Aktuální stránka:13 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-21, 16:26
jo, to je jasný, že by to asi moc dlouho nevydržel :o) zvlášt kdyby ho takhle nap?eská?ku obt?žovalo 5 fret? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-22, 20:36
Aniii napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Díky za info :) já antibiotika nebrala ani
> nepamatuju :D

nechci zahlcovat vlákno o Vlnákovi, ale na toto nem?žu nereagovat bo jen tiše závidim, já doberu jedny a do týdne/dvou mám spolehliv? další, který už ted ani nezabírají :o/ tak já odcházim zas cípnout

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-11-23, 09:38
Jo tak to znám... m?la jsem opakovaný potíže s mo?ovym m?chý?em, už jsem byla zoufalá, taky jedny ATB za druhýma... a to bylo n?co, ztratila jsem chu? k jídlu, což bylo u m? dost blbý, ptže i s chutí k jídlu jsem hrozný vyžle... Takže to dopadlo tak, že jsem ve svatební den m?la 47 kg!!! No b?s... Ale od tý doby jsem (?uk ?uk ?uk) ATB nebrala, tak snad mi to vydrží :-) te? už dva m?síce poctiv? nabírám, ale furt nic moc...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-23, 09:53
Já te? vybrala taky 2 dávky ATB po sob?. Naštéstí mi to na zažívání nevadí.
Asi by to trochu chtélo podpo?it imunitu....do tcho?e rvu Plerasan denn? už roky a já nic. I kyž si néco koupím, prost? to zapomenu požírat.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-23, 13:06
Bré dopoledne všem :-)
Johan to znám, já mám ATB jednou za uherák a taky vemu tak 3 tabl. z plata a pak to beru jak si vzpomenu :o) N?jak mi to nejde dodržovat

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-26, 09:17
ufff, ?lov?k tu chvilku není a tolik novinek
Nono, tob? hrozn? moc gratuluju, Hani?ka je nádherné miminko, p?eju ti a? vám d?lá jenom radost :o)
Johanko, tob? a Vl?ákovi moc držím p?sti?ky a? to dob?e dopadne


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-26, 09:36
Iv?o d?kujeme! Doufám že Tebe a celou rodinu ch?ipka obchází a že ste OK.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-26, 11:41
Johanko, Ela m?la už podruhé odložené o?kování kv?li rým?, Kájik minulý týden dobral další antibiotika (tentokrát na oboustr. zán?t st?edního ucha) a já jsem celkem v pohod?, už jsem se skoro zbavila rýmy... Prost? pohoda :o) Ch?ipka se nám zatím vyhýbá (?uky ?uk)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-11-26, 23:37
Tak už mám u sebe sami?ku Mumu. Oba moji kastráti se mohli ukvokat. Lidského nekastráta už stihla krásn? kousnout. N?jakému chlapovi musela vrátit to kousání do krku jak jí kluci hned cht?li obsko?it... =oD Michal má roz?ízlí prst, ale je to jinak zlatí?ko vykulený.
Tak to jen tak pro zajímavost... ;o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-26, 23:58
Kviki, to je super! Že ses ujala Mumu...ne že bych byla ráda, že nekastrát má rozrajflý prst :-)
Mumu je ta sami?ka z adopce, že?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-11-27, 00:01
Jojo, psala jsem o ní já, mám jí zatím u sebe a hledám nové majitele.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-27, 16:31
Dobré odpolednícko, tak od st?edy pochcípávám, bohužel to chytil i Sam, zatím jenom pokašlává tak do n?j cpu jitrocelouvej sirup a vypadá to že to pomáhá. Po?así je totáln? zmago?ený a p?íroda taky, na záhonech mi za?aly kvést hyacinty...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 16:34
Majdo rychle se uzdrav. A na Sama bacha, tenhle sajrajt se fretek chytá jak lepidlo. Držim palce!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-11-27, 18:36
pcheeee...o stredy ze prej je nemocna? pcheeee... to je kocovina :-D no jen se pochlub :-DDDD

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-27, 18:42
Pan doktor u nás v dom? tvrdí, že VŠECHNO SE MÁ LÉ?IT TINKTURAMI V DOSTATE?NÉM MNOŽSTVÍ. Nap?. jalovcovou, borovi?kou, ba i zubrovkou.Zubrovka mi tedy chutnala. Ješt? že to mám dom? jen p?es chodbu.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 18:46
Erin souhlas! U mne to zabírá! Akorád pora? jak by se to dalo aplikovat u fretek :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-27, 20:29
V ?em je macerovaná ta echinacea v echinaceových kapkách? Já znám jen maceraci - no v ?em asi???
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 21:00
....v lihu :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-27, 22:26
A kdo tady dává echinaceový kapky???? No??? Aby posílil imunitu ...?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 22:43
Erin já netuším....já ani nevim co to je :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-27, 22:55
V ?echách se to prodává v lékárn?. Já jsem to dostala od kolegy? abych neocho?ela a mohla za n? sloužit. Našt?stí jsem si to vzala v sobotu, jinak bych sloužit nemohla. Doporu?ená dávka - 15 kapek nala?no, mne uspalo až do ned?lního podve?era.Zbytek využíval manžel.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-27, 23:42
Erin tak tohle fakt nepot?ebuju :-) já su momentáln? celodenn? mrtvá i bez kapek!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-11-28, 09:55
Ahoj,já myslím,že každý reaguje na ty kapky jinak. Já je užívala relativn? dlouho, doporu?ila mi je doktorka, a trp?la jsem nespavostí jako kdykoliv jindy ;)

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-11-28, 14:57
Mám otázku na starší a moud?ejší...kde to proboha žijeme,že když cizinec ukradne šavli ze sousoší na karlov? most?,tak dostane jen 2000k? pokutu? Jsem asi moc extremistická,aspo? na moment se m?žu cítit jako naivní mladí,ale to je spravedlnost? Za ni?ení skoro t?ista let staré památky? Já vím,je to replika a šavle byla práv? kv?li krádežím d?ev?ná,ale jde o princip! Fakt mi to mozek nebere:(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-28, 21:56
Anii, není to spravedlnost. Je to nehoráznost, neúcta, spros?árna ... ?íká se m??it jedním metrem - asi proto, že když se m??ilo loktem, m?lo každé m?sto "sv?j" loket na zdi radnice. Metr by m?l být stejný všude pro každého - ale pro? má Spravedlnost zavázané o?i??? Ješt? nevíš? Kdyby to ud?lal Rus, tak by ho nejspíš stáhli z k?že. Po právu.To máš jako Opo?enský a katarský princ. taky Spravedlnost ješt? musela ty zavázané o?i zav?ít. A kde to žijeme???? No nás se neptej.Nám to taky mozek nebere.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-29, 08:25
...a kdyby to ud?lal romský spoluob?an, tak nedostane pokuru vúbec žádnou!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-29, 09:22
Johano, romský spoluob?an by dostal asistenta
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-11-29, 17:22
Už dlouho nebyl u nás doma asi pr?ser, nebo co. :o( No a tak je Rupík nemocný. P?estal jíst, všimli jsme si toho až po pár dnech (sm?la, když máte více fretek, které spolu vychází a bydlí spolu v jedné volié?e) a sta?ilo dalších pár dn? a vypadá jak z koncentráku. :o( Neblije, nepr?jmuje, v b?iše na pohmat nic není, teplota zvýšená není, prost? asi anorektik. Já už fakt nevím. Futruju ho ku?ecím vývarem a mixovaným masem - obojí dlabe bez protest?, což by taky neodpovídalo zán?tu žaludku - mnozí z vás znají ty rva?ky s fretkami, abychom do nich dostali alespo? trochu tekutin a jídla. U veta jsem si koupila energetickou pastu Rekonvalescent Cat od CanamiPharm, tu taky hltá.
Bojím se n?jakého nádorového onemocn?ní.

Te? n?co úsm?vn?jšího. Zrovna jsem byla krmit a napájet Rupíka (chutnalo mu víc než u minulého krmení) a necht?la jsem, aby se mi tam Ella pletla, protože po?ád otvírá fretkám voliéru a nedá si ?íct. Tak jsem ji nechala samotnou v obýváku. Slyšela jsem ji, jak šoupe no?níkem. Když jsem se od Rupíka vrátila, v no?níku bylo na??ráno. Má 17m?sí?ní dcera je sice šikovná, ale ne geniální, takže si zapomn?la sundat tepláky a vy??rala se do no?níku skrz n?. No ale m?žete jí za to vynadat, když se tak snaží?? :o)))



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Mirim dne 29.11. v 18:52.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-29, 17:26
Mirim a nefrká Rupík?

Ella je šikulka! Detailú si net?eba všímat :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-11-29, 19:02
Už jsme zp?t od veta.
B?žný test mo?i nic neobjasnil - žádná krev, nic co by nazna?ovalo zán?t nebo špatnou funkci slinivky. Toho jsem se bála. Insulinomu.
P?vodn? jsme m?li zítra d?lat krevní testy, ale jelikož je Rupík nadopovaný léky, výsledky by to nejspíš zkreslilo. Dostal n?co na podporu funkce jater, antibiotika, n?co na podporu trávení, multivitamínovou injekci - ne všechno najednou, samoz?ejm? v pr?b?hu p?edchozích dn?.
Jsem z toho fakt v pérdeli, nebo? krom? toho nejezení (a z toho vyplývající únavy, apatie, vyhublosti atp.) jsme neodhalili zatím žádné jiné p?íznaky. Nekýchá ani nekašle. :o/
Dneska mi ve volié?e za?al poskakovat a chr?et Damián, tak jsem se vyd?sila. Našt?stí mu jen zasko?ila granule, zme?ourovi. Když ho to p?ešlo, nabral si jich n?kolik do tlamy a odnesl do syslírny.
Protože nemám hlídání, chodí Ella k vetovi se mnou. V ordinaci sedí zp?sobn? na židli, hrabe se vetovi v reklamních letácích, ?íká haf a ?i?i a pak ani nechce odejít. :o)
Avatar

Aktuální stránka:13 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist