Aktuální stránka:24 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-06, 09:06
Berenika: ode m? zje*ané nedostaneš, vím, co tím chceš ?íci, ale jsem zví?átky obklopená odmala...než se mi projevil veškeré mé milé alergie. Ale mor?e máme doma taky. Teda resp. mamka. Já neee, vadí mi to jejich seno a kašlu z toho, mamka ji má v obýváku. Ano i mor?átko si socializuješ, jenomže stále je tam to ale...hlodavce to nezap?e a jak psala petulevrtule na svých webkách CHS Oaza, mor?e= hlava+žaludek,..K?e?ci ¨které jsem úsp?šn? odchovala do pom?rn? vysokého v?ku 5 let (džunga?i) taky, syslit, koukat se mnou na telku, bezvadn? se umývat...
Ale šlo mi spíše o to že se tady jakási veteriná?ka snaží mi cosi namluvit...když je to taková velká vetka, tak jak to, že neví, že základem zví?ete je ?istá pitná voda? A neví, jaké jsou podmínky chovu t?ch a t?ch zví?at?? Strašn? se tady ohání mým jménem, ale ono asi to s tou její láskou ke zví?at?m asi horké nebude. A pokud se nenau?í komunikovat s lidmi, bude t?žko dobrá vetka, když k ní lidi nebudou chtít chodit kv?li její "nevymáchané hub?" a neprofesionálnímu p?ístupu k majitel?m a chovatel?m zví?at.
A ohledn? dalšího p?ístupu nicku hanysek01, ty se divíš že kolem tebe ská?ou?? Když z tebe cejtí prachy? Moc dob?e totiž v?dí, že fretka pot?ebuje neustále n?co, tak jako t?eba pes nebo ko?ka, neustále stelivo, krmivo, pamlsky.... stále n?co... ano, pro? by ne...
Tak mi vypráv?la kámoška, byla tam se psem, že pot?ebuje pro n?j postroj, pevná vodítka, náhubky, hra?ky.. a ono to pár stovek hodí..o pár dn? pozd?ji tam byl její p?ítel... koukal po regálech a prodva?ka na n?j zpoza pokladny houkla, že co si p?eje.. on že krmení pro králíka... myslíš, že se p?erazila ochotou mu jej najít a poradit? Pro?, když to byl ks¨šeft za 50-60 K? že... A o tom to je no... O p?ístupu lidí, ano v obchod? se musí vyd?lat, ale takto??? No každý má jinou strategii. Doporu?ila jsem jim mého prodava?e s krmivy a pot?ebami a jak jsou spokojení...jak on, tak my a oni... P?ístup..to je to pravé...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 09:25
kamculenka napsala:

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-06, 08:50
Siliah a martina: M?žu v?d?t o jakou žalobu jde??

S p?áním fre?ulím zdar
Kam?ulenka


kam?ul,
najdi si o n?jakou stránku d?ív p?ísp?vek od siliah, já o tom nevím víc než je v n?m.
možná kdybys chrlila mí? p?ísp?vk?, tak bys v ušet?eném ?ase t?eba o to pozorn?ji ?etla... ;o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-06, 09:30
martina:jo tak to jsem ?etla já myslela že se podepisuje n?jaká jiná nebo n?jaká petice, myslela jsem že jste si psaly SZ, ale taky mi p?išlo divné že najednou byste p?ešly na DF

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 09:31
Berenika napsal/a:
----------------------------------
> chtela sem se jen zeptat, zda vazne zastavate
> nazor,. ze hlodavec=zvire bez citu a emoci, vhodne
> pouze pro detska a opustene zenske, ktere chteji
> jen chlupatou kouli a nic v hlave? a tuddiz se
> muzou prodavat v ,,nelidskych podminkach´´,ktere
> nejsou urceny pro fretky, kocky a psy? jestli ano,padam na zadek


nem?žu mluvit za ostatní, ale pokud jde o m?, myslím, že jsem se k tomu vyjád?ila dost jasn? t?eba tady:

martina napsal/a:
------------------------------------

> ..... jinak co se tý?e "kusu", rozdíl v tom (asi) není
> žádný - ke k?e?kovi, psovi, slepici, kráv?, ryb? i
> fretce by se ?lov?k m?l chovat slušn? a
> ohledupln?. to se ješt? na?ekáme... :o(


a v mnoha dalších p?ísp?vcích.






Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 17:31
Dobrý den Kamilo Pokorná alis ,, Kam?ulenko,,
Pro? pomlouváte Zv?rokruh, když jste se letos v lednu ucházela o místo prodava?ky na naší prodejn?? Tak moc jste cht?la pracovat u nás, že jste neváhala p?i výb?rovém ?ízení, poslouchat za dve?mi, než na Vás p?íjde ?ada.
Jelikož jste u nás neusp?la a Vaše Ego bylo zran?né, p?i nákupu na naší prodejn? jste aktivn? vyhledávala novou prodava?ku, tu kterou jsme p?ijali.
Musela jste moc trp?t, když jste na nás poslala veterinární inspekci, pro špatné zacházení fretek(protože žádné jiné zví?e neuznáváte).
Ani to Vám nevyšlo, pustila jste se do ve?ejné pomluvy.
Nerozeznáte piliny od Cat? bestu, Acanou jste krmila Vy, pon?vadž jste ji po nás žádala jako zákaznice a n?co jako obsah dusíkatých látek Vám nic ne?íká, nám ano, proto krmíme Prestige Ferret.


Ti co ?tou tuto zprávu, nech? p?íjdou na naší prodejnu a p?esv?d?í se o skute?nosti.
Nabízíme spostu zajímavých v?cí a výhod .
R?zné akce, registrace ve Zv?rokruhu a s tím spojené výhody , akce ...

Na vaši návšt?vu se t?ší kolektiv prodejny Zv?rokruh Karviná - Hypernova

vedoucí prodejny Vlasta Torá?ová



Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hanysek01 (IP)
Datum: 2008-06-06, 20:01
a odkdy zverokruh v karvine dava fretkam acanu???? vzdyt ji ani nemaji na prodejne ...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-06, 20:12
hanysek01: já pochopila z toho p?ísp?vku, že jim v tom zverimexu dávají PrestigeFerret (jestli tím myslí DuoFerret, jak mi ukazuje web?). Je to pro fretku horší, jako by jim dávali AcanaKitten (DuoFerret má jen 16% tuku), ale zas lepší, jako t?eba Whiskas, nebo jiná komer?ní krmiva, které se u nás (Slovensko) dávají fretkám ve zverimexech b?žn?, proto že jsou nejlacin?jší....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:46
Milá Johanko, p?ij?te prosím k nám na prodejnu, jestli to je ve Vašich možnostech a ukážu Vám ?ím je krmíme. Prestige Ferret je superprémiové krmení belgické výroby s vysokým obsahem masa a dusíkatých látek, vitamín?, amynokyselin, a s vyváženým pom?rem mastných kyselin omega 3 a 6.

Je mi líto osoby , Kamily Pokorné. Musí to být velice neš?astný ?lov?k.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:55
Vlasta Tora?ová, Duo ferret možná má vysoký obsah masa a dusíkatých látek, vitamín?, amynokyselin, a s vyváženým pom?rem mastných kyselin omega 3 a 6, ale n?jakých ubohých
16% tuku! to rozhodn? nevytrhne! mlád? fretky pot?ebuje idealn? 22% tuku, tohle by obsahem tuku nesta?oilo ani pro starou fretku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:59
Holky, holky, jste vedle jak ta jedle. Nemáte p?ehled o zboží. Duo ferret nezam??ujte prosím s Prestige Ferret.nemá sice 22% tuku ale 20,5. to není špatné. 1kg stojí 220,-

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 22:59
paní tora?ová,

m?žete sem, prosím, hodit odkaz na tohle krmivo? nebo mi potvr?te/vyvra?te, jestli je tohle .... [www.veterinarnipece.cz]... to, co myslíte

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:00
aha, takže to není ono....
v tom p?ípad? nevím, nem?žu to na netu najít.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:01
[www.versele-laga.com]

Versele Laga vyrábí Ferret Complete, což je dobrý a oblíbený krmivo, a pak Duo Ferret Prestige, což má opravdu moc málo tuku.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 06.06. v 23:03.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:01
martino, já na netu našla po zadání prestige ferret, taky jen to duo ferret...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:02
Dobrý ve?er Martinko, není to ono, je to šedá papírová krabice, 1kg,

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:04
Tak to není Prestige, ale Ferret Complete, a to opravdu dobrý žrádlo je.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:04
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:06
Ješt? jednou, dobrý ve?er, nedodala jsem plný název, za to se omlovám. Mám to dennodenn? v rukách tak mi to ani nep?íjde- Prestige Ferret Complete od Versele laga

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:07
mn? jako "prestige ferret" vyjíždí i tohle .. [www.i-zverimex.cz] ... (ferret complete, ozna?ované jako "prestižní, prémiové", ?ili dobré)
ale to zas nestojí kilo p?es dv? st?, takže?? fakt nevím

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:08
ano, žorifo, je to to první

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:08
bingo... :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:09
jo, tak jestli je to pravda, tak tohle krmivo skute?n? pat?í k nejkvalitn?jšímu, co je u nás na trhu.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:09
My ho máme za 200. Cenová politika se r?zní. Jiná je ne netu, kde nemusí platit zam?stnance a jiná samoz?ejm? v obchodech.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:11
martino, to asi jak kde, já krabici v teplickym zv?rokruhu kupovalaa taky p?es 200k?...

Vlasta Tora?ová, tak to se potom omlouvám, ale na prestige ferret mi vyjížd?lo jen prestige duo ferret a to má jen t?ch 16% tuk?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:14
no jo, tak tomu rozumím (odlišné cen? doma, od písí a v pronajatém obchod? se zam?stnanci)... ale (nejen) proto se už leta zásobuji p?es net... dalším d?vodem (krom ceny) je i nedostupnost n?kterého zboží u nás, "na vsi".

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:15
žofiro: oni verselové-lagové na svých stránkách uvád?jí ?adu Prestige jenom u toho Dua, tak v tom názvu asi panuje pon?kud zmatek.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 06.06. v 23:16.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:16
Tak to jo, to chápu. Já jsem skeptická ohledn? nakupování p?es net, co si neomacám ...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta Tora?ová (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:19
Jste celkem milé holky, zjiš?uji, odkud jste ?Jestli to není tajné.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:19
Vlasta Tora?ová: nijak sem necht?la kritizovat váš zverimex. D?kuji za nabídku, ale žel s ohledem na vzdálenost asi návšt?va nep?ipadá v úvahu....i když možná jednou :-) Cht?la sem svým p?ísp?vkem jen ?íct, že i kdyby ste krmili fretky DuoFerret, tak je to pro n? lepší, jak když se krmí komercí (Whiskas), nebo se jim z nev?domosti hodí seno. Pokud krmíte fretky FerretComplette (podle odkazu Žofiro a vaší reakce na n?j), tak vám tleskám, toto já dávám fre?ákovi jako pamlsek:-) Jinak krmím ANF Ferret.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-06, 23:21
no já mám na mysli zejména krmivo a další pot?eby pro fretky, pak dovolenou a kluci zas hlavn? sou?ástky do písí apod. u dalšího zboží (oble?ení, dražší spot?ební zboží, nábytek...) bych do koup? tímhle zp?sobem rozhodn? nešla, na to jsem moc konzervativní... ;o)
(nebo stará?? A ZKUSTE N?KDO SOUHLASIT!!!!!!!!)

Aktuální stránka:24 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist