Aktuální stránka:33 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-27, 09:58
majda, a jsou to skute?né opi?ky s opruzenýma prdelkama, nebo to je p?ezdívka n?kterých ?len? výpravy na Šumavu???
:o)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:06
jojo,joztomilý vopi?ky s vopjuzenou prdelkou,ty tam byly a má to být p?ece dárek pro Marketku,tož to nemože být nikdo z nás :o)))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:11
bóža: Aha, díky, n?kam jsme ty opuzené opi?ky vypustila z hlavy. No nevadí, já jí dám tu nejv?tší opruzelou a napruzelou opi?ku, kterou kdy vid?la:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:31
Jo, opruzelá gorila, ta tam teda není. Myslím, že u nás se jednalo o paviány :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:31
majda: Jojo, už plánuju loupež Richarda:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:33
Je to asi t?i ned?le zpátky, co jsem se na n? byla podívat. Richard je fakt macek a s t?ma babama kolem sebe se teda v?bec nemaže. A MOja? To je tak n?co roztomilýho...hned bych si jí vzala dom? :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:42
Vi?? Taky jsme tam asi p?ed m?sícem byly:-) Ale Moju si Markéta za tu hlášku nezasloužím:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:42
Je pravda, že tam ?ekají další gorilí mimi? T?eba se tentokrát bude jmenovat "Tvoja" - pro zm?nu. :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:48
Mirim: Prý ano:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-27, 10:52
Jo jo, ?ekají miminko....:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:21
Jan?o, tá Alice, to je hucul?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-27, 12:27
to je shetland ponny,esli se nemejlim

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-27, 19:04
Tak vám , dámy op?t p?kn? d?kuju!

Nessie - JÁ TO MYSLELA DOB?E!!!! TY JSI TAKY BLBÁ BLONDÝNA?!??! Vítej f klubu!!! :o)))))))))))

Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-27, 19:34
je nás ?ímdál víc :o))))))))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 20:36
Markéta: Já vím, žes to myslela dob?e:-) Jen já jsem na to alergická, protože když se spletu já nebo n?co nechápu a chci po programátorovi (?ti po mimozemš?anovi:-)), aby mi n?co vysv?tlil, pá? topmu asi rozumí jen on a ne normální smrtelník, tak na m? vždycky kouká takovým tím pohledem: "No jo, blbá blondýna":-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-27, 20:48
ale nessie,
jestli t? to, TY BLONDÝNO, uklidní, mimozemš?ani (?ti "programáto?i") tak koukaj na každýho! i na m?, brunetu a dokonce nejen na nás, "jen ženský", ale i na chlapy!!

uklidnilo t? to? ;op

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-27, 21:01
martina: No nevím, na to se budu muset vyspat:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-27, 22:09
Koukejte na Pottera a nehádejte se - blbý i neblbý! :o))))))))))))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-27, 23:22
bóža: trefa, má? to za pln?j po?et od? :-))

Johana: Alice je shetland, Apolly taky, Máša je hafling :-))

Kdybyste m?li zájem, mám i další fotky, jen asi nebude to pravé s nima zacpat fret?í forko... Až bude ?as, tak budu muset ud?lat n?jaký stránky...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-28, 00:36
Jan?a - na www.websnadno.cz si je ud?láš b?hem pár minut!
Koukni na moje! [nasimilackove.websnadno.cz] M?la jsem je b?hem p?l ho?ky...
Na koníky já ráda koukam, moc ráda bych zase n?kde chodila ke koním, ale momentáln? neni kam :-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-28, 01:27
Petra p.: no, pokud je budu n?kde d?lat, tak na tý domén?, co si platíme... :-)) Jenže není ?as, v?tšinou jsem totiž bu? v práci, nebo práv? u koní (pokud zrovna nejsem se psem, nebo s fretkama, nebo ob?as i s n?jakou kombinací zví?at :-)) . víc ?asu bude te? v zim?, tak t?eba n?co vznikne.... Mohla bych t? pozvat k sob?, ale momentáln? nemám sama na ?em jezdit, prcky spíš zap?ahám a Máša je ješt? moc mladá (a ješt? min. rok a p?l bude, zatím chodíme na procházky...). Jinak Danuška i frete?ky jsou mooooc krásný. P?iznám se, že ti tu vlkodaví sle?nu závidím :-)) To je m?j sen, mít jednou doma "vlkodlaka" (jak jim ze srandy ob?as p?ezdívám). Akorát mám obavy, že by z toho m?l komplexy mén?cenosti ten m?j h?ebe?ek, má totiž "jen" 93cm KVH :-)) Jako malýho si ho pletli s bernardýnem :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-28, 12:07
Jan?a - já jsem jeden ?as taky jezdila na ponclovi, kterej m?l 89 cm v kohoutku a muj pes má 82 cm, takže když jsem na n?m sed?la a pes b?žel vedle m?, tak to vypadalo dost komicky :-) Jinak na ježd?ní ani moc nejsem, sta?í mi bejt s t?ma koníkama v kontaktu a cítit jejich v?ni, ud?lat n?co pro n? (vykydat, nakrmit..) Od tý doby, co jsem žuchla a m?la jsem t?žkej ot?es mozku, dva dny v nemocnici na kapa?kách a skoro t?i m?síce límec, tak už po ježd?ní moc netoužim.. Ale stejn? jsou kon? moje ooobrovská láska.. Ale to by bylo spíš do jinýho vlákna, navíc jsem pov?d?la asi všechno. Svýho psa tu taky donekone?na vychvalovat nem?žu :-) Fakt je úžasná, zachra?uje Pí?u p?ed drzýma psama...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-29, 17:21
Já potkávám t?ch TROTLOIDOV až až.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-13, 23:00
Dneska jsem se fakt nas*ala... to, že mi každou chvíli n?kdo vykládá, že to hezký zví?átko má na kožichu mi hodn? vadí, ale vid?t to na vlastní fakt nemusim! Nastupovala jsem do tramvaje, ze který akorát vystupoval takovej debil se psem a 3 (!!!) fretkama stáhnutejma z k?že a visícíma na pásku. A akorát n?jakýmu kamarádovi ?ikal: "No jo, fretky mám ocho?ený, hahaha".... grrrrrrrrrr
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-06-14, 00:31
Rynn - klid - to byl ur?it? nejakej kamarád mého drahouška :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-14, 18:11
Markéta: :) mn? to v?era úpln? pos*alo i tak blbou náladu... fuj... z p?edstavy, že by tam visela n?jaká moje fretka je mi fakt blb? :(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-14, 20:13
Rynn, nekaž si náladu, debily nezmn?níš...bohužel!

Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-06-15, 12:07
Ryn - na druhou stranu, visací fretka je taková jako klidn?jší...:oP
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-15, 12:10
No a kam jí položíš, tam leží....:-))))) No jóó, už ml?íííímmmm, já vím že to je blbej humor!!!! :-)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-06-16, 01:48
To nejni blbej humor - to je smutná realita:o)))
Už jsem to tu n?kde psala - loni v lét?, na výlet? na Hluboké, mi m?j drahoušek cht?l koupit podobné visací fretky (700,- za jednu)a byl dot?en, když jsem necht?la (tak se, chudák, snažil a já nevd??ná...:o)))
Avatar

Aktuální stránka:33 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist