Aktuální stránka:28 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-05, 22:10
Já v tom zverexu mám dv? kamarádky, vysv?tlila jsem jim co a jak ony urgovali majitele, nebo vedoucí, nebo koho a nic žádná odezva. Ony si toho zase nem?žou moc dovolit.Chodím tam pravideln? otravuju vyptávám se prosím. Doufám, že už n?jak zareagujou.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mijika (IP)
Datum: 2008-07-06, 17:38
Adelaido psala jsi o zoolandu v MB? Jsem z prahy, takze nemam moznost kontroly, jestli doslo k naprave. Samozrejme maj fretata v obrovskem akvarku, ale prislibili, ze podestylku odstrani. Ve trech pripadech, kdy jsem se snazila pomoci fretatum ve zverimexu jsem nejlip pochodila kdyz jsem pres mail informovala primo vedeni spolecnosti, ktera obchod provozuje. Kdyz jsem se snazila s mluvit s personalem prodejny, vymlouvali se na vedeni prodejny, nebo na nedostatek casu, nebo jenom pokrcili rameny... Vedouci prodejny obvykle slibili napravu a nic se nedelo, ale kdyz jsem pohrozila vedeni, ze je udam na KCHF a CVS, hned se ledy hnul.
Ted mam uplne cerstvou prihodu z tohto tydne, vedouci prodejny je prej sama chovatelka fretek a clenka KCHF... To pak argumenty dojdou.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-06, 20:31
Ne ne já mluvím o zveráku v Ostrav? na Karolín?. Na KVS mám známou a ta ?ekla, že tam neshledají žádné pochybení, protože zví?ata jsou v kleci mají jídlo i pití. N?jaký pr?jem pro n? nic neznamená. Takže tam asi nic nepom?že nehled? na to, že na KVS jsou na n? n?jak krátcí, kdo ví co za tím je :-(( P?emýšlím že zajdu k vetovi s t?ma jejich hovínkama na rozbor a od?ervím je sama víc pro n? ud?lat nem?žu
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-06, 21:24
To je zvláštní,já když byla v Zoolandu v MB asi p?ed m?sícem (nebo je to ješt? dýl,už nevím), tak fretky nebyly na podestýlce. Naopak,m?li úžasný pelechy, ty z USA dost drahý. No snad po tvé intervenci se vrátí k p?vodnímu stavu.
Jo a nebyly v akváriu,ale v kleci, která m?la z jedné strany sklo, ale z druhé m?ížky a bylo to celé klimatizované. Taky mají sklen?né vitríny na ty kotata a št?nata,ale to je obrovské a taky klima.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-07-07, 20:40
dneska jsme se vratily z vikendu na chte navstivily jsme i ostravu.sly jsem do tesca koupit nejake pecivo,a kdyz jsme sly okolo zverimexu petstar neubranila jsem se a sla se podivat.a co jsem tam nenasla malou fretecku tchorovitou pravdepodobne holcina mohla mit tak 8-9tydnu.ale byla na pilinach v akvarium o rozmerech 50x50cm,chtelo se mi brecet jak jsem ji tam videla.vodu tam nemela,granulky nejakeho pofiderniho puvodu,po zachodu vidu ani slechu.byla docela cila a hrava.a jeste u ni mely napsane ze se doziva pry 15let.myslela jsem ze se na dovce pohledu na fretecku ve zveruku vyhnu a ono ne.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-08, 10:06
Já mám fretku ze zverimexu. Hledala jsem v inzerátech, ale všichni chovatele bydleli moc daleko a jak se já, 15ti letá holka dostat n?kam do prdlan?ic. Popravd? je v tom trochu lenosti, to p?iznávám, ale mám te? doma krásnou, zdravou, hravou, t?ím?sé?ní hol?i?ku která je š?astná a d?lá š?astnou i m? :) Možná jsem podpo?ila velkochovy, ale za tohle malé živé stvo?ení to stálo. Každý tvore?ek si zaslouží lásku, a chodit kolem zverimexu a jen sledovat jak tam frete?ky jen ?ekají až vyrostou, nikdo je nebude chtít a zabijou je, je podlem? mnohem nechutn?jší než si je koupit. Ten kdo nikdy nem?l fretku ze zverimexu, nepochopí pocity t?ch co ji mají. A namítejte co chcete, p?e?etla sem si toho hodn?, ale stojím si za svým.

Fretky z farem tu budou po?ád, a je jen na nás kde skon?í.


Tohle je moje Fufi :)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-08, 10:29
mahou,

napsalas to moc p?kn? a P?ESN?....
JE JEN NA NÁS, JAK FRETKY SKON?Í...
ano, když je budem neustále "zachra?ovat" ze zverimex?, budou tam farmá?i dodávat po?ád další a další a další mlá?ata. pro? ne, když je odbyt? byli by p?ece úplní hlupáci, kdyby si nechali utýct kšeft...
napsalas to úžasn? - JE TO JEN NA NÁS...

tvoje fre?ule je nádherná.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-08, 15:17
tak vidíš, když jsou fretky na odbyt je to skv?lé ne? :) Nez?stanou na farmách ale dostanou se k novým pání?k?m. Je dob?e že lidi si neberou jen ty p?ezhý?kané fretky z domácích chov? ale mají chu? se postarat i o fretky s nehezkou minulostí..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-08, 15:32
jj, je to moc moc mocinky príííma! :o) ?ím víc jich bude dostupných ve zverimexech, tím budou taky levn?jší a tím víc lidí si je tam koupí, tím víc se jich do zverimexu zas dostane, a tím víc bude lidí, kte?í op?t neodolají...

huráááááá! budeme mít co zachra?ovat ze stanic pro opušt?ná zví?ata, od popelnic, ze sídliš?, polností a les?!!

JÁ SE TAK MOC T?ŠÍM! mám doma teprv dva takové (t?etího p?ezhý?kaného jsem si trapn? koupila v domácím chovu, já husa... )

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-08, 15:57
a já abych za?ala honem stav?t barák se samýma klecema, abych ty nalezence a vyhozence m?la kam dávat. No p?idávám se k tvému t?šení ,martino, se p?ímo tetelím nad tou p?edstavou...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-07-08, 16:20
já jsem m?la prvního fretáka také ze zverimexu a taky byl úžasný já ho milovala, ale už bych to vážn? nepodporovala p?esto jak mi jich je líto, když je tam vidím a nejrad?ji bych si n?jaké vzala, tedka mám dv? fretky sami?ky od chovatelky Lorinky a jsem úpln? spokojená to se nedá srovnávat, ne že by fretka byla n?jak víc zajímavá tím že umí chodit už na záchod a není tak kousavá to ne, ale je to prost? o ne?em jiném, když je od chovatele vím jaké má rodi?e, ikdyž pro n?koho kdo nechce krýt tak to není taky tak podstatné, ale hlavn? vím že je z dobrých rukou a od malinka se ji n?kdo v?noval a je zdrav?jší než fretka ze zverimexu nap?. jako svrab, pr?jem atd. a když jsem m?la toho prvního fretáka ze zverimexu, tak to byla asi první dva týdny Fredynka ;) protože tam nepoznali sami?ku a já byla d?cko tak jsem to taky tak nepoznala až po zakoupení knížky o fretkách o jeho socializaci ani nemluvím, sotva jsem ho dovezla dom vysel na prstu zakouslej a prst prokousl do krve a trvalo mi dlouho než jsem ho to odmau?ila aspon aby ovládal trochu stisk, ale stejn? si myslím že jako takhle je jedno odkud fretku máte stejn? si ji zamilujete :) ale nepodporovala bych to jen z toho d?vodu že nesnáším farmy na fretky a r?zné velkochovy, které se vážn? zví?at?m v?bec nev?nují a do zverimexu je str?í když mají ješt? sát mléko :´( ale v??ím že ne v každém zverimexu to tak je, n?kde vidím dokonce mládata která jsou už tak 7. týdenní a to že je t?eba ten den dovezli, ale to je v?tšinou jen od n?jakého chovatele který je prost? nemohl prodat tak je bohužel str?il do zv?rá?e :(

[www.oriens.estranky.cz]

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-08, 16:37
ono nejde JEN o podmínky, v jakých tam mlá´data jsou... n?kde je to fakt lepší než "doma".
problém je i v snadné dostupnosti zví?at - ?ím víc jich bude a ?ím snadn?ji dostupných, a navíc - oni jsou tááák roztomilí, mamine?ko, prosíííím!!!
no a pak to ?asto dopadá, jak píšem výše... :o((

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-07-08, 17:40
Jelikož pracuji ve zverimexu,letos jsem se zap?ísáhla,že nebudu mít na krám? žádnou fretku.Sice by m?la dobré podmínky,ale když vidím co se chodí ptát za lidi,tak t?m bych neprodala ani myš.
M?j známej m?l ted vrh 17fretek,snažil se je udat p?es inzerát,´jenže mu ješt? asi 13 fretek zbylo,tak je dává na naše pobo?ky.
M? dnes zarazil,když mi oznámil,že si nakoupil v lékárn? naký dvoje hormony a že je bude píchat fretkám,(má zem?d?lku,dod?lává Vš v Brn?)aby m?l mladý na zimu,že je tak prodá za 1000k? a že na tom vyd?lá,doporu?ila mu to naká chovatelka...
Myslela jsem,že ho pošlu n?kam.Jestli takto smýšlí všichni,tak bude za chvíli trh fretek nasycen.Co na to ?íct...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-07-08, 17:44
Co na to ?íct...
Ach jo.
Fretek je dost, dost a dost.
Je jich všude plno, plná adopce a po?kejte na podzim až se budou nepou?ený lidi t?ch puber?áku zbavovat.
Budou plný útulky.
Lidi jsou fakt n?kdy tupci hnusný.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-07-08, 18:08
To jo no, lidi si vždy koupí malé hezké zví?átko. Vždy je okouzlý jak je to malé, hezké a p?ítulné ale aby koukali na to jak ho budou krmit, starat se o n?j, vychovávat ho, mít vždy dostatek pen?z na veta atd. atd. to neeee ... Furt dostáváme do práce smsky, nebo nám lidi píšou dopisy, e-maily a volaj. Pro? neodchytíme více zví?at a nedáme je do útulku. Ale to, že útulky v našem m?st? i ty dobrovolné jsou plné to už nikdo nevidí =/ ach jo ... vždy mi je t?ch zví?átek líto =/ ko?ky ty už se tu musí kastrovat jak jich tu je moc.
Já mám také nalezence co nám donesly do práce, je to vlastn? Luckýnek. když jsem zjistila jeho bejvalý majitele tak se mi po ?ase p?iznali, že Luckýnek byl už jen zav?ený furt na balkón? ve volié?e a nikdo si ho nevšímal. No a pak nvim co je napadlo a nechali ho pušt?ného a chvilku p?edtim dali na balkón velkou kytku. Luckýnek po ní vyšplhal a proto spadl z toho t?etího patra.
Vypadalo to jako by se ho cht?li prost? zbavit =/


++++++ MILUJ FRETKY A ONY BUDOU MILOVAT TEBE =) ++++++

[forum.fretka.cz] - Lailuška- ?am, ?am miluji vitamínovou pasti?ku =)
[forum.fretka.cz] - Lailuška - to jsem já se sest?i?kou to jsme ale ko?ky coo =)
[forum.fretka.cz] - Lailinka a Luckýnek - to jsou naše první minutky p?i seznámení =)
[forum.fretka.cz] - Lailuška - no nejsem krásná?? =)
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - jéé to voní, že bych si vzal..
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - no oni mi to ale nedaj, prej to není pro m? dobré..
[forum.fretka.cz] - Lailuška - to umím ale pózovat co =) - líp než Naomi Campbell =)
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - smutn? koukám, tak už m? vem k sob? =)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-08, 21:08
Kupujete masí?ko pro své milá?ky? vy basradi! vy podporujete zabíjení zvá?at! z ?eho je asi tak to ku?ecí co vaše fre?ulka dostává za odm?nu, nebo ta lahodná konzerva ?i granule.. Tím že jíte vejce podporujete ty velkochovy slepic, kde jsou chudinky slepi?ky zav?ené v malinkatých klecích a serou si na hlavu. Lahodné masí?ko, kolik prasátek zem?elo kv?li vašemu salámu na chleb?.

Vzpamatujte se lidi, vším vlastn? "podporujete" velkochovy a velkovýkrmy. Pro? ?ešíte fretky v klecích ve zverimexech, když hned vedle masov? vraždí dr?bež.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-07-08, 22:23
Mahou.... myslím, že Ti v?bec není 15 let, jak píšeš v prvním p?ísp?vku, ale o dost víc.
Pokud tady chceš n?co napsat, tak se chovej slušn? a važ slova!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-07-08, 22:27
Up?ímn? ?e?eno, moc nevím, o co ti vlastn? jde, Mahou... ?ekla bych, že debata o tom, jestli se mají jíst zví?ata, je hodn? rozdílné téma než názor, že kupováním fretek z velkochov? se ony velkochovy podporují. Na po?izování fretek ze Zverimexu m?žeš mít samoz?ejm? sv?j názor, koneckonc? v jejich nakupování ti rozhodn? nikdo nebrání, ale ten tv?j konverza?ní obrat mi vyznívá trošku demagogicky.

Ptát se na fóru chovatel? fretek, pro? se ?eší augerechnet problematika chovu FRETEK ve zverimexech, mi taky nep?ijde moc smysluplný. P?išlo by mi nelogický, kdybychom ?ešili t?eba slepice nebo bizony. A fakt to neznamená, že bychom slepicím nebo bizon?m p?áli n?co zlého. :-))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-07-09, 01:36
Mahou napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak vidíš, když jsou fretky na odbyt je to skv?lé
> ne? :) Nez?stanou na farmách ale dostanou se k
> novým pání?k?m. Je dob?e že lidi si neberou jen ty
> p?ezhý?kané fretky z domácích chov? ale mají chu?
> se postarat i o fretky s nehezkou minulostí..

Mahou a co ty rodice tech fretat - ty co jsou drzeni na tech farmach a musi rodit ty mladata nekolikrat rocne??!!




Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-09, 06:44
No comment...zbyte?ná ztráta ?asu :D IGNORE LIST :D

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-09, 11:32
zdena, je mi 15, vážn?.. klidn? se koukni na m?j profil na lide.cz
[profil.lide.cz]
Jinak jsem necht?la být nep?íjemná, za to se omlouvám, jen jsem se cht?la pod?lit o své názory. Jak vidím, je tu t?žké se vyjád?it tak abych nikoho neurazila.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-09, 11:34
Silva, chci jen poukázat na to, že jsou i horší v?ci.. napsala jsem to možná až moc dramaticky XD ano, to p?iznávám ^^...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mahou (IP)
Datum: 2008-07-09, 11:35
Yasmin, aha máš vlastn? pravdu.. na to sem ani nepomyslela. Asi jsou mé názory špatné... Nechala jsme se pravd?podobn? strhnout tím, jak všichni "narážíte" na ty fretky ve zverimexu, a já jednu ze zverimexu mám. A tu BEZHLAV? MILUJU...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mahou dne 09.07. v 11:40.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-07-09, 12:37
Mahou, o tom to není!
To je p?ece jasný, že tu svoji fre?uli miluješ a p?ijde ti ta nejkrásn?jší a nejroztomilejší v celém vesmíru :-))) Já mám svoji první taky ze zverimexu a dneska už vím, že žádná další nezastíní to, že tenhle fre?ák byl m?j první a ur?it? z n?j jednou bude v naší rodin? legenda a ješt? dlouho potom, až tu nebude, si budeme doma povídat o tom, jakej byl úžasnej... Ale nic to nem?ní na tom, že p?íšt? bych už fretku ze zverimexu nekoupila, nechci znovu roztá?et ten koloto? nabídky a poptávky.

Když postupem ?asu do chovu fretek trochu pronikneš, zjistíš, že ty zverimexy nejsou úpln? to pravý o?echový, že by bylo lepší podporovat malé domácí odchovy, kdy se mlád? dostane p?ímo k už pou?enému novému majiteli a nemusí trávit mezi?as v pro n?j neznámém prost?edí n?kde vedle k?e?k? a mor?at, který to taky stresuje, když mají poblíž šelmu. Taky není každý obchod se zví?aty stejný,a my se snažíme, aby v nich ty zví?ata m?ly aspo? d?stojný podmínky, nic víc... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 09.07. v 12:39.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-09, 12:47
:o)
tak víš co, mahou? tu hlavu si zas nasa?, a používej ji! t?eba zrovna p?i vyjad?ování se.... ;o)

my taky svoje fretky milujem, ba co víc, záleží nám i na t?ch nevlastních. nem?žem spasit všechny zví?ata sv?ta, tak se snažíme aspo? n?co málo ud?lat práv? pro fretky. t?eba neustálým dokolaomíláním toho, ?ím se krmí, jak se u?í nekousat a chodit na záchod, co ?eká majitele p?i fret?í pubert?,.... a kdo má tu možnost, tak se ?as od ?asu ujme n?které nalezené. je to každý rok stejné nebo možná i horší - jak mezi lidma fretky p?ibejvaj... :o/

jo a mimochodem - ?íká se BASTARD, když už teda p?íšt? budeš chtít n?komu nadávat... ;oP


p. s. koukám, že silva byla zas rychlejší!! :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.07. v 12:48.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-07-29, 22:27
v nedeli jsem navstivila petcentrum v olomouc city,fretky tam byly v pilinách bez vody a záchodu,petcentrum m? upln? sklamalo.tak jsem jim napsala a dostala se mi tato odpoved:



se zájmem jsem si p?e?etl Vaši p?ipomínku k umíst?ní fretek v našem Pet
Center Olomouc. T?ší nás Váš zájem i Váš názor na chov fretek. V
naprosto ideálních podmínkách domácího chovu, kdy má majitel 1 fretku by
snad bylo možné uvažovat o umíst?ní fretky bez podestýlky. Jedna z
našich brn?nských kolegy? chová doma fretek více, používá také
kuku?i?nou podestýlku a podestláno mít musí, protože bez podestýlky by
byl dle jejich zkušeností chov t?chto zví?at mimo?ádn? náro?ný. Její
fretky jsou ve výborném stavu, stejn? tak jako ty v Pet Center Olomouc.
Výživový stav obou same?k? je velmi dobrý, jsou krmeni kvalitními
granulemi a voda je jim dopl?ována podle pot?eby. D?ležitý je samoz?ejm?
výb?r bezprašné podestýlky. Já nap?íklad ješt? doporu?uji podestýlku
ASAN, která je nejen bezprašná, ale i po zdravotní stránce naprosto
neškodná, protože se jedná o upravené od?ezky vzniklé p?i výrob?
zdravotnických savých podložek a plínek. Výb?r chovatelského za?ízení
pro chov fretek je v?cí názoru, d?ležité však je, aby bylo dob?e
odv?trávané a aby nedošlo k p?eh?átí organismu zví?ete. To u nás spln?no
je. To, zda by m?l být sou?ástí výbavy pro fretky i záchod je op?t v?cí
názoru. Jsou chovatelé, kte?í toto vy?eší rad?ji tak, že v jednom z roh?
nasypou jiný typ podestýlky, v?tšinou hrudkující bentonit, kam se fretka
nau?í chodit. Jist? jste si všimla, že oba same?ci v Olomouci jsou
nau?eni chodit na jedno místo. Pokud se týká kontrol, ty v našich
obchodech provádí místn? p?íslušný inspektorát KVS a zatím jsou vždy bez
závad.

S pozdravem
Martin Seidler
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-29, 23:39
:D :D :D to m? pobavilo, zajímalo by m?, kdo z nás, co sem chodí, chová fretku na jiné podestýlce než na té, co má v zách?dku :D :D a že tím je chov mnohem složit?jší...to m? potentujte teda, sem asi debil nebo nevim, ale co je složité na tom, jednou denn? vyt?ít klec ?i volieru :D myslím, že to zabere mnohem mén? ?asu, než vybírání podestýlky :D JJ jinak známý veteriná? mi vypráv?l jak to na KVS chodí...D?lala tam jeho kolegyn? ze školy...Kv?li postupu, který tam je odešla. Prý za celý rok neud?lili v Liberci, když ona tam loni ješt? byla ani jednu pokutu...To už mluví za své a to ješt? sám nahlašoval porušení n?jakých veterinárních podmínek - závažných a tak pokutu nedostali :D Oni nikdy nedávaj pokuty, sou to mago?i a sta?í jim opravdu pár ka?ek na to aby je podplatili...Všichni se prá znají navzájem, sta?í mít dobrého známeho veteriná?e a má vyhráno :D Vždycky všechno prodje...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 29.07. v 23:40.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-07-29, 23:43
jeste jsme si spolu s panem seidlerem vymenily par svych nazoru aly myslim ze to nema cenu on si mele svou.hlavne ze maji ted v akcnim letaku jak fretku chovat.skoda mluvit.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-29, 23:48
no jo, to je jasný, že nep?izná chybu...V?bec m? to nep?ekvapuje, je to ubohý. Já bych to zakázala...Napadly m? n?jaký prostesty :D jenže jestli by to v?bec pomoholo....N?jaké podmínky pro zverimexy a farmy...Jenže když vim, jak to na KVS chodí, bylo by to zbyte?ný :-( Jediný, co je nutný prost? fretky ve zverimexech nekupovat! I když nám jich budesebe víc líto...Jediný ?ešení, aby to nebylo horké zboží...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-07-29, 23:56
no jo.ale porad tady budou ti co uvidi fretku a hned ji budou muset mit.ja osobne bych fretulku do zveraku nedala,kdyz je tam vidim jak se tam maji je mi zle a chce se mi kolikrat i brecet.kdyz jsem je tam videla v tom olomouci v terariu a jeste jim svitily jak nejakymu hadovi.do petcentra jsem chodila rada,ale ted tam nepachnu ani nahodou akorat bych se zase musela nastvat.a ten blb mi pise ze ma 17-letou praxi v chovu kocek a srovnava to s fretkou.ja o voze on o koze.na strankach petcentra je maji dokonce vyfoceny se senem,ucinena provokace,chudacci maly.
Avatar

Aktuální stránka:28 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist