Aktuální stránka:28 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-07, 22:09
já už nemám dávno 7. týdn?, ale myslím, že v tom v?ku jsem asi nem?la ani jeden zub :o) Nevím jak to u mimin chodí. :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-08, 19:14
Kdyz uz jste tu psali o pachovych zlazkach, muj Max mel pred mesicem taky zanet a byly ucpany. Pani doktorka Chylikova mu je dvakrat tydne vymackavala a davali jsme antibiotika. A muzu vam rict, ze trefit se mastickou do otvurku pachovy zlazky doma, je daleko vetsi boj, nez podavat jakekoliv jine leky. A toho smradu, takhle smrdutou fretku nikdo z vas nema.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:42
Jak, trefit do otv?rku? Pachové žlázky p?ece na povrch t?la žádný vývod nemají. :-O ????
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:43
Mimina p?ezubují okolo 7 let :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-09, 13:33
MF,
to jsem si myslela taky. Proste ho ulovit za ocas, prsty mu trochu roztahnout prdelku, najit tam pachove zlazky a do nich strcit specialni nastavec na tubicce s antibiotikama a vmacknout mu tam mast.
Nastesti, jak to bylo zaniceny, tak sly i najit, ale tezko.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: novatje dne 09.07. v 13:35.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-10, 09:31
No, ehm, já si to nemyslím, já to docela jist? vím. Takže mu tu masti?ku dáváš p?es kone?ník?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-10, 13:23
My taky davali antibiotika primo do zlazek - otvor je na konci konecniku. Jeden clovek to urcite nezvladne, ale dva docela jo, jen je to boj.. :o)
Pokud to ale cloveku nejde primo, tak alespon do toho konecniku, ale samo primo do zlazek je to lepsi.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-10, 13:27
Jasn?, jen mi nebylo jasné, jak se do t?ch žlázek dostat jinak než p?es kone?ník. Odpov?? "p?es konec kone?níku" je uspokojivá, díky ;o) Osobn? jsem se bála jestli nevyhnisaly tak, že ud?laly píšt?l vedle kone?níku...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-10, 14:41
jo presne pres konecnik a kdyz mate nenazranou fretku jako ja, tak staci rozmatlat maly mnozsti calopetky po cely misticce a Max jak to olizoval tak mu bylo uplne jedno co delam na druhy strane tela. a bylo to bez boje
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:04
Hehe tak to u nas ani nahodou - ano nude to olizovat, ale pritom se zaroven kroutit :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-08-26, 19:35
Ani nevím, jestli to sem mám dávat, každopádn? je mi z toho zle... Upoor?uju, že nejsem citlivka, ale tohle je i na m? moc. Slabší povahy, radši to ani neotvírejte...

www.strasbourgcurieux.com/fourrure

S fretkama to memá nic spole?nýho, ale je to hnus a d?kaz toho, jak dovedou bejt lidi zlí a necitelný... Doufám, že takhle nezabíjej zví?átka na kožich u nás... Stáhla bych z k?že ty, co to nosej...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-27, 13:10
Není to taková ta pitomost se stahováním za živa od Svobody zví?at? Jak se "záb?ry z kožešonové farmy" odehrávají n?kde u auta na návsi za asistence ?umil?? Už jsem to tu psala: na skute?ných kožešinových farmách se smrtí ve speciální místnosti, nejrychlejším a nejefektivn?jším zp?sobem pro to které zví?e, protože kvalita kožešiny rapidn? klesá, pokud se zví?e p?ed smrtí stresuje (jednoduše strachy pustí chlupy). No a kožešiná?i mají trochu jiné starosti než si to natá?et na kameru. Je to normální rádio Jerevan. Spíš bych se zamyslela nad duševním zdravím kameramana, který to to?í, místo aby zasáhnul - bude to nejspíš n?jaké sadistické homevideo, vtipn? využité v duchu hesla "ú?el sv?tí prost?edky"
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-27, 21:12
no sta?ilo:(

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-08-27, 22:40
Nevím, jestli je to od n?jaké svobody zví?at, našla jsem ten odkaz jinde, ale každopádn? je to na n?jakejch cizích stránkách a je to hnus... Možná to bylo n?jaký sadistický homevideo, to nevím, ale i kdyby ne, tak pochybuju, že samotný kameraman by zrovna v tu chvíli n?co zmohl. Co je podstatný pro m? je to, že i kdyby se to d?lo jen proto, aby to video nato?ili, tak se to prost? d?lo a ty zví?ata u toho musela nep?edstaviteln? trp?t. To je na tom to hnusný a neomluvitelný. Chápu, že se zví?ata chovají na kožich (ostatn?, pokud bude poptávka po kožichách, tak tomu jinak nebude), neodsuzuji to, ale o ta zví?ata musí být dob?e postaráno a musí být usmrcena n?jakým mén? drastickým zp?sobem... A ne takhle (a? už je m?li na kožich, nebo ne).
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:23
Nebudem se otom byvit,je to hrozný a nerada otom mluvim a slyšim.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-28, 13:14
P?iznám se,že nemám ani odvahu to otev?ít.Miluji zví?ata a nenávidím lidi,kte?í jim ubližují a ženský,který nosí kožichy bych nakopala do pr...FUJ!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-28, 14:06
co s kožichem: smrdí to, "fuj" když to má, tak to neh?eje a když ?lov?k nechce, tak se v tom potí jak v?l. Není to ani pohodlný ani p?íjemný, nechápu lidi, co kožich?m holdují. Um?lé vlákno je leh?í, vo?av?jší, pohodln?jší i teplejší. Chápu, že kdysi, jiná cesta než k?že nebyla, ale v dnešní dob? je to jen úlet a zbyte?ná krutost.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-28, 14:15
K?že se kupuje pro ukázku toho kolik a co si ten doty?ný m?že dovolit. I kdybych byla multimilioná?ka tak si kožich nikdy nekoupim. Proto sem vegeteriánka. Co nepot?ebuju nutn? k životu to mít nemusim, zvláš? když to m?že stát n?koho život.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-29, 00:05
Kdybych m?la tolik korunek,tak bych si nechla vybudovat farmu s ko?ma a fretkama:)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-08-29, 00:44
no ja jeste uznavam kozich z ovce ci kralika, to jsme meli doma a co s tema kozkama chcete lidi delat, kdyz se sni maso? ale cincily a norky atd. to nemusim...
jde spis o to, ze kdyz chovate neco pro maso, je dobre maximalne vyuzit a spotrebovat "surovinu" a ne chodit z prdele zabijet "protoze z hada kozich jeste doma nemam..."
musite se na to divat jako na eskymaky nebo na indiany, ti to delali takytak. meli hlad tak zabili bizona a z kuze si usili kalhoty aby nezmrzli.zbytek je hnus
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 11:42
No práv?. P?ipadá mi pokrytecké nosit pé?ovku a kožené boty, baštit šunku a p?i tom ofr?ovat nad kožichy. Když už se zví?e chová na užitek, má se zužitkovat celé, jak píše Fr?an, aby nic nep?išlo nazmar. Takže kožíšek z králíka je rozhodn? lepší, než kožky zahrabávat na zahrad?. Osobn? nemám nic proti pé?ovkám, koženým botám ani kožich?m z užitkových zví?at, ale kožich t?eba z leoparda mi p?ipadá jako snobská zh?v??ilost, kv?li které zbyte?n? (a neefektivn?) um?elo nádherné zví?e.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:57
:o) Hm, práv? spíš pochybuju, že se norci chovaj na užitek. Nebo lišky. :o/
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 16:00
A kdo to tvrdí?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:28
Tak jsem ulovila bob?íka sebezap?ení a odpov?d?la v poradn? zase na jeden výživný dotaz:

neviem ci sa mi oplati teraz kupit fretku lebo zevraj dost sa do nej vrazi, su nachilne na ludske choroby, musi sa dat vykastrovat, aby po case nezomrela a neviem lebo mam 1.5 rocneho syna, aby som do nej moc nevrazila penazi a po case mi zdochne
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:32
:o)))))doporu?ila bych plyšovou,bežím kouknout,jak jsi se s tím popasovala ty ...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:37
Tak se mi hlavn? nesm?j, na to mám ješt? rozjit?ené nervy... ;op
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:40
ja se ti nesm?ju,neboj,naopak,nebety?n? t? obdivuju,za tu mnohaletou trp?livost.Já už bych takový blbce dávno posílala do riti.A nejlépe kopancem.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:44
To já ob?as taky,... ale jen v duchu, však víš, jsou i horší p?ípady ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-29, 18:46
Tak já se teda p?iznám...m? to velmi pobavilo..jak dotaz, tak i odpov?? Peti.....:-)))
I když jak píše Boža, je to na poslání n?kam....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-29, 19:53
Tak vám teda baby nevím, asi jsem ten mladší ro?ník:-) Slovensky rozumím, dokonce psanému i mluvenému slovu, ale z toho co ta dáma napsala moc múdrá nejsem:-)

Já bych tu odpov?? doplnila o dodatek, ale že je to rozhodn? levn?jší než dít? a stejn?, každý živý tvor jednou zdochne:-)
Avatar

Aktuální stránka:28 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist