Aktuální stránka:11 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:04
Petcentra nikde poblíž nemám, tak neb?žu být nápomocná.Jejid? až budu na kolejích v Brn? tak tam m?žu juknout a dát ved?t...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:15
já myslim, že (a? bohužel) tak ve v?tšin? zverimex? se zví?ata nemají jak by m?la. a nepamatuju si, že bych kdy v n?jakém vid?la fretky na n??em jiném než pilinách, to opravdu ne.
lili,ur?it? tam nechodíme nakupovat abychom podporovali trápení zví?at, nemyslíš?
osobn? tam zavítávám hlavn? kv?li krmení,hra?kám a r?zným blb?stkám mazlík?m, podívat se co tam mají za zví?átka...nic zlýho v tom fakt není. tohle forum je p?eci úpln? o n??em jiným než co si napsala.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:25
do petcentra v H. Po?ernicích se ted v sobotu chystám, cht?la sem mrknout co tam mají,na zví?átka,apod...
jinak p?i ruce mám Petcentrum v Galerii Butovice, ale nikdy tam fretku nem?li, co tam chodím...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:28
v Brne je Petcenter v krpoli v Tescu, o nem jsem psala
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:33
Já nevim,ale mít zmapované i jiné zverá?e,jestli tam prodávaj fre?ule není špatné.M?žem jim jen zkusit ?íct,nebo poslat naše požadavky,když už je tam prodávat cht?jí.
Ale je pravda,že ten Pet Centr je asi nejv?tší problém.A v té Plzni je to myslím Zv?rokruh co se o n?m psalo.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:35
napadlo m?... co vytvo?it n?jaký dopis ve Wordu, kde by byla napsána nyn?jší situace s chovem fretek ve zverimexech, napsat i základní informace jak fretky chovat a poslat to e-mailem do všech petceter v ?echách???

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:01
V tý plzni to byll zv?rokruh ale já se tam dostanu jen jednou za 100let takže by to cht?la nejakého plze?áka aby to o?íhnul. Jinak u nas ve zverohruhu maji jen par krecku a ten obchody co jsme psala ze meli fretata na pilinach je soukromý takových je unás n?kolik, klidn? bych za?adila i tyhle ud?lám si výlet všechny je obejdu a zjistím co a jak se tam v tuhle chvíli d?je.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-13, 18:37
Hathor, v Plzni je tuším Pinina

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-13, 22:09
Na Smíchov? fretky nebejvaj nikdy, na Flo?e jsem byla v?era a nebyly ani tam.
To jenom na okraj, jinak se vyjad?ovat nebudu radši k ni?emu.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-09-14, 19:06
Rynn:
Na Smíchov? bývají ob?as v Lidické ul.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-14, 20:23
Jo, tam jsem vid?la nápisy na výloze minulej rok, ale já n?chodim nikam, kde by mohli fretky mít, akorát jsem jednou byla v "sezon?" na ?er?áku, ale tam je našt?stí v tu dobu nem?li. Ale v Petku na Smíchov? je nemívaj nikdy, tam jsou akorát králíci, rybi?ky, želvy, cvr?ci a ?ervy :)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2007-09-16, 14:29
Je sice lepší po?ídít si fretku od chovatele, ale co ty chudinky, které se trápí v zverimexech? nem?žou za to, že je tam dají, a jsou to ta sama zví?átka, nejsou o nic horší, než fretky od chovatele. M?j fre?ák je taky ze zverimexu a je to zlatí?koo:-)

V?era jsem byla v Olympií v Plzni a mají tam 4 fre?ule, 2 champagne, 2 tcho?. Mají to tam d?sný, malé akvárko s hoblinami a zachod není p?ipevn?ný, takže je uprost?ed a zabírá celý prostor... :-/// fre?átka jsou ale nádherná... už aby si je n?kdo vzál:-(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-17, 00:05
hone-y,
o to v?bec nejde, jestli je nebo není fretka ze zverimexu zlatí?ko - a v??ím ti, že je, sama jich znám n?kolik!
jde o to - a už se to tu omílalo taky ikskrát - že dokud budou lidi kupovat ve zverimexu, budou je tam farmá?i cpát. a jak jsi se sama p?esv?d?ila - do v?tšinou velmi nevhodných podmínek, které n?kdy hrani?í nebo dokonce jsou za hranicí týrání zví?at. jednoduchá rovnice: poptávka = nabídka....

PROTO jsme proti prodeji fretek ve zverá?ích, ne proto, že by fretky z tama byly horší....

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-18, 15:16
V?era jsem byla v pet Centru v Let?anech a fretky tam nemají,takže to je další zkontrolovaný zverá??Máte n?kdo n?jaké další zprávy o d?ní ve zverá?ích?
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-18, 15:33
Škoda, že p?i zjišt?ní nevyhovujících (mnohdy ot?esných) podmínek nem?že p?íslušný ú?ad vydat obchodu zákaz prodeje fretek.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Lucka V (IP)
Datum: 2007-09-18, 15:40
V pr?honicích mají 2 kluky - už starší jsou to po?ádní mackové. Na Fló?e mají fretky pravideln?, minulý týden tam byl malej klu?ina a týden p?edtím tam m?li 2 hol?i?ky

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-09-18, 16:07
Na Flore maji dva kloucky - jsou nadherni - jeden stribrny a jeden tchorik. Podminky maji pekne - cisty zachod a taky granule (zadne barevne hnusy) a vodu. Jsou cca 7 tydenni. Cena je 1000,-
Myslim ze tady podminky jsou prijatelne a pokud nekdo shani samecka, proc ne :o)

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-09-18, 16:25
Zoocentrum:V Praze nejsou te? žádné fretky v prodeji.Bývají v Lidické ulici,ale tam jsou b?hem týdne vyprodané.Jinak poku? mám správné informace,tak by nem?li být ani v ostatních prodejnách.Jinak pokud se nemýlím,m?li letos na Lidické 4fretky,dv? ne Ovenecké,jedna na Ládví,jedna na Italské.Na Ládví m?li super podmínky,na Ovenecké taky,jen trošku Lidická byla problémová,ale to se dalo do po?ádku.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:42
Na Ládví by to m?lo být v po?ádku =o) tak jsem ráda, že se to potvrzuje =o) d?lá tam šéfa dobrý známý, velký milovník zví?at, tak je dob?e že se snaží =o)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:55
no já byla v?era zase v Brn? v PetCentru v Kr.poli a mají tam zase-nebo ješt?-jednu fretku. Vylepšili trochu podmínky, tím, že tam naházeli pár hra?ek a houpa?ku ze starého ru?níku, ale záchod zase nikde a piliny zase všude :/
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-20, 16:14
fr?an - pro? jim furt cpou ty piliny ;o( To nechápu!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-20, 16:26
protože je to jednodušší než prát hadry nebo vytírat akvárko...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-20, 19:45
Bez hoblin to asi ve zverá?i žel nep?jde. Málokterá fretka ve zverá?i by totiž byla ochotná chodit výhradn? na záchodek a to z jednoho prostého d?vodu. Jsou to v?tšinou faremní fretky, které nikdo na záchodek chodit neu?il, takže kálejí kde se dá - proto jsou hobliny nakonec výhodné - fretka nemá roz?apaný hovínka všude... D?ležité je, aby tam fretky m?ly opravdu HOBLINY a ne prašné piliny! A aby prodejci nové majitele upozor?ovali na to, že fretka se b?žn? na hoblinách nechová a poradili jim, jak to má být správn?.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-09-20, 19:53
fr?an...my tam byli v sobotu..ta fre?ule už je tam dlouho...upozor?ovala jsme je na to,že fretka není mor?e ani k?e?ek..:-((

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-09-21, 09:58
Vendulko, to by prodava?i a hlavn? majitelé zverák? museli mít zájem i na n??em jiném, než na výhodném a rychlém prodeji. Sešla jsem se dokonce s tím, že "když nevydrží, nevadí, budeme mít další". Šlo o mali?ká mlá?ata, se sotva otev?enýma o?kama, v Intersparu v ?eské Líp?. ( Prodava?ky to prohlášení oplakaly, taky tam už jsou jiné...)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-21, 12:29
Vím, že to tak chodí - bohužel :o(
Ale jediné, co m?žeme ud?lat, je posílat do zverá?? kv?li nevyhovujícím podmínkám kontrolory KVS. Práv? kv?li tomu, že se množí p?ípady fretek ve zverá?ích držených v nevyhovujících podmínkách, vytvo?ili jsme leták pro zverimexy, který prodejc?m podává informace o tom, jak se k fretkám chovat. Tento leták bude brzy k dispozici ke stažení zde na stránkách.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-21, 12:39
Achjo po?aád mi nep?išla odpov?? z KVS jak dlouho jim to m?že trvat? Nebo myslíte že to smetli ze stolu? Ten leták je super nápad hned jak bude tak ho donesu t?m telat?m ze zooshop uran...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-21, 12:43
b?žná lh?ta na vy?izování stížností, dotaz?, reklamací je 30 dn?. maximum.... m?žou i d?ív.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-09-21, 13:03
mi prisla odpoved taky az skoro za mesic...jinak jsem byla aspon rada, ze jim tam dali ty hracky a houpacku. fretecka kadila na jedno misto, tak si myslim, ze by se tam aspon rohovy zachod dat mohli, at aspon vi co a jak...ale to bude asi tezke prosadit. mozna to i zkouseli a jak zjistili, ze jim ho fretka vyhrabala, tak to vzdali. to mi bezne dela zofka do uplne cisteho steliva, takze ji dycky okrikuju, at se vys... nebo vymajzne. hodi boban, a je klid.ale proc tam neni trebas napajecka, kdyz maji ve vode binec, to tes nechappu.
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-21, 13:04
Ten leták by se fakt hodil!Nejhorší je doba kdy je nejvíc miminek.Myslím,že te? už jich bude ?ím dál tím mí?.Alespo? budem p?ipraveni na další rok ;o)
Avatar

Aktuální stránka:11 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist