Aktuální stránka:25 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:22
STARÁ, STARÁ :-)))))))))))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:22
navrhuju p?esun do kafrání, díky!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:23
V??te mi a p?ísáhám, že není nic pravda co o nás píše paní Pokorná. My se na n? každý rok t?šíme, jsou to nejvíc obletovaná zví?ata u nás a t?žko je prodávám. To provádíme k?ížový výslech.
Nemusíte mít obavy, že o n? není postaráno. Mám red?ji zví?ata ( ne na talí?i) než lidi. ti dokážou ranit jako nap?...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:26
Na to nemusí být ?lov?k starý. Martinko. Jenom opatrný..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:28
odpov??, zda vám v??ím, už máte tady.. [forum.fretka.cz]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:28
Kolik t?m kluk?m je? Mojí dce?i je 25, ale už je na svým

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:29
VLASTA TORACOVA: presunte se prosim z tohodle vlakna do KAFRANI, tam uz na vas cekame :-) at se tohle vlakno opravdu tyka jen tech fretuli ve zveraci...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:33
...a já se z vás jednou picnu :-))) te? chudák pani Vlasta ani neví kam má psát :-))))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:33
jo chudak radsi nepise nikam :-(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:35
Ahoj Johanko, našla jsem to, rychle se u?ííím.
Ale já tam nemám co d?lat - v Kafrání.

Dobrou noc d?v?ata, snad se n?kdy sejdeme. :)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:36
pani Toracova nezlobte a prijdte za nama do kafrani :-) my uz jsme vam tam i odepsalyyy!!
a ja potrebuju vedet ty nove KArvinske drby :-) Kam se ta vase Marta odstehovala?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:37
Vlasta Tora?ová: Ale pro? ne???? My tam na vás ?ekáme, a múže to být hezké povírání :-))) To jen aby sme tady nerozkafrávani téma v názvu :-)))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-07, 12:12
Vážená paní Tora?ová, (nebo Torá?ová? te? si nejsem jistá)
Tady op?t došlo k nedorozum?ní. ANo o práci jsem žádala a starala se, tak jako každý když je na ú?adu práce, nejsem ?lov?k který by sed?l doma na zadku a ?ekal, až se N?CO dostane pod nos.

"Tak moc jste cht?la pracovat u nás, že jste neváhala p?i výb?rovém ?ízení, poslouchat za dve?mi, než na Vás p?íjde ?ada.
Jelikož jste u nás neusp?la a Vaše Ego bylo zran?né, p?i nákupu na naší prodejn? jste aktivn? vyhledávala novou prodava?ku, tu kterou jsme p?ijali.
Musela jste moc trp?t, když jste na nás poslala veterinární inspekci, pro špatné zacházení fretek(protože žádné jiné zví?e neuznáváte).
Ani to Vám nevyšlo, pustila jste se do ve?ejné pomluvy.
Nerozeznáte piliny od Cat? bestu, Acanou jste krmila Vy, pon?vadž jste ji po nás žádala jako zákaznice a n?co jako obsah dusíkatých látek Vám nic ne?íká, nám ano, proto krmíme Prestige Ferret. " (omlouvám se za p?epis, ale tla?ítko citace zde na foru není a nebaví m? stále posouvat stránku)

Když jsem k Vám za?átkem ledna p?išla na výb?rové ?ízení, tak m? sle?na (?i paní) prodava?ka ujistila, že se o m? ví, je te? p?ede mnou n?jaká jiná uchaze?ka. Že tedy dob?e, šla jse mse projít po prodejn?, podívat se, jelikož jsem tam ?ekala asi patnáct minut (to je mi jedno, p?i VZ se musí ?ekat a chápu to, jsou firmy kde je to i horší) a pak mi vaše prodava?ka ?ekla, a? se postavím "TAM" že už budu na ?ad?. Tak jsem "TAM" stála jak truba u Vaší zadní pokladny. Že Vám to p?ipadá že jsem poslouchala mi p?ijde od Vás, vedoucí prodejny a dámy s vychováním p?inejmenším trochu trapné. A pokud se Vám to nelíbí, tak si máte VZ lépe zorganizovat. A že jsem utrp?la já a mé EGO? Cha, taky dobré. Nejste první ani poslední firma v Karviné, obešla jsem n?kolik výb?rových ?ízení, je to o to t?žší, když máte skoro ?erstv? po škole, a zrovna ne moc velkou praxi, kde ji taky p?i studiu vzít, že... A zrovna na škole, kde se prace moc nevedou. Taky málokdo ví, (co jsem zjistila od ostatních potenc. zam?stnavatel?) co v?bec moje škola je za?. Pro n?které je to trochu neobvyklý název. To? vše. A další v?c je, že v dob? kdy se stala ta inkriminovaná záležitost s fretkami u Vás v prodejn?, jsem již byla a jsem stále zam?stnaná na velmi lukrativním míst?. Každý za?ínal, ne? Takže to, prosím, nepovažujte za n?jaké mst?ní se Vám a podobn?. Šlo mi jen o ty zví?ata. V tomto vlákn? m?žet stále ?íst, co se s fretkami ve zverimexech d?je. A nejen na tomto vlákn?. Tak se mi divíte??? Samoz?ejm?, musí se taky odd?lit "kšeft" od zví?at. Ano, mám ráda fretky a roztrhla bych se pro n?. Ale jak jsem již psala v pár p?ísp?vcích výše, torchu m? váš p?ístup zarazil. Když jsem za?ínala s jednou fretkou, víte, že jsem k Vám chodila, Acanu jsem cht?la ze za?átku proto, ž ena ni byla Zuzka zvyklá (ješt? první krmivo jsem u Vás kupovala Pro Plan, než jse mzjistila že je v n?m vep?ové maso, rad?ji jsem od n?j ustoupila, nyní krmíme Totally Ferret ale to Vás stejn? nezajímá) poté Acanu pon?vadž v mých za?átcích mi je spoustu ostatních chovatel? doporu?ovalo. Nevidím do strategie Vaši firmy, n?jaká prodava?ka tady, snad za?átkem dubna (ale nevím které vlákno) psala, že máte v instrukcích krmit ProPlanem...no nevím, je to vaše v?c, Vaší firmy a furt lepší mít plnou misku ProPlanu než t?í granulek Acany - z toho se moc nenají. Když jsem se ptala pro? nemají ?erstvou vodu, ?ekla jste mi, že si do toho to stelivo vždycky nahází. Mno a když jse m?ekla, pro? namjí napáje?ku jako ostatní zví?ata jen jste na m? zavr?ela a odfrkla PROTO. A co se týkáí záchodu, že Vám tam nechodí. Ano, Zuza mi na ty slisované vále?ky pilin ?i hoblin ?i z ?eho to je, taky nechodila. Sotva jsme koupili od Gimpetu sypké stelivo, nau?ila se asi b?hem dvou dn?, na co že ta divná nádoba je. Váš p?ístup m? zarazil, proto jsem psala na veterinární správu. Pokud oni uznali, že je vše v po?ádkum, tak ok, beru. Stejn? si myslím že fretky do zverimexu nepat?í. Je to jako byste do klece zav?eli psa nebo ko?ku. K prodeji. Alespo? je nemáte v teráriu!!! A že nerozeznám Cat´s best od pilin? Psala jsem že to jsou slisované vále?ky nebo hrudky jakoby pilin, tak to je taky n?co jiného ne? Než napsat p?ímo piliny.
To je asi snad vše, nebo máte ješt? chu? si rypnout o poškozeném egu? Prosimvás, to bych se musela mstít nejen Vám, ale dalším firmám na karvinsku i v Ostrav? :-P a c bch z toho m?la??
Šlo mi o zv??, ne o to abych si na n?kom vylívala zlost. Bylo mi docela jasné, že nemám moc šancí dostat se do obchodu, by? m?žu být sebev?tší milovník zví?at, když nemám obchodní nebo prodava?skou školu ?i praxi v obchod?.. V tomhle ze mne nemusíte d?lat debila a n?jakou husi?ku, která se pot?ebuje n?komu mstít, ano?? O tohle nestojím. A ?ekla bych, že já nejsem ta, která má nyní pošramocené ego. Rozhodn? jsem necht?la Vám ni?it sv?domí ?i snad víkedy nedejbože prázdniny. Ale zví?ata jsou pro mn? více než lidi, víte???
S pozdravem a p?áním hezkého dne a dalších týdn?...zaru?en? víte kdo.... nejv?tší škoditelka Vašeho obchodu :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-07, 19:13
kamculenko,

to, že nemáš obchodní školu nebo nejsi vyu?ená prodava?ka ani nemáš praxi v obchod? je zrovna v tomhle p?ípad? naprosto irelevantní.

naopak nezbytný (tak to ukládá zákon v ?r) pro prodej ve zverimexu je mít vzd?lání v oboru zam??eném na chovatelství zví?at nebo zootechniku nebo veteriná?ství, existují i rekvalifika?ní kurzy (nap?. Pé?e o zví?ata v zájmových chovech a zooprodejnách, minimální hodinová dotace kurzu je pro absolventy sš 80, pro zš 120).
povinnost vzd?lání v oboru platí samoz?ejm? nejen pro prodava?e, ale zejména pro majitele t?chto za?ízení.

jak (a zda v?bec) se kontroluje dodržování zákona, je otázka druhá.


Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-07, 19:22
Dobrý den Kamilko,

Jsem ráda, že jste mi odpov?d?la.
Myslím si, že k tomu všemu nemuselo dojít, kdyby jste opravdu m?la ta zví?ata ráda.
Víte, ono sta?í p?ijít a ?íct,, m?žu vám poradit? Mám doma taky fretky...,,

Vy jste byla na nás tak zlá, zaujatá. Psala jste nepravdu, to m? nejvíc zabolelo a ranilo, práv? od Vás.
Pro??

Víte, napáje?ka je umíst?na vlevo na kleci, nad ní visí zboží na há?ku. Laik p?ehlédne, ale Vy? Pro??

Voda v misce - my se tak jistíme, kdyby n?která z fretek necht?la pít z napáje?ky.

Cena - ta pat?í ke kleci, která je ve výprodeji (2 600,-) od fretky je dole vpravo - 1099,-

Záchodek - m?ly ho, vzala jsem jim ho, pak jsem jim ho op?t dala. Fretky , když jsou malé kakají všude. My je to neu?íme, to už je záležitost budoucího pání?ka. Naše fretky se skv?le vyprazd?ují ve skladu o rozm?rech 6x3m, kde se nám schovájí za zbožím a koušou naše nohy.

My jsme lenivé? Pochopila jsem, že nemáte zkušenosti s prací.

Já jen aby jste byla v obraze, co by Vás v budoucnu mohlo ?ekat, pon?vadž máte celý život p?ed sebou.

Ráno - chodíme d?ív o 1,5h. Vy?istíme hlodavce (králíci, ?in?ily, osmáci, mor?ata, potkany, píská?e,džungaráky, sýráky.. samoz?ejm? i nakrmíme. Fretky jsou vypušt?ni jako první ve skladu. Tam se vyprázdní, vyblbnou, poté p?íjdou na ?adu králíci.
Pak jdeme na plazy, jsou celkem náro?ní. Vy?istit nakrmit, n?které ru?n? rozkrmovat, jinak by uhynuly. O to v?tší je radost , když se Vám poda?í je vypiplat. Pavouky nakrmit , u t?ch se musí stát a ?ekat, aby je cvr?ek nekousl.

Poté p?íjde na ?adu prodejna, uklidit, vyt?ít, ut?ít prach dobalit zboží... a to už p?icházejí zákazníci, kterým se v?nujeme.

Snídani máme zárove? s ob?dem, jinak to nejde. My jsme až na konci celého maratonu.

Mezi tím, je zboží, p?íjem , vybalit, naskladnit.
Abychom se nenudily, dostáváme úkoly i se shora.


Ruku na srdce, muselo to být? sta?ilo jen p?ijít a popovídat si jak ?lov?k s ?lov?kem.
Mohly jsme být kamarádi, ale ušt?d?ila jste nám tak velkou ránu, že to bude chvíli trvat, než se zacelí.

Lou?ím se s vámi se všemi na tomhle fóru, jsem tu naposled- ahoj Martinko, Johanko, Žorifo, Silvo.

Lou?ím se i s Vámi Kamilko

Mnoho úsp?ch? do života a sp?áním vypln?ných sn?
Vás zdraví ved. Vlasta Torá?ová







Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-07, 19:25
Ahoj Martinko, my máme školení každý m?síc, zkoušky 2x do roka, abychom získaly základy veteriny.

Zv?rokruh dodržuje zákony, dává nám víc než je nezbytn? nutné.

vlasta.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-08, 08:20
Mno co k tomu dodat? Paní Vlasta moc dob?e ví, že mám doma fretky. T?i. Budeme se rozši?ovat. A kdykoliv se m? mohla zeptat na to nebo tohle,..ale o to te? nejde... jen jak psala ohledn? té napaje?ky, když ji tam m?la, v té kleci (opravdu jsem si nevšimla!!pokud tam byla...) pro? nic ne?ekla? KDyž jsem se jí ptala, pro? jim nedají napaje?ku, odsy?ela na m? PROTO. A ty t?i granulky v misce?? No to už je bez komentá?e. Nasr**á bych tady m?la být já, jak m? tady prezentovala ohledn? ran?ného ega... Jsem spíš ráda že m? nevzali, protože jinak bych nemohla mít ten job, co mám te?ka. Takže snad za tohle - díky.
A práce? Zajiš?ovat b?h OIT a OTM + sklady to chce taky n?jaký vztah k práci mít. Takže nevím, kdo tady rozši?oval co. A ohledn? toho, že jsem n?kde poslouchala za dve?mi... Jako d?chodci z našich dom? si zrovna nep?ipadám, m?li jste si to tedy zorganizovat jinak. Když mi ?ekne postavte se TU tak TAM stojím...

A ješt? pod pojmem mohly jsme být kamarádi...no..už od za?átku jsem Vám nepadla do oka, snažila jste se o profesionální p?ístup, ale tohleto by, myslím, nikdy nešlo ;-)
Pokud si tohle ješt? p?e?tete p?eji Vám spoustu spokojených zákazník? a hezký den ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-08, 08:22
Jen jsem cht?la ?íct, zverimex Ostrava Futurum Pet Center XL, t?i fre?ata, dvat cho?íci a ten jede vypadá jak albín ?íznutý šampan?m, jeden z toho je stopro same?ek, vyklizený terárko, podestýlka, ko?en na prolézání, vyšší miska na vodu, bez pilin, na papaání ropzmo?ené granulky. Paní ?íkala že co 2,5 hodiny jim je m?ní, aby nebyly seschlé a zv?tralé.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-06-08, 10:26
Do OC Futurum chodím celkem ?asto a musím ?íct, že personál je opravdu skv?lý. Ochotní poradit ve výb??u ?ehokoliv, o zv?? je postaráno. P?ed dv?ma roky jsem si tam kupovala pískomily, miminka, nechali mi je pomazlit, ukázaly mi které jsou jakého pohlaví a dokonce kterého vrhu (tehdy dv? sami?ky pískomila odchovaly vrh p?ímo v prodejn?), ?ekly mi na den kdy se narodily, poradily jak za?ídit terárium pro n? aby se holky nenudily.. Vzala jsem si rovnou t?i holky:) Každopádn? jsem na každý sv?j dotaz dostala odpov?? a nikdy m? neodbyly. Fre?at?m dávají hra?ky a mazlí je, nikdy se mi nestalo že bych vid?la zne?išt?né jakékoliv jiné terárium, nejen to fret?í.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-08, 11:16
kamculenko,

jestli nejsi úpln? hloupá, možná p?ijmeš dob?e mín?nou radu - už se v tom rad?j nepatlej.
obrázek už jsme si stejn? každý ud?lal, takhle by to mohlo ješt? vypadat, že se paní tora?ová p?esn? trefila...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-08, 11:56
martina: nemíním se v tom dále patlat a rozmazávat, já vím svoje, ono je to slovo proti slovu, ale já vím svoje, m?j ví svoje a zbytek.. je na vás ?emu v??íte. Rozhodn? mám na praáci lepší v?ci než tady n?koho p?esv?d?ovat. pro?... vidím co vidím...
ale urážet se nenechám, že jsem n?kde poslouchala s uchem na dve?ach, tak to ne!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-08, 12:04
hanulka - ješt? vás moc neznám, takže se asi pon?kud hloup? zeptám prosím na to v jakém OC Futurum (m?sto)?
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-06-08, 12:05
Tyrandé- My jsme z Ostravy takže Ostravské:)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-08, 20:32
Aha :-)
Já jen, že v Brn? máme v OC Futurum taky n?jaký zverimex, kde se chovali velice vst?ícn? :-) T?eba je to ten stejný - dobrá náhoda.

hanulka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Tyrandé- My jsme z Ostravy takže Ostravské:)


Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: trefa (IP)
Datum: 2008-06-09, 00:52
Zdárek. Tato zpráva je ur?ena t?m, kte?í mají negativní p?ístup k zverimexum, který vyplývá z p?esv?d?ení, že tam jsou zví?ata týraná a omezovaná. Paradoxem ovšem je, že p?esn? tihle ochránci zví?at se roz?ilují, když jim odmítnem prodat andulku do klece o velikosti 30x20x20. P?esn? tihle inteligenti si koupí na burze plaz? teraristické zví?e a strašn? se diví, že se jim snažíme vysv?tlit, že takový chameleon nem?že být v akvarijní kouli. Takže t?mhle lidem vzkazuji, že zví?ata ve zverimexech (alespo? v t?ch našich) týraná nejsou. Týrá je akorát nezodpov?dnost a neznalost n?kterých lidí, kte?í si je po?ídi.                                                     

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-09, 09:26
trefo,

je možné, že "v t?ch vašich" zverimexech zví?ata týraná nejsou. nem?žu soudit ani já, ani nikdo další, pokud ten sv?j "neodtajníš".
bohužel je ale spousta zverimex?, kde zví?ata týraná jsou... a proti t?m tady k?i?íme (do boje se chce málokomu).
já osobn? bych byla nejrad?ji, kdyby se v b?žných zverimexech teplokrevná zví?ata neprodávala v?bec, resp. jen p?es katalog - zákazník si vybere, obchodník dodá. bohužel dokud je zví?e pouhá v?c, je tohle moje p?ání z ?íše sci-fi, podobn? jako to, aby se se zví?atama slušn? zacházelo i ve všech "výrobnách masa" (dr?bežárny, kravíny...)

vlastn? mám ješt? jedno nikdy nesplnitelné p?ání - aby zví?e/zví?ata sm?li vlastnit jen lidé s p?im??en? vysokým iq a eq. nesta?í "jen" inteligence - tedy schopnost se o zví?e postarat, je nutná i empatie - tedy schopnost pochopit, že i zví?e je živý tvor cítící t?eba strach nebo bolest... pak by se nestalo, že byste museli zákazníkovi vysv?tlovat, jak se mají starat o andulku nebo chameleona... :o/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 09:28.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-09, 10:54
Martino, co se tý?e ješt? zverimex?... Já mám všeobecnej osmiletej gympl s maturitou, sice maturitu z AJ, ?J, psychologie a biologie, ale i tak m? do PetCentra vzali a tohle jim bylo naprosto jedno....
A jinak, já odmítla prodat králíka lidem, co ho cht?la mít v kleci cca p?l m?tru krát metr. Ten králí?ek byl už jako mláíd? velkej natolik, že by se tam s výbavou ani neprošel. No, nakonec jim ho prodala kolegyn? s tim, že je to v po?ádku :-/
A já odešla kv?li buzeraci a až šikan? od "nad?ízený", kv?li který odešlo plno lidí a já se už fakt nedivim. A kv?li tomu, jak to tam chodilo. Ale o tom bych tu psala nerada. Jenom že v Petku už fakt nenakupuju ráda, když vim, jak to tam chodí...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-09, 11:09
Rynn: tak to máš asi zase jak kde.. v Ov? v petku, tam chodím docela ráda, mají tam krásn?, uklizeno, když se na n?co zeptám ohledn? fretek, ?i jiné zv??e, odpoví mi vždy v pohod? nebo tak.. ale jak je to s prodejem zví?at do nevhodných klecí, nevím... :-/ to máš asi fakt prodejnu od pordejny no...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-09, 11:21
kamculenko, my jsme taky byli všichni ochotný, milý, já jsem x lidem t?eba rozmluvila Pedigree, Chappi, Whiskas... ale to, jak se tam t?eba n?kdy nakládá se zbožím, jaký je tam chování ke zví?at?m... to se mi prost? nelíbí...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-06-09, 11:31
Add Trefa...chceš mi ?íct, že kot?, které je zav?ené v kleci metr na metr není týrané???? Že to jsou pro n?j vyhovující podmínky????? Sakra, vyto?ím se jen sem vlezu!!!!
Avatar

Aktuální stránka:25 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist