych poprosit o radu. s fretkama mám už n?jaké zkušenosti a nyní bych si cht?la po?ídit n?jakou poda?enou "dvojku", ale nevím jestli jsou lepší dva same?ci nebo dv? sami?ky nebo páre?ek. taky bych se ráda dozv?d?la n?jaké zkušenosti s odchovem mlá?at. d?kuji moc

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-10, 10:48
Veronika: ?ti ?ti ?ti ... myslím vlákna ... ur?it? na to již n?kdo odpovídal resp. to rozvád?l :-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:11
To Johana: To je moje kresba. :o) To je Frodík a Medulka. :o) Pošlu na mail.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:16
Ale nevím jaký máš email.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:23
To Jordi: On sa mi môj e-mail nezobrazuje? Tak to som zas nie?o "super" nastavila! Pošli mi prosím tú kresbi?ku na sedlarov@minv.sk. Dík moc.

Si šikulka, tá kresbi?ka je fakt vynikajúca.
Avatar

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:35
Jordi, Johano,
sta?í kliknout na jméno a pak "poslat soukromou zprávu". Mejl se sice nezobrazuje - pokud je skryt - ale zpráva dojde, sta?í vybrat ze seznamu p?íjemc?.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:49
To Johana: Tak a je to odesláno. Ten email, to máš v nastavení tvého ovládacího panelu fóra zadaný, nezobrazovat. Já ho tam mám t?eba povolený. :o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist