Aktuální stránka:18 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-10, 17:17
ale, se mi v pátek v noci p?kn? servala Bigi se Žofkou, Žofka má p?kn? zrafanou nohu, no a jak jsem je od sebe od?lila, tak Žofka se pak ješt? ohnala po Filipovi a asi ho trefila akorát do oka,..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 18:36
a nesta?ilo by to oko vytírat tamponem namo?enym v t?ch kapkách? To bys ho snad udržela spíš, jak se do oka trefovat.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-10, 18:43
otírat nesta?í, pot?ebuju to dostat dovnit?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 18:57
tak už mne napadá jen sadistický moment p?ekvapení...skusit to když tvrd? spí...roztáhnout ví?ko a kápnout
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-10, 19:08
to už jsem zkoušela taky, jenže ho to asi dost bolí, takýže když mu na to šáhnu, tak bud se cuká i ze spaní a nebi se probere

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-01-10, 19:12
Asi to není nic nového, ale co takhle dávat mu sou?asn? lízat pastu.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-10, 19:45
tak to sem fakt v koncích...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-10, 19:56
D?epnout si na zem, fretku stisknout mezi koleny, otev?ít prsty oko (které fretka samoz?ejm? hned zav?e, když vidí, že ji chytám), kapnout, chvíli nechat sadisticky otev?ené a pak pustit. Jinou a ú?innou radu nemám.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-13, 11:46
hele na co sem ?irou náhodou narazila :-)
[www.gorila.sk]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-01-14, 16:02
Hlasim, ze klokani jeste nevymreli, jen vecne tvrdnou v praci, popripade jako spravny klokan _ cestovatel jsem nekde na cestach....nekde mezi Prahou a Karvinou :-D a do toho me neuveritelne zlobi notebook, nejede mi ani icq...tot info pro ty, kdo me povazuji za nezvestnou :-D

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-14, 16:49
brý den, jen zkouška avataru :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2010-01-16, 12:58
Tak já hlásím, že jsem ješt? naživu, jen po?ád v pracovním procesu!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2010-01-16, 13:16
poslušn? hlásím, jsem po?ád na živu, státnice jsem p?ežila a je ze m? te? teda ta magistra kudláková, promovaná psycholožka. teda ješt? nepromovaná, promoce jsou za m?síc :o)))

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-16, 14:01
Zana: tak blahop?ejeme k dosažení titulu...

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-01-16, 20:16
Také blahop?eji.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-01-18, 09:32
Gratulace Zuzi :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-28, 09:41
V Mongolské metropoly je absolutní sn?hová kalamita...jestli bude sn?žit ješt? pár hodin, p?ijdte nás vyhrabat :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 09:45
Vyšla nová knížka o fretkách:

Hana a Vladimír Moty?kovi "Fretka" (vydavatelství Robimaus)
[www.gorila.sk]
Myslím že je dobrá a info asi najaktuáln?jší.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-01-30, 10:22
Knížku jsem již ?etla,je docela dobrá,ale mn?, coby infantilní majitelce "chlupaté hol?i?ky",v knížce chybí emocionální stránka v?ci, jaká je nap?. v knižce Petry Narandži?ové. Navíc m? nap?. velice zarazilo, že auto?i v knížce podrobn? popisují,jak posílat fretku poštou, zatímco bych spíše o?ekávala, že posílání fretky poštou jako balík zcela odsoudí.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 10:36
...taky sem tam našla nesrovnalosti: v?k fretky až 15 let, listí jako podestýlka na hraní, vrhy 1-2 ro?n?...ale zas se mi moc líbil úvod (historie fretky, varování p?ed neuváženou koupi), popis krmení....

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-01-30, 10:55
To je pravda,a jak tam píší o t?ch t?ech fretkách, které protahovaly kabely p?i koncertu Milenia v Londýn?, našla jsem k tomu na internetu ?lánek, ale bohužel nejsem schopna ho sem p?etáhnout. Je to take na www.fretka.cz/clanky/zachranuji_koncert.pdf.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-30, 14:41
já jí pot?ebuju takyyyy :o) teda ne, že by se mi jich doma neválelo už asi 6, ale co... :o)
¨jinak jsem se dala do pro?ítání hromady zahrani?ích sever? o chovu skunk? a ono se to chová úpln? jinak než fretka :o) nikam to nevyleze, dokonce tam na jedn?ch stránkách m?li ud?lanou i "rampi?ku" aby skunci mohli lést do postele, žere to "nekvalitní" granule s nízkym obsahem tuk? a bílkovin, jinak je to obézní, p?ípadn? 50% maso a 50% zeleniny a mají už i útulky pro domestikovaný skunky :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 15:37
Žofiro, jám mám asi taky všechny knížky o fretkách co vyšli v ?R a SR :-)))
Ur?ité ji najdeš v ?ákém ?eském e-shopu, Kuklynka ji kupovala v Praze v "kamenném obchod?" hned za?átkem roku...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-30, 20:36
jo, v e-shopech je mají, ale se mi kv?li jedný knížce platit poštovný, který vyjde skoro dráž než samotná knížka :o/ na prob?hnutí knihkupectví ješt? nebyl ?as, tak snad n?kdy...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 21:13
Žofiro, v "kemenných obchodech" v Praze ji mají...tak snad by ti ji n?kdo koupil a p?edal na výstav? :-)
Mn? se ta knížka fakt líbí.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-01-30, 21:30
Pavlíno, mohu Vám tu knížku koupit v Praze a p?edat na výstav?, takže v p?ípad? zájmu mn? pošlete SZ.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-30, 22:06
Pavlo, d?kuju, já na to až tak nesp?chám, ješt? jsem ani nep?e?etla to, co už doma mám :o) když si na to vzpomenu, tak se po ní kouknu v TP, tam jí ur?o taky n?kde budou mít..

Johanko, jak je to v SR s chovem skunk?? je na to taky pot?eba povolení k chovu a nevíš, jak je na tom ta ženská o který si psala, že je chová?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 22:45
Žofiro, tak se skunkama sem na tom blb? :-) Já tenkrát (na podzim 2009) mluvila s tou prodava?kou v tom zverimexu, co je chová. Ale od té doby sem s ní nebyla. Na podzim byli v inzerci SR inzeráty na prodej mlá?at skunkú, ale jak koukám, tak sou smazané...takže kontakt už nenajdu. Jak pújdu do m?sta (nevim kdy to v tomto sn?hu bude) múžu se stavit se v tom zverimexu za tou prodava?kou.

Co do legislativy SR je o chovu skunkú n?co asi v této vyhlášce [www.zbierka.sk]

Cht?la bys skunka? :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-30, 22:55
jasn? že pot?ebuju skunka :o) ale zatím si zjištuju info o chovu, kterýho je u nás ale nedostatek, takže prohledávám r?zný emerický a n?mecký weby, kde n?jaký to info už k sehnání je. u nás nabídky na mládata byly taky, ted je nabídka na 8mi m?sí?ního ?okobílýho samce a jak jsem p?ed chvilkou zjistila, tak je pot?eba povolení od vet. správy, což prý u skunk? není žádný problém dostat, jen musíš mít klec... tak jdu ješt? pátrat jestli tou klecí bylo myšleno n?jaký bytovka, nebo venkovní voliera a jak velká... jinak letos už jsem shán?la info od t?ch chovatel? u nás a teda nic moc jsem se od nich nedozv?d?la - jen to, že nikdo z nich žádný povolení k chovu nemá a ani netuší, že n?co takovýho pot?ebují :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 30.01. v 22:58.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-30, 23:07
Žofiro, co mi ta pani tenkrát ?íkala, tak ona je má v byt?, žádná venkovní voliera.
Akorát vim že ?íkala, že by asi moc nekomunikovali skunci s fretkou....brala si domu na víkendy toho fre?áka co mn?li k prodeji v tom zverimexu (totál vymazlenej) a co vim musela je držet od sebe...

Až to p?estane klouzat, tak to vezmu z práce p?es ten zverimex a skusim ti na tu pani sehnat kontakt.
Avatar

Aktuální stránka:18 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist