Jít na stránku:  1234567891011Další
Aktuální stránka:1 z 11
Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-09, 11:36
Kuba vlez Šárce do kabelky a prokous tam v tichosti tubu s krémem a pomatlal se make-upem. Na bílým (tcho?i) to obzvláš?e vynikne, má to všude (až za ušima - obrazn? i doslova). Pane bože !!! Nejde to z toho jeho kožichu ni?ím dol?, vypadá jak ryba (namaloval si tím n?co jako žábry a ješt? na každý stran? jina?í). To je pako, krucifix už taky s tím lumpem :-))))))


lump+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 21:30.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-10-09, 14:10
Pavel:-D Jo jo.....to máte prvního ne? Mamka ví, že v kabelce nem?že mít ani oby?ejný papírový kapesníky, natož n?co takovýho......já vše co nechci nechat tcho??m napospat v?ším skoro až na strop:-)Kytky sme z parapetu v ložnici nast?hovali z ?ásti na mý police a z ?ásti na balkon.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-10, 18:46
Vítej ve Fret?ím sv?t? :o)))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-11, 10:14
Nic si z toho ned?lej, taky mám mejkap prokousnutý a vytlá?et ho z tuby musím nad umyvadlem, protože jinak mám zaprasený celý byt... a taky všechny krémy na ruce a zubní pastu.....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-11, 10:56
Pevle, skús to Šárkynou vodi?kou na odli?ovanie.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-20, 21:47
Dneska jsem odstranil prkno co je v paneláku typicky p?ed vanou (vana je náš oblíbený tcho?ecí úkryt). To co se tam našlo p?ed?ilo všechna o?ekávání, celkem jsme napo?ítali asi 30 v?cí nejmén? 15 typ? - namátkou houbi?ka na obli?ej, houba na nádobí, kapesníky papírové i hadrové, krabi?ka od lék?, ví?ko od jogurtu, ru?níky (nejmí? 4), ale vrcholem všeho byl Šárky zelenej svetr (nehraje roli že zelenej, akorát že zrovna ten se dlouho hledal). Pochopím ješt? jak letí tcho? s balí?kem žvejka?ek (jo, ten taky), ale nepochopím jak táhne z chodby nebo vždy? my ani nevíme odkud vlastn? svetr a ješt? ho presuje dírou pod vanu, aby ani kousek nevy?umoval a nikdo ho p?itom nevid?l!!! No to museli dávat asi napínavej film. To mi zkrátka hlava nebere jak to tam nasyslil, p?itom nejmladším v?cem bylo tak nejvíc hodina (od ve?e?e), nejstarším ani ne více než t?i týdny, kdy jsem to m?l sundaný taky, ale to tam byl jen jeden hadr co protáh od pra?ky. Ale te?, fakt jak u cikán?, když jsme to vyndali byl by toho ruksak!!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-20, 22:45
Co vlastn? tcho?e nutí, takhle syslit? Já jako malá m?la k?e?ka, ty to d?laj b?žn?, není tcho? n?jak s k?e?kem "v p?ízni" ? (biologie není mojí silnou stránkou)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-10-21, 00:25
Martina - pes taky není p?íbuzný s k?e?kem, ale když má tu možnost, syslí si fujtajbly, které pak už v?tšinou ani nevyhledává.
Vendelín si taky jen nasyslí a pak už se toho ani netkne. Máme ve sk?íni sušárnu na pe?ivo - Vendelín to nežere, jenom krade, vloží do sk?ín? (pro tyto ú?ely tam není nic, jen sušárna pe?iva) a já tak jednou týdn? vyberu skrýš a mám co dát králík?m :o))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-21, 00:31
Jo, te? m? ješt? napadlo jiný syslící zví?e - veverka! A mají spole?ný i další v?ci - napadá m? t?eba šplh.
Takže záv?r si d?lám naprosto jasný - pes (jak mi dob?e Markéta poradila), k?e?ek, veverka, SYSEL, tcho? a straka jsou p?ímý p?íbuzný.
:o))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 08:47
Jet? jedna historka z ve?era: naše sousedka (stará paní - už sama) ob?as zazvoní když n?co pot?ebuje (žárovku, mobil, okno ...). V?era zazvonila že prej sporák. Tak jsem jí otev?el a ona chudinka pomalou?ku vysv?tlovala. Následn? u nás dole ve dve?ích vykoukla bílá chlupatá hlava a jak jsem se zrovna akorát nadechoval, co že ten sporák a oba jsme m?li pootev?eno, z hlavy se v p?íští vte?in? stalo bílé chlupaté "cosi", radostn? nadsko?ilo, ud?lalo ?ap, ?ap, ?ap (ne, to není úpln? ono, ud?lalo pochopiteln? DUP-DUP-DUP) a vesele si p?itom kvokajíce zmizelo do nenávratna ... Tak, a te? schváln? uhádn?te, co bylo to bílé "cosi" a co provedlo ... (nutno ?íct že pak nadsko?ila i sousedka, ona už má p?eci jen o dost pomalejší reakce a pohyby - je to stará paní).

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-10-21, 08:52
Vím co je cosi (asi to co m?lo být p?vodn? tmavé a s jiným orgánem mezi noži?kama), ale co provedlo.... to netuším!?! :-))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:15
Taky se dávám podat!

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:27
S nebývalou a up?ímnou radostí hbit? a bez okolk? zmizelo kamsi do nitra soused?ina bytu a nechalo ji stát mezi dve?mi jak opa?enou (sotva se zmohla na souvislou v?tu, na?ež ?ekla jen: "Je, jéééééé, to byl asi Kuba, néééé... Kde jééé???), p?i?emž se to drzé "cosi" ani nezeptalo, jestli to tam m?že....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:29
A co stihnul "uklidit" než jste ho šmudlinku zv?davou chytili? o:)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:32
Chudinka malý - vy jste mu cht?li bránit v jeho rozletu :-)))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:33
Kupodivu snad nic, protože než jsem moh za ním sko?it, musel jsem se vrátit dom? pro klí?e aby se mi nezabouchlo (byl jsem doma sám), takže než se tohle vy?ídilo tak vykvokal zase ven ... Možná jí jen n?co kvapem zastr?il pod vanu, to nevím a paní chudák až to nenajde to pak svede na svou sklerózu ....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:35
No jen aby tam nenechal hromádku jako odm?nu za možnost prohlídky bytu :-)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:41
Já se vždycky sm?ju jak Fló blbne, aby se dostala ze dve?í.. Když je na chodb?, tak chce být v pokoji, když je v pokoji musí být nutn? na chodb?.. ;o) Jen v koupeln? vydrží, je tam spoustu zajímavých v?cí a tam navíc v?bec nesmí, krom mytí, to tu koupelnu nesnáší a p?esto tam chce znova a znova ;oP

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:42
Tady musím ?ukat na d?evo (spíš bych to nem?l ani ?íkat, abych to tím nezak?iknul), ale on tohle respektuje a vyjde s jedním záchodem - normáln? se vrací do klece a když je na chalup?, kde bydlí v jedný místnosti na volno, tak když se mu dá záchod do správnýho rohu nechodí nikam jinam. Je to div ale je tomu (?uk ?uk) zatím tak ... Pravda, ob?as se vy??rá jinam (to jen na lino, jak je vzornej), ale opravdu hodn? málo kdy a hromádky sází jen do záchodku a ješt? vzorn? jen na jednu stranu ... Takže když mu tam ob?as vyroste "mohyla", tak mu ten vrchní výtvor vlastní vahou t?eba vypadne ven, ale tcho?ík sv?domit? "vrší jak se sluší a pat?í" ... Možná je to stravou, že jinde kakají ti, kterým dáváte dobroty, které je pak o to víc prohání ... My máme osv?d?enej 4 druhovej jídelní?ek a zatím si tcho? na kvalitu kuchyn? tímto zp?sobem (trucbobek) nikdy nest?žoval :-)))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 09:51
no myslim, že odm?nama to nebude.. ;o) A mimochodem sousedka má taky záchodek, že by m?l Kuba kam jít? Myslim že v tomhle ohledu by to Kuba hodil kamkoli a neb?žel by dom?, protože práv? pot?ebuje ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:07
Ne, sousedka má jen lidskej, do kterýho Kuba umí jen padat, ten použít zatím neumí. Hele ale p?edstav si, že na tý chalup? (barák 2 patra) je taky schopnej b?žet p?es celej barák do svý žlutý misky v obýváku, ik dyž by to mohl utrousit kdekoli jinde. Kdo ?íkal že maj fretky rády žlutou..??? Už nevím, ale schváln? jsme mu koupili žlutej a osv?d?il se. Ne?íkám, že by to tam u sousedky ur?it? nikdy neprdnul, ale v našem byt? to ned?lá i když další záchodek má v chodb? a další v kuchyni. Tam není nikdy nic a v kleci je b?hem ve?era mohyla ...

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:10
Tak to m?žete být rádi za "vzornou" fretku, nebo jste ješt? neobjevili to další místo.. ;o) A ješt? zbývá puberta.. ;o) Snad ho to nerozhodí..

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:17
Jo, ona dob?e už i Mihala ?íkala, velkej (René) je hez?í, líp rostlej, ale malej (tehdy nem?l jméno) je zase o dost vzorn?jší, toho prý nikdy nevid?la jít mimo (v tý jejich volié?e, tehdy m?li tu malou, ale akorát p?ijela velká na Avii, když jsme si ho brali). Tak jsme vzali malýho, nikoli proto ale vzpomínám si na to, že to ?íkala když jsme se ptali jesli jsme si vybrali dob?e. Myslím že fakt hromádky jinde ned?lá, protože když se k nám nast?hoval tak je pár dní z té zm?ny d?lal a to opravdu najít šlo. Jednou byla jedna pod postelí hned u hlavy, nap?íklad :-(( M? je to taky divný, že ned?lá a tak je i cílen? hledám a prost? jsem zatím nenašel. Hele nech toho nebo za?ne a já budu naprdlej :-))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:29
Ml?im =o-
Jinak ta velká voliéra ješt? není.. =o( Truhlá? není schopnej Míše na?ezat desky..
Kubík byl jako malej opravdu hod?ous.. ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:43
To Pavel: Už som tu niekde ?ítala, že fretky majú radi žltú, ale uvedomila som si až teraz, že: Vl?ák má spodok klece žltý a klec miluje. V kleci má žltý záchod a chodí na 99% len do neho. V kuchyni má záchod ?ervený, okolo ktorého musí prejs? do klece (inakade sa nadá) a do toho ide tak 1-krát za týžde?. Mimo záchoda potrebu zásadne nevykonáva. Takže asi na tej žltej farbe fekt nie?o bude.

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 10:45
Jo, hod?ous to byl, ale už není ... už je rozjívenej a vy??ranej. Když jsme v?era vybírali tu hromadu z pod vany, všude se motal a druhým koncem to tam strkal zpátky, protože on to tam p?eci "nutn?" pot?ebuje :-)) Terezka když jela autem, tak spala, když jede Kuba, nejde vzbudit když se má odjížd?t a všechny zdržuje, jen co se auto rozjede za?ne vyvád?t že prej pro? je v bedn?, dy? p?eci te? si má s náma hrát a nejradši by rdousil za jízdy a skákal do stropu ... Když jel od Mihaly z injekce až na chalupu, nem?l ješt? bednu, m?l malinkou klec ve které Terezka za jízdy autem v pohod? spala na klín? - Kuba jí za tu cestu rozlámal, vylomil dví?ka a utrh paci?ku co držela podlážku ke žbrdlení ... Takže ono je holt u fretky dycky n?co za n?co :-))))

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:07
Dy? je to zlatí?ko.. ;o) Takovej hod?ousek.. ;o)

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:15
Je to zlatí?ko - když ho vidíš venku jak si vzorn? hraje, spí v cizím (že i ve tvým) tcho?ecím pelíšku jak by mu odjakživa pat?il a nikoho nekouše, je to tak ... Doma nás pak ze samé radosti ale nenechá ani najíst, pokud Šárka když ráno vstává m? zase dob?e nezav?e v ložnici (spím dýl), zmi?ované zlatí?ko p?ijde (to vyjíme?n? nedupe - abych si ho nevšim) a vyleze na postel hned u hlavy, prokousne mi ucho a hahaha, ty už seš taky vzh?ru tak to se jdem honit m? náležit? razantn? vzbudí, polejt vodou taky nelze pa? jí miluje a za?ne se s vehemencí koupat, na?ež všechno zleje protože lítá po byt? ?erstv? vysko?enej z necek, cr?í z n?j voda a d?lá všude 4 ?ápoty a mokrou cesti?ku ocasem (má modrou misku - lavor kde se furt ráchá), je to zlatí?ko k nezaplacení .....

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:24
no vždy? je to FRETKA ;o) kdybys cht?l aby ti p?edl na nohou, tak sis m?l po?ídit ko?ku.. S fretkama se ?lov?k nenudí, proto je miluju.. Když se chci pomazlit, tak se taky nechaj, z Fló se vždycky stane plyšák..
Jinak ješt? rada, ud?lej to jako Šárka cho? na návšt?vy se pomazlit se svou fretkou.. ;oP

Re: Tcho?ecí lumpárny
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-21, 11:31
Však už jsem jednou Mihale psal - byli jsme se Š na dovolené na chalup? a cht?li jsme si 1x za rok ud?lat ve?er p?i vín?. Což tcho? lump nemohl vystát, nap?ed nás teda nechal d?kladn? se opít ale pak spustil, ?ímž nám totáln? p?erostl p?es hlavu a to fest, byli jsme prdlí všichni 3 a lítali po baráku a dupali po schodech všichni naráz jak chovanci jednoho nejmenovaného ústavu, z ?ehož m?l nejv?tší bžundu pochopiteln? Kuba, na?ež n?kolikrát prolétl uhlím a bylo (ješt? že jsou baráky na vesnici na ?ídko, ten kravál se ur?it? nedal poslouchat), napsal jsem ješt? v noci ovín?nej Mihale, že ho vrátím a že chci želvu !!! Asi musela bejt ráda, v úterý nebo kdy ve 2 ráno bombardování sprškou smsek ...

Jít na stránku:  1234567891011Další
Aktuální stránka:1 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist