Aktuální stránka:18 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 09:58
T?ikrát hurá! Gratuluji Pavlovi k Hel?e a Hel?e k Pavlovi, š?astné konce mám RÁDA!!!!!!!!!!
A toho babince se nelekni, to víš, t?ch zv?davých sudi?ek bude hodn? (však kdybys byl z Prahy, taky bych se snažila pozvat ;o) Jen je otázka, jak to vydýchá tvá p?ípadná drahá polovi?ka, že k tob? najednou chodí zástupy mladých dam (a ani nemusíš mít sbírku motýl?, sta?í jedno fret?)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 10:22
Teda já nesta?ím koukat! Ješt? nakonec budu p?í?inou rozbroj? v Pavlov? rodin? ! :-) Ne vážn?, skoro závidím, u nás tolik fretka?? není... U nás jsou snad jen 3 fretky, a všechny jsou moje :-) Já se teda mám.

Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 13:24
No tak už se na to za?ínám pomalu t?šit :-)) Ale obávám se, že u m? doma to nep?jde, moje drahá nemá pro tyhle moje úchylky pochopení (úchylkou se rozumí jakékoliv zví?e, které není n?jakým zp?sobem užite?né). Ale zase by nebylo špatné, kdyby se jí to snažil vysv?tlit také n?kdo jiný, než po?ád jen já ;o). A Janu m?žeme pozvat taky, aby nám nezávid?la.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 13:46
Tak jo, vezmu celou svou rodinku + 3 fretky, 2 psy, 2 ko?ky, 2 králíky, k?e?ka, ježka a gekon?íka a p?ijedem na ned?lní ob?d :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 14:05
Tak kdyby tohleto všechno p?ijelo k nám s tebou v ?ele, tak už bych asi nic vysv?tlovat nemusel... Mám takový pocit, že od té chvíle bych m?l barák už jen sám pro sebe.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 14:11
To taky není tak špatné ;o)
(Víš, kolik by se tam vešlo fretek?!)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: matka fretka redakce dne 28.02. v 14:12.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 14:34
Fretek by se tam asi vešlo hodn?, ale kdo by nás krmil?!!! Ty asi ne, jak popisuješ na jiném vlákn?, tak jsi ráda, že ses toho zbavila... A to nemluvím o praní, žehlení, uklízení...(a n?kdy také n?co jiného, ale to už je tak dávno, že ani nevím jak to správn? nazvat :-) ).

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-02-28, 14:51


Jak tak koukám, když je ?lov?k v nouzi, po?ídí si fretku?
(To jsem na tom hodn? blb?, mám 4.)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 15:26
To víš, fretka aspo? není unavená, nebolí ji hlava, nemá zrovna náladu, pop?. své dny... Jinak mám ješt? 2 psy (feny), 2 ko?ky a našla by se i n?jaká slepice (ope?ená).

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 15:29
Noo, Pavle, t?eba bychom uzav?eli n?jakou dohodu ;o) Va?ení m? baví, praní mi ned?lá problém,... Pokud umíš t?eba alespo? základní ?emeslné práce a údržbu domácnosti, nau? se ješt? po sob? uklízet a žehlit si svoje prádlo a m?žem se domluvit ;o)))
A pokud jde o to, na co si nem?žeš vzpomenout, tak to už taky nevím, jak se jmenovalo... ale doufám, že si ?asem vzpomenu, myslím, že to bylo docela zábavné ;op

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-28, 15:31
pavleP,
a hel?a je tvoje první fretka?
napiš taky, co je novýho, u t?chhle mr?at je co hodina, to pokrok. :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:45
MF: je fakt šikovný :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:54
?íkáš, že vstupním testem - stavbou fret?í voliéry - by prošel?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:55
No, myslím, že by prošel i ostatními vstupními testy :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:57
Jani, snad jsi netestovala až tak d?kladn? :-O ?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:58
Tak m? napadá, kdy se teda vypravíme? Stoupnu si do ?ela, paní domu to vzdá a ty pak m?žeš v klidu testovat! :-))))
(A všechna opušt?ná zví?átka budou mít kde bydlet!! Jó kdybych vám vypráv?la, jak kdysi z výletu dovezl št?n? psa, jak bylo chudák osamocené, ztracené.... a za pár týdn? se z toho vyloupla fena........ :-)))) Jo, jdeme na to, tohle búde veskrze dobrý skutek!! :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:58
MF: no než n?komu dám do rukou fretku, tak se snažím otestovat co se dá ! :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 16:59
Ne, vážn?, vymaluje, umyje nádobí, vym?ní zásuvku..... prost? skoro ideál!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 17:00
No, to já taky, ale až tak d?kladné nejsem ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-28, 17:02
Jo po?kej, tak ty myslíš to p?íjemné, jak si na to tady nikdo nem?že vzpomenout co to bylo? Tak to NÉEE! Ale všecko ostatní skoro jo. :-))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-28, 17:27
No, ješt? jde o to, jestli jsi to vid?la na vlastní o?i nebo to znáš jen z doslechu ;o) Ten m?j taky vykládal, jak si sám žehlí košile (když si vyžehlil t?i, byl to úsp?ch, já jsem pak v polovi?ním ?ase musela sfouknout dalších deset), že umí va?it (pravdivost této legendy t?žko ov??it, za patnáct let co ho znám neuva?il ani vejce natvrdo), že se podílí na veškerém úklidu bytu (rozum?j jednou za ?as s p?íšerným výrazem ve tvá?i vyt?e, že úklid obnáší milión dalších "drobností" si jaksi nevšiml), atd atd.. Jestli on t? Pavel trošku nelakuje ;op

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 18:29
No teda vidím, že když se dají dv? baby dohromady, tak to teda stojí za to. Jani, musíš mi po?ád p?ipomínat že jsem tehdy nepoznal psa od feny? Ale zato dnes už je Bela starší osmiletá dáma a vypadá, že je docela spokojená.

MF: Co se tý?e fret?í voliéry, tak myslím že až takový problém to není. To víš, když ženská ud?lá p?kný kuku?, tak bych o tom za?al i p?emýšlet :-) (a když by bylo i n?co jiného, tak bych ji t?eba i ud?lal). Co se tý?e va?ení, tak zvládnu i topinky, pop?. n?jaký ten párek, a než bych si vyžehlil košili, tak si rad?ji koupím novou :-). No tak vidíš, typický chlap. Uklízet musím, dokonce dám po sob? i talí? do d?ezu!

No a abych se vrátil k mojí milé Hel?e - už je z ní p?kná potvora. Když jsem s ní, tak je zlatá, ale jak ji nechám samotnou, tak ze vzteku posere celou klec a ješt? to po sob? rozmaže. A pak to já chudák musím po ní uklízet. Ten úklid už je bohužel na m?, nebo? té paní co se mnou bydlí je milá fretka ukradená.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-02-28, 20:08
:o( T?eba si jí ?asem oblíbí. Copak by jí taková pusinka smradlavá mohla nechat chladnou?
Víš co, s tou d?lbou úd?l? je to tak: ony ženské stejn? v?dí, že spoustu v?cí ud?lají líp a radši k tomu chlapa nepustí, ale alespo? by to m?l ocenit. A taky d?lat alespo? n?co dalšího (t?eba to malování, opravy, voliéru a tak... Blbý je, když chlap nad žehlením ohrne nos, že to je ženská práce, ale pak tu svojí nechá tapetovat, malovat, lakovat, opravovat kohoutky....a k "mužské" práci se jaksi nehlásí. No a to je p?ípad Ji?íka od Erin nebo toho mého mamlase. A ani my, co máme nad hlavou svatozá? (:oP) se neubráníme t?žkému nasr..., když v deset ve?er dokon?ujeme spárování dlažby na balkon?, zatímco ten doty?ný ?u?í vedle na fotbal. Jasn? že vím, že to moje nemehlo by dlažbu v život? nepoložilo, dlaždice na?ezalo k?iv?, dilata?ní spáry považovalo za sprosté slovo a rozdíl mezi b?žnou a slinutou dlažbou pon?kud pominulo, ale kdyby alespo? pomáhal, podal, p?idržel nebo zatím uva?il kafe a napustil vanu! Zkrátka je náro?né chovat chlapa jen na okrasu a ve chvíli, kdy moc parády nenad?lá, se to jeví jaksi zbyte?ným ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-28, 20:25
hele, mf, a není to tak trošku... trošilinku... trošiline?ku... úpln? nepatrn?... tvoje chyba, že sis doma chovala takovejch let chlapa na okrasu? ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-28, 23:52
MF: Tak už jsem si pomalu ?íkal, že si ud?lám výlet do Prahy, ale te? jsi mi trochu vzala vítr z plachet. Víš, ono nejde tak úpln? ?íci, že chlapi jsou budižkni?emu, to bych stejn? tak já mohl ?íci, že po kompletní rekonstrukci dvou byt? a jednoho rodinného domku mi vždy žena (ne vždy stejná) dokázala pomoci "jen" tím, že mi vyprala a uva?ila. Ale vidíš, na nic si nest?žuji. Mám to, co jsem (ne)cht?l!
No a abych se malinko zastal Jany, tak si myslím, že po našem 18-letém p?átelství o m? ví asi víc, než kdokoliv jiný (v?etn? mé exmanželky, nebo mé sou?asné spolubydlící). Ale zase na druhou stranu, Jani, pro? m? tedy nechceš?!! Asi zase tak ideální nebudu...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-01, 08:29
Ale já t? p?ece chci!!! :-) Vždy? ?íkám, vezmu celou svou hav??, sbalím všechny baby z fóra a jdem k vám na ob?d = vystrnadit tvoji ženu z domu!!! :-) No a pak dám v práci výpov??, sbalím svouji fenu, 3 fretky, 1 kocoura, 2 tašky a jsem u tebe!! :-) (psa, ko?ku, králíky, k?e?ka a ob? d?ti nechám na starost tatínkovi, a? se taky jednou stará....) No a ty m? budeš hezky živit (stejn? pot?ebuji zhubnout) a já se ti budu starat o tvé psy a tvou fretku a žehlit ti košile..... docela idylka, ne?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-01, 08:32
No ale pak by byl, MF, konec s tvým testováním!!! (ale dala bych pak samoz?ejm? výsledky mého testování na net...:-)!)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-01, 11:07
Martino, to víš, že si za to m?žu sama ;o) Moc jsem ho rozmazlovala a hý?kala a on pak t?žko snášel, když nám p?ibylo starání o syna a já už na pé?i o n?j nem?la tolik ?asu a dokonce cht?la, aby se do pé?e o syna zapojil. No, je to pou?ení ;o)
Pavle: špatn? ?teš. Jednak ne?íkám, že každý chlap je budižkni?emu. A d?lba jeden rekonstrukci bytu, druhý žehlení aspol mi p?ipadá p?ijatelná, blbá je pouze ta varianta jeden všechno, druhý nic ;o)
Zkus si jen tak pro ilustraci p?edstavit, že v rámci rekonstrukce po návratu z práce položíš podlahu (vymaluješ, vyrobíš voliéru...) a partnerka si zatím lakuje nehtíky a sleduje Deník Bridget Jonesové. Ani jí nenapadne ti zatím uva?it ve?e?i nebo tak n?co - takže ty po dokon?ení práce hodíš v?ci do pra?ky, než vypere uva?íš pro všechny ve?e?i, zatímco partnerka papá pov?síš prádlo a ona se t? ráno zeptá "tys mi na dnešek nevyžehlil tu r?žovou halenku?" Myslíš, že ti ješt? zbudou síly zakopat jí na zahrad?? ;op

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-03-01, 12:18
tak to MN? by ur?it? zbyly!!! :o))))
(i kdyby m?la ?ouhat p*del na zaparkování kola)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-01, 12:22
Muhahaha, to je nápad! A já trubka synovi parkuju kolo na balkon? mezi kytkama! Kdo mi to tu nabízel zap?j?ení lopaty?

Aktuální stránka:18 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist