Aktuální stránka:22 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-20, 21:29
[www.novinky.cz]
Tohle je teda peklo.....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2010-04-20, 22:39
To je hnus, zavedla bych staré - oko za oko, zub za zub, jen ne do d?sledku, a po zbytek života mu strhávat z p?íjmu na podporu n?jakého útulku.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-20, 22:51
milovníci obojživelník? - tento týden je výstava v DDM tam co byli v sobotu k?e?ci
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:08
N?co pro ŽoFiRo:-)

Inzerát na prodej skunka (z BA)
[www.ifauna.sk]

....je tam i kontakt na jejich webovky
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:14
jo, na ty už jsem koukala, i jsem jim psala, cena za um?le odkojeného skunka 500-600euro a paní mi tvrdila, že není zakázané odžlázkování, ale kastrace skunk? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 21.04. v 11:14.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:29
taky jsem se jí ptala, jak je to s povolením k chovu v SR, že u nás v ?R je pot?eba mít povolení na všechny šelmy, krom ko?ky, psa a fretky, tak mi napsala, že v SR je povolení pot?eba pouze na nebezpe?ná zví?ata, kam skunk nepat?í a že p?es známé v ?R /také chovatelé skunk?/ zjistí, jak je to tady, takže prý ani u nás není na skunka povolení pot?eba, že je pouze zákonem zakázaná kastrace... takže jak už jsem tu kdysi psala - je u nás dost chovatel? co skunky má, ale povolení k chovu nikdo nemá, protože o n?m ani neví.. p?edtím jsem psala ješt? na tu fretí farmu ascfretky, kde chovají i skunky a jiná zví?ata, tak mi potvrdili, že povolení na skunka být musí, ale že zrovna u skunk? není problém ho získat..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:42
...se p?iznám, že s povolením na chov, odžlázkováním at?. skunkú sem se nezaobírala, až netolik mn? to nezajímá.
Ale zví?ata sou to krásná :-)

Jo a tato webovka ur?it? neni té paní ze zverimexu co sem ti o ní kdysi psala....s tou sem ješt? nebyla.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:43
já teda taky nevím, ale p?íjde mi docela blbost, že by bylo povolené žlázkování a zakázaná kastrace :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-21, 11:47
..mn? to p?ijde taky divné. Ale s ohledem na zákony sem to neskoumala...a v zákonech už kolikrát byli na?ízené totál nelogi?nosti (jako t?eba vy?azení povinnosti o?kovat fretku proti vzteklin?)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-04-21, 12:01
.. a nebo když zjistila, že se hrabu v povoleních, necht?la p?iznat že nabídkou mládat bez žlázek porušuje zákon a tak napsala, že je zakázaná kastrace, nikoliv odžlázkování. když jsem jí psala, že nevím jak v SR a jak u skunk?, ale jestli se neupsala, že chovám fretky a u sami?ek je kastrace tém?? nutností, jestliže nemají sloužit v chovu a že se b?žn? kastrují i jiná zví?ata, kdežto odžlázkování je u nás zakázáno a považováno za týrání zví?at už od roku 2004, tak už neodepsala.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 21.04. v 12:03.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-21, 12:12
jo to je taky možné a dost pravd?podobné. Pá? ten zákaz odžlázkování (nepamatuji si p?esnou formulaci) vychází ze smn?rnice EU...?iže by mn?l být závazný pro všechny státy EU a aplikovaný v jejich zákonech.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-24, 20:43
No...jak jsme se dnes na sch?zi bavily o tom, kolik mám doma zv??e a v mém vý?tu nechyb?li ani t?i ježci, kte?í k nám chodí na terasu každý ve?er nacpat si b?íško granulkama..tak te? mi Petr vylí?il, co se d?lo v?era ve?er. Prý sedí u televize a takovej pekelnej rachot z terasy..tak se jde podívat, co se to tam d?je...no - zapomn?la jsem ježk?m dosypat a dva mlátili tou prázdnou miskou o zem. Jakmile jim Petr dosypal granulky, za?ali chroupat a mlaskat a byl klid...:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-24, 22:52
Majdo no máš "domácí ježky" jak si dovoluješ je pravideln? nekrmit :-))) A to si po?kám, ak budou chtít "vy?esávat" a do postele :-))))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-04-25, 00:06
to prijde...Cendura a Tedys taky nesmeli do pelechu...bejvaaaavalo :-D

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-25, 14:56
Informace pro všechny pi?ky..máta na mojito se rozrostla skoro po celém záhonu, tak se máte na co t?šít :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-25, 15:46
Majdo, informace pro KOHO? :-))))))))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-25, 16:31
No..prost? ty se kterýma tu v lét? chlandíme mojito ...pijky, pijanky...prost? tak n?co :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-04-26, 11:51
hele tak ji naskubem s sebou na dovcu, co? :-)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-04-28, 18:31
?au ?au ?au, po dlouhé dob? na minutku, tak vás zdravím a zase mizím, m?jte se fajn
u nás stále n?kdo marodí, už mi z toho hrabe... Tak páááá


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-28, 18:45
Ahooooj Iv?o! Tož se držte a vyzdravte a p?íšt? napiš víc :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-04-30, 14:37
Tak holky, držet se pevn?,lítat nízko, nezkoušet akrobatický prvky a za mlhy nep?istávat!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 30.04. v 15:01.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-04-30, 16:42
A bacha, na košt? vám za žádnou cenu nesmí sáhnout chlap. Sousedce na n?j jednou sáhl a ona pak tak špatn? p?istála, že si doslova rozštípla loketní kloub
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-05-03, 18:26
ahoj, ahoj, ahoj
stále ve B?lé, víc napíšu z Humplu, tam budem až budem všichni zdraví... Teda d?ti nebudou muset na kontrolu. Tady není ?as... Pá?ek.
Jo jinak jsem byla s Terkou na veterin? (o?kování a prohlídka, schází a lysá) a doktor mi ?ekl, že je to stá?ím a lehce nazna?il, že je možné, že p?i jejím v?ku už nemusí ani stihnout o?kování na vzteklinu (p?íští m?síc)... takže asi tak... "Nu nepot?šil jste m?, ani já vás nepot?ším..."


[www.kunici.estranky.cz]







Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 03.05. v 18:29.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-03, 18:31
Ahoj Iv?o, tož a? ste všichni zdraví rychle, a? víme co máš nového. :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-04, 10:38
Odviezla som Bubu na veterinu...bojim bojim...zapaly jej zliazok dosiahli pre nu neunostnu mieru, cistenie kazdy tyzden je pre nu znacny stres a podla toho jacania ju to aj boli. Tak som sa podvolila vetovi a zliazky idu von. Bojim bojim...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-04, 10:43
MajaZ: Držím palce!!! Ur?ite to bude OK, šak bennet?áci sú výborní. Daj vedie? ako sa Buba má!

P.S.: Ak chceš, píš do témy "Vl?ák (aktuáln?)..."
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-04, 13:43
Buba to ma za sebopu, zliazky boli zapalene, zahnisane, spuchnute, udajne ked to otvorili, tak vsetci z operacky zdrhli. Tak uz ju to hadam trapit nebude a vsetko sa dobre zhoji.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-04, 13:55
MajaZ: Bezva! Potom napíš ako sa darí rekonvalescentovi.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-05, 11:04
No spravy su asi take, ze jedna zo zliazok uz dosahovala velkosti zliazky maleho psa a bola vtlacena do vnutra tela. Druha bola este v norme ale zvacsena.
Rekonvalascent vecer skoro rozbil klietku, zozral pol vecernej davky masa (hnusna panicka viac nechela dat), presiel par metrov a kazdy druhy kros si sadol na zadok. Rano rekonvalescent otvoril klietku (skor vyrval mreze) a tvaril sa ze mu nic nie je. Takze snad je vsetko na dobrej ceste, vsetko zalezi na tom, ako sa zhoji rana.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-05, 11:48
MajaZ: To vyzerá výborne :-) Podávaj priebežné info.
Avatar

Aktuální stránka:22 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist