Aktuální stránka:8 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:21
promi?te ale cena kolikrát 2000,- to má ta fre´tulke asi zlatý zuby..:-)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:24
normal takle tenhle survenej sv?t funguje promine ze jsem zpostej ale jinak to neumim popsat

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:27
Já ne?íkám, že každý myslí jen na sebe, ale spousta lidí ano...
Majida: taky mi to trhá srdce, když vidím ty opi?ky a hady a leguány v t?ch terárkách, je to fakt hrozné!! Zajímalo by m?, jestli se to v?bec m?že a jak dlouho je tam t?eba m?žou mít??

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:28
Tak to pln? souhlasim,v tom tescku v Kolín? maj jednu za 1400 K? a to je dost p?ehnaný,navíc,kdyby je dli za mí?,tak tam ty chudinky už dávno ur?it? nejsou. vim že za to tan zverá? nem?že a jsou na vin? majitelé ale není zverimex jako zverimex,ale tady se mi ty podmínky pro n? nezdají v?bec p?íjemné,když jsem tam vid?la jak ten mr?ousek spinká jen na pilinách a m?li je nasypaný i v granulích a žádnej zách?dek...to mi nep?ijde jako pžíjemné prost?edí...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:30
já už se snažím do zveráku ani nechodit nemužu vid?t ty bobišky malé. Ale nejde koupit všechny to jen nahrává majitel?m...V?tšina lidí když si chce koupit fretuli tak pokud to bere fakt vážn? tak probrouzdá net a zjistí co nejvíce informací..nu a to by bylo aby nebylo a nenašel stráínky www.frteka.cz nu a tam už 100% najsde n?jaké chovatele..takže cesta fretey k novému majiteli se krátí na chovatel-> majitel a ne chovatel-> zverimex->majitel. BOžínku dy? fretka je n?co jako pes a ko?kka tu p?ece taky nekupujete ve zverimexu ne? a pro? pak ?lov?k se jim musí v?novat ne je zav?ít do klece a tak to je i s fretkama taky pot?ebuje kontakt. U nás ve zveráku te? mají "fretku" nu popravd? má zvláštní stavbu t?la hodn? dlouhá protáhlý ?umák šedá s tmavým osacem, a dsvetl?ejší masku v obli?ení vypadá spíš jako kuna je dost drobná.NU a prost?edí v jakém žije? kopa sra...?..ek doslova pití ve výšce asi 20cm. a plocha velikosti 40*30cm...a jak se drala ven..ne že by kousala a rvala klec jen jako by cht?la pohladít pohrát si..bobiš....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:30
No a samoz?ejm? fretky na pilinách, to je taky góol. Oni mají asi pocit, že když jsou v kleci, tak musejí mít taky podestýlku!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:35
NU ale kdo je nabízí zverimexu...CHOVATELÉ ti co množí a množía pak zjistí že najednou nejsou noví pání?ci a nechat si je nem?žou....a pak p?ípady nadšených za?áte?níku s p?edsatvou jak se budou hezky se svou novou frete?kou mazlit a ono houby..kousanec takm kousanec sema šup a už je bobiš ve zverimexu.......v našem okolí jsme meli také takovou frete?ku než jsme s tihli se seznámit s novým kamarádem tak nam paní bývalá pani?ka ?ekla že ho dali pry? m?l 3/4 roku a prý když m?li na sob? bílé ponožky tak je strašn? kousal..prý asi proto že byl taky bíly..nekecám tohle fakt vypustila z pusy..nu d?s b?s...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:35
jj,n?kdy prost? je jim za t?žko p?e?íst si knížku co tam o fretkách prodávají,aby se dozv?d?li více a možná taky zaplnili chvilku nudy,pokaždý když jsem tam p?išla tak tam v?tšinou prodava?ky jen sed?li a kafreli,ale kdyby si p?e?etli pár ?ádek v brožu?e,co maj kousek na stojanu,taky by se asi divili,kolik v?cí tam d?lají špatn?...Ale ne?íkám že všude,tohle je konkrétn? jen tenhle zverák,v každým to chodí jinak...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:37
dada: p?ijde mi že sposta lidí si myslí že to jsou snad hlodavci nebo co..?asto i na netu josu rozd?leny skupiny PSI ,KO?KY, HLODAVCI A FRETKY, jak je m?žou dávat do jedné kategorie..chjo chjo

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:38
jo mysliahoj

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:38
Tak paní majitelka by asi taky nejsíš zasloužila str?it na chvilku na samaotku a n?kam do klece,dávat fretku pry? protože kousne p?i hraní je nehoráznost,každý zví?e kouše,když si hraje (kot?,pes,k?e?ek atd...).

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:38
..jenže práv? ve v?tšin? p?ípadech josu to spíš horší podmínky než ty lepší..:-(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:42
no tak takový ?ov?k by si nem?l otevírat zverimex,ale jen t?eba obchod s pot?ebami nebo n?co úpln? jinýho,než kde se prodávají živý tvore?ci...Co já bych tala za to mít vlastní zverimex a jen zam??ený na fretky,když vidm,jakej mám problém sehnat granule,vyhovující podestýlku apod... a navíc ur?it? je lepší se v první ?ed? informovat,co prodávám a nebo jakého tvore?ka nabízím a podle toho se trošku p?izp?sobyt a ne hodit ho do klece a myslet si on se prodá,tak co se o n?j víc starat.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:47
Jsou to ty nejúžasn?jší zví?ata...mají sv?j rozum...to se mi líbí ...a ?lov?k jim ud?lá tohle...,možná to moc prožívám ale já bych za tu moji fre?ulku dala všechno zlato sv?ta.....moje drahá poloiv?ka je alergik takže jsme ?ešili koupí fretku asi rok a pak jmse se rozhodli že se hold p?izp?sobí my i byt jí (tak aby nechodila do ložnice, hygiena pokaždém jejím kontaktu...apod.)...nu a te? mazlí se sní a pusinkuje ji a nedla by ji ani náhodou...a to ho p?i falešce kousla do loketní jamky p?ímo d?siv? a taky ji to bylo odpušt?no..prost? ?lov?k se musí snažit a když už n?jaký problém je tak se ho snažit ?ešit....a ne zbavit..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:49
JUju co se tý?e syehnání pot?eb je to katastrofa.....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:52
Krmíme fretandu vitakraftem sluisem a kombinujem to s Iams a Eukanubou..takže cena je celekm vysoká...o to nejde samoz?ejm? o peníze nejde pokud by nebylo bytí koupím za tolik za kolik bude ale samoz?ejm? se snažím trochu šet?it tak serfuju na netu kde maj akci a pod...jelikož ve zverimexech nabízi duo ferret apod.... ale d?s b?s zase se platí poštovný a tak nu jelikož všechny tyhle e-shopy jsou pražské tk my ze slezska jaksi moc šanci nemáme..te? dodací lh?ta atak nu ...hr?za...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:54
tohle je stejn? ne?ešitelná v?c,na sv?t? je víc hlupák? a ten kdo má o trošku víc rozumu toho moc nenad?lá,prost? hlupáci maj p?evahu. Taky jsem jednou ud?lala velkou chybu s fre?ulí a do te? ka si to vy?ítam,ale jsem pou?ená. Ale n?kte?í jsou nepou?itelní a ten kdo dávla už etos do zverimexi n?jakí miminka,tak se m?žeme vsadit,že p?íští rok tam budou od t?ch samej majitel? a nebo ti samí majitelé op?t svou fre?ulku p?ipusí a budou zase mít mladé a nespo?ítají si to,že ledos je nudali všechny ale budou si myslet,že p?íští rok to bude lepší a zada?í se jim prodat všechny.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 12:58
NU jo snad se chovateléa majitelé polepší....doufejme, ano je to krásné mít ty malé drobky doma, ale co pak s nimi....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 13:18
Na záv?r snad heslo pro pání?ky k fretkám: "Milujte je a množte je" ..milujte bezmezn? ale množte s jistou mezí...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 13:25
Jo s t?ma pot?ebama je to u nás hr?za. Když vidím co mají t?aëba jen u soused? v Polsku nebo v Anglii, tak to se v?bec nedá srovna!!
Jsem zv?davá, kdy se to k nám už kone?n? dostane.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:05
m? by sta?ilo kdybych po roce a pul usilovného hledání sehnala ferretone :-)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:13
co to je?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:15
vitmíny pero fretky kdysi to mívali na živém skle ale te? nikde nic..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:27
aha, to je škoda.
My dáváme jenom vitamínovou pastu a granulky a fre?ák je krásná a jak z divokých vajec :-)))

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:37
Pokud vím, tak Ferretone se p?estal dovážet a nevím, jestli se vúbec vyrábí. Já ho dávala loni fre?ákovi a pak mi rozhod?í vytkli na výstav?, že má hrubou srst. Te? dávám jen Calopet a krmím ANF a Ferret Complette a myslím že to úpln? sta?í...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:38
a máte n?kdo zkušenost s vitamínovou pastou od Gimpet? Nebo je Calopetka lepší?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:41
a ješte když píšeš, že krmíš dv?ma krmivy, tak to jim to mícháš?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:51
Vitamínku od Gimpet sem nepoužívala, neznám. Granule nemíchám. Fre?ák normáln? žere granule ANF a granule FC mu dávám jako pamlsek a za odmn?nu.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 14:57
Ahá, tak to jo. Já používám ješt? sýrovou pastu za odm?nu a ta nám tada páni jede :-)))

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-07, 17:53
my mame jen gimpetky. driv nic jinyho nez tyhle nebyly ve zveracich. mame jak multivitku tak i maltsoftku, jsou vyborny, nelince moooooc smakujou. bez nich bychom neostrihali drapecky :-)

Aktuální stránka:8 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist