Aktuální stránka:10 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-09-12, 12:57
a lili nám n?jak ml?í...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-12, 13:12
Fr?an, jj, když už byla vyzvaná ke jmenování konkrétních lidí, tak zmlkne a tvá?í se že já nic já duši?ka... tak n?jak jsem s tím ale po?ítala

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-12, 13:16
To se dalo ?ekat..

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-09-12, 21:44
Lidi vy jste se asi zbláznili nééé??Já chodím do práce,já si neválim šunky doma.A navíc m? to tady již moc nebaví,dva t?i roky nazpátek a tenhle ten chat byl o n??em jiném.Dnes jsem píše každý d.....

Šlo mi jen o to abyste neházeli zverá?e do jednoho pytle a pokava? jsou n?kde špatné podmínky dát v?d?t vedení toho obchodu.Je sice hezké,že tady píšete,jak mají nevyhovující podmínky,tak pro? to sakra ne?eknete v tom obchod????Myslim,že n?kdo psal,že tam jsou dv? samice dosp?lé-myslíte,že z farmy kde to množej jak se dá,by je dali do zveráku???By by?i padlí na palici.Jmenovat lidi nebudu,ale a? se každý nad sebou zamyslí.Já mám t?žce nemocnou fretku,která mi umírá a opravdu,nemám náladu se tu s n?kym hádat.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-12, 21:51
LILI pozor na pusu!!! rozhodne si myslim, ze lide, kteri sem chodi maji intgeligenci znacnou a rozhodne ne hodnou tveho nazvu d... (kdyz uz jsme u toho DEBILITA je nemoc, kdy ma clovek lehkou mentalni retardaci, tak to jen pro zacatek...
kdzy se ti tady nelibi, nikdo te preci nenuti, abys sem chodila, nebo se snad pletu? nehlede na to, ez jen plivnes a jdes. a kdyz uz chce clovek argumenty, jmena, konkt¨retne, tak jen plkas, at se kazdej zamysli a bla bla bla...
za dalsi, do prace chodime snad jen s malymi vyjimkami (neznam zde jedinou) vsichni, ale na pratele tady si ten cas proste najdeme a nejde o to, jestli mas radoby horsi a tezsi praci nez my ostatni...
to, tze tady nekdo napise, ze taaaamhle ve zveraci videl to a to je proto, ze si tto hold nechce nechat jen pro sebe, ale neznamena to, ze tim to pro nej koci. nespocet dopisu a telefonatu na veterinarni spravy ohledne kontrol jiz probehly... ale je to jako boj s vetrnymi mlyny.
tot vse, vice k tomu v tuto chvili nemam co dodat. snad jen at prvne premyslis a az pak neco pises....
tve fretecce hodne stesti a co nejvice sil k uzdraveni....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 21:55
milá zlatá lilinko, m? um?ela fretka p?ed 4 m?síci taky, a taky se tu tim neoháním!!!!!!!A co se tý?e farem, kam asi dávaj ty jedince, co se jim nehod?j k chovu? ...nebo si myslíš, že se každej narodí dokonalej jako ty a tudíš se jim každá hodí k chovu?
Tvé nemocné freti?ce asi moc nepom?že, když se budeš tady roz?ilovat. Radši svou energii v?nuj jí,a? jí dodáš síly!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:01
klokan cestovatel,nevim jestli ty zrovna fretkám rozumíš,pokut se nemýlím,m?la jsi tu párkrát takové dotazy jak malí dít?.Já se neroz?iluji,jen m? zaráží dámy jak jste absolutn? tupé.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:06
to vis ze jo, pojd do me at je po mne :-) tak sup sem s nejakym mym detinskym dotazem, sup sup, uz at ho tady vidim.... nebo zase jen plives kolem sebe? jsi zamindrakovana a potrebujes se nekde vylecit? :-) tak to holka zkus jinde, tady neuspejes.
k te tuposti, mila damo, jiste mas doma zrcadlo vid? to je fajn, kuk do nej, sup sup...
a k tuposti podruhe,.... pokut jsi snad myslela POKUD a jiste i mali dite melo byti male nebo slangove maly... ja jen ze kdyz jsi tak dokonala, tak aspon bez tech gramatickych chyb pro priste, ju? zkusime to? tak fajn...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:08
Lili, pokud máš jakýkoli problém se svou nemocnou fretkou, nebo i se sebou... protože nemoc zví?átka ovplyvní psychitu každého majitele, který miluje své zví?átko....tak p?ejdi na jiné vlákno. Snad se najde rada a pomoc pro tvou nemocnou fretku a tím možná i pro tebe.

Pro ostatní: Agresí se nic nikdy nevy?ešilo...je to stráta ?asu. Pokud nedojde k normálnímu dialogu, tak je to o ni?em. A mn? p?ijde, že Lili by možná pot?ebovala pomoct....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 12.09. v 22:14.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:55
Klokane: já myslím, že není t?eba se do Lili tak navážet;-)
Lili prost? jen hájí svojí práci, m? by se taky nelíbilo, kdyby jí n?kdo takhle shazoval a popravd?, Lili má pravdu v tom, že spousta lidí sem napíše. Tam a tam mají špatné podmínky... a z?ejm? ?ekají, že s tím n?kdo n?co ud?lá.

Na druhou stranu je t?eba vzít v potaz to, kde bychom byli bez zverimex?, asi bychom fretky dote? krmili ku?aty i s pa?áty:-) M? osobn? se taky nelíbí, pokud se tam prodávají zví?ata od králíka dál, podle m? fretky, ko?ky, psi, opice do zverimexu nepat?í, ale kde je poptávka existuje i nabídka.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-12, 23:05
souhlasím s nesicí ...

a ješt? bych možná dodala, že vlákno existuje i díky tomu, aby se sd?lovaly informace ohledn? zverimex?, kde se ?lov?ku líbí nebo ne. .. ;)

howgh

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-09-13, 00:08
Taky souhlasím s Ness, ale p?iznejme si, že ve zverákách to není vždycky úpln? ideální a upozorn?ní na to není shazování ur?itýho zam?stnání ( ne všude jsou tak ob?taví lidé)
taky jsem d?lala ve zveráku (díky personálu to bylo celkem slušný), ale nem?žu ?íct, že jsou takové všechny
lili - promi?, ale jsi zbyte?n? agresivní :o( Co je tvojí frete?ce? Nemá šanci na vylé?ení? Držte se. Jenže my tady (ti debilové) za to nem?žem, nevylívej si na nás, prosím, vztek... Nemusíš hned urážet, to už tu taky párkrát prob?hlo a bylo to naprosto zbyte?ný


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-13, 07:32
Lili, užužuž jsem se ti cht?la i omluvit, poté co jsem si p?e?etla tv?j p?ísp?vek z 21.44, ale ?etla jsem dál a dorazila jsi m? tím, že jsou tu dámy tupé - kdo nebo co t? oprav?uje k t?mto soud?m? To jako všichni tady jsou tupí až na tebe?

Vážn? si myslíš, že jsi jediná komu umírá fretka? v??, že nejsi, akorát to tu nikdo nevytahuje ve chvíli, kdy by m?l ?íct "jo, ujelo mi to..."

No nic. Nebudu se roz?ilovat. Tvé freti?ce p?eju hodn? zdraví, aby se z toho vyk?esala, a Tob? více nadhledu a empatie.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-13, 08:03
souhlas s ness,
n?co v podobném duchu jsem cht?la dnes napsat (a jak se znám, asi by to bylo o n?co ost?ejší a "hustší" ;o)).
myslím, že tentokrát by se m?ly podívat "do zrcadla" naopak ty, které se tu s lili d?tinsky a naprosto mimo mísu hádají.

nebo že by všichni cikáni byli vrazi,zlod?ji a nemaka?enkové a všechny blodnýny totální pitomou?ký blbky???
(pro mén? chápavé - neškatulkovat, prosím. a ješt? jedno prosím - bu?te rády, že existuje bílá vrána mezi zverá?i a na ty, kterých se tohle vlákno týká, posílejte kontroly se stejnou vehemencí a horoucím nadšením pro správnou v?c, s jakou jste se pustily do lili... ;o))

p.s. a souhlas s lili, za poslední dva t?i roky jsem (díky tomuto fóru, které bylo d?ív tak laskavé a chytré!!) taky nabyla dojmu, že chov fretek se stává doménou duševn? slabších jedinc?... nebo že zejména ti mají pot?ebu se tu nejvíc projevovat (nenarážím na nikoho konkrétního z tohoto vlákna, všeobecn?!!!)

(a když se do m? n?kdo bude chtít pustit, navrhuju - poj?me se p?esunout do jiného vlákna. a myslím to bez jedovatosti a ironie, prost? tady "dokafrat".... [forum.fretka.cz])



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 13.09. v 08:11.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:12
Koukám co se tady v?era ve?er rozjelo a souhlasím s t?mi posledními p?ísp?vky at rad?ji oto?íme list.
Lili na jednu stranu t? samoz?ejm? chápu, ze jsi rozho??ená, taky by se mi nelíbilo kdybych n?kde ?etla že všechny realitní spole?nosti jsou jen zlod?ji. Je ale vážn? zbyte?né používat tak silných slov. Kdyby tady byli všichni tak hloupí jak ?íkáš, rozhodn? by to vypadlo jinak.
Když ?íkáš, pro? se neobrátíte na vedoucího zverimexu tak v?? že jsem to už mnohokrát ud?lala a nebylo to nic platné. Je pravda že jsme do toho obchodu již dlouho nezavítala, tak nevím jak to tam te? vypadá ale i tam m?li mladé fretky které jak vid?ly ruku u klece vrhali se kousat a bez záchoda a pítka tak spali na pilinách. Když jsem vznesla stížnost, ta sle?na co je jindy tak milá a p?íjemná se na m? osopila co je mi do toho a jestli chci tak at se je všecky koupím a dam si je t?eba do postele.
Ješt? h?? dopadla moje sestra která je teda mnohem "ost?ejší" než já a vadilo jí, že tam mají Papouška Ara v malé volié?e kde si ani k?ídla neprotáhne a navíc u n?j mají cedulku ODCHYT Z P?ÍRODY!!! Pták má výraz který rve srdce ale jim je to z?ejm? úpln? jedno. Potom co neusp?la u personálu zkoušela n?kam volat ale jak to dopadlo nevím, jak ?íkám, dlouho jsem tam nebyla.
Takže v?? tomu, že se snažíme n?co d?lat, stížnost na Plze?ský zv?rokruh jsem již poslal a o reakci budu informovat.
Prosím t? tedy ješt? já, nevytvá?ej tady negativní atmosféru. Pochop, že i my se bráníme.
Hodn? sil tvojí frete?ce.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:56
hathor,
kv?li tomu, abysme tady ukon?ili vzájemné dohady, kdo co kdy kde a jak špatn? ud?lal nebo ?ekla (napsal), jsem vytáhla vlákno - viz odkaz v p?ísp?vku nad tvým. a už se tam reagovalo.
tady bych se p?imlouvala za vrácení vlákna k tématu... ;o)

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:16
Když už se tu dokafrala tahle hádka,tak bych se cht?la vrátit k t?m zverá??m.Myslím,že opakovan? se jedná o velké ?et?zce jako je Zv?rokruh a Pet Center kde je v?tšina zví?at ve špatných podmínkách.Píšu to tu už asi podruhé,ale nem?žem ud?lat n?co hromadn??Poslat víc stížností najednou,nebo kontaktovat majitele atd... ?????
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:17
Zkusím zjistit majitele.....
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:19
majda: neprovozuje Petcentra Gimborn?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:20
martina: uj pajdooon už kon?ím ;o)

maaaca: to není v?bec špatný nápad. Já jsem tu stížnost posílala emailem kdy...ted nevím p?esn? je to tak dva dny tak nevím jak dlouho mají na to ab ymi odpovedeli jestli v?bec neco budou delat takže kdyby se poslala písemn? s hromadou podpis? n?jká stížnost a nebo se jich tam na n? sesypalo hodn? naráz už by se n?co pohnout muselo.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:26
GIMBORN ?eská republika s.r.o.
Do ?ertous 2634/7, (Hala H1)
Praha 9, Horní Po?ernice
190 00
Spole?nost GIMBORN ?eská republika s.r.o. je provozovatelem sít? prodejen PetCenter.
--------------------------------------------------------------------------------
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:43
Ta adresa v Horních Po?ernicích je sklad hned vedle dálnice na MB.Dalo by se tam i zajet.Jak to teda ud?láme?
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:50
Poradím se odpo s Vendulkou R, ale vid?la bych to jako oficiální stížnost za klub, s konkrétníma Zverimexama, kde fretky jsou v nevyhovujících podmínkách....
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:54
Ok,ale myslím,že by jsme m?li aktualizovat info z konkrétních zverimex?.Já m?žu zjistit ten ?er?ák a v nejhoršim zli?ín.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:56
Jo, to by bylo dobrý, aby tam byla zmapovaná aktuální situace.....já mám p?i ruce Petko na Novým Smíchov? a tam fretky nemaj, jenom králíky
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-13, 11:57
m?žu osondovat Chodov, a jestli je n?co v Bille na Proseku, tak to (jedu za babi?kou na Prosek :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:44
Taky m? napadlo co zkontaktovat n?jaké papouchá?e?Mají taky n?jaký klub?Ty velký papouchové tam jsou taky chudáci.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Majida (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:51
NU chápu to tak, že máme napsat zverimexy s nevyhovujícíma podmínkama pro fretky, napsat adresu a majitele a dát to sem? jen pro jistotu se ptám..
NU zatím jen samé pražské zda-li se nemýlím , p?edpokládám, že m?žou být i od jinud, ne? nu tady v Hranicích na morav? jak nas svinu v jednom zverimexu prodali fret? tak už tam není po ní ani památka a v tom druhém (obchodnák) tak to zjistim,nechodím tam od té doby tak nevím.
Zjistím a dám v?d?t. Jinak už je tady jen jeden zverimex a tam fre?ata neprodavaj. takže Hranice jsou zmapované :-)

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:51
te? mluvíte o zverá?ích (ta stížnost) všeobecn?, nebo jen ty petcentra?
pokud všeobecn?, p?idám se ke stížnosti s tesco most.

jinak každopádn?, pokud bude n?jaká hromadná stížnost, p?ipojím podpis, i když zrovna ten zverák neznám, taky bych byla nejrad?j, kdyby se fretky v nich neobjevovaly V?BEC.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:57
No momentáln? bych to vid?la jako oficiální stížnost na Pet centrum...
Avatar

Aktuální stránka:10 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist