Aktuální stránka:38 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-23, 23:12
no tak to snad ani nechci videt...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-23, 23:25
a nebyl to první vážný úraz toho psa, našli mu jiná starší zhojená zran?ní.
ale nebojte se, pachatelé budou ur?it? dopadeni a náležit? potrestáni! oškliv? jim vynadají a možná i pohrozí prstí?kem ty ty ty!
:o(((

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-06-26, 22:24
popíšu vám p?íb?h Fanynky.
Byla mi dovezena, protože ji majitelé necht?li a Rynn - dobrá duše, za?ídila p?evoz ke m? až z Frýdku Místku.
Majitelé ji necht?li, protože je údajn? hrozn? kousala. M?li ji t?i roky. Jo ona fakt kouslala jak vzteklej pitbul. Jakmile byla u nás v kleci, vrhla se na misku s granulema jak šílená, nejen že je vyhrabala, ale všechny - celou misku zbaštila do rána a takto asi t?i dny , každý den jednu plnou velkou misku granulí. A po t?ch t?ech dnech p?estala kousat, má na pohmat plné b?íško. Když p?išla, byla úpln? vychrtlá, pod chlupama jen k?že a kosti?ky. Takto hubenou fretku jsem u nikoho ješt? nevid?la. Kdyby p?išla zven?í,jako nalezenec,tak to ješt? budu chápat, ale z luxusn? za?ízeného baráku? Ovšem z malinké klece, kde byla asi po celou dobu co ji m?li zav?ená.
Její chování se u nás tak zm?nilo, že je to neuv??itelný, nekouše, ohromn? si hraje jako mlád?, b?há a ská?e, je prost? vid?t, jak je štastná, že m?že b?hat, no a už baští normáln?, ne tak zb?sile.
Když jsem si uv?domila, že ona vlastn? kousala protože byla hladová,tak jsem z toho nespala, to nemužu pochopit, jak je možný že n?kdo nedá svýmu zví?eti nažrat!!! Fakt se ve m? všechno svírá. Už jsem vid?la všelijaký d?vody a p?ístup lidí, který se zbavovali svých fretek, ale tohle mne teda dostalo.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-26, 22:36
Chci se zeptat není to ta frete?ka od yyvety?? Která dávala vzkaz na stránku Rynn a se kterou jsem se nemohla domluvit? Chud?rka malá!! Ted už má snad vyhráno. P?ejeme brzské uzdravení a hodnou novou rodinu.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-26, 22:53
Boža, púvodního majitele Fanynky bych rovnou uškrtila....znáš mn?...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-06-26, 23:36
adelaido, v registru je fretka zaregistrovaná u majitelky, která se jmenuje Michaela.

Johanko, ani ti nevím jak bych já reagovala na osobní setkání s takovými majiteli, ale myslím že mají docela štestí, že jsem tam pro fretuli nejela sama. Na druhou stranu, když je ted budu kontaktovat a ?eknu jim, co si o nich myslím, co tím vy?eším, oni ji rádi nem?li, celkem asi nehrozí že by si další fretku po?ídili, takže bych se vyvztekala,a jim by to bylo fuk a poslali by m? do..., no asi daleko.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-26, 23:59
Jak se na tuhle chuderku prislo? A majitele ji dali dobrovolne?
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-27, 08:18
To je strašné, t?mhle lidem by se m?lo zakázat v?bec n?jaká zví?áta vlastnit!

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-06-27, 09:00
Božo a co takle podání ke správnímu ?ízení pro týrání zví?ete? Její stav by posoudil tv?j veteriná? ...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-27, 09:23
Pro všechny, Fany je te? opravdu úpln? jiná, vid?la jsem ji v ned?li, hrála jsem si s ní, a pak jí i mazlila, byla úžasná.
Když jsem pro ni p?edtim ve ?tvrtek p?ijela, zakousla se do m? ihned jak pitbul a necht?la pustit, rozevírala jsem jí tlami?ku... 2x, majitelé ani nev?d?li, co d?lat.
Fretka byla dcery, asi tak 13 letý, odhaduju, tu jedinou tém?? nekousala. Jenže holka už taky m?la jiný zájmy a fretka šla na pozadí.
Já jsem byla celkem v klidu, až když jsem vid?la na konci "návšt?vy" tu klec, za?lo mi bejt špatn?. Tak jsem vzala fretku a šla...
Jinak mi k ní nabalily s sebou kapsi?ky Friskies, v kleci jsem nevid?la ani granule, jenom n?jakej hadr a napáje?ku. Klec byla cca 30cm x 50cm (max).
No, dob?e mi z toho nebylo, zvláš? postupem ?asu, když mi to všechno docházelo...
Jinak Adelaide- je to ta fretka, ale bu? ráda, že se k tob? nedostala, pro za?átek by to asi bylo pro tebe docela t?žký (já bych si na to asi hned netroufla a to mám fretky dva roky...)
Jsem hrozn? ráda, že se Fany boža ujala a že už bude mít hezkej život.... a že je te? Fanynka spokojená...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-06-27, 10:11
Erin to máš t?žký, já jsem s ní hned k vetovi nešla, chodím tam s útulká?ema jen když je n?jaký problém zdravotní, protože když ke m? p?ijdou,jsou v?tšinou vykulení a návšt?va veta jim nep?idá na klidu.
No a te? už má Fany o 150gr víc za ten týden.

A ješt? myslím že kdyby se o m? rozneslo, že podnikám kroky proti p?vodním majitel?m, když se mi to zví?e nelíbí,jak o n?j pe?ovali,tak bych asi zratila možnost, že by mi je sv??ili. Chápeš jak to myslím. Asi je d?ležit?jší, že taková ch??átka od nich dostanu relativn? v?as a dostanou šanci, než aby s nimi ud?lali b?hvíco,jen abych je netahala po soudech.A vlastn? ani na n?co takovýho nemám ani energii,ani ?as.

Hrozí Fanynce další ?íje,takže musíme šupem kastrovat, z ?ehož mi jezdí mráz po t?le a bolí m? žaludek, tak spíš nám držte palce.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-27, 10:13
držím palce boži.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-27, 12:12
tak nevim jestli sem takovej cí?a, ale tohle m? ted fakt rozbre?elo:-(( Už se nem?žu do?kat až dnes p?ijedu domu a to svý sm?á?átko milovaný si po?uch?ám. To je prost? ten nejv?tší hnus.
Rynn, si ješt? úžasn?jší než sem si myslela. Bóžo, tebe už ani op?vovat nem?žu, protože taková slava chváli, ani m?j mozek nezná.
Jdu se n??ím odreagovat:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-27, 12:17
petronelko, úžasná rozhodn? nejsem, jsem strašn? moc vd??ná bože, že když jsem ji kontaktovala, jestli by si frete?ku nevzala p?echodn? k sob?, tak hned souhlasila. Fakt jsem moc ráda, že je odtamtud pry?. V tu chvíli mi to n?jak nedocházelo, pak to bylo horší a pak se mi po Fanynce i stejskalo a to jsem s ní strávila jenom asi 4 hodiny v aut?, byla v p?epravce, ani jsem ji nevytahovala. Uznávám, že jsem si netroufla... Ale v tu ned?li jsem ji musela vid?t :) a stálo mi to za to, fakt to byl krásnej pohled vid?t, jak je spokojená :)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-27, 12:30
Tak to jsem teda vcelku ráda, že jsem se s tou paní nedomluvila, asi bych takovou frete?ku na za?átek t?žko rozdýchala. Chu?átko jedno. P?ejeme hodn? hodn? zdraví?ka a a? prob?hne kastrace naprosto v po?ádku.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-27, 12:34
adelaido, asi by si s tim m?la trochu problém :-/ já bych taky moc nev?d?la jak na to a fakt nekousala jako t?eba fret?, ale do m? se hned zahryzla a trhala. V ned?li už ne, kousnout jsem se ani nenechala, ale je fakt, že se o to n?jak moc nepokoušela... to už byla spokojená :)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-04, 17:03
už nekouše v?bec, kastraci jsme zvládli na jedni?ku, paní Dr. použila n?jakou novou narkozu, po který nebyly v?bec žádný potíže,ani Fanynce neklesala teplota a tlak,jak to je vždycky, rychle se probrala a byla v pohod?.
Ted už lumpa?í, mazlí se,p?ibírá na váze, tvá?í se velice spokojen? a ja p?emlouvám dcérku,abychom si ji nechali. Jsem s tím prej protivná , ale sama si Fanynku bere do postele,a sp?j spolu,tak já nevím :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-07-04, 17:16
Božo, gratuluju a p?eju moc št?stí, zasloužíte si to :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-05, 15:56
boži, to jsem moc ráda, že to vypadá takhle skv?le :)) a moc doufám, že u vás fakt z?stane :)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-14, 14:12

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-14, 14:59
Jo, to jsou d?sledky té užasné "volné" výchovy :-(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-14, 15:01
to jsou d?sledky toho, že rodi?e na d?ti serou.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-05-14, 15:10
Já na to p?ed chvílí taky koukala, nechápu... Kurník
co je ti rodi?e teda u?í?? My jsme jako d?ti
zví?átka zachra?ovali...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-14, 15:14
...žel preferovaný "americký kult d?tí" p?ináší své "ovoce" :-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-14, 15:55
No to je o tom, ze su tolerovane vieda polrocnych deciek, ktore drzia male maciatko za usi a dospelym sa to zda strasne zlate. Je to o tom, ze mame mat volnu vychovu a nedajboh capnut decku na ulici po zadku. Je to o tom, ze sa k majitelom zvierat pristupuje ako ku prasivcom, co maju doma smrad a bordel.
Moj sarkan len raz udrie akekolvek zviera a bude zrezana jak had. Ked ju kuse nasa Buba, takmer vzdy to ma dovol v tom, ze ju sarkan udrie. Takze kusance vobec neriesim, vzdy jej poviem, ze to ma za to, ze ju bije. nech sa nauci, ze zviera sa bude branit.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-05-14, 16:01
Opovažte se fracka ok?iknout! P?ed rokem hajzlíci - 8-10 let - házeli šutry po zub?ím telátku. Ok?ikla jsem je a ozvala se matka - tolik sprostých slov v jedné v?t? jsem slyšela poprvé a možná i naposled.V tu chvíli mne napadlo jednu jim vrazit (mamince nakopat zadek), ale to BYCH BYLA ÚTO?NÍK A NAPADLA UBOHÉ MALÉ D?TI.Takže jsem si je vyfotila a volala policii. A to byste vid?ly, jak "maminka s holátky" pelášili.Fotku jsem pak posílala vedení zoo. Docela se divím, že tam byly jen ty d?ti?ky samy.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-14, 16:25
práv? - je to o rodi?ích, ne o t?ch d?tech.
takhle je "vychovali", tohle do nich vložili.... :o(

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-14, 16:38
Je to tak, zkuste dneska dít? na ulici plácnout po zadku...hned na vás n?kdo volá sociálku, že dít? týráte. Já byla jako dít? d?snej bordelá? a pamatuju si, jak náš mi náš táta pravideln? zmaloval zadek va?e?kou....Náš Kuba taky dostával, neposlechl a už mu jedna let?la...pravdou je, že pubertou jsme propluli tak, že jsme jí ani nezaregistrovali a protože od malinka se kolem n?j motali psi, ko?ky a jiná r?zná hav??, nikdy by zví?eti neublížil. Takže myslím, že výchovnej pohlavek je ob?as stokrát ú?inn?jšínež stopadesátkrát n?co vysv?tlovat a domlouvat.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-14, 18:49
Makarenka a rákosku! ?emen a kle?ení na polínku! Od mala zap?ahat do domácích prací, u?it že nic neni zadarmo...
...to by dnešní frackové (nemyslím normální d?ti normálních rodi?ú) pot?ebovali.
Taky by ty rákosky pot?eboval i n?kte?í rodi?e - t?ch frackú.

Ale fracek je žel chrán?ný i zákony. Tož tu rákosku a ?emen asi na celý parlament, co dementní zákony schvaluje....mladistvý dostane za vraždu klidn? podmínku....
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-05-15, 10:19
Souh?asím. Když byly d?ti malé a rozmá?kly t?eba berušku, plácla jsem je a v?d?ly, že se to ned?lá. Jenže tyhle d?ti - jiný výraz by byl vhodn?jšá, m?žou všechno a nev?dí, co je bolest. Sest?enice byla u postižených d?tí, tam je to jinak - ale byl tam kluk, který všechny kousal do krve. Vysv?tlovat - zybte?nost. Tak hojednou taky kousla do ruky a ?ekla - to je bolí a to je fuj. Postižený - ale zapamoatoval si to. Tihle hajzlíci by pot?ebovali zmastit zadek, aby je to bolelo a aby si to uv?domili. Jenže t? dopadne sociálka a minimáln? budeš mít podmínku. Ale stejn? by to za to stálo.

Aktuální stránka:38 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist