Aktuální stránka:30 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:23
To snad neni pravda :-O je fakt, že Krále jsem se neptala, co o?kuje, protože tomu jsem v??ila, ale ?eháka jsem se ptala, jestli neo?kuje Canvac... aspo? že je tu výb?r vet?, kdybych byla na vesnici, kde je kousek ve m?s? jeden vet (t?eba na chat?, tam se docela bojim, že se fretkám n?co stane, tam v?tšina lidí ani neví, co to fretka je), tak ani nevim, jak bych to d?lala...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-28, 20:33
Rynn - ale u nás je vet? t?i prd*** a žádnej neni dobrej. Nev??im tu ani jednomu. Ješt? mam v záloze t?i, na který jsem taky slyšela samý dobrý, ale stejn? jim nev??im... Našt?stí jsem domluvená s pár osobama v Praze, že kdyby bylo n?co akutního, tak sednu na nejbližší bus a oni m? po Praze dopraví na veterinu...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-28, 21:20
Rynn - kterýže to ?ehák? Odkud?

Musela jsem to pro?íst celý - ale už dlouho jsem se takhle nepobavila - TIPICKÁ FRETKA BEZ CHVOSTA! :o)))
Ale pisatelky je t?eba se zastat - napsala dotaz velice slušn?!
A mezi námi, dámy, ona taková fretka bez chvosta...nebyla by tak pohyblivá, nemohla by plachtit do terárek s k?e?íky džungarskými..., ale nebylo by ji za co vytahovat z nedostupných míst a p?išlo by se o t?esení a vrt?ní... :o)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-09-28, 23:05
No sakra. A ja jsem takovou vzacnou fretku bez chvosta ve vrhu mela.... To jsem mohla vydelat. Terinka totiz po porodu tak vehementne cistila mimo, az ji ukousla ocasek (teda pulku)

TO MF: Myslim, ze my vsichni se tu sklanime pred tvou trpelivosti. Ja se nad tak blbymi dotazy muzu jenom smat. Bohuzel ale k smichu nejsou, protoze ti lidi to mysli smrtelne vazne. Kdyz si to uvedomim, tak me to spis desi:(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 02:31
Markéta: Ze Strossmayeráku, Janovského.... nevim kolik, asi tak 3,5... n?co takovýho... znáš? Jinak jsem se ho ptala na v?k Meggie- kouknul jí na zuby a ?ek, že tak kolem p?l roku, protože má druhý zuby :( když jsem mu ?ikala, že se jim m?n?j n?kdy kolem 7 týdne, tak mi nev??il a stál si za svym... jinak byl ale zatim dobrej... no, kastrace a tak stejn? prob?hne u Hnízda...
Petra p.: Jo, to v??im :( Praha je velká, vet na každym rohu ale 100% taky nev??im žádnýmu :(( zatimu m? vede Hnízdo, p?ípadn? zkusim Šejdr, jenže ten mám dost z ruky, Hnízda mám blíž...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-29, 11:49
Rynn - tak to je p?esn? on! Chodili jsme k n?mu léta, jelikož byl nejbíž (bydlíme kus nad Strossmayerákem). Byl fajn práv? na rutinu, typu o?kování, preventivky aj., ale jak se d?lo n?co vážného, jezdili jsme jinam. Býval totiž prosl?lý nap?. tím, že cht?l utratit ko?ku se zlomenou nohou, kterou u jiného veta uvedli do p?vodního stavu v rekordní rychlosti, protože ko?ce prost? nic nebylo a cht?lo to jen spravit tu nožku, a tak podobn?.
Nevím, možná se za ta léta leccos zm?nilo, i medicína ud?lala pokrok, soudím jen dle tehdejších (5-15 let stará záležitost) pom?r?.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 13:19
Markéta: Asi tak- na o?kování je OK... na cokoliv jinýho jezdíme k Hnízdovi... zase s o?kováním za Hnízdem se mi nechce... a t?ba kastraci bych ?ehákovi nesv??ila... jinak mi na n?j vadí ješt? to, že je dost na prachy... ale ?ikám, mám ho za rohem a na o?kování je OK... a ješt? s rýmou jsme tam byli... ono sta?í, že mi dal ten šampon na ty kožní problémy- jenže, udržet mokrou našamponovanou fretku, která nesnáší vodu, ve van? 10 minut, by byl asi zázrak :-/
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-09-29, 15:00
MF napísala:

"?ím to je, ?ím to je, že zo Slovenska chodia také somáriny?"

...doty?ný inzerát si ani nezaslúži komentár...chcem len podotknú?, že obdobné "somáriny" nechodia na fórum a do inzercie len zo Slovenska....a myslím že pisate?ka ani zo Slovenska nie je...na slovenskom fóre ani v inzercii na stránke slovenského klubu sa nám ni? také neobjavilo. Keby sa tak bolo stalo, ubezpe?ujem vás, že by som pisate?ku usmernila ja osobne.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-29, 15:03
Johanko, neber si to osobn?;-) Tebe máme rádi:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-09-29, 15:13
Nessie, ja to neberiem osobne...ale slovenský klub sa fakt snaží ako môže, existuje kratšie ako ?eský, takže je jasné, že tu asi bude viac "nevedomcov"...ale aj v ?R sa nájde pár výborných týpkov...sta?í pozera? inzeráty :-))) Možno som tú vetu len pochopila inak ako bola myslená :-)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-29, 16:49
Johanko, fakt to neber n?jak proti slovenskému klubu, já vím, že d?láte hrozn? moc osv?ty, wtz. Byla to narážka na p?edchozí stránky tohoto vlákna, kdy se zas n?kdo "ze zahrani?í" pro zm?nu ptal, jestli stojí za to chovat fretku, aby do ní "nenastrkal ve?a pe?azí a nakonec stejn? zdochne". Spíš si ?íkám, jestli si se mnou od vás nedopisuje n?jaký "ujo vtipkár". V tom p?ípad? "stokoruná?ka poputuje..." jen co m? n?kdo vzk?ísí ze šoku ;op
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-29, 18:29
MF: Mne hlavn? zarazilo jak v?bec m?že n?kdo takhle "uvažovat".
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-29, 20:47
Na šok bych radila ?aj medu?kový, vyrobit si v grafickém programu bezchvost? fretku, pov?sit na ze? a denn? na ni n?kolik minut hled?t. ?lov?k otupí a ani další šoky nebudou mít takové dopady (i když je fakt, že mago?i bývají vynalézaví ;o)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 20:50
Markéta: Aby si pak spíš ?lov?k nevsugeroval, že bezchvostá fretka fakt existuje, ale je to vzácný plemeno :D když na ní bude každej den hled?t :))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-29, 22:11
škoda, véééélká škoda, že podobn? vzácné plemeno, jako tipycká fredka bezvocas?ý není také
BLB OBECNÝ VŠUDYP?ÍTOMNÝ zvaný též TROTLOID...
hned bysme si ho jinak hej?kali, zav?eli bysme ho do zolo a chodili se na n?j koukat než totáln? vyhyne!
ach jo.... :o(

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 22:12
martina: Tenhle druh bohužel nevyhyne nikdy :((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:42
:o) tady spíš hrozí p?emnožení, než vyhynutí.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-29, 23:49
No práv?... množej se rychle... to jsou jak bu?ky-množení d?lením.... atd, už si to nepamatuju :D
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:37
?ist? v?decky ?e?eno - ?ím v?tší blb, tím plodn?jší. :o))))
Proto, jak ?íká náš tatínek, je blb? asi tak 80%, z ?ehož by polovina nem?la mít volební právo a vlastnit zví?ata nebo jiné bezbranné tvory.
Ale koneckonc? - n?kdo na NÁS YNTELYGENTY pracovat musí, ne? :o))))))))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:39
To je fakt, akorád jde o to, co sy p?edstavujež pot pojmem yntelygend... :D
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:42
YNTELYGEND je n?kdo, kdo si neumí p?edstavit bezchvostého scho?a a zásadn? nesouhlasí s vyšlecht?ním podobné odr?dy :o)))))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:43
:D no, já rozhodn? yntelygend nebudu, viz. vlákno adopce... ale p?iznávám: JSEM BLB!!!! :)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:52
No a kdo není?!?!?!? :o))))))))
Ale je rozdíl mezi blbem a blbem - to nemá se vzd?láním - a? školním nebo životním nic spole?ného :o))))))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:52
No práv? :D jsem blb, i když "studuju", to je na tom to nejhorší :D
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:54
BLB se vyzna?uje tím, že neví, že je BLB.
blb tím, že si to uv?domuje....:o)))))))
?ert ví, co je horší :o)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-30, 00:57
Dík za podporu :D takže jsem jenom blb a ne BLB.... no to m? ale opravdu T?ŠÍ!!! :)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-30, 11:42
To jsem nev?d?l, že BLB a blb je pokaždé n?co jiného. Alespo? jsem zase o n?co chyt?ejší.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-30, 15:26
XIXI, tady se p?iu?íš v?ci ;op
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-30, 16:15
MF: To máš pravdu. A v?tšinou velmi užite?ných.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-02, 09:54
jejda...jak sa to vlákno zvrtlo :-))))...ale musím potvrdi?: tých martininých TROTLOIDOV je na svete nespo?etne, bez rozdielu národnosti, farby pleti, vyznania :-)))) len škoda, že žijú "navo?no" a nie v tých ZOO...možno ?asom... :-))))

To MF: jojo...ten "hlbokomyse?ný" príspevok o "vrážaní pe?azí do fretky, ktorá aj tak skape" som tiež ?ítala...neviem ?i tu, alebo na SK fóre. Všade sa ob?as nájde nejaký obdobný magor...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 02.10. v 10:49.
Avatar

Aktuální stránka:30 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist