Aktuální stránka:17 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-26, 23:44
brý ve?er,
jsme dneska ve?er byli v kin? na nezvratnym osudu 4 otestovat 3D promítání, tak celkem fajný, akorát film už teda nic moc, ani 3D tomu nepomohlo...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 26.12. v 23:45.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-12-27, 12:59
krásné povánoce, dámy! tak jsme zpátky doma po váno?ním šílenství po p?íbuzenstvech, teda ješt? nás pár návšt?v ?eká, ale už jen oni k nám - tož budu jak anglická královna, ud?lovat audience, to už se dá zvládnout. Aspo? se trochu proberou ty krabice cukroví, pá? jinak fakt nevim co s tim. asi zmrazit, jenže mrazák praská ve švech. hm, hlady neum?eme :o)))

tcho?i šílí, kuli?ky se jim zv?tšujou jak kdyby jim je n?kdo nafukoval, už je skoro couraj po zemi, jen díky bohu nezna?kujou - našt?stí!!! ale rvou se, d?s b?s.

a já k vánoc?m dostala bezdrátový sluchátka, takže celej ten blázinec mohu s lehkým srdcem ignorovat, nechat je a? se vraždí, a v klíde?ku šprtat na státnice. Ob?as vánoce fakt miluju!!! :o)))

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-27, 22:04
Zana - sluchátka závidím, ale my dostali na Vánoce lepší v?c - domácí gril.. Takže já sice bugr poslouchám, ale hrozím jim ugrilováním na plotýnce bez tuku :))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-28, 23:20
brý ve?er,
jak to bylo p?ed ?asem psáno o zachrán?ném fretákovi, který byl krmený granulema pro ryby, tak musim ?íct, že moje fretky ted dávají p?ednost granulím pro krevety a raky p?ed jakýmkoliv jiným pamlskem :o)
jinak už leze ?íje i na Toníka :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-01-04, 16:56
Ahoj holky, mám takový trochu mystický dotaz:-) U nás v práci je nyní hot téma astrologie a výklad z karet.

Máte s tím n?kdo zkušenost, asi s t?mi osobními horoskopy? Ideáln? n?jaký tip na n?koho, a? tady m?žu zamachrovat:-)

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-04, 17:05
Jáchyme, ho? ho do stroje :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-04, 21:49
Nessie, zkus stránku www.najdise.cz. Tam si vytvo?íš podle data narození, místa a hodiny docela podrobnej horoskop jak sv?j, tak partnerskej.
Jinak docela dobrá ?arod?jnice je Míša Kudlá?ková , publikuje na [zena-in.cz]. N?kolikrát jsem s ní mluvila a docela jsem koukala, co z ní padalo....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-05, 00:51
zana, kde máš tu dumbo fretku? :o) koukám, jste s nár?stem zimní srsti taky p?išly o ty plachty, já už taky nemám osla [img5.rajce.idnes.cz] :oD


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2010-01-05, 00:54
ne, dumbo je po?ád. to jen u ta gumi?ka té váno?ní ?epi?ky ty plach?áky splácla :o)))))))


Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-05, 01:07
jo tááák :o) to nám se ty uši n?jak "srazily" :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-05, 10:40
Prasátko Boženka z Liberce :-)
[vas.cas.sk]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-05, 10:50
V Praze jsem prasátko na kšírkách vid?la v Holešovicích v parku
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-05, 11:16
já ho ješt? naživo nevid?la, musí to být bomba :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2010-01-05, 21:40
Ahoj holky. Všem p?eji opožd?n?, ale p?ece vše nej do Nového Roku :o) Mám celkem fofry, tak moc nestíhám . Hani?ka roste jako z vody,ale je po?ád podez?ele hodná :o))
Co se fret týká, tak mám nemocnou Sáru a Báru, které už asi 14 dní nežerou, mají jakoby aftu v zaduna jazyku a dásních. Sára už teda dneska papá granulovou kaši ze lži?ky, ale Bára žrát odmítá po?ád, Sára mi spadla z 1120g na 790g a Bára z 1300g na 700g :(. Takže jdeme znova na kontrolu k vet.
P?ikládám foto malé fretka?ky ze v?erejška :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nona dne 05.01. v 21:41.
Avatar

Přílohy: Hani?ka a fretka 2m?síce.jpg (30kB)  
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-05, 22:13
Nona, fretka?ka je úžasná! A koukám že už si skouší fretku z Ikea :-)
Je mi líto, že re?ulím se moc nepolepšilo.
Napiš jak dopadla kontrola u veta.
Budu moc držet palce!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-01-07, 10:32
Som zo Samorina a o ziadnom prasiatku na ksirkach nevieeeeem!!!! Ako je to mozne???
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-08, 19:37
Holky, nesetkala jste se n?která s plísní v byt?? Bydlím ve starém dom?, kde jsou klasická d?ev?ná šroubovací okna (resp. rámy, okna sama o sob? jsou sklen?ná:). V kuchyni a p?edsíni mám kv?li fretkám i kv?li sob? vypnuté topení a dnes jsem si všimla, že rámy oken a okolí parapetu jsou olezlé plísní (p?ed okny mi permanentn? stojí klec, nemám ji kam jinam dát, takže k oknu se nedostanu, tudíž tam p?íliš nechodím). P?ítel mi tvrdí, že je to tím, že je v pokoji zima. Nicmén? plíse? mám i v druhém pokoji, kde topím (spím tam a v noci je mi zima). Problém je zcela ur?it? i v t?sn?ní oken, každopoádn? nevím, jak to mám ?ešit, okna jsou stále orosená, neustále je utírám a pod okny na parapetu mám neustále kaluže vody.
Víte n?kdo jak ú?inn? bojovat proti plísni v byt?, kde se takto neustále sráží na oknech voda?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-08, 20:06
Hanulko, podobný problém má synátor: koupil starší dúm (klasická zd?ná stavba z tvárnic a cihel, jako se kdysi stav?li bytovky) a rekounstruje ho, p?itom tam bydlí. První patro má vymn?n?ná okna, ?áste?né se tam topí a je to OK. P?ízemí má púvodní okna, v místnosti se topí jen elektrickým p?ímotopem (teplota cca +10 až 15) a na sténách má plíse?. Dost sme se o tomto problému bavili, synátor si i dost studoval z netu...

Nejsem p?es toto odborník...ale podle mne te? t?eba u tebe hlavn? všude zaptnout topení na maximum (i kdyby ste se mn?li uva?it), k tomu v?trat.
No a na ja?e zjistit v jakém stavu jsou okna ale taky fasáda, spáry na fasád?.
Já bydlím v paneláku starém 25 let, stále mám púvodní (25 let stará) klasická šroubovací okna a problém nemám.

Myslím že u mého syna v tom p?ízemí i u tebe múže jít o problém nedostate?ného proh?átí fasádní konstrukce zevnit?.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-08, 22:36
Topení jsem v kuchyni zapla, ale bohužel nevím, jak to mám ?ešit dál. Dle instrukcí na internetu mám postižené místa vyst?íkat Savem proti plísni a v?trat.. Jsem z toho dost zoufalá, nevím kde mám ubytovat freta. P?ítel mi ho nedovolí ubytovat v obývákoložnici, protože smrdí (?íje no, kdo by to byl ?ekal že bude smrd?t že..) a skákal by nám po hlavách, v kuchyni je nesnesitelné vedro, d?sný vzduch a v p?edsíni mám ty t?i, ke kterým se nesmí dostat. Ach jo ach jo.
Jinak bydlím ve t?etím pat?e, pod st?echou, ale od st?echy to nebude, mám nad sebou ješt? p?du. Jinak s fasádou a kvalitou oken bohužel nic neud?lám, d?m pat?í RPG, kte?í s tím, p?edpokládám, nic d?lat nebudou. V?tšinou se to prý ?eší tak, že je to chyba uživatele bytu a s tím oni nic d?lat nebudou :(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-08, 22:45
hanulko jde podle mne o to, aby v místnosti kde je plíse? bylo te? teplo, ale se i dost v?ralo a cirkuloval vzduch. Tož freta nechej v kuchyni s topením na plno a k tomu mu trochu otev?i okno....jestli máš možnost, tak na vykláp??ku, ne b?žné otev?ení okenního k?ídla.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-08, 22:54
Johanko, to práv? nem?žu.. musela jsem od toho okna všechno odklidit, tedy i klec, takže kdybych otev?ela okno, tak mi magor z okna vysko?í, mám takové to žebrové topení a jednou jsem tu už psala, jak mi holky po n?m hezky šplhají na parapet..funkci vykláp?ní tyhle okna bohužel nemají:/ Jsem fakt dost bezradná, dneska ho zav?u do koupelny, ale to se mu líbit nebude.. Uvidíme jak to bude vypadat zítra, jestli to aspo? trochu vyschne, tak bych ho do klece zase šoupla a otev?ela okno.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-08, 23:30
hanulko, v Ikea (a možná i jinde) sou dostat pojistky na okna. Tím si to okno necháš otev?ené na 1 cm....tudy fakt fretka neproleze. Já mám tyto pojistky doma na všech oknech.
Já fakt jiný ?ešení jak topit na plno a sou?asn? v?trat proti té plísni nevidim :-(
...jo a nemyslela sem mít okna doko?án....jen aby se stále nebo pravideln? v?tralo...t?eba tou škvírou 1 cm...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-09, 13:47
Johanko, díky za tip, to se mi bude opravdu hodit. Už z toho d?vodu, že mám ko?ku a ta se mi promenáduje po okn? neustále. Ono jedna fretka se uhlídat dá, ale jakmile do kuchyn? pustím holky, tak to je jak bys vypustila pytel blech, to se absolutn? nedá uhlídat.
Jinak od v?erejška mírné zlepšení, jedna ze? za?íná schnout, už není tak moc mokrá, spíš už jen vlhká, d?kuju za rady:)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-01-09, 14:31
Prosim - mam logisticky problem. Nejezdite nekdo autem Praha->Ricany? Potrebovala bych akutne prevoz klece, co mi byla nabidnuta, nicmene mam ted mesic pohotovost zn.furt, takze s vypetim sil hrozi max. vylet do Prahy, dal uz ne:-( Samozrejme to nespecha natolik, aby nebylo mozno vyckat roztati snehu...

No, jeste Lee vymyslela (hlavou!) jeste dalsi variantu - myslite, zkusenejsi, ze se da vyuzivat PPL (my to vyuzivame jako firma, ale nevim, kdyz jsem "soukroma osoba")? Chapu-li to spravne ze zmatecnych stranek PPL, tak firma objednani prijede do bodu A, nalozi, odveze, v bodu B vylozi, schrabne penize a ty zasle zpatky do bodu A???



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lee dne 09.01. v 14:56.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-09, 20:20
brý den, nemá n?kdo návod jak kapat fretovi kapky do oka?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 08:32
Žofiro, já to celkem úsp?šn? skoušela s Ophtalem ne kapátkem, ale sem si složila na ?tvrtku (do špi?ky) ten odli?ovací tampon, napo?ila tu špi?ku a do oka "vyždímala". Ale jestli je p?edpis t?eba "do každého oka 1 kapku" tak by se to dávkovalo asi blb?.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-10, 16:04
s kapáním jako takovým problém není, problém je udržet freta v klidu a trefit se do oka, protože se za?ne cukat jen co mu na to oko sáhnu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 16:26
Žofiro, mn? se práv? tím tamponem trefovalo líp, pá? sem se nebála že ho kapátkem trefím do oka když sebou cukne, sem to mohla p?iložit až t?sn? k oku. A vypína?, nesta?í? Nebo str?it mu k hub? pastu?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-10, 16:38
žel nesta?í a o pastu v tu chvíli prost? zájem nemá :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 17:01
a co má s tim okem?
Avatar

Aktuální stránka:17 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist