Aktuální stránka:18 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-26, 15:28
viz kafrani

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2008-04-26, 23:35
Ahojte.Tak jsem dnes byla nakupovat v Kauflandu v Ostrav? - Záb?ehu a stavila jsem se ve Zv?rokruhu pro Zverlit. Mají tam 3 fre?ata - kluky, 2 bílé a 1 tcho?ovitý. Jinak dva rohové záchodky se zverlitem, napáje?ky s vodou, misku granulí Proplan kot?cí,na spaní tunel záv?sný a dole podušku.Jediné,co mi vadilo, byla podestýlka Jonáš, prodava?ky ale ?íkaly,že mají na?ízeno ho tam dávat.Fre?ata nechávají prob?hnout,i se s nima mazlí.Dá se s nima mluvit,vždy mají zájem se n?co o fretkách dov?d?t.I když mi bylo prck? líto, bylo vid?t,že nijak netrpí.Nejsou tam prý dlouho a jdou na odbyt.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-27, 00:20
olsiha: Výborn?! Je vid?t, že i ve zverá?i to jde, když se chce...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-05-02, 08:44
Apeluji na fretka?e kolem D??ína, najde se tu n?jaký? V?era v pozdních hodinách jsme naštívili Obchodní d?m Tesco v D??íne, ve zverimexu zoo shop nebo jak se to tam jmenuje m?li 3 fret?í miminka - 2 albínky a 1 tcho?í, nem?li tam wc ani pelíšek a ani misku granulkami, m?že se tam n?kdo zastavit - zkusit to vyfotit a poslat na veterinu? Jelikož už m?li po zavírací dob?, nedostali jsme se tam, abychom mohli prodava?kám domluvit, aby s tím n?co ud?lali??? Nemluv? o tom, že chudinky malé spaly na t?ch lisovaných hoblinách...Málem jsem jim tam rozmlátila výlohu, jak jsem byla nasup?ná a smutná...Prosím pomozte jim tam n?kdo....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-03, 14:26
Takže, byla jsem dnes ve ZV?rokruhu u nás v Karviné.
1) Frete?ky už stojí "jen" 1100,-
2) op?t nemají záchod a ?istou vodu, krmenu dle vzhledu granulek Acanou
3) na mé "anonymní" udání veteriná?i reagovali...byli tam a vše je prý v naprostém po?ádku
4) vedoucí prodejny okamžit? v?d?la, že jsem to podala já, protže jsem jediná, kdo má fretky v Karviné a okolí (nevím, kde na to p?išla) a samoz?ejm? jsem to nezapírala, chci, aby se m?ly dob?e
5) když jsem se zeptala, pro? nemají Wc, tak mi ?ekla, že do n?j stejn? nechodí (jaký div,že,když se jim nev?nují)
6) Stále m?li podestýlku pro hlodavce takové ty slisované d?ev?né vále?ky

No brutus, hajzlici jedni... :-((((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-05-03, 15:30
Kam?ulenko, v?bec m? to neudivuje, dneska jsem koukala, že snad majitel Zv?rokruhu je vetriná?...Takže jak by si to mohli dovolit...Svému kolegovi n?co vytknout nebo mu dát pokutu a vy?init mu...Škoda, že to nemá na strosti policie, i když myslím, že ti by se tím nezabývali. Holt budem asi smutnit po?ád, kv?li mimisk?m ve zverimexech...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-03, 16:02
petulevrtule,

jak jsi došla k záv?ru, že to nemá na starosti policie? jestli se nepletu, tak týrání zví?at je trestný ?in (na novém fóru máš odkaz na p?esné paragrafy, te? nemám chu? ani ?as to znova hledat), a tudíž je policie povinna, p?i nahlášení podez?ení z páchání takového ?inu, konat.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-03, 19:15
petulevrtule: Pokud se jedná o AD CANIS CENTRUM Zooshop v Tescu v D??ín?, tak na ty jsem posílala podn?t k prošet?ení z podez?ení na týrání fretek vloni v ?ervenci i já [forum.fretka.cz]
Kontrola neshledala nic nepat?i?ného...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Saphira (IP)
Datum: 2008-05-04, 00:05
Kam?ulenko,i já jsem zam?stnanec zv?rokruhu.. Co se týká prodejny v Karviné,nevím,jak se tam prodava?ky k fre?at?m staví,ale jist?(!!!) nekrmí Acanou.. V metodice je povinná Purina Pro Plan cat kitten!
Funfuju na jiné prodejn? a je nás víc,co máme fre?ulu i doma.Takže i s mladými si dokážem "pohrát" a v?nujem se jim!Neodsuzuj proto tolik celý Zv?rokruh,když nemáš d?kazy odjinud,ju?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-04, 09:46
Saphira, na krmení Acana Kitten bych nic špatného nevid?la. Hodn? chovatelú tak krmí a jsou spokojeni, hlavn? jejich fretky :-)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-04, 10:05
Saphira: prosimt?, acanou a proplanem jsem krmila tak snad vím,jak ty granule vypadaly ne?? A je to Acana kitten. já neodsoudila celý zv?rokruh, jen ten náš tady karvinský...A promi?, ale když mi ?ekne, že nemají ?istou vodu proto, že si tam nahážou stelivo (stelivo, na kterém spí, záchodek totiž nemají) a že nemají záchodek proto, že tam prost? nechodí (ano, kdo by je to asi u?il že) a když jsem jí ?ekla, pro? jim nedají napáje?ku, tak mi cosi odsekla, tak to mi moc jako p?ístup normálních lidí nep?ijde! M? nazjímají vaše metodiky, já vím, co jsem vid?la...!!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-04, 12:07
Sasphira: navic ja osobne bych nedokazala mit doma fretku a delat ve zverokruhu s temito praktikami a jen tomu prihlizet... urcite bych si jako clovek znaly chovu fretky na spatnou metodiku stezovala memu nafrizenemu PRINEJMENSIM!!! ono je jedna vec nedelat pro to nic a druha vec je se tady pak vztekat , jak hazime zverokruh do jednoho pytle...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-04, 12:29
klokan díky za podporu a myslela jsem to p?esn? tak.. sle?na asi byla u nás ve zv?rokruhu aby vid?la to co já že?! Jsem asi stupid který nikdy nevid?l acanu, fretky a v?bec záchod a nevím, jak a v ?em mají spát že.. a podestýlka to ur?it? nebude! :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-04, 15:55
kamculenka,

jo, te? jsi na to kápla úpln? p?esn?!
(a svobodn? si vyber, kterou ?ást mám na mysli)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-04, 16:29
martina: aji kdybys mi nohu od?ezala, tak v?bec nevím...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-05-04, 20:33
Vendula R napsal/a:
-------------------------------------------------------
> petulevrtule: Pokud se jedná o AD CANIS CENTRUM
> Zooshop v Tescu v D??ín?, tak na ty jsem posílala
> podn?t k prošet?ení z podez?ení na týrání fretek
> vloni v ?ervenci i já
> Kontrola neshledala nic nepat?i?ného...


Vendy, jo jo, ten, takže stejnak nemá cenu nic ?ešit :-( chjo...M? TOHLE ZABIJE...NA CO TY ZÁKONY JSOU...??? Mimískové malinkatí, chudinky... :-(



Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-05, 11:20
jo, když si tohle ?eknou všichni...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-05-08, 20:15
V Praze...v Palladiu...jsou dve tchorovita fretata...teda aspon dopoledne tam byla...jsou za 1390 Kc...

...maji zachod...nejakou uterku radoby pelisek...ale jsou na podestylce pro kraliky...:(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-05-08, 22:27
u nás na Novodvorský mají jednu albínskou fre?ulku. Je to sladkej bobe?ek.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kristyn.g (IP)
Datum: 2008-05-09, 21:58
ahojky, tak jsem dnes zab?hla do [/u]petcentra v Paláci Flora Praha.
V terárku tam prodávají [u]3mali?ké fre?ulky
.

- 2xtcho?íka a 1x albín
- Podle personálu jim je 1,5m?síce
- Mají tam pelíšky, hra?ky, misku s vodou, misku s granulemi.
Docela se mi líbílo jak je o n? postaráno(v rámci možností).
Ale ta cena!: 2390k?

Bojím se že za takovou cenu si je ur?it? nekoupí ?lov?k "fretekznalý" :-(

Ud?lala jsem dv? fotky pro p?edstavu:

Kristýna :-)
Avatar

Přílohy: DSC00772.JPG (68kB)   DSC00771.JPG (60kB)  
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-09, 22:10
No tak tahle je zverimexový fret?í ráj :o))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-05-10, 21:33
Tak dneska Petko v ?ertousích za ?erným mostem...dv? tcho?átka, miska s vodou, miska s granulemi (vypadalo to jako Sluis), rohový zách?dek s podestýlkou, dv? hra?ky..ale žádný pelíšek..jenom domek pro hlodavce a hlavn? piliny na dn?...tak jsem šla za paní prodava?kou kdože má na starosti fretky, že piliny jsou pro fretky zdraví škodlivé...tak m? vyslechla ale pochybuju, že s tím n?co ud?lají..cena stejná jako na FLo?e..tzn. d?sivá..2400,-.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-05-11, 00:36
Fretecky sly "nahoru". U nas v KV stavaly 1000,-, dnes 1800,-...nechapu.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-11, 00:50
?ím budou fre?ata dražší, tím líp!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:26
?ím dýl tam jsou, tím v?tší mají náklady, takže se musí "vyplatit" :-/

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:34
?ím budou dražší, tím dýl tam budou. ?ím dýl tam budou, tím víc se prodraží. ?ím víc se prodraží, tím mén? se zverimexu vyplatí je nabízet. ?ím mén? se zverimexu vyplatí je nabízet, tím mén? ?asto je budou brát "na sklad". ?ím mén? ?asto (nebo v?bec) budou fre?ata ve zverimexex "uskladn?na", tím budeme rad?ji.

?ím dražší, tím lépe!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:36
Myslím, že až tam budou neúnosnou dobu, protože si je nikdo kv?li vysoké cen? nekoupí, tak se toho prod?le?ného zboží n?jak zbaví :-/

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:42
možná, ale hodn? budou p?emýšlet nad tím, jestli vezmou další:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klariska (IP)
Datum: 2008-05-13, 17:55
V?era jsem jela do Turnova, do zverimwxu Mini Zoo (nebo tak n?jak se to jmenuje, p?esn? to bohužel nevím). M?li tam jedno malé fre?átko, bohužel na podestýlce pro hlodavce, m?lo v "akvárkokleci" (akvárium p?ikyté pletivem) n?kolik hovínek, která smdrd?la p?es celý obchod. Jinak záchod tam fre?átko m?lo, ale prázdný, taky ho asi nikdo neu?í na záchodek chodit. M?lo tam papírovou rouru, 2 misky- jednu na vodu, durhou na pítí, pak taky plyšáka. To? vše-chudinka. Asi mu tam není zrovna nejlépe, kór když tam je samo:-(( Cenu tam nem?li napsanou a neodvažuji si odhadovat...Ale je to pon?kud dražší zverimex co se n?kterých v?cí tý?e, takže ani fretka asi nebude za normální cenu....
Snad to takhle není všude....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-13, 18:07
pejan,
petronelka odpov?d?la za m?. p?esn? takhle bych si to p?edstavovala...

Aktuální stránka:18 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist