Aktuální stránka:4 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:38
Nem?žem ud?lat n?co hromadn??Aby se zlepšily podmínky frete?ek ve všech prodejnách?Nejlépe napo?áse
Mám svou první frete?ku a než jsem zjistila kde ve svém okolí koupím granulky,kapsi?ky a konzervy pro ní vhodné,setkávala jsem se s tím,že mi cht?li dát sm?s pro k?e?ky,divili se,že fretka chodí na ko?kolit..atd..
Byla jsem dost p?ekvapená,jak málo o fretkách v?dí!A te? ješt? ty hruzy ve zverá?ích....Nem?žu se na to koukat!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:58
ja snad v po nastoupim do zveraku v olmiku/maj tam spoustu zviratek, ale dobre je o ne postarano, maj tam dokonce jednu fretuly/bohuzel v akvarku,ale dostatecne velkym, ma podestilku,ale majitelka mi vysvetlila, ze zachod apod. mit zatim nemuze,nebot vse hned vyhazi a nahaze do jidla ci piti. moc sem hubu neotvirala, prece jenom tam budu pracovat,ale jakmile tam nastoupim, hned to napravim/frete bud vymazlovat apod. je to krasnej tchorovitej chlapecek se svetlou maskou da 400kc/ale je trosku kousavy,nebot jim hop se segrou privez chlap ,co jich ma vic. ale staci dva dny a bude mazlitko,aspon v to doufam...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-08-03, 14:48
Aspon jedna trochu pozitivni zpravicka :o)
Ve zverimexu v Lidicke maji fretku (tchor, svetla maska a naprsenka) cca 10 tydnu, mela krasne uklizeno, rohovy zachudek, podestylku kterou sice neznam, ale vypada to na neco prirodniho, a par hracek. Sice nemela pelisek, ale cisto mela.
:)

Klubko Chlupá?k? :)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-03, 16:02
maaaca:
n?co takového je v plánu, ale bohužel to bude chvilku trvat, než se to p?ipraví, nebo? lidí a ?asu je málo.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-08-06, 22:13
ahoj, byla jsem dneska v olympii v olomouci a mely tam fretecky, tak si rikam ze jim koupim nejakou dobrutku meli tam croc(polstarky se slaninou) tak jsem je koupila.prodavacky jsem se pak sla zeptat jestli jim muzu dam.a ta mi vyslovne rekla NENE VZADNEM PRIPADE,asi jim moc na nich nezalezi.ta me tak vytocila krava jedna.lidi jsou ruzni tak pa.
Avatar

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-06, 23:00
Jsou už skoro ve všech zverá?ích co znám ;o( V?era jsem byla v Plzni a m?li tam zase 4 ubožátka!P?ítel ?ekl a? neprudim a radši m? odtáhl pry?!

Nessie: Napiš mi prosím co je v plánu a jestli m?žu n?jak pomoci

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-08-07, 11:12
ahoj,ve zveraku,kde ted pracuji, mame fretaka , 3,5mesice stareho, jmenuje se alibaba a podle me je svetle tchrovane. ma asi svrabik v ousku, protoze panl,od ktereho ho mame je ma na skrmeni v zoo. dal nam ho za granule:( ted seo nej staram, lecim mu usi kapickama,ale je mu tu samotnymu smutno, i kdyz soi s nim hraju.takze kdyby nekdo chtel, stoji 399kc, a ja bych byla radsi,kdyby uz mel nejaky domov:( neberte to jako inzerci, ja sama bych ho koupila, kdybych mohla- de mi jen o to, ze jinak pude jako pribuzni na skrmeni-kdybychom ho nevzali sem...

je to zverak u koruny, poznavaci znameni-opicka uvnitr

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-07, 11:18
Berenika, to jakože n?kdo krmí zv?? v ZOO fretkama?!?!? No to snad neeee!!!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-07, 11:22
b?žn? v Zoo Brno nap?íklad.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-07, 11:26
Domnívám se, že nejvhodn?jší NA ZKRMENÍ je jistý druh lidí. :o(
Kdyby to bylo realizovatelné, masožravci ve všech našich ZOO by m?li jídlo nejmén? na rok, možná víc!
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-07, 11:29
Mirim, pln? s tebou souhlasím!:-((...Ti by se pane?ku najedli...

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-08, 10:46
Taky souhlasím!Už aby je sežrali!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2007-08-08, 16:28
Ve zverimexu v Novodvorské plaza mají t?i fre?ule-2tcho?íci a 1albín. Mají tam had?íky na pelíšek, ale i n?jakou podestýlku(..) a docela m? rozesmálo, že ti drobci spali v ko?kolitu :o), jen by m? zajímalo, kam teda chodí na záchod.
Jinak tam mají u zví?átek ceduli, že veterinární dohled provádí veterina z Jinonic.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-08-08, 21:27
Ahoj,
pracuji taky ve zverimexu a stim zkrmenim fretek se mi to nezdá.Co znam takhle hada?e,tak to by bylo pro n? moc drahé.V?tšinou si chovají doma zví?ata na zkrmení,ale jsou tací kte?í si koupí mor?e,králíka.Samoz?ejm? mi to taky vadí,ale ten had taky n?co musí jíst.Hadi se dají od mala nau?it na syrové maso....

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-08, 21:47
lili: Na druhou stranu se pak hadovi špatn? dodávaj vitamíny, který pot?ebuje a který v tom syrovym mase nejsou. Ale rozhodn? bych nekrmila n??im takovym, jako jsou fretky!!!! Já bych asi hada nekrmila v?bec.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-08, 21:58
Rynn,chudák had ;o)))
brácha dává hadovi ku?ecí k?ídla a ?as od ?asu myš,nebo myší mim?a po narození...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-08, 22:02
Ono práv?, když se jim dává jenom syrový, tak maj prej pak problémy s páte?í :-/ a já bych nebyla schopná mu tu myšku dát :) tkže bych m?la doma terárko s hladovym hadem a klec s 50 myškama... tudíž si hada po?izovat nebudu :))
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-08, 22:12
a ?asem by z toho byl had chcíplý hladem a myšek plnej barák :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-08-08, 22:32
Mám taky v práci n?kolik had?,ale p?iznam se nedokážu tam tu myš,nebo potkana hodit.Tak to d?lá vždy n?kdo jiný...Známej chová zmiji gabunskou,spapá dv?-t?i mor?ata do roka a je klid :-(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-08, 22:52
Mor?ata???? To už v?bec ne, maximáln? tak cvr?ky, nic víc bych asi nebyla schopná hodit n?kam, kde to ?eká smrt. Cv??ky a ?ervy...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-09, 01:43
Myslím, že v ZOO se dá zkrmit hodn?... :o( ani o tom nechci p?emýšlet :o(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-08-10, 11:21
Ahojky, tak v Praze na Fló?e mají te? aktuáln? dv? tcho?ovité sami?ky. Jsou tam v šílen? p?esv?tleným a malinkym akvárku, musí jim tam být po?ádný horko - jedna chudák ležela na b?íšku, nožky rozcapený a skoro se nehýbala. Jsou na pilinách, ale mají aspo? zách?dek (i když ne rohový) a n?jaký hra?ky. Místo pelíšku mají kousek n?jaký kožešiny - což je dost strašný v tom vedru. K jídlu mají n?jaký namo?ený granule a místo vody snad n?jaký mlíko nebo co. Není se ?emu divit, že mají pr?jem.. Ach jo:(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-10, 11:33
Vašulda: pak je dobré podat hned stížnost na KVS
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Vašulda (IP)
Datum: 2007-08-10, 11:51
Napadlo nás napsat mail majiteli pet center (jestli by se to k n?mu v?bec dostalo) a zd?raznit jaké podmínky jsou pro fretky vyhovující a jaké ne.. Nezkoušeli jste to už n?kdo? Jestli to má n?jaký význam než rovnou volat KVS?

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-10, 11:58
Vašulda, to máš t?žký...já taky chodím a vysv?tluju ve zverimexech, rozdávám jim letá?ky...kdo chce, ten to akceptuje, kdo nechce, tan neudélá nic i kdybych prosila na kolenou. Ale každopádn? skoušet se to musí. Horší jako že si ten mail nep?e?tou se ti nestane...
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-10, 12:18
Byla jsem zd?šená po p?íchodu do zverimexu v Kauflandu u Ikea.. Fretky m?ly sice nádhernou klec, záv?sné l?žko a vodu i granule, záchodek taky, ale chodily viditeln? na patro, které bylo ne?išt?né, no netroufám si ?íct jak dlouho, z?ejm? tam chodily ob?, nakáleno bylo jen tam a to hodn?. Co m? ale fakt vyto?ilo, byly rozházené papírové kapesníky v kleci. Prý aby si m?ly s ?ím hrát!! Nejsem si jistá, ale s tou fret?í chutí všechno papat ur?it? n?jaký ten kus sežraly:(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-10, 12:29
S fretulkama ze zverimexu je osud divoký:-(
Jsou chudinky jelikož v tich zverákách m?žou být i m?síce.
Chytla jsem se s jednou v Tescu Most v jakých m?li podmínkách fretky.Ona jen kývla už bych ji jednu vrazila.
Farma?i t?m jak vidím se to vyplácí a vyd?lávají jsou to zake?n hajzlíci.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-10, 12:34
Já se chystám, jak p?ijedu do Valmezu zajít zase do zveráku, kde jsem byla a málem se mi zvedl kufr. KVS jsem psala, odpov?d?li, že teda sjednali nápravu, ale jediná náprava, která tam prob?hla (po sd?lení kamarádky, co tam byla asi týden po) bylo to, že zlevnili fretky z 900,- na 798,- K?.

Nejvíc, co mi nadzvedlo kufr, bylo to, že 7fre?at bylo v malé klícce, do které normáln? dává hlodavce..

jo, s chlapem se nedalo jednat normáln?, natož mu ?íkat o fretkách..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-08-10, 16:59
Lili: myslelasem to tak, ze sefova by ho mozna vratila, a v zoo by sel na skrmeni dravcum-talkpvej orel si posmakne:(

johana:se bez podivat do olomoucky zoo,tam fretky nebo tchore nemaj vubec na ukazku,hadej asi proc,uz si posmakli...


ja wim.,fretky ve zveracich je nekdy des, ale ja se snazim,aby aspon ali se mel tady dobre.ted si ho mozna vezme jedna slecna, jen musi jeste prekecat tatinka.

jinak, ali zacina bejt hravej a dost voprsklej, jediny,koho nekouse sem ja:)

fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-10, 17:31
Tak koukam,že špatných zpráv je ?ím dál víc a ?ešení žadný ;o(

Aktuální stránka:4 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist