Aktuální stránka:23 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2006-03-13, 22:04
Te? jsem si jenom tak brouzdala po internetu a dívala jsem se po jenom tak pro zábavu na pot?eby, krmiva a r?zný blbovinky pro fretky. A skoro v každým internetovým obchod? mají fretky v odd?lení HLODAVCI. V život? by m? nenapadlo hledat krmivo pro fretku v téhle ?ásti

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-14, 01:27
Hlodavci tcho?i jsou dóóóst hustý!!!


Tak nevím, holky, jestli ješt? uvidím "našeho" "nového" kocoura Ch?ipku (p?ítel ho pojmenoval Pták). Dnes jsem se dozv?d?la, že ho minulou noc praštila baba odvedle lopatou, protože lezl za jejich ko?kama (co má taky d?lat, když je nemaj kastrovaný a jsou neustále venku, že?)...
Žrádlo na okn? sežraný bylo, je možný, že je jen plašší než obvykle, ale asi to vypadá na nutnou "záchranu" do tepla domácího krbu - jenže násilím s plašanem nic nepo?ídím... :o(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-14, 09:13
Ach jo, to je fakt d?sný :-( Moje sousedka kdyby mohla, tak mi ko?ky taky umlátila, protože jí cituji...sraly do záhon?...." Vysv?tlete ko?ce, že tam nemá chodit :-( Stejn? si myslím, že Piškota má na sv?domí ona....
A to, že fretka je hlodavec, jsem zjistila ve zveráku na Flo?e, když jsem shán?la žrádlo pro Kryštofa, sle?na neomyln? zamí?ila ke krmivu pro králíky a cpala mi do košíku pytlík s n?jakou kuku?icí....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-03-14, 09:43
Která? Na cedulce mají jméno - doporu?uju p?e?íst a prásknout vedoucí, a? si ud?lají interní školení.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dita (IP)
Datum: 2006-03-14, 13:59
Markéta: To je hrozný, babu bych taky p?etáhla lopatou =o(. Tímto ?inem se p?ed rokem chlubila i šéfova manželka. A ješt? pobaven? vypráv?la, jak ko?ka za sebou táhla nohy. D?vod: ko?ka jí taky chodila kadit do záhonu. Od té doby ji považuji za krávu nebeskou .

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-03-14, 18:16
Cau, no jestli jste si nevsimli, primo na krabici od VITAKTAFTU maji napsane KOMPLETNI KRMIVO PRO HLODAVCE a hned pod tim MENU KRMIVO PRO FRETKY!!!

takze neznale prodavacky si tohle prectou a sup s tim do regalu ke kreckum a kralikum. samozrejme je tenhle napis i na pastikach od Vitakraftu a nevim na cem jeste... spis se smeju te firme, ktera tam lepi ty cedule :(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-03-14, 18:55
No v nasem zverimexu prodavaji Merlina navazenyho v saccich a je tam taky napsano: krmivo pro hlodavce a pak tuckym kompletni krmivo rpo fretky:(

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-15, 12:31
Aha, Vitakraf kupuju ale toho jsem si nikdy nevšimla :-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-15, 18:37
Trochu mimo - KOCOUR PTÁK CH?IPKA ŽIJE!!!!
Hurá!!!
Zajímalo by m?, co toho blba vede k tomu, aby se k bab? p?iblížil na dosah lopaty a ke mn? max. na 5 metr?. Bu? má baba dlouhou lopatu nebo vládne Freud i ve zví?ecí ?íši :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-15, 21:21
markéto a co zákon schválnosti? že baba t?eba ?íhá jakmile nemože spa?, chodí kolem baráku a nahání ko?ky... p?edstava hrozná ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2006-03-15, 21:31
taky bych to videla na babizny nenadálej výpad, skoda, ze jí to nemuze chripka-pták oplatit :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-15, 23:34
Nene, baba vylezla, jelikož ji vzbudil ?ev ko?i?ích hrátek :o))) Ale tu lopatu musela mít p?ipravenou...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-03-16, 10:49
tak ji tu lopatu lohni
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 11:57
Víš jak jsou vidláci vybavený? Má x náhradních, to bych jí musela podpálit k?lnu :o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-03-16, 12:01
A nemohla bys jí ?íct, že virus pta?í ch?ipky zmutoval a nejsnáze se chytí p?i styku s lopatou?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-16, 12:03
Zbyte?ný - ta už zmutovanou pta?í ch?ipku má a nebojí se ani moru :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-03-16, 14:14
Teda jen co vlezu na tyhle stránky mrknu jestli n?kdo v mém okolí neplánuje malý albínky a co se do?tu? Koupím fretku?! Z takovejch lidí asi budu mít vyrážku až na zadku! To mi zase n?kdo hnul žlu?í.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-17, 11:51
JanaG: Jsou opravdu kouzelný.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-03-17, 13:13
Díky. Mám je na sob? vlastn? ?ty?i - ješt? jedna st?íbrná mi visí na krku, ale není to zrovna vid?t.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-23, 20:51
Tak kulový ch?ipka!!! Bestie zabíjej! Zas se našli dva otrávení orli. Dala bych t?m kretén?m, co to d?laj, koštnout jedu!!! Ne aby pochcípali, ale aby si hezky užili k?e?e a svíjení!
Tfujtajxl, to mám zase vztek!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-03-23, 22:18
Taky jsem na to zírala s otev?enou pusou!!! :O((

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:08
Stejn? v tom bude mít prsty ta sebranka v zeleném s flintou p?es rameno, protože cht?jí lovit sami.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:13
Vidím myslivce a vraždila bych...jak m?že n?kdo mít pot?šení v tom zabíjet pro zábavu......nechutný.....:-(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:34
Taky jsem se ot?epal hr?zou.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:58
Jo, to ano. Vsadim boty, že to budou myslivci a rybá?i, kdo tohle d?lá,ale asi t?žko to p?ipust?j do TV a jiných médií. Je to jako s doktorama - vždycky budou držet basu.
Ale sta?í se zaposlouchat, jak zákony nezákony - vydra, orel, rys aj. jsou škodná, a co je to za ksindl.
Už vidím rybá?eamatéra nebo naprosto b?žného ob?ana, jak pe?liv? vy?íhává, kde se vydry kloužou do vody a lí?í tam pasti...:o(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 17:52
Navazuju na Ditin p?ísp?vek o utopených ko?kách - lidi jsou fakt hovada! Ti "lepší a humánn?jší" je vrznou do útulk?, ti "horší" je nechaj utratit a ti nej je umlát?j, utop?j, zabijou, vyženou.
Obávám se lidské zabedn?nosti a p?ísunu ko?ek k nám i našim.
Jsou taková období.
V dávných dobách, kdy našemu Kazbundovi (ten kocour, jak se dožil 22 let) nebyl ješt? ani rok ?ádila vzteklina. No, ?ádila - bylo to n?co jako ta pta?í ch?ipka - nafouklá zpráva o chcíplé lišce.
"Lidi" v Praze hromadn? dávali utratit zví?ata.
V té dob? za?al mít Kabulek potíže a šla mu p?na od huby, na jazej?ku puchej?e...no hrozný.
Máma ho odtáhla na veterinu.
Veteriná? vycvi?en obdobím se smutn? ušklíb a pravil: "Utratit, co?!"
Maminka se vyd?sila k smrti a tázala se pro? jako.
Když Kabulka vet prohlíd ptal se mámy, zda máme doma mejdlo.
Hluboce se urazila, že smrdí, nebo tak n?co :o)))
Výsledek - to blbý kot? chodilo do umyvadla olizovat mejdlo!
A te? si vezm?te, že by máma byla primitivní debil(že to tak musím p?irovnat) ...to bych se tady te? nemohla vytahovat, kolika se u nás ko?ky dožívaj:o))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-29, 20:06
zabte m? n?kdo už mám doma dalšího psa!!!! Našla jsem dalmatina - fenku mladou asi jí n?kdo bušil má ránu na hlav? a hrozn? t?snej obojek horší je že se nesnese s našima ?oklama a všichni na sebe spolkov? vr?ej navíc m? adoptovala b?h?m hodiny a chodí se mnou i na záchod jak se zav?u tak je?í a ská?e na dve?e šla jsem dnes do práce a mamku málem kleplo ?uba tu celej boží den vyla a je?ela jak když jí na nože berou já už nechci nic nacházet :o((((((((((( chci bezbolestn? a tiše zesnout

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 20:19
Hanca - ANI NEVÍŠ, JAK MÓÓÓC TI ROZUMÍM!! V?etn? zesnutí :o))). Pak má ?lov?k ješt? h?íšný myšlenky jako odtáhnout to do útulku...pak se tomu podívá do o?í...no ?ekni jí do o?í, že ho dáš pry?!!! :o)))
Zlatý lidi!!! Ješt?že n?co takovýho jako Ty existuje!!! :o))))
Gratuluju!!!!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-03-29, 20:48
To mi gratuluje ta pravá hihi až m? vyst?hujou mí?ím na Šumavu, do útulku jsem volala abych zjistila jestli jí n?kdo nepostrádá a taky jí inzeruju na nalezencích ale zatim nic ani v okolí nejsou žádný letá?ky pr?švih je že nechat si jí nem?žu vypadá to že si jí vezme jedna sousedka - má zahrádku a starou dalmatinku tak snad se budou snášet zítra je seznámíme, ten brajgl co d?lá je hroznej do týdne bych byla bezdomovec

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-03-29, 20:56
Hanca - tak p?eji mnoho úsp?ch? v lovu nového pána. Pokud ji p?vodní týral, bude lépe, když se nenajde :o(
My, resp. Erin, má s pejskem prozatím splníno a Komínkovi v Brn? se radují. Jen prý ne a ne spát v posteli - Kubík :o)))
Avatar

Aktuální stránka:23 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist