Aktuální stránka:6 z 36
Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-09-04, 14:52
nechcete nekdo 2tchor chlapeky, vek 15tydnu? dnes nam je pani prinesla do zveraku,bohuzel vzit sme je nemohli-nedostatek mista:( mumlalaneo o tom,ze uz je zoufalaaze je asi pusti do pole,ci co,tak sem ji rekla,at pocka,ze skusim je tady nabidnout-chtela by asi 300-400kc,ale myslim,ze by se dalaukecat i na min, nebo zdarma.je z olomouce, mam na ni cislo: 736 431 938
toje zatim jedine co pro ne muzu udelat,jestli nevyjde todle,zkusim vymyslet neco jineho...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2007-09-04, 22:13
Do pole!!! No to snad nemyslí vážn? !!! Co je to za chovatelku?!!!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-09-04, 22:48
to není chovatelka, to je: (1) bu? n?kdo, kdo si myslel, že na tom vyd?lá, když odchová mladý, nebo (2) n?kdo, kdo necht?l ?ešit fret?í ?íji a tak nechal svou sami?ku p?ipustit, aby m?l "pokoj".

:o(
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-09-04, 23:11
To by snad neud?lala.Takhle lidi pouze vyhrožují.Pracuji taky ve zverá?i a lidi to prost? zkouší.
V n?kterých zverá?ích nejsou fre?ule tak v špatných podmínkách.Možná byste se vy který množíte fretky m?li taky nad sebou zamyslet.Potom co tady ?tu,že je k adopci tolik fretek,že se najdou v metru,nebo tak v drastickém stavu,bych ur?it? fretky nemnožila.?ím mí? jich bude,tim líp.
papa

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 09:19
upln? s tebou souhlasim

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 09:59
ja mam mladata jen koli lidem ktery mno o to prosi že chtej odemne mimi

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:19
a kdybys je nem?l,tak si je koupí jinde a celkov? jich bude mí? a bude to pro fretky mnohem lepší!

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:24
na opak když je kopi ve zverimexu tam se ji zvedne poptavka a ti velky farmy je budou chovat vic

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:33
hm,nemá cenu vysv?tlovat,je pot?eba zkorigovat celkový po?et ve stát?.ale pust to z hlavy

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:40
jo ja to chapu ale když ti fretky budou chovat normalni lidi tak ti co na tom videlavaj skonci protože je nikdo nebude chtit

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:41
tomáši a tomu chceš zabránit jak, aby chovali fretky jen normální chovatelé?

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:41
to je blbost

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:46
ja byl ve zveraku ve varech a chuza plni krabice s fretkama:(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:54
my víme jak to vypadá ve zverimexech!
ale ty nehodláš chápat o co jde.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 10:58
chapu ja jsem v neustalim kotaktu s lidmi kte?i odemne dostali fretku a v šude mne vychaluji asi deset lidi taky chce mit odemne:(

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-05, 11:07
tomáši, ale o tom to není. nechápeš to, co my máme na mysli..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-05, 11:07
jo aby si lidi brali za dopce a nechovali je tolik

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-05, 11:10
Bože, já teda v?bec nevím, co ten tomas píše, jak to, že tomu Bóžo a ?pavku rozumíte???
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-05, 11:10
nessie - ?ti mezi ?ádky ;D ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-05, 11:28
nessienko,nebu? labu? ,já tomu taky nerozumím :o)))

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-09-05, 13:37
no to je tak, ze chlapi nedokazou pochopit babske "mezi radky" proto tady piste primo co mate na mysli a nemyslete, ze to nekdo pochopi ;o)
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-05, 22:45
V tescu v Kolín? mají ve zverimexu dv? fre?ulky tcho?ovité,kdyby m?l n?kdo zájem...Jsou tam chudinky na pilinách a jak jsem koukala,tak na jídlu u nich taky dost šet?í. Pokud je n?kdo z okolí a cht?l a mohl by si je koupit,tak je tam mají už n?jakou dobu. Sama bych si je vzala,ale nem?žu...

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2007-09-05, 23:06
Tomáš:ty fretky které mi prodáváme nepochází z farmy,jsou normáln? od lidi.Já jsem letos m?la dv? v prodeji šampan holky,byli krmeny RC baby cat,chodily na záchod a každou chvíli se s nimi personál mazlil.Stejn? tak co si lidi koupí tu fretku,tak nep?emýšlí.Prodali se b?hem chvilky,ta jedna se má upln? super a bohužel ta druhá už neni mezi námi...Koupil si jí naky pán,je to týden co p?išel,že mu fretka um?ela,že p?estala jíst,nem?la ani klec,ani pelech.Chyba o?ividn? na stran? majitele.Pozor i zverimex zachrání fretky.Je to týden co mi p?išel chlap do práce s fretkou,že jí je šest m?síc?,jestli jí nechcem,že nám jí dá zadarmo.Fretka m?la p?iškrcený obojek.Kolegyn? neváhala a hned si jí vzala domu,fretka hodn? zablešená.Za pár dní zas n?kdo p?išel,že fretku našel v popelnici a dokonce ten doty?ný nálezce si fretku nechal.Nutno podotknout,že sama mám doma t?i fretky.Vim´,že ob?as jsou ty podmínky nevyhovující,ale neni tak všude.
N?kdy byste se m?li zam??it i na n?co jiného a né na kritizování zverá??.Mnohdy co tady ?tu ani neni pravda,jelikož když tady n?co zjistim a týká se to naší firmy,tak nelením a ihned zjištuji stavy zví?at.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-09-05, 23:27
boža napsal/a:
-------------------------------------------------------
> a kdybys je nem?l,tak si je koupí jinde a celkov?
> jich bude mí? a bude to pro fretky mnohem lepší!

Nejlepe vykastrovat vsechny do jednoho a nechat vymrit.. ;o)
Hele to je fakt jedno s druhym..
Kvalita chovatelu mozna zmirni poptavku ve zveraci, kde neni poptavka neni nabidka..
Mensi mnozeni od chovatelu mozna zabrani vetsimu darovani fretek, ale zvysi poptavku zverimexum a farmarum.. atd.. atd.. - vse ma sve pro a proti..
Urcite by bylo super, kdyby nikdo nechtel chovat fretky? Kde pak vezmeme ty sve mazliky za cca 8 let, budeme se divat na fotky? Nebo fretky maji chovat jen ti vyvoleni?


Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-06, 09:34
ja ne?íkám vyvolení,ja ?íkám umírnit po?ty.Je m? jasný že na to zrovna ty nebudeš slyšet,p?i tom množství který produkuješ.
republika je natolik mrnavá,že práv? za tech 8 let tu nebude pro fretky kam šlápnout,a já si to s t?ma utulkovejma chudákama budem moct hodit.Zrovna tak jako jsou plný útulky ps?,desetitisíce ps? jsou v týhle zemi?ce po útulcích,tak to dopadne i s fretkama.Ale tob? to hodl za uvážení nestojí.Si budeš to svý hájit všemi zbran?mi dál,už to vidím kdo se sem zas všechno p?ihrne,aby mi dal za uši.Tak si to vytiskn?te a za pár let,až si nebudem v?d?t rady s t?mi bezprizorními fretkami si to p?e?t?te.Dnes je ješt? ?as to zmírnit,pokud bude rozum p?evažovat ovšem.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-06, 09:45
mno...popravd? taky sem se letos dost zhrozila toho množství vrhú...a to ur?it? tady aspo? o t?etin? nevíme. A taky by sem byla spokojen?jší, kdyby se vrhy u fretek trochu koordinovali a snížil se celkov? jejich ro?ní po?et. Jen si vzpome?te, co udélal film 101 dalmatinú s jejich chovem: šílená poptávka po "flí?kách" nekoordinované množení a výsledek - degenerace plemene jak do exteriéru, tak do povahy.
Takže a? je poptávka po fretkách jakákoli, dycky by se mn?li p?ipoušt?t s rozumem, co do po?tu vrhú mlá?at i do šlecht?ní barev.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-06, 09:48
jasn?, asi v?tšina z nás naprosto souhlasí s tím, že by bylo nanejvýš rozumné redukovat po?ty mlá?at.
ale kdo je zredukuje?? nechá se to na dobrovolnosti chovatel?? takže chovy omezí ti zodpov?dní, rozumní, inteligentní. farmy pojedou na 150 %, primitivové taky.
nebo zalobujeme a protla?íme do parlamentu zákon, který ur?í "vyvolené k chovu fretek"? nebo kdo je "vyvolí"? kravina, že jo...

je to blbý, ale je to celkem ne?ešitelná situace. apelovat na rozumn?jší chovatele je zbyte?né - ti to v?dí sami. apelovat na ten zbytek je MARNÉ... :o(

ideální by bylo, kdyby co týden vyšel ?lánek v blesku (nebo jiném "?tivém" periodiku), jak je fretka smradlavá, nebezpe?ná, ni?emná a že tuhle vysála krev nemluvn?ti ?i dv?ma. pak by si fretku po?izovali jen lidi, co maj mozek - nebude poptávka, nebude nabídka.

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-06, 09:51
je to blbý, ale je to celkem ne?ešitelná situace. apelovat na rozumn?jší chovatele je zbyte?né - ti to v?dí sami. apelovat na ten zbytek je MARNÉ... :o(

naprostý souhlas!!

šak já taky netvrdím že jsem schopná to ?ešit,jen jsem plácla jak to vidím,?ern?!!naprosto ?ern?!!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-06, 09:52
Martino, ale str?it hlavu do písku, ?íct si že to je ne?ešitelné, to taky neni ?ešení :-))) Dycky se se vším musí n?jak ZA?ÍT.
Avatar

Re: fretky ve zverimexu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-06, 10:16
já vím, johanko, ale ?ím chceš za?ít?? vyselektuješ lidi - ty se mi líbíš, ty smíš chovat a ty ne? nebo jak "za?ít"??
to, co tu meleme p?ece ti rozumn?jší z chovatel? ví a zbytku to nevysv?tlíš.
klub m?že maximáln? v kodexu chovatele ur?it n?jaká pravidla chovu - pro ty, kdo se budou chtít REGISTROVAT JAKO CHS... a ostatní?

Aktuální stránka:6 z 36


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist