Aktuální stránka:19 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-01, 12:24
bagr, domlouvaly jsme BAGR!! hrubou práci p?enech stroj?m.... když chlap je na nic :o))
(ale kdo ho nabízel, si už nepamatuju :o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-01, 12:28
Když já se bojím, že bagr by ud?lal moc hlubokou jámu a nebylo by kde parkovat to kolo, víš?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-03-02, 00:15
Tak vidím, že diskuze o jednom malém opušt?ném fre?átku nám jaksi nabrala trošku jiný sm?r :-).
Ale to nevadí, aspo? si popovídáme (od toho tady p?ece jsou diskuzní fóra).

JanaG: Tak tomu ?íkám katastrofický scéná?! Jediné co by se mi líbilo je to, že mi budeš žehlit (ale to už tady taky kdysi bylo, že?) a možná na m? budeš i trošku hodná...

MF: Omlouvám se, špatn? jsem to pochopil. Že bych na ten výlet do Prahy p?ece jen zajel?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:01
Klidn? zaje?, bude sranda ;o) Te? už mi našt?stí nikdo neremcá do toho, jestli k nám ob?as p?ijde na návšt?vu pár fretka??.
A p?ítelkyni m?žeš vzít klidn? s sebou, pokud se nebojíš, že se na tebe spikneme ;op

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:11
MF: jak to? že by osvobozená domácnost? :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:13
(Tedy, omlouvám se, jestli ti lezu do soukromí, jen m? zajímá, JAK se toho dá docílit.... Myslím, aby k nám mohly návšt?vy bez omezení.... - a nasraného ksichtu mé drahé polovi?ky....)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:16
St?hování RAZ, DVA, T?I ;oD
Termín OSVOBOZENÁ DOMÁCNOST je prost? boží!

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:24
Jo takhle! To je chytrý!......
...jenomže to jsem už jednou ud?lala.... a pak mi bylo smutno.....a tak jsem žehlila košile kamarádovi......ale asi špatn?......tak je te? žehlím zase tomu prvnímu..... ale asi taky špatn?..... že by z toho plynulo, že neumím žehlit?!? :-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 10:34
....nebo to chce novou žehli?ku. (pokud ten výraz ovšem neznamená krom toho nástroje na žehlení i tu osobu, která tou žehli?kou jezdí... no jo, ?eštiná?i, žena, která pere, je pradlena, jak se vlastn? ?íká žen?, která žehlí? ...jen aby to nebyla "manželka....")
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-02, 11:13
Bingo! Zatímco ta, kterou miluje je milenka... Osobn? mám funkce manželka plné zuby, ?íkám si, že se bez žehlení obejdu ;o) Jo a novou žehli?ku jsem si koupila - v?ele doporu?uji. (Tu starou jsem v?novala svému starému na památku, aby si m?l ty košile ?ím žehlit :op)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 11:21
Holky, holky! ?lov?k tu chvíli není a vy vymyslíte i parkovišt? pro kola!!!
M?la jsem proklat? blbej tejden, ale našt?stí m? ješt? kc tomu neprovokoval žádnej chlap. Asi se bál (i), že bych bouchla jako sopka a sama dodnes nevím, jestli adrenalinov? nebo slzav?.
A nenávidím zví?ata!!!! Všechny se snažej chcípnout nebo si alespo? ublížit...jsem vy?erpaná a chci aspo? na dva týdny do blázince!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 11:24
Markét, chceš pokoj s výhledem na mo?e? Jeden máme rezervovaný! Náš bývalý kolega má v Opav? v blázinci maminku (jako zdravotní sestru, ne jako pacienta), tak jsme si jeden pokoj rezervovali, p?ece jen, ?lov?k nikdy neví, kdy to bude pot?ebovat, a výhled na mo?e je prost? skv?lý :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 11:37
Chcichcichci!!!!! Opava je dááááleko! Bbubububu bleblebleble h?????? š š š š h?????!!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-02, 11:38
NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY NEBER ÚPLATKY

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 12:13
Holky neblbn?te!!! Zamluvený je jen jeden pokoj!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 12:17
V tom p?ípad? musí být zamluven osmil?žák!!!! Nejmén? gugugugugugu hééééééééééé!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-02, 13:21
CHci taky!!! A ten utrejch pro dementy!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 13:36
Mám pro vás špatnou zprávu, osmil?žáky nevedou, prý z bezpe?nostních d?vod?. Takže nabízím jeden jednol?žák, s výhledem na mo?e jsou prý jen samotky bez kliky, zato s bezpe?nostními pásy na úzkém l?žku. Takže, kdo jde první? Markéta te? ale nem?že, musí se postarat o Paštiku. Takže kdo se hlásí? :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-02, 13:37
Jo vlastn? o Cibuli. ale o Paštiku taky.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 18:28
JanaG - stejn? to dám všechno antouškovi - štvou m? jeden jak druhej - od hajzla zelenýho po tu neš?astnou ohavu, co si neumí ?íct, že má žíze? a n?co jí schází. Sta?í se nevid?t 2 dny (v út jsem byla pry? já, ve st?edu Cibule) a je na um?ení. Vendelín práv? pije ze d?ezu sv?j nejoblíben?jší nápoj - 24h odmá?ovávaný hrnec... A? jdou všichni do háje!!!!
A osmil?žák pro fretka?e být m?že, ne? Dyk bychom se nepraly... asi.... :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-02, 18:32
prosím velkou sklenici nápoje pro dementy a taky chci do blázince výhled na cokoliv krom? vyhrabanejch kytek :o((((((((((( zabím tcho?e všude hlíny po kolena

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 18:38
Han?a - mám recept - sta?í, aby tcho? nevid?l. Vendelín si, poté co se napil hnusný vody ve d?ezu, nasadil plechovku od ko?i?í konzervy na hlavu, tu te? nosí, nic nevidí, ale zjevn? se dob?e baví....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-02, 20:41
Tak te? jsem se zas rozlítila!!! Hrozí další p?ívaly opušt?ných ko?ek, pop?.jejich vybíjení. Hysterický lidi panika?ej, že ko?ka m?že mít pta?í ch?ipku. To, že p?enos ze savce na savce ješt? nebyl prokázán, to nikoho nezajímá!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-03-03, 00:16
Markéto,práv?,že byl - z ko?ky na ko?ku :o((

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-03, 00:53
Nekecej! To jsem netušila!!!! Kde k tomu ty ko?ky p?ijdou? Žerou labut?? A v?bec! Jak k tomu p?ijdou?!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-03-03, 08:06
P?enost potvrdili v?dáto?i v Asii, dali do jedné klece zdravou ko?ku s nemocnou a ko?ka se opravdu nakazila.
ješt? odkaz na jeden ?lánek:

[news.bbc.co.uk]

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-03, 09:43
Tedy a? ?tu jak ?tu, v tom ?lánku není NIC o horizontálním p?enosu mezi ko?kami. To bude n?jaká kachna ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-03, 12:11
Já se té panice taky divím. Nic nikdo neprokázal a už jsou všichni po......
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-03, 19:44
Taky m? panika roz?iluje. A na ten p?enos mezi savci opravdu moc nev??ím. Že by o tom NOVA nev?d?la?!?!?!? :o)))
No nic, Cibule je otrávená, nikoli pta?í, takže praš? jako uho? - snad se z toho dostane.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-03, 20:11
kdyby se n?co d?lo, tak NOVA ur?it? to bude hned vysílat =)) takže si myslím, že ur?it? panika nebude zas taková .. uvidíme,nebo se spíše necháme p?ekvapit =//

Aktuální stránka:19 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist