Aktuální stránka:21 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2008-05-18, 22:41
jasn? ale celý mi to dochází až ted ,....když tu nejsou.....
víš stejn? chci zjistit tu p?í?inu abych m?la klid...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2008-05-19, 08:56
cacorka: ahoj Baruš, moc m? mrzí co se stalo, te? mi teprv došlo, že jde asi o fre?á?ka, pro kterého jsem schán?la domov?? Ani ve snu by m? nic takového nenapadlo... Martina ríkala že ti lidé co ho musí dát pry?, se o n?j moc dob?e starají, jen má syn alergii( já vím, to tvrdí každej) ale ?íkala jsem si že nem?žem všechny házet do jednoho pytle... zase jsem se p?esv?d?ila že nikomu nem?žu v??it. fakt m? to moc mrzí a drž se.K.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: cacorka.21 (IP)
Datum: 2008-05-19, 09:58
kac:ahojky nikdo znás to nemohl v?d?t jen ty majitelé...mrzí m? že jsem cht?la ti ho dát ?asem p?ipustit a ted nic byl fakt moc krásnej ale na jednu stranu hlavn? že s ním nep?išli do kontaktu jiné fretk....ach jo krom? mích....mno

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:13
Oznámení:
v ?eské Líp? otev?eli druhý Zverokruh, je tam prodava?ka, která má doma fretku...Jupí :-) Aspo? tam se budou mít mimískové dob?e, doufám, že tam vydrží co nejdéle(ta prodava?ka)...Zatím je tam nemají, ale prý je mít budou :-( což m? teda moc neteší, ale je d?ležité, že je tam n?kdo, kdo je bude mazlit a snažit se je socializovat...Povídaly jsme si tam asi p?l hodiny...Je to rozumná ženská. Škoda že není vedoucí toho obchodu...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-05-19, 10:56
Rynn: Tak jsem byla ve Pet Centru na Zli?ín?. Mají tam dva mimísky - tcho? a šampa?. Pohlaví neur?ité, protože spinkali. V?k neodhadnu, ale byli hrozn? mali?cí - spící by se mi vešli na dla?. Miska na krmení prázdná, takže t?žko ?íci, ?ím krmí. Jsou na pilinách, které samoz?ejm? byly i v misce na vodu. Mají zách?dek, ale nepoužívají ho, bobky byly všude kolem. Spí v plyšovém ?emsi nebo v d?ev?ném dome?ku a na hraní mají k dispozici malý gumový mí?ek na provázku. Cena za jednoho prcka 2.390,-. Jestli zítra nezapomenu kabel k telefonu, vložím i fotky.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-19, 11:50
Runa, díky za info... a prostory? Vyhovující??? Tak aspo?, že to nemaj tak hrozný :(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-05-19, 11:59
No, moc vyhovující to není... Jsou v takovém terárku, které má jako víko klec. A moc prostorné to také není. P?es t?etinu terárka je zách?dek, takže nic moc. A hlavn? leží v t?ch pilinách. Bude to vid?t na fotkách.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-19, 12:18
:( piliny jsou holt ve zverimexech základ... Terárko je taky na prd... ach jo :(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-05-19, 12:24
A kde v Líp? je ten Zv?rokruh?
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-05-19, 22:55
Jeden je v Kauflandu, ale ten je malý a je tam už dlouho, tak fretky nem?li. Ten nový je v Intersparu, v galerii, d?íve ho tam m?la n?jaká soukromnice, ale zví?ata od ní byla po?ád nemocná, tak jí n?kolik lidí udalo, a zav?eli jí ho...Kone?n?... Te? si to pronajal Zv?rokruh. Tak doufám, že to bude lepší...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-05-20, 09:09
Tak p?ikládám slíbené fotky z Pet Centra na Zli?ín?.
Avatar

Přílohy: Pet Centrum_1.jpg (56kB)   Pet Centrum_2.jpg (68kB)  
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-20, 09:23
Runo, malý to sice docela maj, ale ?ekla bych, že na zverimex to nejsou špatný podmínky... dokud tam jsou jenom dv?...
Nap?íklad na Smíchov? králíci nemaj NIC- akorát rozházený seno, piliny, misku s vodou a vedle toho ješt? nasypanou n?jakou tu sm?s... a ješt? jich tam bejvá t?eba 10 :-/
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-20, 09:27
malý??!! holky, když to roz?tvrtíte, tak máte p?ibližnou p?edstavu toho, jak vypadá terárko, ve kterém jsou b?žn? 2-4 fre?ata, v canis centru v tesco most, které kvs vyhodnotila DLE ZÁKONA V PO?ÁDKU... :o((

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-20, 09:53
no, mn? to práv? pro dv? fretky p?ijde na zverimex docela fajn bydlení.
Nevim, do zverimex? v tuhle dobu zásadn? nechodim... takže jsem snad nikdy na vlastní o?i fretky ve zverimexu nevid?la...
Ale maj tam pelíšek, wc... to mi p?ijde relativn? luxusní :-/
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-20, 10:03
Až na ty piliny mi to taky p?ijde celkem slušné. A ty piliny, to je asi "nemoc" všech zverimexú, tady je to to samé....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2008-05-20, 10:12
No, nemám zkušenosti s jinými zverá?i, ale dost mi vadilo, že tam nem?li v?bec nic k jídlu, ani granulku a voda v misce byla dost zahušt?ná pilinami. A bobky nebyly uklízené minimáln? dva dny, podle toho, kolik jich tam bylo a jak už to p?ischlo.... :o( Když to srovnám s vymazlenými terárky pro hady a pavouky, tak je to docela nepom?r...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-20, 10:15
Runa: To máš pravdu o hadí želví nebo jiná terária je postaráno a ty fret?í vypadají d?sn?, když oni se jich asi bojí chytat do ruky

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-20, 10:21
p?esn?.... ten mosteckej zverák má "pobo?ku" na jiným míst?, ne tak lukrativním jako tesco. tam jsou nádhern? ud?laný terárka pro hady, želvy, pavouky.... fakt luxus. je z toho p?esn? poznat, jaký zví?ata pan majitel preferuje, a který mu jsou lhostejný.
a pro fretky sice terárko (ne klec) s hoblinami, bez jakéhokoli vybavení, ale aspo? velký - asi 1 m délka, 0,5 m ší?ka a 0,7 m výška. jenže prázdný (bez fretek) - protože tam prakticky nikdo nep?ijde, resp. výhradn? "pro n?co", kdežto v tesku se kolem výloh (= terária jedno vedle a nad druhým) po?ád n?kdo šmrdlá, takže je cpou všechny tam.
no a v tesco jsou hobliny, v??n? špinavá voda v jedné misce (zahušt?ná hoblinami), v druhý n?jaký granule. NIC VÍC. ostatn? pelíšek nebo záchod by se jim tam stejn? nevešel a s hra?kou by se nehli.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 26.05. v 12:46.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-05-26, 10:51
V?era ve?er - Petcentrum Novodvorská Plaza (Praha). Jedna tcho?inda, prostor odhadem 70*40 (opravdu jen odhad, spíš jsem sledovala mimino :o)). 2hra?ky, Spala v had?ících, v misce n?jaká konzerva, v druhé misce voda. Na zemi n?jaké hrudky jako podestýlka (nebyly to hobliny) a POZOR - v rohu záchodek a v n?m bobíci, takže mímo na ten záchod o?ividn? chodí. Myslím, že to docela ušlo.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: FeeBee (IP)
Datum: 2008-05-29, 12:35
od v?era jsou v PetCentru na ?erném most? dva tcho?í kluci...

tcho?ice Cecilka a albínek Pepa
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sabina (IP)
Datum: 2008-05-29, 16:48
S t?ma zverákama je problém na jednu stranu by je tam lidi opravdu nem?li kupovat aby tím nezvedali poptávku, protože t?eba já sem z menšího m?sta a u nás je jenom jeden zverák kde prodávaj zví?ata a tam se ob?as taky fretka objeví když sem se ptala tak mi tam ?ekli, že fretku bere jedin? na objednávku takže tady je to vyložen? vinalidí, ale n?kde je prost? vemou a ?ekaj a to mi je jich pak taky líto.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-29, 16:51
jo, to je jiná! máte z?ejm? osvícenýho šéfa zverimexu...
pokud by fretka byla ve zveráku vyložen? pro n?koho a strávila tam p?echodných PÁR DNÍ, než si jí vyzvedne, byla bych já osobn? spokojená.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sabina (IP)
Datum: 2008-05-29, 23:24
Martina: Jo u nás je to p?esn? tak, ale zase nevím kde ty fretky bere, protože to nejsou mlá?ate, ale tak p?lro?ní až ro?ní fretky.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-05-30, 22:23
Jeanette:
bydlíš n?kde poblíž? já jen, že je tam taky sleduju když tam jdu nakoupit. Posledn? jsem tam nad t?ma klubí?kama žasla =o) a zárove? trp?la... no co m?že ?lov?k d?lat že? rad?ji odejít =o< ?lov?ku to rve srdí?ko. Toho tcho?á?ka s užužlaným ouškem od druhé frte?ulky, která si myslela, že z ouška vycucne mlí?ko =o))) bych nejrad?ji odnesla dom?... chjo chjo


Kviky, ŠelMyšel a Ešlym



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kviky dne 30.05. v 22:25.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-03, 09:19
Ostrava-Futurum-Pet Center:

Fre?ule, stá?í v po?ádku, spinkala, tcho?ovitá (pohlaví nevím). sice v teráriu, na hoblinových hrudkách, ALE! Krásn? vyuklizeno, ani jeden bobe?ek ?i n?co podobného, misti?ka poloplná Acany kitten a misti?ka s ?erstvou vodi?kou. Fre?ule byla v po?ádku, bez výtok? z o?í, nosu, spinkala, potom v polospánku. Cena 1390,-

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-06-03, 15:56
Kviky : jsem z Mod?an, takže vždycky, když jedeme nakoupit, ud?láme si kole?ko p?es zverák, jestli náhodou. Te? jsme narazili jen na tcho?íka (myslím, že jako do?asné ubytování to docela ušlo-už tam není) a dumali jsme nad tím, že jsme si po?ídili hol?inu z útulku, která je na nás tak zláááá, a že t?eba ten mimísek by byl mazlík :o)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-03, 21:46
Tak holky, mám novinky ohledn? mazlení se zví?at ve zverimexech. Dnes jsem byla u nás v tom novém Zv?rokruhu a mluvila jsem s vedoucí, jak to tam tedy je...Zajímalo m?, jak se tu n?kdo zmi?oval, pro? mají prodava?ky zakázáno se se zví?aty mazlit. V?bec to tak není. Zákaz platí pro návšt?vníky zverimexu, kte?í nemají o zví?e zájem a jen tak by ho cht?li hladit. Jde o to, že by fretka mohla kousnout a návšt?vník by si samoz?ejm? mohl st?žovat...Víte jak to chodí...U nás tam je ted krásný roztomilý mimísek, má tam fret?í granulky, dome?ek, zách?dek, na který chodí a napaje?ku. Holky se s ním mazlí, jak m?žou, m? ho dneska nachvilku p?j?ili, brou?ka...Je to krásný tcho?í same?ek...Ale vedoucí hnedka nadávala, že jen tak já jakoby nezájemce o zví?e nesmím malého chovat :-( To jsou v?ci...Jinak prodava?ky se mu v?nují velmi ?asto, za což jsme moc ráda.Dokonce, i když nesm?jí, mi vylepili plakátek s nalezeným albínkem... :-)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-06-03, 22:03
tak ve zveraci v hostivari maji zase tri prcky....neuveritelna cena 1750,- bez ockovani bez cipu....sem zvedava kdo to koupi a jestli vubec....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-06-03, 22:34
No u nás na té Novodvorské je mají p?es 2.000,- pokud se nepletu... ale mimíska jsou vážn? k sežrání =o) V?era jsme se tam byli mrknout, tak ta byli furt t?i, albínek a tcho?íci =o) spinkali jak polínka =o) bych je umazlila, pak vždycky o to víc doma žmoulám Šelmíka =o)))

Jeanette:
tak ty jsi z Mod?an a v?bec o sob? nevíme??? =o)
Já bydlim mezi Novodvorskou a Braníkem. Do Mod?an jezdim nej?ast?ji k poliklinice za veteriná?kou.
V?era jsme se byli na mr?átka v Plaze mrknout, když jsem tam byla koupit Šelmoušovi mlí?ko a zase jsem tam pook?ála.... pot?šily m? a zárove? nakrkly dv? puber?andy... ta jedna tam za?la šišlat ,,jé hele fre?ulky"... (to bych zkousla) a ta druhá ,, hmmmmm, fretky smrd?j... hlavn? same?ci... (tak tim m? namíchla, ale na druhou stranu jsem byla ráda, a? má takový názor, ptž jsem v?d?la, že ta si jí rozhodn? nekoupí...) pak m? ješt? pot?šilo, že je tam mají tak drahé, ptž na to ty holky taky koukaly... takže kéž by je tam p?estali a v?bec všude v petkách prodávat...
Já bych si teda prcka koupila i za ty 2.000,- ptž je to ?umá?ek (ten jeden z nich, tmavší) ;o) bych ho hnedka zachránila =o>

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Siliah (IP)
Datum: 2008-06-03, 22:43
Liberec - zverimex v Tescu

nevim jestli to tu uz nekdo nepostoval, ale v Liberci v Tescu maji tri fretecky (cena neco kolem 1700,-). Jsou tam uz asi mesic, jsou tri v malem terarku, ktete ma tak 20 cm x 40 cm .... clveku jdou slzy do oci kdyz to vidi. Tato prodejna je jiz zazalovana za tyrani zvirat...bohuzel zatim to nevypada ze by se chystala nejaka naprava :o(( Je mi tech fretulek velmi lito.

Aktuální stránka:21 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist