Aktuální stránka:24 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-29, 21:06
tuhle zas nem?žu vybagrovat z postele !! Marn? jí vysv?tluju že pokud jsem tam já a p?ítel tak t?etí už je tam pon?kud navíc :o)))) to m? pak taky napadlo ale až potom co jsem jí nahlásila:o((( a taky se t?eba škrábla sama to už nepoznám fakt je ten že ze za?átku byla agresivní i na m? - ne že by kousala ale vr?ela a je?ela ale na dlabanec se nachytala ¨:o))))no snad to zítra dopadne u téhle paní by se m?la skv?le je moc hodná. Bydlela by v byt? a p?es den lítala po zahrádce

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-29, 21:53
Je pravda, že lidé jako Markéta, Hanca a spol. mi navrací d?v?ru v lidi. Díky vám holky.Jste zví?ecí and?lé.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 22:47
Hanca - možná, ale chceme svorn? zesnout v pokoji!!!!! :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 22:50
Pardon - s Hancou chceme zesnout, p?ísp?vek byl pro Tebe, Dito :o)))

Te? jsem si díky Hance vzpomn?la na film - myslím Fanny (Jirásková, Bohdalová...) Pamatuju si jen, že Fanny cht?la po panu fará?i modlitbu za pejsky... A? i ve filmu i kilometr vedle nás nejsou fará?i zrovna milovníci zví?at, v??ím, že n?kdo se tam naho?e za zví?átka ur?it? p?imlouvá...




(ale pro? je kruciš posílá JENOM k nám?!:o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:08
naše mami se domnívá že každý kdo vyhazuje zví?e mu dá podrobný plánek jak se dostane k nám dom? tak jak je vid?t dostávají plánky dva jeden ke m? druhý k Markét? , Beruška se mi pokouší sed?t na klín? pon?kud špatn? vidím co píšu :o))) už jste n?kdo choval vzrostlého dalmatina? Jo když jsem šla z ve?erní vycházky své sme?ky našla jsem 100 korun zítra koupím vaje??ák :o)))
Ráda bych zesnula v pokoji .......ale evidentn? to nehrozí

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:24
Ne ne ne! Žádné zesnutí v pokoji! Víte kolik zví?átek má ješt? k vám plánek?

Han?o, zde je jasné, že je vše v po?ádku a pánb?h usoudil, že za st?ízliva se to nedá a je už t?eba vaje??áku =o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:31
Nejen vaje??ákem živ je ?lov?k! Ko?alky b?žn? nepiju, ale ob?as je fajn, že máme leccos ve špajzu, co má víc, než 38%. K 90% lihu, který používám na bylinné tinktury se uchyluji jen výjime?n? :o))))

U nás je to prozm?nu jak ve strašidelným zámku. Zni?ehož nic se ozve táhlé vytí a hluboké bru?ení, k n?muž si nelze p?edstavit nic menšího než levharta. To si Pták Ch?ipka p?ichází ?íct o jídlo. Vytí obstarává Dlahour. Pták soust?ed?n? studuje plánek!!! :o)))
Zkazili mi, mrchoni, kus Ally Mc Bealové, jelikož jsem musela ?ešit spory a chlácholit Ptáka...
Ježíšmarjá! Pátá ko?ka je už taky moc!
Našt?stí je zatím plachý!!! :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-29, 23:37
A to už jsme se dvakrát st?hovali:o)))) škoda že množství zv??e nem?žu uplatnit jako n?jakou slevu na alkohol:o(((((((
u nás je celkem chápavej fará? - teda já jdu do kostela jen o vánocích a tam docela hezky mluvil že nezáleží jestli je p?ítel dvounohý nebo ?ty?nohý :o))))a má p?knýho vl?áka

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 00:35
To nejni blbej nápad! Už vidím našeho hostinského (otcovský p?ítel, který nás ve své hospod? vychoval :o)))), jak se tvá?í, když zavolám: "Puškine! Desátý pivo mám taky zdarma!!! P?išel k nám novej kocour!!!" :o)))))
?ím víc zví?at, tím v?tší opice, jak si to tak po sob? ?tu... V sobotu máme tancova?ku, tak to hned vyzkouším. Stejn? bude t?eba intenzivn? snižovat práh bolestivosti jinak než analgetiky :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-03-30, 02:04
Marketa: "musela ?ešit spory a chlácholit Ptáka... " Tak to bylo vyborny.. Sem tak nejak zahlidla jen tuhle vetu.. Pak teprve cetla ten prispevek celej :o-
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-03-30, 10:16
V zoo prodávají vínko s nálepkou "Po?i?te si opi?ku ze zoo Praha" no, odolaly byste?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 10:19
Fakt jo? Však jsem p?emýšlela, že jak se ud?lá tepleji, tak že se tam budu cournout....(jenže b?hví, jak to te? bude, jsetli je budou muset evakuovat :-((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-30, 11:49
Jé,my p?jdem taky!už jsme byli tady v LBC a paráda.No a v Praze si po?ídíme opi?ku...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 11:58
V Liberci je ZOO naprosto úžasná!!!! V?ele doporu?uju.......krom dost ot?esnýho zážitku s bílejma tygrama....m?la jsem na sob? hn?dej králi?í kožich a stála u jejich klece..to snad ani není klec, jsou v takovým sklen?ným výb?hu...oto?ím se od toho skla, n?co ?íkám mladýmu , oto?ím se zpátky a najednou rána jako blázen do toho skla a jenom vidím, jak potom skle sjíždí to nejv?tší bílý hovado s vystr?enejma drápama.....normáln? po m? sko?il....jsem se tam málem po?urala hr?zou.....všichni kolem z toho m?li d?snou pr?u.....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:03
:-)))))) to ty bílý bestie totiž d?laj každou chvíli.Maj z toho taky pr?u.Mi sme tam n?kolikrát do roka,a už sme to vid?li víckrát.I ty "malý" to d?laj.zrovna sem koukala jak p?es zimu vyrostli.úplný hovada.ale kouzelný

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:28
Naprosto úžasná je tam ta restaurace u toho rybní?ku, když je hezky a sedíš venku.....:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:41
Erin - odolaly konkrétn? ?emu? Opi?ce nebo vínku? :o)))

majda, Iva - holky neblázn?te, já jsem nat?šená na jaro, miluju ko?i?í smysl pro humor a Liberec je od nás asi tak 350km! :o(((((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:43
jj,okolo vodní ptactvo,v tuto dobu tak populární.
Mají nové výb?hy a pavilony,úžasný jsou ?ervený pandy ve výb?hu pomalu na dosah ruky,musim se držet abych to necht?la pomuchlat.u toho pavilonek na posezení.a taky malou lachtanici,co se jim narodila ani nev?d?li jak,stejná historie jak s tou v Praze.Samec um?el a po buhvíjak dlouhé dob? se vyklubala tahle malá,v?bec nev?d?li že je matka b?ezí.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:44
Markétko,tak si ud?lej výlet,u nás m?žes i p?espat.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 12:53
Iva - dík, jsi zlatá - to já bych si n?jaké ubytování našla, mám tam dv? kamarádky a 40km na západ u ? Kamenice má naše rodina chalupu.
Problém je u m? se zví?aty. Musím po?kat, až bude tepleji, nerada je tu nechávám mrznout, zvl.pak legoše, který s oblibou tuhne a pak den nežere :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-03-30, 13:53
A ?o tak podstr?i? legoušovi elektrická kamínka...sná? Ti tá elektrika nevypadáva denne...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:20
Johana - denn? nikoli, ale od jara do podzimu pom?rn? ?asto - ohlášené bezproudí bývá tak 1x za 2 m?síce v pr?m?ru, v lét? i ?ast?ji, neohlášené podobn?...jsme patrn? jediná obec (odvažuji se tvrdit v ?SFR:o))), která má tuhle vymoženost :o))))
Ani naši, kte?í bydlí v úplný pr... nemaj poruchu nebo hlášený výpadek víc než 2x do roka :o)))
Jak jsem Ti psala - je to takový lidový folklór :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:28
Chce to taký malý domáci generátor...na naftu...nebo v?trnej mlejn :-)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-30, 16:33
Nebo na rotoped :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 09:24
To m? dneska za se vyto?il titulek v novinách....POZOR NA KO?KY RADÍ VETERINÁ?I...(kv?li pta?í ch?ipce)
A dobrej je záv?r ?lánku...p?esto velmi nerad vidím d?ti, jak pusinkují n?jaké zví?e. Ur?itý odstup je vždy na míst?. Pcha, pan veteriná? by m?l vid?t, jak se cicmám s tcho?em, jaký mi Kryštof dává francouzáky, jak se much?ám s ko?kama.
Sakra, to zas bude ko?ek v lepším p?ípad? vykopnutejch z domova, v horším....:-((((((((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-31, 11:55
No tak to já pusy na ?umá?ky zví?átk?m nedávám Jen na hlavi?ky ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 11:59
Já svejm teda jo!!!! Cizí necicmám :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-31, 12:35
Já bych dak pusu zví?átku taky spíš na hlavi?ku.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-31, 16:02
Já dám zví?eti pusinku, kam se mi zamane - krom Boba své p?ítelkyn?, u n?hož jsem si v?doma, že pojídá hovínka - tak s tím pusu na pusu nikdy :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-31, 16:05
Kdo je Bob??????? Není to p?ítel p?ítelkyn????? :-)
Avatar

Aktuální stránka:24 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist