Aktuální stránka:3 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-04-20, 22:16
Zdarec všem!Mohelnice klesla a fretky se dostaly do zverimexu i u nás.Jestli tady je n?jaký zverimexový dobrodruh z okolí a chce n?jakýmu zví?átku pomoct,tak je najde ve zverimexu na Okružní ulici. Nemám žaludek na prolízání zverák?,takže bohužel nevím kolik jich tam je a jak jsou staré.Jediné co vím je, že jsou stále v nabídce...=o/
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-07-06, 21:31
Ahoj všichni!Dneska jsem byla v Petu na Zli?ín? a mají tam dv? malinkaté tcho?ovité frete?ky.Je jim prý 6 týdnu,ale p?ijdou mi hrozn? mali?ké.Jsou tam na pilinách v dome?ku pro k?e?ky a nem?li žádné pap?,jen vodu... Hned bych si je odvezla,ale nem?žu!!! ;o(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-08, 11:26
sakra tohlke jsem snad ani cist nemela :-( kdyz ja se strasne bojim, ze mby ji nase rocni nelinka nechtela prijmout.... chjooo, jiank bych si pro jednu aspon jela... co myslite? Nelinka je ted ve falesce, bylo by pro ni treba jednodussi tu novou fretulku prijmout? a nebo pockat az po falesce?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nelly Angel-a (IP)
Datum: 2007-07-08, 11:31
ahojky..mi máme Nellku ze zverimexu a když slyším a vidím co a jak mám teda starost...ikdyž je Nelce rok...p?ítel mi nedávno ?íkal že tam vid?l v?tší frete?ku a že tam byla osam?la...ach jo jak se tam dostanou to je fakt hr?za

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-08, 11:37
no ja bych si ji hnedka vzala, aspon by nase Neli nebykla sama, lip si dve vyhrajou... jenze se bojim, aby ji prijmula...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-07-08, 16:31
Musím se bohužl p?idat.
Ve zverimexu [b][/b]v Uni?ov? kousek od nám?stí mají dv? malé hol?i?ky.Majitel tvrdí, že už jsou tam dlouho.Chlape?ek se prodal hned, ale hol?i?ky mu tam z?staly.
Pokud n?kdo sháníte hol?i?ku nenechávejte je tam dlouho.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-08, 19:19
jojo, vykupte všechny...a za chvíli tam bude nová várka..
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-07-08, 21:34
ja jsem si fretuli s toho zveraku koupila ale asi okolo velikonoc a musim rict ze je hodna sice obcas kousne ale to se da prezit.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-07-12, 23:40
my jsme byly s pritelem v olomoucity maji tam fretku za 800kc a muj nazor.ve vsech rozich hovinka tak dva dny zaschly.v kleci ji lezel mrtvej potkan.nechala mi ji pochovat, kdyz jsem ji pohladila tak byla hrozne vychrtla.ve vode mela napady chlupy asi ze srsti.ale ten potkan me opravdu zarazil. na zemi mela nasypany kockolit. a pak jsme byly v Olympii Olomouc tam maji taky fretuli a zda se mi ze se tam o ne pekne staraji(rohovy zachod dva pelisky vodu jidlo vsechno meli)ale cenu nevim.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-13, 00:32
Rotty, poslat na ten zverimex státní veterinární správu, svobodu zví?at...prost? každého. To je hrúza! Já ti na linky nebo telefon neporadim jsem z SR, ale ostatní budou v?d?t....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-07-15, 10:26
V?era jsem setkala v PetCentru na Flo?e s názorem, že fretka, aby nesmrd?la, se zasype d?tským zásypem, ten se vet?e do kožíšku a potom vy?eše. Co vy na to?
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-15, 10:49
Mn? se to zdá jako slušná blbost :-))))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-07-15, 14:53
Jenže ten prodava? to tak vehementn? obhajoval, nám se z toho podlomily nohy a nem?li ch?? se s ním hádat. Smutné je, že to tvrdí zámemc?m o fre?ulky, co tam jsou a pani, která m?la zájem o jednu hol?i?ku, se na to tvá?ila také s rozpaky. A to nebylo všechno. Neustále opakoval, že fretka SMRDÍ, KOUŠE a nedá se to odnau?it. Když jsem ho požádala, aby alespo? zm?nil výraz SMRDÍ za JE CÍTIT, málem jsem dostala mezi o?i. Že by cht?l vid?t fretku, která je cítit. Ta neexistuje, protože všechny hrozn? smrdí. Do ruky si žádnou necht?l vzít, protože by byl pokousaný. S manželem jsme si od jeho kolegin? nechali klec otev?ít a ?uch?ali jsme se s nimi (mají tam 4x-7týdenní a 1x-9týdenní). Chápu, že fretka? ví, jak nakládat s cizím zví?átkem, ale takovýto p?ístup ... HRUZA a BES!!!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-15, 17:04
JanaB: Takovejch dementú je bohužel hodn?! Jo, jasn? že bude ve zverimexu fretka smrd?t a kousat, když ji týden nikdo nevy?istí klec, nedá ?istý záchod se stelivem, kvalitní žrádlo a když si s ní nebude hrát a nechá ji zav?enou v kleci. To bych smrd?la a kousala taky!!!!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-15, 17:29
a kdyz bude vsem okolo rozhlasovat, jak kouse a smrdi atd. tak jim tam zustane nadobro :-(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-07-18, 15:48
Ahoj. Ve zveráku v Kauflandu v Tábo?e je krásný tcho?ovitý same?ek. Má tam hodn? nakadíno a málo papání, které nevypadalo nejvhodn?ji. Prý mu tam zítra p?ibyde další fretka. Hodn? kousal, na což nás upozornila i prodava?ka. Ale jak by nekousal, když je celý den zav?ený v kleci:( Bylo nám ho strašn? líto. Máme ?ty?m?sí?ní freti?ku, tak nevíme, jak by se snesla s jiným.. Kdyby to byla hol?i?ka, tak bychom si ji i vzali.. Tak kdyby se tu náhodou n?kdo našel.....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ko?kodan a Fífa dne 18.07. v 15:50.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2007-07-18, 22:23
hm...bohužel se musim p?idat...v Liberci jsou ve zverimexu v Tescu 3 fretky. Jeden je starší a po?ád bre?í..prost? chudinky, já bych je hnala ty majitele zverimex?....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-19, 00:10
U nás v Ostrav? je to ?ím dál horší.. minulý týden m?li ve Zv?rokruhu v Karolín? 7 mimin fretek v jedné kleci a další 4 v druhé kleci.. Tento týden už jsou tam "jen" t?i.. V PetCentru jsou 4.. všichni to jsou tcho?íci, v?tšinou same?ci, ale jsou hrozn? drobní ve srovnání s mým obrem..chudáci malí:(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-24, 00:22
Jujky, z toho co tu ?tu je mi teda dost smutno:-(...Poslední dobou jsem sice asi ve 2 zverákách fre?átka vid?la, ale nezdálo se mi, že by byly v dost špatných podmínkách ( samoz?ejm? se mi t?žkou soudí, mám první fretku jen chvilku a do té doby jsem o nich nic nev?d?la ). Našt?stí...protože jinak nevím co bych d?lala. Mluvíte tu o tom zavolat na ten zverák veterinární správu...?...Nebo jak bych se teda m?la zachovat v p?ípad?, že uvidím, že n?co není v po?ádku? Rozhodn? bych necht?la aby se mi t?ebas n?kdy p?ed nosem d?lo takovýhle týrání:-(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-24, 00:23
A m?la bych ješt? jeden dotaz. Víte co by se stalo s t?ma fre?átkama, které by si p?ípadn? ve zveráku nikdo nekoupil?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-07-24, 00:58
Nevím jak jinde,ale náš Bobo byl nachystaný jako ve?e?e pro velkého hada.Vlastn? nám ho bylo líto a proto jsme ho vzaly dom? i p?esto v jak zuboženém stavu byl.
Byl s námi ?ty?i roky a zverex do m?síce zav?ely,protože si stšžovalo víc lidí.
Jako chody tam byly:ko?ata,k?e?ci,mor?ata,myši a ješt? sis zaplatila za to,že jsi je tam hodila.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:09
Ježiš, no to snad ne...Ješt? že to zav?eli, protože zverimex jako jídelna pro hada je teda dost síla:-///

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-07-30, 21:46
Ahoj,
V kauflandu na Kladn? je zverimex a mají tam same?ka,stá?í je 9 m?síc?!!!Fre?ák tam p?erostl a te? ho nikdo nechce.Mluvila jsem s prodava?i a jsou ochotný ho prodat se slevou kolem 670k?.Je o?kovaný,v?nují se mu tam,ale holt už pot?ebuje trvalý majitele.Tak kdybyste n?kdo m?l zájem,tak se tam je?te podívat.Je to Zoocentrum.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-31, 08:38
Ahoj, další fre?ule jsou v Karvinském Zverimexu Zv?rokruh v Hypernov?. Mají velkou klec, papají purinu, mají podestýlku, ale nemají záchodek, mají d?ev?ný domek (velkej) na prolízání, mají tam i hra?ky a ?istou vodu. Ale mlá?ata již budou starší, Zuzce jsou dva m?síce a jsou oba ?i ob? v?tší. Tak možná 4-5 m?síc?. Jinak to jsou tcho?ovití.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-31, 11:46
Zdravím,o fretkach ve zverimexu jsem psala inzerát na stranky s inzercí,ale písnu info i tady.Tak 2 asi 3-4m?sí?ní tcho?a?ci nevim jestli samci nebo sami?ky, jsou v Ostrav? v kauflandu v Záb?ehu,ptala jsem se na jejich cenu prý 750,.byla jsem tam p?esn? p?ed týdnem a práv? je dovezli tak byli v malé kleci ale ukazovala mi sle?na prodava?ka do jaké je budou dávat,a byla velká.Tak tam utíkejte a? nezvl?í.P?kný den.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-31, 12:34
T?i tcho?i jsou v Tescu Králov? poli v Brn?. Bohužel na pilinach a bez záchodku, kadí do rohu. Piliny m?li úpln? všude, ve vod? i v granulích. Prodávají tam i granule pro fretky, ale nevim, jestli žrali zrovna fret?í. Necht?la jsem tam d?lat scény, protože byl se mnou p?ítel. :((
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-07-31, 14:39
Koukám, že s fretkami ve zverá?ích, držených ve špatných podmínkách se roztrhnul pytel :o( M?li žel jsme to "št?stí" s Vojtou vid?t totéž.
Minulý týden jsme byli v D??ín?, v hypermarketu Tesco v Ústecké ulici. V areálu hypermarketu jsme narazili na prodejnu chovatelských pot?eb a zví?at AD CANIS CENTRUM. Ve výloze m?li 2 fre?átka - tcho?íka a albína. Na nešt?stí pro n? ale v tomto obchod? z?ejm? dosp?li k názoru, že fretky nejsou šelmy ale hlodavci a tak se k nim podle toho také chovají:
1) fre?ata nebyla ubytována v kleci, ale v akváriu.
2) fre?ata byla držena na podestýlce z pilin.
3) fre?ata nem?la žádný pelíšek (pokud se ovšem za pelíšek nedá považovat ušmudlaný had?ík cca 10 x 10 cm).
4) fre?ata nem?la záchodek, kálela do rohu akvária.
5) fre?ata m?la sice misku s vodou, ale nem?la co jíst (žvýkala tedy alespo? piliny).
6) máme podez?ení, že p?inejmenším jedno z fre?at (tcho?ovité) bylo dáno do prodeje ješt? v termínu p?ed odstavem, tedy v mén? než 6 týdnech života!!! Prodava?ky nám ale tvrdily, že fre?at?m jsou prý 2 m?síce (haha, to leda ve snu...). Tato fre?ata vypadala sotva na 6 týdn? - byla drobná a neza?ala ješt? ani p?ezubovat, což je "poznávací znamení" u fretek ve v?ku mezi 6. a 7. týdnem života.
7) prodava?ky nám odmítly dovolit vzít fret? do ruky s tím, "že to mají zakázáno". Takové jednání se nám v?bec nezamlouvalo - jak se m?že zákazník správn? rozhodnout o koupi zví?ete, když ho nesmí vzít v obchod? do ruky, aby si ho prohlédnul a posoudil jeho zdravotní stav?

Prodava?ky nás, po upozorn?ní na nevyhovující podmínky, ve kterých jsou fretky drženy, odkázaly na majitelku ?et?zce prodejen AD CANIS CENTRUM, kterou jsem se n?kolikrát bezúsp?šn? pokusila telefonicky kontaktovat.
Zavolala jsem tedy na Krajskou veterinární správu Ústeckého kraje, kam jsem i posléze zaslala písemný podn?t k prošet?ení p?ípadu, s žádostí o nápravu stavávajícího stavu. Pan doktor z KVSÚ už mi odpov?d?l, že jejich inspektorát p?ípad prošet?í a zašle mi pak vyjád?ení.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-31, 15:06
cvi?n? to chce je tam poslat víckrát,?ím víc budou naštvaní že tam musí(a to musí na podn?t) ,tím víc budou trvat na náprav? a zvolí ú?inné nástroje,tedy pokutky ,nic jiného na majitele zverimex? totiž neplatí.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-07-31, 16:44
Asi p?ed m?sícem jsme taky byli v Petu na Zli?ín? a opravdu tam byly dv? frete?ky, podmínky hrozný :( Jinak kolem cca 6 fretek m?li i Pr?honicích v nákupním centru Spectrum :(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-31, 16:45
Ja taky na brnaky poslala KVS, jsem zvedava, co napisou...s prodavackama jsem ani nemluvila, jak rikam, s pritelem se to nedalo :(
Avatar

Aktuální stránka:3 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist