Aktuální stránka:14 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-12-21, 11:33
Jdu si koupit vaje??ák. V noci mi zdrhl potkan (otev?el si klec) a ráno ho ty mrchy lovily. Vyhrabané orchideje, fikus, kivi,fialky,dva truhlíky rozkvetlých amarylek, váno?ní kaktus plný kv?t? hozený do akvária se želvami, jedna želva nenalezena - proto jsem vše uložila do umyvadla, ve?er to p?eberu a musím najít Klotyldu, aby mi n?kde nezalezla a neuschla. To všechno stihly než jsem p?išla ze záchoda a z koupelny - cca 10 minut. Potkan zoufale ?val zav?šen na š???e od lampy, držen za ocas Iriskou, která na té lamp? sed?la. A pak má být na vánoce uklizeno!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-21, 12:15
Up?ímnou soustrast s váno?ním úklidem. Asi se mrškám zdálo, že bude pani?ku t?eba n?jak obveselit, když je z toho uklízení tak skleslá :o)))
Pozdravujeme ?iperné potv?rky a p?ejeme dobré popíjení vaje??áku :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-12-21, 15:09
na vánoce se ZÁSADN? uklízet nemá!!

pamatujte na to, že jéžišek se narodil ve chlív?.
chcete p?ece, aby se u vás cejtil jako doma?!?!

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-21, 15:17
jo tak to by se u nas cejtil jak doma vzhledem k tomu že ta potvora Bar?a stále ignoruje záchod a chodí vedla a pak to rozdupe smradu jak v ca?ihradu a pláca?ka je nadranc kde já chudinka v zim? seženu pláca?ku na mouchy?! Taková to byla p?kná univerzální zbra?!!!!!!!!
to Erin svištím pro druhou lahev první padla za ob?? v?erejšímu úklidu a dneska mi ta potvora zni?ila Betlémskou hv?zdu - orchije z Madagaskaru a byla p?ed kv?tem dneska budu pít na žal

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-12-21, 16:53
To Erin: vidim ze Sarina sestra sa cini...
My tento rok tiez neupratujeme, tak max. povysavam a utriem prach, ale inak...co som otrok?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-21, 19:02
Vzhledem k tomu, že jsem si b?hem váno?ního úklidu upustila na nohu sklenici vody a nyní se mi podebírá nehtové l?žko palce a já trpím jak zví?e, oželín ten jednoro?ní po?ádný úklid. Holt jednou nebude úpln? vypíglováno. Koneckonc? špínu v byt? zajiš?ují mikroorganismy, které nesmíme hubit, protože je t?eba s nimi žít rad?ji v míru.

Erin - tak na tohle by mi vaje??ák nesta?il. To chce 80% "štrórum" ! :o)
Úpln? vidím toho nebohýho potkana :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2005-12-22, 12:42
Dneska jsem se rozhodla zabalit dárky a došly mi mašli?ky odsko?ila jsem si do obchodu asi na 10 min a co jsem našla po p?íchodu? Ko?ky úhledn? omotané pr?hlednou lepenkou:o))))
Co Klotylda? našla se?

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-12-22, 16:49
P?i p?íchodu dom? psice spokojen? spala v hromad? zem? na koberci a Klotylda stejn? klidn? d?ímala v ko?enech váno?ního kaktusu. Celý ve?er jsem to nad?lení poklízela a na záv?r jsem si pro radost sestavila novou skládací klec, na kterou dám strome?ek, knížky "od ježíška" (už mne stály slušnou sumu, ale p?ece je to dárek - ne? I když si ho zaplatím sama. N?jak si tu rozma?ilost musím zd?vodnit.) P?i tom jsem ulizovala vaje??ák a pokukovala po Asterixovi a n?jak nezaznamenala, že Sixtus ulizuje taky. Víte, jak vypadá mázlá fretka? M?l upatlané fousy a tlami?ku oto?enou až k uším. Tak debilní výraz mají snad jen lidé.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-12-22, 22:32
Misa je taky notor :o), masicko mu nejede, v granulích je vybíravej, papriku jenom nejakou, ale cokoládovej vajecnej konak prý muze a jak se zle tvaril, kdyz jsme mu ho s dcerou odtrhly od úst :o)) , ze by jsme dali dohromady fretci mejdan ?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-23, 10:52
Iveta M: Ten je ale mlsnej.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2005-12-28, 10:42
Kauza PPEP - blýskání na lepší ?asy.
[zajimavosti.blesk.cz]
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-28, 11:39
Vojta: To je krásný......:-) Takže se tam budeme moct i snad dál scházet:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-28, 15:20
Taky jsem zaslzela, když jsem to slyšela. Stejn? tak, když nedávno ?íkali v TV, že je zachrán?n i Jinonický útulek! :o)))

Jinak k t?m nalitým tcho??m - Vendelek jako tcho?átko d?sn? šel po pivu, ale pouze když pat?ilo jednomu kamarádovi. V sou?asné dob? alkohol absolutn? nesnese a ihned p?íká, ovšem olizovat Cinzano z prstu, to jo, to by mu nevadilo :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2005-12-29, 09:35
Musím Vám napsat, jaký šok jsem v?era zažila. Odpoledne jsme p?ijeli dom? po n?kolikadenní váno?ní návšt?v? u p?ítelových rodi??. Naše Meggie byla p?ímo u vytržení, že je kone?n? ve svém. Blbla hodinu vkuse, všechno o?ichávala, prolézala... Na chvíli jsem ji spustila z o?í a ona normáln? ZMIZELA. Prolezli jsme s p?ítelem po ?ty?ech celý byt asi 10x, dokonce i v místnostech, kde se p?es zav?ené dve?e nemohla dostat, ale v t?chto chvílích veškerá logika selhávala. Volali jsme ji, lákali na pastu, nikde nic ani nešustlo. P?ítel mi nadával, jak jsem mohla ztratit fretku ve 2 místnostech! Bylo to záhada jako pro Sherlocka Holmese! Poslední stopa, která po ní z?stala, byl rozcupovaný papír u sk?ín? v p?edsíni, jímž jsme ucpali mezeru mezi sk?íní a st?nou. Jenže ta mezera se sm?rem do rohu tak neuv??itelen? zten?ovala, že bylo zhola nemožné se tam nacpat. Pro fretku zhola nemožné?! Mezi sk?íní a st?nou je mezera ší?ky h?betu zlatých stránek, málem jsem si pochroumala krk, když jsem se tam pokoušela kouknout. A co na m? v té tm? zasvítilo? Malý bílý obli?ejí?ek! To byste nev??ili, jak tam byla zapasovaná! Nemohla skoro ani dýchat! P?ítel hned odtahoval sk?í? a ?val na m?, a? držím nádstavec, protože nehodlá mít p?eražený h?b?t. Ale ona nevylézala! Cht?la jsem, a? odstaví ješt? druhou stranu sk?ín?, že má možna zapasovaný zade?ek, na?ež mi bylo vztekle ?e?eno, že pokud je ochrnutá, je jí to jedno! Nakonec si ji p?ítel p?itáhl násadou od košt?te. No, tolik lásky už dlouho nezažila! T?ch 30 minut strachu, než jsme ji našli a vytáhli, bych nikomu nep?ála. Meggie vypadá, že to p?ežila bez v?tší úhony, ale dnes ráno jsem si všimla, že odmítá prolézt tou užší ze 2 trubek, které má na hraní. Dneska s ní p?ítel zajde na veterinu, aby jí dali n?co na nachlazení a hlavn? prohmatali všechny kosti?ky v t?le. No, jsem pou?ená, žádná škvíra není tak úzká, aby jí fretka neprolezla, dokonce i za cenu vlastního zdraví.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-29, 10:26
No to jsou rány, nesta?ím se divit. Ale hlavn? že to dob?e dopadlo. Pozdravujeme roztomilou Meggie (zdraví i náš ospalý lenoch, který rad?ji chrápe i když má na návšt?v? takovou roztomilou fre?ulku) :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2005-12-29, 11:51
D?kuji, pozdrav vy?ídíme a samoz?ejm? ho op?tujeme pro chytrou a slušn? vychovanou Miky, která moc dob?e ví, že se neleze za olejové topení ani za kamna :o) Doufáme, že Miky brzy p?ijede na oplátku prozkoumat teritorium, hra?ky a oblíbené skrýše naší Meggie (jen ne tu za sk?íní!!!).

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-29, 12:12
Ur?it? p?ijede. Jen co strávím tu ostudu : p?ijede fretka na návšt?vu a vy?istí nám prach kolem kamen :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2005-12-29, 13:59
Musím tedy ?íct, že v jistých ohledech jsem na Meggie pyšná. Moc Vás nepokousala - krom? Tiny, ta ji asi chutnala nejvíc :oP Ale líbilo se mi, jak rychle našla tajnou skrýš v gau?i (Miky asi byla nadšená mnohem mén?) a jak vyvád?la a kvokala jako šílenec. Bylo vid?t, že je ráda. Musíte všichni uznat, že je velmi zp?sobný host - v nejlepším p?estat. Pak už chodila jen k venkovním dve?ím a nazna?ovala nám, že je ?as jít dom? :o)
Slibuji, že než p?ijdete na návšt?vu, vymetu všechny kouty - p?ípadn? k tomu použiji Meggie jako št?tku, abych si netrhla ostudu. Ale u fretek to ?lov?k stejn? nevychytá. Vždycky odn?kud vytáhnou chuchvalec stoletého prachu :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: MM (IP)
Datum: 2005-12-29, 14:07
Ahoj, jmenuju se Martina a dostala jsem info, že by mi tady na t?ch stránkách mohl n?kdo poradit , kde získat miminko fretky. Tímto d?kuji Radce, která mi doporu?ila Vás oslovit touto cestou. Cht?li bychom si s p?ítelem po?ídit fretku - nejlépe hol?i?ku, ale nechceme žádnou ze zverimexu, nýbrž od zkušeného chovatele. Cht?li bychom nejrad?ji fretku tcho?ovité barvy asi tak v unoru až b?eznu.Ozv?te se prosím. D?kuju a p?eji všem mnoho chovatelkých usp?ch?!!!!

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-29, 14:22
Mirim: náhodou m? nekousla (jenom malinko když jsem ji cht?l vytahovat z gau?e a to Miky d?lá taky). Náhodou když mi Meggie tak mazliv? ležela na rukách a nechala se hladit, tak jsem závid?l, protože ten náš diblík u m? vydrží tak 5 vte?in a na rukách bude jen u ženských.


MM: máš pravdu, nejlepší je to od chovatele. Tam máš jistotu že bude kvalitn? krmená a vychovaná, což je u mlá?at z obchodu nejistá v?c.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-12-29, 14:34
MM, obrá? sa na tomto fóre na Yasmin, pokia? viem, tam by v tom ?ase mali by? mladé.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-30, 13:26
V Ostrav? p?estávají jezdit tramvaje a autobusy. Stojí to už p?ez p?l Ostravy. Pokud se chcete mrknou na kamerový systém Ostravy tak nas [www.ovanet.cz]

Podniky které m?žou, tak už pouští lidi dom?. Ale hromadná doprava v?tšinou stojí, tak jedin? p?šky.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 30.12. v 13:48.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-30, 14:01
MM: Tak jsem ráda že ses ozvala:-) Yasmin pokud bude mít miminka tak není asi jiné lepší volby než zamluvit so tcho?íka u ní. :-) myslím že e mail by m?la mít normáln? viditelný tak jí napiš:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-30, 15:24
MM mi uz psala ;o) Ano cekame miminka minimalne od dvou samicek, mozna od tri.. :o)
Johano a Radko - diky ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-30, 15:26
Yasmin: není v?bec za?..kdyby to nebyla pravda tak bych t? p?ece nedoporu?ovala:-) když vám že tvoji tcho?i jsou taky jedni z t?ch nejrozmazlovan?jších a nejlíp obstáravaných mezi chovately:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-30, 15:41
Jejdananku me zachvili bude prset do nosu :oD ty mladatka nejsou mych holek, ty jeste nerijily, ale budou taky z dobrych rukou a dobreho chovu :o)
Moc se tesime - ale ne moc nahlas, aby se to nezakriklo.. :o) Otec je prevazne Silver, Flaviovi se to asi nepovedlo :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-30, 16:28
Yasmin: p?evážn? Silver....no tak nejenže je krásnej, ješt? je šikovnej...a Flavio se to nau?í...Kukulín taky pot?eboval jednu zkušenou sami?ku , která ho to nau?ila a na další pokus už se to vyvedlo s deseti malými tcho?íky:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-30, 17:26
No Silver trenoval na Flaviovi :oD Jinak poprve mu to trvalo dva dny nez na to prisel, pak uz jen pet minut u stejne samicky, u druhe, kdyz ji videl poprve tak 20 min ;o) a ted hleda koho dal :oD
Flavio dela kvo kvo a taha a kvo kvo, pak to zkousi, ale nedodela.. uvidime priste ;o)
Na miminka Silvera sem zvedava - Misa co ma Spoka mi posilala fotky jeho mladat a byla po nem, takze to bude moc fajn :o) Po samickach budou snad sampanatka a harlekynci :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-01-06, 11:30
Yasmin: A? se zada?í.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-01-28, 09:08
Po?t?te si, jaké maily mi chodí (v sobotu ve t?i ráno):
Zajtra idem utratit fretáka s menom Puf je tineger ale poriešim rodinnu
situaci. Vysvetloval som mu, ale už ma pokúsal dost jasne richlo
odpovedaj pokial nieje neskoro alobo daj typ kto vykupuje košky.Za Pufa
Pif

a ve ?ty?i:
už som ti pre chvílou písal ak nevieš kam odpoveda? daj vedie? email je ti
návod a nezanedbávaj to už to delí len pár hodín ale vidím , že sa živíš
len internetom a nie v praxi


Jestli máte n?kdo chu? mu odepsat (až vyst?ízliví), mailová adresa tohoto "výkv?tu inteligence" je: futtergold@orangemail.sk
P?kné po?tení, Ivane ;o)
Avatar

Aktuální stránka:14 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist