Aktuální stránka:35 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-03-12, 20:58
tak co bys cht?la od n?koho, kdo jede na breYk dance :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 09:32
Jo ?apvku máš pravdu... tam je chyb jak byk ... :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:17
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:27
jo jo taky jsem to ráno ?etla :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 10:03
A v?era p?i návšt?v? Pet Centra v Ov? se m? ptali, jestli nebudu mít mlá?ata, když kupuju v?ci pro fretky. Jsem jim ?ekla že ne a do zverimexu bych je nikdy nedala. Ona že pro?, že mají kvalitní papání, spinkají na hoblinách... te? jsem ji zastavila a za?vala jsem: No práv?, když berou všichni fretku jako hlodavce a nechají ji na hoblinách, tak z t?chto d?vod?. A ješt? jsem dodala, že nevím, ke komu by se fretka dostala a rozhodn? bych svoje mlá?ata nedala prvnmu prckovi, který si ukáže, aby za 14 dn? n?kde ležel v krabici u popelnic nebo byl vypušt?n do p?írody a za dva dny tam um?el.
Baba na m? ?um?la a nev?d?la, co ?íct.. Ješt? že to bylo až po placení, jinak bych asi m?la po pastách i Ebi.Vetu :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 14:48
tohle se mi stalo taky,ale v ?eské líp? v intersparu.M?ly tak albínka kluka jako buka,p?i?emž mi paní prodava?ka ?ekla,že je to hol?i?ka.chudák malej spinkal na pilinách,po?ád kýchal a ješt? po papání a vod? nebylo ani vid?t.Když jsem se zeptala ?im malýho krmí,tak p?išla odpov?d typu,že dávaj oby? jídlo a zda jestli je pro psi nebo ko?ky je ?pln? jedno,protože jim dávaj pouze to,co už bylo prošlé.mno hr?za.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:08
kure: to si d?láš srandu ne? prošlé jídlo! Bych na n? poslala veterinu hned, na hajzly!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:24
kamculenka: se stalo,okamžit? jsem volala na vet.správu.Dneska už jsou zav?ený.
A musim t? zklamat,ale opravdu prošlé jídlo.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:29
kure: zav?enej obchod nebo lidi?


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-06, 16:42
kacul nedelam si iluze, asi jen ten obchod... ale i to je kupodivu a je to aspon trosku vitezstvi

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 16:52
jéje,jen ten obchod,ty lidi budou nejspíš bez postihu,slyšela jsem i to,že snima byla potíž i v placení nájmu nebo co,ale myslim si,že si otev?ou obch?dek n?kde jinde:(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-06, 16:53
Kure - odkud jsi???, Kam?uleko: ta ženská, co m?la ten zverimex m?la potíže i kv?li jiným zví?at?m - konkrétn? t?eba mor?at?m - brala je od lidí, kterým se p?emnožili a v?bec nekoukala na to, jestli jsou zdravá...I jedna paní, které jsem potom shán?la mor?átko od chovatelky na ní podávala stížnost na veterin?, protože jí kontaktovala, jak je možné, že to zví?e je tak moc nemocné (po dvou dnech se projevila plíse?) což v?tšinou normálním okem neznalý ?lov?k prost? nepozná...Neodpovídala jí a nereagovala na její výzvy, tak jí udala a ona jí pak volala a do telefonu nadávala, co si to dovoluje...Jsem ráda, že ten zverimex tu už není. Bude ale namísto n?j Zv?rokruh...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 17:21
petulevrtule: jsem z nového boru,jo to máš pravdu,trp?la tam všechna zví?ata,teda pokud mluvíme o tom samym zverá?i
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-04-06, 17:56
Ku?e, o prodejn? v Intersparu v ?eské Líp? jsem psala na veterinární správu i na m?stský ú?ad v Líp? loni o prázdninách. Odpov?d?li mi, že nic zjistit nemohou, protože p?i kontrole tam fretky nebyly ... Cht?la bych v??it, že ten chlap v Bud?jovicích (viz Zase inzerát kolem 18.3.) bude lepší - .... Kdo jste z Bud?jovic, koukn?te tam, prosím.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-04-06, 18:36
Kure: tak to bychom mohli spojit síly a t?eba ud?lat zahdradní grill páry ferrets :-) My jsme z Volfartic :-) Je to za ?eskou Lípou. Myslím ten jediný zverimex v Intersparu, který je cca m?síc zav?enej. V p?lce dubna tam cht?jí ud?lat Zv?rokruh.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 21:05
petulevrtule: tak ok:)to beru
Tak to myslíme ob? ten samej,tak to jsem ráda
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-04-07, 14:54
Zv?rokruh obecn?:
d?s a bída.
Tam mi trvdili (V Praze) že fretka je hlodavec, fakt.! Taky je tam podle toho chovají. V akváriu na podestýlce bez vody... no comment...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:00
petulevrtule a Pavla Z:
Teda u nás fretky když mají, tak papají ProPlan pro ko?ata, mají vodu, jsou v kleci s hamakou ... tady jako dobrý a celkov? jako obchod to jde. Já ale chodím nakupovat n?kam jinam, jelikož zv?rokruh je drahej jako kráva. Mám jednoho paná?ka s malým obch?dkem a ten mi sežene co mi na o?ích uvidí :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-04-07, 17:09
Jo, tak s tím Zv?rokruhem máte pravdu. Byla jsem v n?kolika po republice a nic moc. No a ceny opravdu ot?esné.
I v Brn? mi ?ekli, že je fretka hlodavec.
Navíc m? naštvalo (vím, je to drobnost), že na stránkách i na akvárku m?li nap?. u potan? (hlodavc?) napsáno, že žije 8 - 10 let!!! To by se asi lidi divili, že jim tohle zví?átko um?e za cca 1,5 - 3 roky.
Obecn? také p?ístu prodava?ek v t?chto obchodech je takový zvláštvní. Vždycky byly protivné a o vst?ícnosti se mluvit nedalo. Zví?átka u nich se evidentn? také dob?e nemají, protože jsem si tam jedno nebožátko kdysi po?ídila a byl to až do smrti vyplašenej potkyš. Výchova a mazlení byly k ni?emu :-(
Fretky jsem ale nap?. v Brn?nském Zv?rokruhu (ve Va?kovce) na prodej ješt? našt?stí nevid?la.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:13
Mno tak to se teda moc t?šim,až jim to pujdu zase do špáru zkontrolovat:)
Já nechápu,pro? v takovýhlech obchodech zam?stnávaj lidi,co tomu nerozum?j:(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-08, 09:48
kure: to máš t?žko, když k tomu n?kdo nemá vztah a oni honem n?koho pot?ebují, tak vezmou i totálního trotla!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-08, 09:49
Holky, to že je fretka hlodavec mi trvdily prodava?ky i v Pet centru na Flo?e...:-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-08, 11:18
mno aspon už ted opravdu víme na tuty,že fretka je hlodavec:)asi budu muset ob?dnat n?jaký spešl papání pro hlodavce:)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-04-08, 16:02
No jasn?, že je fretka hlodavec, váš vaše fretka neustále n?kam nehlodá???

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-08, 18:19
Dádi, m? nehlodá, do m? se p?ímo zakusuje, hlavn? do holen?. V?era si m? obzvlášt vychutnávala:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-08, 18:36
Petronel?ina fretka není hlodavec, ale zákusek!:-)))

*a já jsem dvou?lov?k!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-08, 18:46
silvo, no to bude teprv zákusek! Já jí furt ?íkám a? m? neštve nebo jí prodám do ?ímského bistra:-))
*já jsem zatím jedno?lov?k:-(( no i když nevím jestli ?tvrttcho? se nepo?ítá za fretku a ?vrt:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-09, 12:38
Teda já vám nevim,ale od hlodavce to kousnutí bolí mnohem mén?,než od fretulek,m? teda našt?stí Nicky nikdy nekousal,Naomi se to taky odnau?ila a ta malá potvora,ta je normáln? zlatí?ko,když spolu blbneme,tak jen zlehounka okusuje,ale jakmile blbne s p?ítelákem,tak se prom?ní v pira?u:)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-10, 16:01
Te? jsem koukala na AnimalPlanet, záchraná zví?at... krásn? zachránili fenku n?jakýho k?ížence, b?ezí... pak i št??ata, který t?sn? potom porodila. A pak vážili v 8 týdnech št??ata s tim, že musej mít dostate?nou váhu, aby mohla jít k novým majitel?m, ale hlavn?, aby mohla být kastrovaná... v 8 tejdnech :-O to je d?s...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-10, 16:14
Rynn: jejdamane, to je na pr?plesk

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:35 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist