Aktuální stránka:29 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-30, 09:02
lol, chova se podobne jako kocka nebo pes... to je teda sila. Po tom vsem, co jsem precetla vsude mozne konstatuju, ze nevim zda plakat nebo se smat. Jako mam zkusenost s kockou i psem a muzu jen rict, ze se to chovu fretky ani trochu nepodoba... ba naopak, je to uplne jiny.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-07-31, 12:27
Mám fretku ze zverimexu, p?itáhla si odtud ušní svrab. Na záchod um?la chodit, v podstat? skoro nekousala atd. Vlastn? je to super...i když zbavit se svrabu docela zážitek. Osobn? bych si ji ve zverimexu nejspíše nekoupila, ale p?ítel nem?l ?as zjiš?ovat n?jaké chovatele (nebo byl línej), cht?l mi ji dát k narozeninám, tak ji tam koupil. Pak mi ?íkal, že tam byly dv?, naše Žofka (hádám, že šampa?ská, ale je to jen m?j odhad) a pak jedna tcho?ovitá. Asi po m?síci, co jsem Žofí m?la, jsem se tam byla podívat - koupit jídlo a tak. Ta tcho?ovitá tam stále byla a vypadala mnohem menší, než naše Žofka, m?la takový vyd?šený výraz...no bylo mi smutno. Kdybych nebyla chudou studentkou a m?la t?ch 2340K? za které ji tam prodávali, tak jsem si tu druhou snad hned koupila, aby jí bylo taky tak fajn jako Žofince.
Nelíbí se mi, v jakých podmínkách tam vyla a tak, ale n?jak si neumím p?edstavit, jak jinak tomu brou?kovi pomoct, než odkoupením...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-31, 15:10
za takovou cenu? no to je ale palka... to i v plzni je meli za 800,- takhle ji tam meli asi jeste dlouho co :/

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-07-31, 15:14
Já nevím, jsme tam od té doby nebyla...teda ten m?síc. Mám to trošku z ruky, abych se tam jela podívat jen kv?li fretce...navíc te? mám pár korun z brigády a hrozí, že by padly za fretku a p?ítel by m? zabil:-D
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-03, 16:59
Tak jsem dneska byla na míst? ?inu. MAjí tam jinou fretku, než tu co jsem vid?la posledn?, takovej malej roztomilej tcho?ík. Ale co m? šokovalo bylo, že maj totáln? novou voliéru, vypadá úžasn?...škoda, že se mi n?co takového nevejde dom?, bych to brala pro Žofku...jo a slevnili, prodávaj "jen" za 2390:-D
Jo a má taky svrab....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-08-03, 18:36
To je pálka ! Fakt nepochopím lidi, kte?í to zaplatí za fretku neo?kovanou, bez ?ipu, bez pasu, bez p?vodu....a to chovatelé, kte?í tohle všechno nabízejí prodávají daleko levn?j, protože necht?jí rýžovat.
?ím slabší základ výbavy a pov?domí o fretce - tím je dražší :-(

307-515-842
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2008-08-07, 16:10
Na Flo?e v Pet centru mají t?i chlape?ky cca. 2m?sí?ní ( dle mého laického odhadu)...podmínky mají jakž takž...hobliny (jinak to nejde),granule pro fretky a ?istou vodu...zarážel m? ten pelíše - roztrhaná n?jaká bunda ?i co...jsou tam dva tcho?íci a jeden albínek ..moc hezcí klou?ci až na to že jsou pon?kud vyhublý a drobnouncí..m?la jsem sebou Phoebu a ta z nich byla hotová tak jsem poprosila jeslti by jsme si je mohli o?ufat prý HROZN? KOUŠOU...kousali ale tak jak malá fretata koušou..nezdálo se mi to extra moc..jinak byli úpln? hladový po pohlazení..bohužel mají je z neskute?nou cenu :2.390,- málem m? kleplo když jsme to vid?la...

******** Oskar & Phoeba & Fredy & Vlo?ka ********
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-07, 16:40
Tohle je cena v Petku naprosto normální.....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-07, 16:46
NeLa...vždy? jsem tu už tu cenu psala, tak pro? by t? klepalo? Práv? proto jsem si nekoupila tu chud?rku na Zli?ín?...jinak bych už m?la dv? fre?ule...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2008-08-07, 17:44
Anii ne?etla jsem vše...vím že jsi ?ikala že byla tak drahá..ale nev?d?la jsem že v jí kupoval v Petku nebo jsem to p?eslechla...ono se v n?kterých zverimexech dost liší...

******** Oskar & Phoeba & Fredy & Vlo?ka ********
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-08-07, 18:31
ja jsem takhle drahe fretule jeste nevidela teda :) nejdrazi stala 800 :)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-07, 18:40
práv? že na zli?ín? v pet centru...jak tam dávaj ten šampón navíc:-D žofka tam stála ješt? víc asi o pade...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-08-07, 18:41
no já vid?la v Liberci za 2000 ve zverimexu Tesco a to jsem taky kulika o?i, u nás v Olomouci jsem vid?la na nejvíš za 1599,- a to bylo loni, letos jsem vid?la za 1100, ale i tak se mi to zdá být hodn? drahé pro ten d?vod co psala Dodi

[www.oriens.estranky.cz]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-07, 18:43
Tak to vypadá, že Praha zase p?ed?ila všechny v tom špatném slova smyslu...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-08-10, 22:26
v olmiku mely fretulky za 1490 v petcentru.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-08-10, 22:28
A dávaj tam taky šampón zdarma? (božínku, to se p?ece vypaltí:-D)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-08-10, 23:15
jo davaj akce jako prase
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-08-11, 21:59
ta za 800,- byla v plzni v tescu v petcentru- nahoda?
v usti jsem dlouho nic nevidela, ale kdysi byly za 500,-

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:41
V?era jsme byli ve dvou zverimexech v Praze kde maji frete?ku. V hostivari v europarku je pet centrum a maji tam krasnou tchorovitou fretecku. Holky co tam pracujou jsou fakt p?íjemný a sympatický a je vid?t že se o ní hezky staraj.
No a pak jsme byli ve Št?rboholích. Tam je obchod zv?rokruh. Fretky mají od ?ervna, m?li asi ?ty?i, dv? byli 8mi týdenní. Klec nebyla nejv?tší, ale oni tam ?ádili:-) Paní ?íkala, že je pravideln? dáváj ven na vodítko, m?li tam zách?dek, ale v kleci m?li podestýlku. Te? už tam mají poslední-myslím že je to same?ek. Je už teda docela velkej, nevím jestli to není ješt? ten z ?ervna. Je to hodn? hodn? tmavej tcho?ík, zlatí?ko nádherný, ost?íhaný drápky. Hned bych si ho vzala dom?, ale mám zákaz:-( Bylo mi ho líto, už je tam ur?it? strašn? moc dlouho:-( Snad si ho vezme dom? n?kdo hodnej a zodpov?dnej:-(
V obou cena cca 1300K?.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:44
teda, tam je levno...levý b?eh prahy stále hlásí p?es 2000,-

Taky mám zákaz...chjo...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:50
Já vím, ?etla jsem to.

No já už doma v?era za?la nazna?ovat svoji vizi. Obrovská voliéra p?es celou jednu st?nu, uprost?ed kmen s v?tvema a na nich boudi?ky s jménama: Barnie (toho už mám), Šelmík, Kraken, Tasslehof, Merlin, Leontýnka a Nayda (ty teprv mít budu). No, Pep?a na m? vyvalil o?i jestli jsem se prý nezbláznila:-D Tak jsem musela slíbit, že s tím neza?nu d?ív jak za ?ty?i roky;-) Dávám bolševikovi rok, maximáln? dva....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-09-22, 15:38
Já si musim post?žovat, jaký podmínky jsem vid?la ve zverimexu na dovolený... Ve Špan?lsku, v n?jakym obchodním centru byl zverimex, kde ve výloze (vevnit? jsme nebyli) m?li celosklen?ný akvária, každý cca metr x metr. Naho?e byly 4 tcho?ovitý fretky, o?ividn? dosp?lý, spíš teda samci. Vedle nich králí?ci, po fretkama obrovskej had (asi n?jakej albín, škrti?), kterej m?l pr?m?r t?la tak 15 cm, dýlku neodhadnu, byl sto?enej. A vedle hada malý prasátko, r?žový... No a vedle byli psi. V jednom akvárku westík, dosp?lej, vedle n?j pes, kterej mohl mít cca 20-25 kilo, o n?co v?tší než bígl... a velikost akvária byla stejná jako u ostatních zví?at. Fretkouni m?li akorát napáje?ku s vodou, jinak v?bec nic. Všechna zví?ata byla na pilinách, jediný, co bylo dobrý, že je m?li ?istý, takže je asi udržujou v ?istot?... ale jinak- d?s. Ten v?tší pes tam spal na zádech, musel mít pokr?ený packy, jinak by se tam ani nevešel... No, zdrhala jsem dost rychle....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-09-22, 15:41
nevim jestli uz to tu nekdo nepsal...ale pokud mate
nekdo zajem o fretku albina...nevim jestli kluk nebo
holka tak v akvaristice na hroude...uz je to dost
velky a je tam dost dlouho....cena 800,-
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-09-26, 22:42
tak jsem dneska mela taky tu cest videt fretku ve zverimexu.. na hoblinach a bez jidla, skoro i bez vody... Myslela jsem, ze me rani mrtvice.. Bylo to jeste mlade, cile, za kazdym clovekem ktery prosek okolo seo tacelo. zkousela jsem kousavost a kouse porad... a dost teda :) Poradila jsem prodavacce, co je pro fretku dobre, rekla ze to musi schvalit vedouci a kdyz sem se zeptala, zda tam je vedouci, tak mi rekla ze ne.. Ujistila me, ze mu to povi, tak jsem na to zvedava... Pujdu se tam podivat jeste. Az na tu fretku to tam bylo dobre, piskomilove, mysky, morcata, kralici, ..potreby, jidlo, domecky, skovavacky meli vse, co maji mit, i kdyz je to o necem jinem. V celku se to zda byt na solidni pet shop, jen ty fretky mi bylo lito, ani cenu u ni nemeli takze ji nevim

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-10-06, 19:55
opakuju:
Albinek na hroude (nevim jestli kluk nebo holka) smutne na me koukal...je tam sam a uz strasne dlouho....cena 800,-
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-10-08, 10:30
Zjistila sem pohlavi..je to holcicka =o)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: nesinka7 (IP)
Datum: 2008-12-06, 20:35
V T?ebí?i v Super ZOO v nové nákupní zon? mají t?i tcho?ovitá fret'átka,cena 1350K?.Jsou hezounký,takže kdo by m?l zájem a shání mimíska jako váno?ní dárek tak at' tam zavítá a vysvobodí je.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-12-19, 17:18
V Plzni v Plaze mají tak 4týdenní fre?átko, má sotva otev?ený o?í?ka, nebylo v?bec rozkoukaný nic.. Má nafouklý b?íško a pr?jmík, ?íkala jsem to obsluze, mluvila jsem tam s takovým p?íjemným klukem, slíbil, že dneska zavolá veteriná?i, aby se na n?j p?išel podívat. Cht?la jsem ho ukrást a vzít dom? vypiplat, ale v zápalu myšlenkového boje pak p?išla ta obsluha a bylo po loupeži... Stojí 1980,- a na to te? fakt nemám :o(
Pora?te, co mám d?lat? Obsluha tvrdila, že dodavatel ?íkal, že mu je 8 týdn?, ale všichni víme, jak vypadá osmitýdenní a jak ?ty?týdenní fret? :( Když tam pošlu KVS, tak nic neshledá, protože i když byl na pilinách a v rohu m?l stelivo, m?l granulky, vodu, hadrovej pelíšek a ruku na srdce - ur?it? kvs nepozná ?ty?týdenní fret?.. Jak mu m?žu pomoct jinak??
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-12-20, 22:33
Dnes jsme byli v Liberci v Globusu. V nákupní zon? na galerii jsme našli zverimex. M?li tam fre?ulky. M?ly velkou, prostornou klec, tam pelíšky a napáje?ku, misky s jídlem a zách?dek s ko?kolitem. Fre?ulky na zách?dek, ale o?ividn? nechod?jí, protože m?ly nepo?ádek v každém rohu (bobíky a ??ránky) Mají tam 1 sami?ku albínku - p?išla nám dost hubená, akorát vstávala, byla taková neohrabaná. Kožíšek m?la docela zanedbaný, nevím, p?išla nám n?jaká slabá... Potom tam byl ješt? fre?á?ek tcho?ovitý. To byl obrovský krásný mací?ek.A vypadal zdravý. M?li tam i ko?ky - mourovaté oby?ejné ko?i?ky za 2500,- Hlodavce m?li taky v nic moc podmínkách - o?ividn? m?li p?ed ?išt?ním ubikací - všude to v akváriích zapáchalo mo?í. Žádné zví?átko bychom si tedy odtamtud neodnesli.1 balení 10 kg Bentikatsu m?li za 242,- K? což mi p?ijde dost drahé - stejn? tak to bylo i s dalšími v?cmi. Odcházeli jsme opravdu p?ekvapeni...A nic sme si tam nepo?ídili, z?stáváme u E-shop?...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: han?a22 (IP)
Datum: 2008-12-20, 22:46
Kuklynka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak jsem se p?ed chvílí vrátila ze zverimexu
> (konkrétn? Pet centrum na Zli?ín?), mají tam cca 3
> fretky (1 albínku), která ležela venku, a pár
> smotaných klubí?ek v d?ev?né boudi?ce. asi ani
> nemusím popisovat jak to tam vypadalo :( záchodek
> kde bylo pár zrní?ek steliva smíchaných s
> pilinami, dv? misti?ky, jedna m?la pár rozmázlých
> granulí ?i co to bylo smíchaných s pilinami, a v
> druhý m?la být nejspíš voda, ale nebyla tam ani
> kapi?ka, jen nalepené piliny. frete?ka ani nemohla
> po?ádn? jíst, po?ád házela hlavou, aby dostala z
> tý hromady tam n?jaký to ?istý fret?í jídlo.
> nedalo mi to a zeptala sem se zda se fretky
> chovají na pilinách? "ano, na pilinách, nebo na
> jiné podestýlce". když sem za?la s tím, že se ale
> v knihách píše že jsou bez steliva, tak jak to že
> piliny, byla hned protivná a naštvaná,prý: "no to
> aby podestýlka pohlcovala zápach a i na hovínka" a
> na mojí otázku a na to snad mají záchod ne? mi
> bylo sd?leno: "si snad myslíte že se tam pokaždý
> trefí?!!" holky? už se n?jak ?ešilo, jak takovým
> p?ípad?m zabránit???? delší dobu sem tu nebyla a
> jsem tu zas jen na skok


V petku na Zli?in? jsem tem?? 2 roky pracovala a na tyhle 3 fret?i mrnata si pomatuju. Tmave se rychl prodali, ale albinek tam byl celkem dlouho, p?itom to byl mazli?ek. Bravala jsem si ho za kasu, kde mi vydržel spat v ruce pul dne :)
K t?m hoblinam, no m? tak špatne np?ijdou aspon nemuseli tapkat po studenem skle a opravdu na zachodek vždycky nešli.
S tou vodou byl problem, misky hodn? p?evraceli nebo si vodu špinili, ale zase jsme se snažili ji n?kolikrat denn? ?istit. S jidlem to same holt si to holt špinili, ale dostavali konzrvu 2x denn? tak v?tšinu sn?dli bez hoblin :) plus jšt? dostavali granulky.


Aktuální stránka:29 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist