Aktuální stránka:13 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-11-28, 21:19
Takže dámy a pánové! Pokud se jednalo s bonsaikitten o fabulaci, já hodlám tento nápad uskute?nit! Jinak se totiž nevejdem do baráku!!!
První ned?li adventní, tedy v?era K NÁM P?IŠLA A ADOPTOVALA NÁS DALŠÍ KO?KA - po?adí 4., zví?at je nyní 9 - bez ježk?!!!!!
Ješt? ani nevím, jak se jmenuje. Opominula se p?edstavit, a?koli neustále je?í. Naše 3 tlustý p?íšery ji šikanujou, ale už po?ádám intenzivní kurzy na téma, jak zapojit ko?ku do kolektivu. Leguán je z ní vedle, neb na tuto není zvyklý,tcho? ji ješt? nevid?l, ale ur?it? si rád kousne:o)

Musím se ješt? poptat po okolí, ale p?ece ji nevyhodím na mráz. Bydlela v kamenné dí?e pod barákem, kde jsem se domnívala, že spí ježek.

Sousedi nic takového jako ko?ka nepostrádaj a ubezpe?ili m?, že ko?ku nem?že postrádat nikdo a jen a? se postarám, když se u m? maj dob?e - prý i jejich ko?ky k nám chod?j na zbytky.

P?ítel ji našel v?era v koteln? a z?ejm? v úplném šoku- on (odpoledne jsme totiž byli u známých, kte?í mají 2 osmáky, 2 k?e?íky, 2 andulky, 2 psy z útulku a 2 veverky) po mém otravování, že chci veverku, jen tiše pronesl: "Nechceš ?íct, že máme novou ko?ku, že ne?!?!?"

No mohla já mu to ?íct?


Tajn? jsem ji odnesla do horního patra, otev?ela jí svou pracovnu, po?kala, až dnes ráno p?ítel odjel a po návratu z práce u?ila ko?ku, kudy se chodí ven a dovnit? aj. Nyní mi spí na klín?.
Takže abych to shrnula: Dózi?ky, které mám objednané u matky fretky nikomu k vánoc?m nedám. Nacpu do toho veškerou zv??, vyrovnám na poli?ku a bude klid!!!!![b][/b]
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-01, 00:53
Nechce se mi kv?li tom uzakládat nové vlákno, ale aspo? tu nebude vše tak roz?ilující:

Tak p?ítel už o tom ví!

T?sn? poté, co jsem rozebrala t?žkou postel 2x2m, vyklidila tcho?ecí bordel, hra?ky atd. a vyklidila 3 hromádky po nové ko?ce Váno?ce, vyt?ela octem, nast?íkala eukalyptem a posypala pep?em, dorazilo mé zlatí?ko.

Do té chvíle se Váno?ka zdržovala naho?e, ale ihned po p?íjezdu p?ítele neváhala a vylezla.
?ekla bych, že je úpln? ohromen (ochromen).

M?la jsem v zásob? 100 argument? - je advent, mám narozeniny, nem?že na mráz, je to kot?....., ale nic nebylo nutno. P?edstavila jsem ji a on chudák jen tiše pravil: "Jak jako Váno?ka?!" Pak se Váno?ka vy??rala na rohožku a on zalezl do vany, kde patrn? plakal.
Ale z?ejm? je v šoku, protože v?bec nebojoval. Prost? p?ijal skute?nost - to jsem ne?ekala :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-01, 00:56
:oD Markét: Dobrý! ;o)
Možná už si zvykl. Nebo rezignoval. :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-12-01, 17:57
Markéta: no kone?n?! Váno?ka! Já si furt ?íkala, že Ti v té zv??i schází n?jaká p?íloha. To je samý Paštika, Cibule... Ale možná by k tomu býval líp pasovat kocour Rohlík.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-01, 18:18
Kocour Rohlik se k Markete zatoula o masopustu, ale pssst ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-01, 18:59
Yasmin - okamžit? p?esta? malovat Rohlíka na ze?! Jinak se o masopustu zatoulám já k mamince i s celou menažérií!!!!!!!!! Chaloupka není moje a až mého pžítele trefí, budu se muset odst?hovat :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-01, 19:16
Hihi to zvladne a pak taky by to chtelo nejakou "pritoulanou" kamosku pro Vendelka ;oP
A nebo ho z klepne a zdedis baracek :oD Mela bys na nej v te koupelne davat pozor, aby se nechtel utopit..
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-12-01, 19:21
Vypadá to, ze rezignoval a nebo si potají píse plusy a zápory Vaseho souzití :o), prece jenom bych byla s maminkou zadobre :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-01, 22:08
Já s maminkou zadob?e jsem, ale problém je, že naši maj taky ko?ky, a to tak, že normáln? 5 a v lét? 7 + 2 ?oklíky :o)))
Myslím, že ?ešení je to fakt všechno vycpat! - teda rodi?e radši ne :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-02, 10:38
To Markéta: Gratuluji Ti k úsp?chu.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-09, 22:13
Jeee to jesm rada že nejsem sama prašt?ná k nám se zase p?st?hovala ko?ka Bar?a zatím jsme v bojové zón? tj. dva psi a mor?e se tvá?í neutráln? naše druhá ko?ka Socka se zabarikádovala pod kredenc a vydává zvuky jako papi?ák papouch ?ve pozor pozor a p?ítel se zav?el v ložnici jo a já jsem mu oznámila že chci k vánoc?m fretku :o))))))))))) asi z nás budou bezdomovci

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-10, 01:37
3.ned?li adventní to bude 14 dní, co u nás Váno?ka bydlí. Splynula s okolím tak, že to vypadá, jako bychom ji m?li odjakživa. Bohužel, je to výplod mého rouhání, kdy už asi 2 roky plá?u po ko?átku, ale protože pevn? dodržuju zásadu brát jen to, co je osudem p?isouzeno (a i tak je toho ažaž), kot?te se nedo?kám. Tudíž mám te? doma pubescentní kot?, narozené n?kdy zjara a výchova mi fakt d?lá potíže.

Nap?.te? jsem byla 36h v Praze. P?íjezd v pátek odpol. Celý dolní byt prodchnutý p?íšerným puchem ko?i?iny. Sláva! Váno?ka se nau?ila chodit na misti?ku!!! (ven se po?ád bojí). Jenže za 2 dny toho bylo...:o)

P?ítel se tvá?il, jako by ho mrzela absence p?dy v chaloupce, neb si zjevn? cht?l hodit mašli. Ml?ky odešel pracovat.
Já lítala, uklízela, v?trala, zapalovala vonné ty?inky, krmila, ut?šovala, uklízela...
Asi po 2h intenzivní práce jsem hodlala ulehnout a civ?t na TV. V p?ítelov? posteli poskakovala Váno?ka nad práv? ?erstvým hovínkem, které úpln? sama vytvo?ila!!!!

?eknu vám, tak vyprášenej kožich ješt? žádná ko?ka nem?la. A tak bleskov? p?evle?ená a uklizená postel...! :o)))) Nikdo nic nepoznal...

Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-10, 01:43
Hanca - moje t?i ko?ky reagovaly na Váno?ku taky dost prudce. Ovšem starý, klidný Dlahour se brzy uklidnil, když zjistil, že ho nešidím na jídle, Paštika se b?hem 10 dn? smí?ila s tím, že už není považována (ve svých 4 letech) za benjamínka a ko?átko (nýbrž za starou tetku), ale Cibule to nese dost strašn?. Stále bydlí v mé pracovn? a odmítá jakoukoli komunikaci (dosud se totiž nesmí?ila ani s Paštikou a Dlahourem - byla naše první). Ale papu, to jo, to si dá :o)))

S Vendelínem jsem Váno?ku po?ádn? seznámila p?edev?írem, ovšem t?žko ?íct, zda není tcho? p?í?inou Váno??ího vylu?ování mimo misku - d?sn? se ho bála :o)))
Zato Vendelek...on si tááááák cht?l kousnout!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-10, 02:06
Markéta:

:o) No je vid?t, že se doma vážn? nenudíte. ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-10, 13:32
Jordi - nejenže se nenudím! Jsem nep?etržit? zpocená a vystresovaná, co, kdo, komu, pro?, s kým, kde...:o)))
A nejlepší na tom je, že ta zv?? je vícemén? v klidu. Cibule si ráno dojde na žrádlo, nafackuje úpln? všem, v?etn? starého, d?stojného Dlahoura, vztekle na m? n?co zaje?í a jde zas do mé pracovny (m?la to být !!!MOJE!!! trucovna), kde stráví zbytek dne, ?voucí na každou chlupatou pracku, která se zjeví ve dve?ích. Jen ob?as akceptuje kupodivu Paštiku a spinkaj spolu :o)

A pak m? dod?lá hláška mé p?ítelkyn?, že by v p?íštím život? cht?la být mojí ko?kou :o))))

A kdo se postará o mn??!?!?!?!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-10, 19:39
Já jsem m?la divoukou noc pes otev?el dve?e ke m? do ložnice a dovnit? vlezly ko?ky Socka se rozhodla zni?it Barbuchu a to p?ímo u m? v posteli a tak hlavn? zni?ily m? - bylo to jak vpád terorist? , jo Baruška chodí zásadn? kakat vedle bed?ušky aby si nezašpinila pacinky tím hnusným píse?kem který pak na to úhledn? nahází pokud se v tom párkrát oto?í mám co uklízet

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-10, 20:13
8o) No jo, to je asi úd?l milovník? zví?átek.

Taky si n?kdy ?íkám, a kdo se postará o m?. Ale ješt? nemám toulavé ko?ky v byt?. Za to naši, mají novou, první ko?ku. :o) Ona si je jaksi adoptovala, a sama se nakvartýrovala nejd?íve do sklepa, a te? už je i v byt?.

Nejvíce nadšená je mamka z toho, jak se ko?ina snaží chlubit svými loveckými dovednostmi a pouští ji živé myši v kuchyni, aby následn? p?edvedla, že je užite?ná, a potom je op?t pronásleduje. ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-16, 10:57
Tak to je fakt chytrá ko?ka.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-18, 02:03
Jordi - všechny naše ko?ky od mého d?tství byly toulavé nebo n?jaké socky. Upozor?uju, že není rozdíl mezo rozmazlenou peršankou z vo?avého chovu a zablešeným, prašivým kocourem žijícím 10 let bezprizorn? na vsi. Každý si zvykne být zámecká a postelová ko?ka prakticky b?hem n?kolika vte?in :o))))
Takže sta?í (než do té postele vleze) odblešit a od?ervit :o)))
U Dlahoura a Cibule, pravda, trvalo pom?rn? dlouho, než se p?estali bát v?bec chodit na žrádlo ven. Jak si pak zvykli na pohlazení venku, byli najednou v mých pe?inách...ani jsem se neoto?ila.
Ko?ky jsou dle moderních m??ítek - kreativní a flexibilní a mají "nou hau" :o))))

Tvá maminka zažívá totéž, co já už po?tvrté :o) !!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-19, 00:42
Markéta:
:oD ale potvrzuji, je to p?kn? rozmazlená ?í?a. Normáln? zdomácn?la a kv?li tomu aby mohla být doma a ne ve sn?hu, dokonce skousla i psa. :o) Je p?kná, je mourovato bílá. Taková klasická ko?ka domácí. Momentáln? shazuje ozdobné kamínky z nábytku. :o) je to letošní odrostlé kot?, tak je taková prdlá. Hladit se to ne, ale hrát si na fackovanou, to ano. je jak moje Elfi, když byla mali?ká, po?ád by si hrála a mazlení to ne-e. :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-19, 15:37
není nad rozcapenou ko?ku já jen ?ekám kdy na m? n?kdo zavolá ochránce zví?at protože zvuky co se linou z našeho bytu zejména v noci napovídají že jim trhám nohy jednu po druhé p?ist?hovalec Barbucha už mi vyhrabala všechny kytky a váno?ní úklid si cvi?n? sjedu po t?etí Socka s náma nemluví a demonstrativn? spí s Matyldou ( to je mor?e) teda spí p?es den v noci tu probíhá divoká bitka - nechce n?kdo ko?ku?:o)))))))))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-19, 17:35
Nechce n?kdo 4 ko?ky?! :o)))
Váno?ka už zdivo?ela zbytek osazenstva, takže Cibule nep?etržit? je?í nebo trucuje, 16 letý Dlahour se domnívá, že je ko?átko a podle toho se i chová a Paštika se stala její nejlepší kámoška ve h?e na fackovanou. Dnes jsem ob? pozorovala, jak je jedna ve velké krabici naležato, druhá sedí na krabici a mlát?j po sob? packama. Poté divoce p?ecválají po byt?, p?i?emž jim je dost fuk, jestli je v cest? sklenice, kv?tiná?, Cibule nebo sk?í? a na m?j ?ev cválají sm?r horní patro, kam jsem ješt? nem?la odvahu se podívat :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-20, 15:40
dneska jsem to vymyslela :o))))))) podám si inzerat jestli n?kdo nechce m? :o)))))) at se tu t?eba povražd?j já si najdu n?co lepšího vidím to asi takhle : ?istotná nenáro?ná hledá útulek na vánoce zn: tiché vánoce tak a te? jdu na vaje??ák ty potvory ze m? ud?laj alkoholika

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-20, 15:43
Hanca: zkus nalít ten vaje??ák do t?ch ko?ek. Uvidíš ten klid potom :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-20, 15:50
to jsem jeste sice nezkousela ale skoda takovyho dobryho vajecnaku a panaka potrebuju uz mam zas vyhrabany kytky :o(((((((((

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-20, 16:27
Hanca: vyhrabává taky kaktusy?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-20, 16:34
k t?m se zatim nedostala ale už to odnesly palmy orchije a fikus a myslim že ani ty by jí nezastavily na buganvilii byly taky trny
:o(((((((( je to maniak

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-12-20, 17:31
Vladimír: m?j syn tuhle za mnou p?ib?hl a vyd?šen? se ptal, pro? jsem dala fretkám na hraní kaktus. Ty potvory ho shodily ze sk?ín? tak šikovn?, že se jim na podlaze zarazil i s kv?tiná?em rovnou do košíku s jejich hra?kama...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-20, 17:34
Silva: taky cesta jak se dostat ke hlín? :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-20, 20:01
Kaktusama jsem obstavila b?žné kyti?ky, aby na n? tcho? nemohl. Erin m? varovala, že to nebude fungovat a m?la pravdu. Vendelka to zarazilo cca na 3 dny. Pak už to um?l :o))))

NEMÁM VAJE??ÁK!!! :o((((((((((
Avatar

Aktuální stránka:13 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist