Aktuální stránka:17 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:36
Jak jinak, když je odchován v tri?ku !!! :-)

Mimochodem, ?ist? hypoteticky, bylo by možné použít k odchovu fre?at (ko?at atd....) i lidské mate?ské mlíko nebo je svým složením pro toto naprosto nevhodné? :-) (ne že bych se chystala to mrn? kojit :-))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-17, 17:20
jano g.,
BF už jede, v pond?lí bys m?la mít zásilku na stole. je ho tam asi 1/3, tak snad to pom?že (a bude sta?it).
UR?IT? dej v?d?t, jestli se rozhodneš toho bezcitnýho grázla UDAT (zajímavý je, že takhle hnusný slovo mi zní v tomhle kontextu bezmála libozvu?n?...)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-17, 18:46
ANO! UDAT! UDAT! a PRÁSKNOUT!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-02-17, 21:56
spis napraskat nebo odprasknout. a to beze srandy
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 09:02
Ahoj, takže miminko po víkendu v pohod?, už se za?íná stav?t na noži?ky, o?i?ka už se snaží udržet otev?ená. Už neplá?e, baští a roste p?ímo p?ed o?ima. Za?íná kousat prsty a samo se dobývá do tri?ka. V sobotu jsme ?ešili problém s pr?jmem, trochu pomohla Smecta, tak snad už to bude všechno v pohod?.
Jméno toho .... se bohužel asi nedozvím, ta doty?ná mu nechce "ud?lat zle". Ach jo. T?eba na n?ho dojde jinak.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 09:04
jano g.,
a seš si jistá, že je to fre?ule?
nepodstr?il on vám nakonec KLOKANA?!?!

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 10:23
:-) A víš že jsem o tom taky p?emýšlela, jestli to není n?jaká vakoveverka :-) ? Z?ejm? to bude n?jaký nový druh "vakofre?ule".

Jinak vlo?ky už mám v tašce, moc d?kuji, ta adresa je n?jak p?ímo k tob?? Pošlu ti aspo? ?okoládu, takováhle ochota se hned tak nevidí :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 10:50
JANO G.!!!
vopovaž se!
chceš snad, aby se mi VZNÍTILY KALHOTKY?!!

vážn?, neblbni, to je fakt prkotina. mnohem rad?j bych pomohla n?jaké opušt?né fre?uli a vzala si jí dom?, ale to, bohužel, nejde... :o(
zatím? :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 11:15
Vznítily? Z ?okolády? Já jsem to naopak myslela dob?e, aby ti trošku porostly špí?ky, abys jednou taky mohla klokánkovat !:-)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 11:33
vznítily, vznítily - abych nedopadla jako pavlovská, která musela p?estala b?hat, když se jí tak t?ely stehna až to házelo jiskru! (viz. vlákno vtípek?)
(teda ne že bych te? d?lala n?jaké pohyby by? jen vzdálen? p?ipomínající b?h, ale sichr je sichr! to se ti m?že stát i když si dáváš nohu p?es nohu! ;o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:19
:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-21, 08:42
Naše vakofretka roste doslova p?ed o?ima, je to úpln? neuv??itelné. Ješt? v sobotu se jen plazila, dnes ráno už b?hala po celé kuchyni, proštrachala pytlík s odpadkama a vydržela skoro ?tvrt hodiny sama, aniž by bre?ela. Taky hodn? p?ibrala, už váží 250 g, takže až zítra pojede "dom?", tak už bude úpln? normální malé fret?.
Martino, za vlo?ky ješt? jednou d?kuji, dala si v?era dv? porce, a i když zpo?átku ohrnovala nos, tak po vysv?tlení, že to jsou vlo?ky od tety Martiny až z ...... a ukázání (a prozkoumání krabi?ky) se hezky nadlábla.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-21, 09:57
tak to mám VEEEELKOU radost! :o))
?a?a taky nad spoustou dobrot zeza?átku d?lal fóry, dneska už pochopil, že co mu nabídku, je vždycky ?amka. BF pat?í k nejoblíben?jším mls?m.
já vím, MF, že by nem?l, dávám jen OB?AS! když je ten chudinka tak podvyživenej... ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-21, 10:15
Vidím, že na vás, milé dívky, už ani nemusím dohlížet ;o) Jste disciplinované a v?as se sprdnete samy - tak to má být.
(Ale že byste se polepšily, to nee, co?) Až bude ?a?a tahat b?icho po zemi, alespo? budem v?d?t pro?.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-21, 10:38
?a?a? b?icho po zemi? to budu mít d?ív já prsa u kolen než ?a?a b?icho až na zem... (ale u m? to není BF, u m? je to ta blbá gravitace)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-21, 15:52
Tak sem koukala na inzerci a je pise tam slecna nekde v Hranicich maji mladata, co do toho obchodu prisla kolem 4 tydne, nemuze to mit souvislost, myslim nejsou to sourozenci?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-02-21, 18:32
Ja si myslim, ze to nebudou sourozenci. Lidi jsou prasata a chteji vydelat co nejdriv a co nejvic. Co si myslis. Kdyz jsem si prinesla Terku ze zverimexu, tak teprve po 14 dnech ji zacaly rust druhy zoubky. A to uz tyden stravila v tom zverimexu.takze kolik ji bylo, kdyz ji vyhodili z domu??!?!? Diky dobre peci zamestnancu ale byla v poradku a vykrmena kvalitnim jidlem.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 21.02. v 18:33.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-22, 10:25
Yasmin, teoreticky je to možné, ale fakt nevím.

Naše mim?o mám te? u sebe v práci, její nový ta?ka už si pro ni jede. Ach jo :´´-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-02-22, 12:51
A kdo je jejim novym tatou? je top nekdo z fora?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 22.02. v 12:52.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-22, 13:40
No p?ímo z fóra zatím není (aspo? nevím, že by sem p?ispíval), ale už sem chodí a já v??ím, že je to dobrej, zodpov?dnej chlap a že našemu miminku bude skv?lým ta?kou :-).
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-02-22, 16:59
Jo ja uz vim, sem tam sem chodi a ma prezdivku Pavel + neco...
Tak at se miminku dari, kdyz to melo na zacatku tak tezky:)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-24, 12:07
JanaG: T?eba té Pusince nadávat nebudou. Ur?it? je moc hodná.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-25, 19:19
Tak vidím, že bych m?l asi p?isp?t svojí troškou do mlýna. Já jsem ten doty?ný Pavel u kterého skon?ilo toto malé miminko. I když te? už jako miminko moc nevypadá. Na to, že to bylo malé podvyživené fret? u kterého Jana nev?d?la jestli jí p?ežije minulý víkend, tak te? je z toho p?kná malá a chvílemi až moc živá fretka Hel?a. Tak si ji pojmenovala má dcera. JanaG odvedla skv?lou práci, tímto jí d?kuji za její pé?i o tohoto drobe?ka. Jak budu mít n?jaké foto, zkusím ho sem p?iložit, a? se také m?žete pokochat. Zatím se má Hel?a skv?le, po?ád se cpe a roste jako z vody.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-02-26, 14:49
Tak to jsem moc rada, ze to takhle dopadlo. At ti Helca prinese jenom radost:)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-26, 15:45
To PavelP: ;o) Už se t?ším, až mali?kou uvidím, pokud se budeš chtít s námi sejít. :o) My se snažíme scházet se s Blankou a její Albínkou, a sešli jsme se s Bárou a jejími Terkou a kubou a s Eliškou a jejím Chikem, který bohužel neš?astnou p?í?inou nádoru na slezin? odešel do fret?ího nebí?ka.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-26, 23:54
To Jordi: Klidn? Ti ji p?ivezu ukázat, jen na procházkách po Prost?jov? m? asi neuvidíš. Nejsem totiž prost?jovák, ale bydlím v Krali?kách :-)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-26, 23:57
To Bara: Díky, nejv?tší radost mi Hel?a p?ináší, když p?ijedu v noci dom? a musím po ní uklízet :-((

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-27, 00:38
Aha, já myslela že jo. ;o) No ale ukázat si ji ráda nechám ;o) Jinak Bára a Eliška jsou z Olomouce a Blanka je z Vyškova. jen já z Prost?jova. No a potom JIRKA ale ten fre?ulku nemá. Takže mu n?jakou svou v?tšinou p?j?ím a je to. ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-02-27, 17:08
To je prece radost po fredynach uklizet:) To totiz znamena, ze jsou zrdave a vitalni:) A ja chci videt miminkio taky:) Rada do Prostejova prijedu:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 27.02. v 17:08.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-02-27, 22:48
To Bara: Teda tolik ženských najednou, ješt? se vás budu bát :-)
Ale te? vážn?, sta?í se jen domluvit. Mám volno zítra, tj. v úterý, potom jsem t?i dny od rána do ve?era pry?, no a o víkendu a v pond?lí se budu zase flákat doma. Takže si klidn? m?žeme dát i s Jordi n?kde sraz. Na SZ ti napíšu svoji mailovou adresu.

Aktuální stránka:17 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist