Aktuální stránka:17 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-18, 15:48
Kamcul diky, ze jsi tam sla...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-18, 16:03
klokan:jo nedalo mi to..když já tak nebyly, tvoje mamka že jo..nedalo mi to

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-22, 12:57
Odpov?? na anonymní podn?t KVSKI/2374/2008 ZE DNE 18.04.2008
>
> Vážená pani Pokorná,
> obdrželi jsme Váš podn?t ve v?ci podez?ení z týrání zví?at v prodejn?
> Zv?rokruh Hypernova Karviná.
> Váš podn?t však neobsahuje náležitosti požadované § 37, zákona ?. 500/2004
> Sb., správní ?ád pro ?ádné
> vy?ízení Vašeho podn?tu. Dle zn?ní výšeuvedeného právního p?edpisu je
> nezbytn? nutné doplnit Vaše podání krom? jména a p?íjmení osoby, která
> podn?t podává, o následující informace:
>
> místo Vašeho trvalého bydlišt? p?ípadn? doru?ovací adresu,
> datum narození,
> Váš podpis ve v?ci podání, který m?žete doplnit k podání na inspektorátu
> Krajské veterinární správy pro Moravskoslezský kraj v Karviné, Karola Sliwky
> 619, 733 01 Karviná v pracovní dob? od 06:30 - 15:00 po p?edchozí tel.
> domluv?.
>
> nebo m?žete uvedené podání podat poštou v písemné form? s dopln?ním všech
> uvedených náležitostí v?etn? vlastního podpisu.
>
> S pozdravem MVDr. Gál Marián.



tak tohle mi odepsali na mou stížnost. Tak jako oni s tím prost? tady v karviné nic neud?lají! Já kon?ím v 5 a oni tam maj do 3 a než napíšu dopis a dojde tam, tak chudery fretky tam nebudou. To snad není pravda tohleto!!!! :-((((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-22, 15:25
kamco, když n?kdo nechce néco udélat...jako tato KVS...tak si dúvod vždy najde. Bohužel ?asto to je dúvod podpo?ený zákonem. Každé podání má svou p?edepsanou formu, bez níž je neplatné. Proto taky spíš up?ednost?uju písemné podání (poštou) jak elektronicky. Tady t?eba neni ješt? schválený elektronický podpis (myslím, že v ?R taky ne) a už jen to múže být dúvod k takové reakci, jakou si od nich dostala.
Bohužel boj s byrokracií je fakt boj s v?trnými mlýny!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-22, 15:37
mn? zatím neodpov?d?l nikdo (posláno 4.4.). do stížnosti jsem uvedla plné jméno a adresu, telefon, e-mailovou adresu. to, že by cht?li znát DATUM NAROZENÍ (!!!) je neuv??itelný, po m? to tedy nikdo necht?l. že se mojí stížností n?kdo zabývá i bez data vím z telefonát?, které jsem po podání uskute?nila (v jiné záležitosti). JAKÝM ZP?SOBEM se "zabývají", netuším... netrp?liv? ?ekám na vyjád?ení.

podívám se na ten zákon, na který se kvs odvolává.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-22, 15:43
Na stránkách Státní veterinární správy se píše pouze o tom, že podn?ty mají ob?ané podávat nejlépe písemnou formou!
[www.svscr.cz]

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-22, 16:37
"Písemnou formou" pro pot?eby státního rezortu kde pracuju znamená "poštou", ?iže ne mailem....na žádosti a cokoli co mi p?ijde mailem nejsem povinna ani reagovat, reaguju na n? pouze ze slušnosti....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-22, 16:46
správní ?ád... že m? to nenapadlo hned!! >:o(

§ 37
Podání

(2) Z podání musí být patrno, kdo je ?iní, které v?ci se týká a co se navrhuje. Fyzická osoba uvede v podání jméno, p?íjmení, datum narození a místo trvalého pobytu, pop?ípad? jinou adresu pro doru?ování podle § 19 odst. 3. etc...

takže ti, kam?o, asi nezbyde nic jinýho, než to hodit do wordu, doplnit a poslat. to, co ti nabízí kvs, ?iní v souvislosti s § 37, odst. 3 téhož zákona ("pomáhají" ti):

(3) Nemá-li podání p?edepsané náležitosti nebo trpí-li jinými vadami, pom?že správní orgán podateli nedostatky odstranit nebo ho vyzve k jejich odstran?ní a poskytne mu k tomu p?im??enou lh?tu.

možná bys mohla doplnit svou stížnost o požadované údaje telefonicky, zkus to, za to nic nedáš.

jen je vid?t, že když se chce, jde to, když se nechce... máme po ruce zákon...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-22, 16:49
dle výše citovaného zákona:

4) Podání je možno u?init písemn? nebo ústn? do protokolu anebo v elektronické podob? podepsané zaru?eným elektronickým podpisem etc...

jak ?íkám - když se chce... jen doufám, že kvs ústí skute?n? "?eší" a že moje stížnost není dávno hozená do koše. p?edpokládám, že ne, ale jistá si budu, až dostanu-nedostanu v zákonné lh?t? odpov??.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 22.04. v 16:52.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-22, 16:58
martina: m? by to nedalo a zeptala bych se jich...


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-22, 17:04
Martina: ....pokud je ve státé elektronický podpis schválen zákonem a taky pokud jsou prost?edky na jeho použití...což nap?íklad v SR není...

Takže p?esn? jak ?íkáš: když se chce, bude státní orgán reagovat i na telefonát...když se nechce, za?ne vytahovat zákony...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-22, 17:15
kam?o,
jednala jsem s inspektorátem v most? (místní pobo?ka kvs ústí) a z telefonátu vyplynulo, že o mé stížnosti v?dí a zabývají se jí. navíc z výše citovaného je z?ejmé, že kvs (správní orgán) je POVINNEN m? vyzvat k p?ípadnému dopln?ní, což neu?inili - datum narození z?ejm? dle nich není v tomto p?ípad? nezbytné. takže je zatím nechám v klidu "konat".

johano,
jasn?, el. podání musí být podpo?eno v zákon?. u nás už je.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-22, 17:27
Mno protože pracuju na ú?adech, tak vím, že spousta z nich má svou elektronickou podatelnu a pokud napíšete konkrétnímu ú?edníkovi, tak ten je povinen si dokument zaevidovat sám jako zp?sob doru?ení e-mailem, nebo ho poslat na podatelnu a ta ho zaeviduje sama.
Jak je to ale s KVS, to nevím, tam nejezdím :(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-22, 22:30
Když jsem já psala stížnost na KVS (po telefonické konzuttaci tamtéž), sami mi poradili, že sta?í oznámení zaslat mailem nebo poštou, uvést název a adresu provozovny (nebo osoby) na kterou stížnost podávám, vylí?it situaci kv?li které stížnost podávám a pokud žádám odpov??, a? uvedu plné jméno a adresu, na kterou mi mají zaslat odpov??. R? ani datum narození nepožadovali. Stížnost je možné zaslat i anonymn? - v tom p?ípad? je sice KVS povinna situaci prošet?it ale já, jako anonym, se nedozvím výsledek šet?ení.
Podn?t k prošet?ení jsem tedy zaslala mailem, udala jsem jméno a adresu a do 14 dn? jsem m?la doma vyjád?ení KVS. Samoz?ejm? s tím, že neshledali žádné nedostatky...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:01
U m? taktéž - psala jsem stížnost emailem, datum narození jsem nepsala, a odpov?d mi p?išla. Taktéž s (ne)uspokojivým výsledkem ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:05
Já, když jsem tenkrát na Veterinární správu podala podn?t pro propagaci týrání zví?at na jejich šéfa, tak jsem to u?inila taky mejlem a pouze s podpisem, a do hodiny mi volal do práce šéf odboru welfare - to byli schopný kontakt na m? najít docela svižn? na netu :-))))))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:15
já bych si ho našla taky, když bych cht?la n?komu p?kn? vynadat!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:16
:-))) kdepak, ty byli tenkrát móóc hodný....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:17
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------
> já bych si ho našla taky, když bych cht?la n?komu
> p?kn? vynadat!

Martino a nemáš problémy s UPC? :-) N?jak nem?žu najít na n? majl, jen kontaktní formulá? :D :D

A omlouvám se za offtopic :)))




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-25, 09:37
Amonio, s UPC to je katastrofa...Kdysi jsem m?la internet od spole?nosti Karneval media - UPC je koupilo a já jsem cht?la smlouvu vypov?d?t, nejen že jsem se nedovolala asi 14 dní na jejich linku - byla stále obsazená. Ty ji voláš a když mají obsazeno, prost? t? to vypojí, takže jsem pokaždé zaplatila asi 10 K?, než sem si vyslechla po?ád dokola ty jejich ?e?i a potom op?t, že není žádný pracovník k dispozici. Takže jsem jim musela psát p?es ten jejich formulá?. Odpov?d?li mi, že výpov?dní lh?ta 35 dní a že jim mám potom poslat poštou modem a že jim ho mám pojistit na 2 000,- K?. Ten jsem jim odeslala a za m?síc a p?l (když jsem už vyhodila odesílací lístek) mi p?išel email, že a? jim laskav? pošlu ten jejich modem, že nem?žou ukon?it se mnou smlouvu...No to jsem teda myslela, že m? povezou do Bohnic...A že ho ze m? budou vymáhat, že to dají k soudu a b?h ví co...Tak jsem jim napsala, že jsem ho poslala 5.1.2008 a že a? si tam ud?lají po?ádek, že tam mají p?kný bordel, že jsem jim ho už dávno poslala a a? mi nevyhrožují soudem a b?h ví ?ím, když ho tam dávno musejí mít. A že dovolat se jim taky na zákaznickou linku je o mrtvici...Ale že asi moc dob?e v?dí, pro? mají linky obsazené, jelikož takhle naštvaných lidí, p?i tom jejich nefungování musí být p?kná ?ádka...No UPC je spole?nost...škoda mluvit... :-D

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-25, 09:39
UPC funguje prost? jen p?es FORMULÁ?...:-D

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-25, 09:59
To jsem n?kde ?etla ... takový ?lánek, ale bláhov? jsem si myslela, že když je to n?jaký ten rok zpátky (co byl napsaný ten ?lánek), že už je to v po?ádku. Nicmén? vím o jejich lh?tách ze zákona. Taky jsme od nich dostali pak p?knou slevu na rok ;-) (když se n?kdo ohání 30.denní lh?tou a p?evedou ti linku po 33.dnech :-) a ješt?, když maj všude napsáno, jak je to urgentní a po?ád ?lov?ka o tom ubezpe?ujou :-)





Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-25, 11:03
No tak t? mohu ujistit z vlastní zkušenosti, že to je možná ješt? horší :-D A spole?nost Telephonica O2 jak by smet...U nich máme internet te?...Neustále vypadává a modem nevysílá po?ádn? signál...To mi naposledy ?ekli, že to prý není jejich problém... :-D Takže ?lov?k si asi nevybere :-D

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-25, 11:22
O2 mi sta?il paušál na 2 roky. jsem ráda, že jsem se jich zbavila a nikdy více. ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-25, 11:33
JJ zlatý Oskar, ?ili Vodafone...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-25, 11:55
Miluju Vodafone :-)))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-25, 13:06
Vodafone je luxus :o)
UPC jsme m?li a žádný problém, ani s vracením modemu.
A v?era jsme se bavili s profíkem na compy a ohledn? internetu doporu?oval jednozna?n? UPC. Ale je fakt, že já nejsem vola? informa?ních linek, takže jsem tím n?jak netrp?la.
Zajímavé téma ve zverimexu :o)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-25, 13:24
zrovna jsem cht?la za?ít nadávat! baby jedny!!!!
teda n?kolikery!!!

p.s. vodafone, rodina i firma, už x let (od za?átku p?sobení v ?echách), maximální spokojenost

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-26, 11:11
posledni offtopic: vite PROC je vodafone nejlepciii??? no protoze tam pracujou klokaniiiiiiiiiiiiii :-)))

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-26, 13:13
taky jeden offtopic - no jo, ale klokani tam p?estanou pracovat - to mi chceš ?íct, že si budu hledat jinýho operátora? T? asi praštím, že u Vodafone budeš muset z?stat :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Aktuální stránka:17 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist