Aktuální stránka:29 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 20:35
NO, p?iznávám, taky jsem m?la nutkání k ?ernému humoru - Nessie mi ?te myšlenky. Ale to bych zas byla za Heroda, kdybych jí napsala, pro? si po?izuje dít?, že vím z vlastní zkušenosti, že do n?j vrazí hrozn? pen?z a taky je náchylné na choroby a m?že jí zdochnout. Ale to by asi nevydýchala.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-29, 20:43
No ja se taky p?iznám že to m? napadlo jako první.Inu jsme to tu ?ernohumornice,teda ?arodejnice,to je vlasn? to samý.Jiná ženská težko snese ?erný humor,že

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-29, 20:45
jj, taky jsem se krásn? pobavila... stejn? tak jako nad nesmírn? závažnou otázkou kolika let se dožívá fretka a o t?i p?ísp?vky dál náledujícím dotazem: Dobrý den kolik let se dožije fredka?
MF máš rozhodn? m?j obdiv... Já už bych to nezvládala...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 20:55
Však vy mi tu vždycky pofoukáte duši?ku ;o) Jen to nep?eže?te, a? vám nezpychnu! Zrovna te´d mám dostm áslo na hlav?, protože jsem m?la hodn? nabitý program (kupodivu v práci se musí makat), a tak podobn? závažné dotazy z?stávaly v poradn? dlooouho nezodpov?zené. No, ?íkala jsem si, že tady snad nehrozí nebezpe?í z prodlení :oD
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-08-30, 10:29
MF: tedy klobouk dol? za tu odpov?? na dotaz se zdochnutím!!! Moc se mi líbila; navíc si myslím, že n?kterým lidem je opravdu bez emocí pot?eba v?ele doporu?it, a? si fretku nekupují!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-31, 10:01
Už dávno jsem došla k záv?ru, že nejlepší v?c, kterou m?žu pro fretky ud?lat, je rozmluvit ur?itým lidem jejich chov...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 20:35
taky už jsem pár lidem vymlouvala po?izování fretky

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 14:41
Zase jedna zajímavá Poradna:
iveta: ahojte,prosim vas mohli by ste mi napisat nejaku kontaktnu adresu alebo telef.cislo na chovatela fretiek v cechach ,hladame tipicku fretku bez chvosta ,dakujem velmi pekne s pozdravom iveta
Odpov??:Typická fretka má chvost. Fretka bez chvosta o n?j v?tšinou p?išla v d?sledku úrazu nebo kanibalismu mezi špatn? živenými mlá?aty. Pokud bych tedy o chovateli, který produkuje bezocasá fre?átka, v?d?la, v??te, že bych kontakt na n?j dala spíš veterinární správ?, aby mu napa?ili pokutu za týrání zví?at.

?ím to je, ?ím to je, že zo Slovenska chodia také somáriny?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-28, 16:38
M.F.- velice obdivuji slušnou formu odpov?di.
Já bych svou odpov?dí asi vyvolala mezinárodní konflikt.
Bez chvosta!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-28, 16:43
JJ MF má svatou trp?livost snad s každým... Já už bych to asi nezvládla...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:01
já mívám v takových p?ípadech spíš sklon k ironii a ?ernému humoru. M?la jsem veeelkou chu? jí poslat kontakt na "chovatelku" Pavlu Vod. a navád?la ji, aby s paní dojednala zaslání drahou na dobírku... a pak jí poslala v balíku jednu z t?ch úžasných plyšulí, pro tuto zájemkyni speciáln? ušitou "bez chvosta". Pokud možno za speciální cenu hodnou takové rarity, tedy nejmén? 3000,- pro opušt?né fre?ulky. A napadají mne další vylepšení tohoto plánu, t?eba líste?ek v krabici a na n?m nápis: "Za blbost se platí!"
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:05
Jojo, lidská blbost nezná mezí... ale s tou plyšovou fretkou by o nebylo špatný, penízky na fretky se hod?j vždycky a mohla by si za to ta ženská sama...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:06
MF:Máš fakt dobré nápady.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:09
Iv?a: to se jen tak jeví. Ti v užším kontaktu v?dí, jak tady vždycky t?ískám hlavou do zdi (už vím jak vznikla benátská malba...) a na n?které dotazy odpovídám cílen? "až po vychladnutí". N?kdy musím chladnout dost dlouho než jsem schopna publikovatelné odpov?di (viz p?edchozí povzdech s fretkou, ktrá zdochne). A v?tšinou to v sob? dusím, protože ty blízké nechci po?ád otravovat plá?em nad lidskou hloupostí - proto má Bóža takovou radost když "bouchnu" a n?koho "se?vu" - po?ád žvaní n?jaká moudra o používání papi?áku, asi že nechce utírat m?j mozek ze zdi ?i co?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:10
Marky-Ball: jenže moc p?emýšlím o možných následcích a nemám tudíž odvahu je realizovat. Co kdyby pak Pavle d?lala dusno, že?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:18
No, jak tak ?tu ty dotazy... hlavn? te? ty hrubky, hned v tom druhym, jak tam jsou samy?ky... brrrr... ale nedivim se ti :(( to s tim zdochnutim bylo husty...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:21
Já hlavn? v takové chvíli vždycky váhám, jestli je to v?bec možný nebo jestli je to n?jaká "skrytá kamera", prost? jestli si ze mn? ten doty?ný ned?lá srandu.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:25
Asi bych si to taky ?ikala :-/ už jsem u bezchvostý fretky, to fakt neni možný... bu? jsou lidi úpln? tupý, nebo si myslej, že je fretka psoko?ka, kterej je plno druh?....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:28
no s tou plyšovou fretkou jsem se dokonale pobavila... možná bych jí ješt? v balí?ku s bezocasou nabídla t?íhlavou (dvouhlavou nééé, to by boža nadávala) - n?kdy to musí být dost t?žký vychladnout a zvládnout odpov?d?t než p?ijde další nával vzteku...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:29
Iv?a: S n?kolikahlavou fretkou m? to taky napadlo :D nové plemeno: T?íhlavá fretka... :D
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:32
Putorius draco
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:33
P.S. Bez chvosta.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:39
:oD ROFLuju p?i té p?edestav?, tohle mi ned?lejte! Že bych si jí u Pavly objednala a hrála s ní našim fretkám loutkové divadlo? O zlém fretkodrakovi a krásné princezn? Ka?ence?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:47
:oD ale abys pak vaši princeznu Ka?enku moc nevyd?sila... T?eba by za?ala hledat n?jaký rytí?e co ji zachrání :o) Ale na loutkové divadlo bych se taky p?išla podívat :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:49
To by bylo dobrý, uspo?ádat divadlo, akorát jak nau?it p?ípadnou živou fretku, aby d?lala to co má? :D i když,. p?ivázat na n? provázky jak na loutky... juuu....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:58
MF,já nem?la radost žes vybouchla,já v?d?la že to byl výk?ik v posledním tažení p?ed spácháním harakiri.Taky sem p?isp?chala na pomoc ,co by nám simt? byl platný tv?j mozek na zdi.
Tu tvoji letitou trp?livost ti závidím ,já bych už tloukla hlavou o zem a kopala jako kobyla všema ?ty?ma kolem sebe.No a tak t? mušíme taky bránit,abys nám ešt? vydržela :o)))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:06
A kdo ?íká, že já hlavou o ze? nemlátím? Ale ste moc hodný ?arodejni?ky, já vím, že to se mnou myslíte dob?e (a proto práv? vím, že jsi ráda, když pustím páru, protože kdyby ten papi?ák bouchnul, n?kdo by to musel utírat, že jo, a kdo jiný je manažer p?es úklid než ?arodejnice s košt?tem... tak by to bylo na tob? nebo Martin?, protože vy ste s t?ma koš?atama tak n?jak srostlý)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:12
A na ten t?etí dotaz (od Katky) jsem odpovídala v?era já. Paní je z Plzn? a psala mi vid?šenej mejlík, chodinka. Tak jsem jí sáhodlouze odpov?d?la...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:14
To s tim o?kováním??? Já ty vety n?kdy nechápu :-O škoda, že je jich málo, který n?co v?d?j o fretkách :(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:17
Jj, to s tím o?kováním. Taky mi psala v?era Hone-y, že jí chce vet píchnout Canvac fre?ákovi, tak co od n?j má chtít. Dopadlo to dob?e...
Avatar

Aktuální stránka:29 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist