Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 35
Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-23, 21:10
Moje první založené vlákno, nebo p?edchozí už se kouše. :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 23.10. v 21:11.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-23, 21:15
M?j dnešní zážitek z obchodu s pot?ebami pro zví?ata:
Nedávno jsem tam n?co kupovala a paní mi p?ibalila vzorek hypoalergenních biogranulí pro ko?ky. Sice mají málo tuku, ale ?ekla jsem si, že je kluk?m zkusím nabídnout jako pamlsek. ?ulda se tvá?il, že ho chci otrávit, zatímco Fred se na to neuv??iteln? zb?sile vrhnul a žral je jak pominutej. Od té doby mu je ?as od ?asu kupuju a dávám vícemén? jako pamlsky. No, a te? je Fred po operaci, tak jsem mu cht?la ud?lat radost a pro granule zašla. V obchod? byla velmi milá starší paní. Dialog probíhal následovn?:
- Dobrý den, já si vezmu tyhle granule!
- Cože?! Vaše ko?ka je ŽERE?! No tak to je jediná, co znám!
- Já to mám jako pamlsek pro fretku.
- A vona vám to vážn? jí? Dy? ty granule tady nikdo jinej než vy nekupuje! Voni jsou kvalitní,
ale nikomu nechutnaj! A ta cena je šílená! A všimla jste si, jak je vošklivej ten obal?! No to jsem ráda, že je chcete! Tak tady je máte. A p?ij?te zas! A vaší fretce p?eju dlouhej život!!!!

No, a doma byla veliká tcho?í radost. Jako p?ílohu jsem k nim naservírovala lososový olej od Majdy, abychom dohnali ty tuky, a až bude zdravej, dostane nekompromisn? zase svoje TF. Není to krásnej zážitek?! :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 23.10. v 21:22.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-23, 23:58
Tak po takovehle prihode bych asi mela usmev na tvari jeste tyden

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-24, 05:53
Dobré ráno holky!! Vstávat a cvi?it!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 10:20
Ráne?ko, hnusn? upršené :-)
P?idám taky jednu ze zverimexu: narazila sem na nov? otev?ený, tak sem do n?j vlezla. Krom b?žného tovaru - rybi?ky, plazy, hlodavci a...fretka. V sklen?né vitrín? bez vody a jídla, asi púlro?ní, veliká. Na vitrín? cena a obrázek fretky se stru?nym pokecem. Ve krámn? krom prodava?ky nikdo. Tak sem milou paní za?ala hned pérovat, jak to tu chudáka fretku držej. Prodava?ka (ne majitelka obchodu) se jen pousmála, otev?ela tu zasklenou v?c, vyndala fretku a zavelila: po?te! Zavedla mne dozadu, tam klec, se vším jak má být. Koukala sem jak pako. Bylo mi vysv?tleno, že fretka bydlí v té kleci, akorát ji ob?as po?as prodejní doby na chvíli vyndaj do toho skleníku, aby lidi vid?li i živou, nebo ji na postroji provád?jí po prodejn?...jinak pro názornost slouží ten obrázek.
Fretku maj v prodejn? p?ez 3 týdny, tak o víkendu si paní bere fretku domu. Tam má pro ni klec, ale pouští ji v byt? i navolno. Akorát je to prý trošku náro?né na ?as, pá? pani chová doma skunky, tak musí b?hat odd?len?.
Fretka byla výborn? socializovaná, když sem ji vzala do náru?e, spokojen? mi olízla krk, výborn? živená, krásnou ?istou srst, uši absolutn? ?isté, drápy ost?íhané.

Ur?it? se do té prodejny vrátím, už jen abych se vyptala na chov skunkú v byt?! :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 24.10. v 10:41.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-24, 12:05
Tak to je super takový p?ístup!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-24, 12:19
Ahojda :) Tj tak skunka si v byt? nedovedu p?edstavit :-DD Sta?í jak zapuší fretka, co pak tep?v skunk, nebo skupika skunk? :-D To mají o sv?ží v?ni na dlouho postaráno :-DDD

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 12:36
celkem mne dostalo, jak se ti skunkové válí po té paní a nechaj se drbat :-)))
[commons.wikimedia.org]SKUNK.JPG
[commons.wikimedia.org]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 24.10. v 12:54.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-24, 12:42
prej jsou dokonce klidn?jší než fretky :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 12:51
...jojo, paní ?íkala, že to má todobnou povahu jako fretka, ale neni to takový spekulant :-)

Žofiro, jak je Filipovi?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-24, 13:05
Pojem spekulant v souvislosti s fretkou slyším poprvý a ?ekla bych, že je hóódn? vystihující. :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 13:28
Silvo, když fretka za použití záchodku dostává odmn?nu....a ?asem si ji za?ne vynucovat vlezenim do hajzlíku kde nic neud?lá, ale i tak si stoupne k lince, hází hlavou a ?eká pamlsek "dyk sem byl na záchod? - dak dávej"...tak je to co? :-)))))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-24, 13:39
je unavenej, ale zrovna šel žrát. jinak je dost velká pravd?podobnost, že se to ud?lá zase a prost? mu budou sr?stat obratle.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-24, 13:49
žofi, te? jsem zjistila, že máš zas n?jaký problémy s klukem. zkoušela jsem vyhledat, ale moc se mi toho nenašlo.

co se stalo? pro? se to stalo? dalo se tomu n?jak p?edejít? kde jste byli na operaci? a kolik je filipovi?

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 13:49
Žofiro hlavn? že je mu dob?e a žere. A ví se p?í?ina? Toho výrústku nebo srústání obratlú?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-24, 17:32
Holky, to bylo dneska krááásn? co? :-)))) Doufám, že jste si to všechny užily :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-24, 18:24
Krásn??? U nás v Brušperku (18 km od Ostravy) celý den mrholilo. Prosím, pošlete nám sem také to krásné po?así. Podzimní, duši?ková depka je tu...

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 18:42
Mongolsko dneska taky vasloven? duši?kové :-(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-24, 19:00
Jejda, tak tady bylo na sluní?ku tak dvacet stup??...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-24, 19:55
ahojda dámy!
tady dneska taky sluní?ko, ale docela frišno. Fre?ule b?haj a zlob?j, dnes máme zas basketferret zápasy (tj. košíková fretkou), kluky už jsem z koše vyndávala šestkrát za poslední p?l hodinku. Nechápu po ?em do n?j lezou!!! asi mají na tlapkách p?ícucky.

Jinak Žofi: jsem ráda že je Filip doma, p?ejeme za celou sme?ku bleskové uzdravení a aby se mu to moc rychle nevrátilo! Jo a jak jsme se posledn? spolu bavily o t?ch "natu??ovacích" granulích, tak asi 3 týdny míchám naše standardní f.complete p?l na p?l s t?ma Hills kitten chicken, cos mi o nich ?íkala, a všichni se nám krásn? zakulatili - holky mají kula?ou?ká b?íška místo ješt? nedávno propadlých bok?, no a kluci jak byli p?edtím akorát, tak za?ínájí nabírat solidní tukové vycpávky na zimu. Takže ješt? tak týden, a budou zas dostávat ?isté FC, abychom to nep?ehnali :o))) Tož díky za rady!by m? bez tebe fakt nenapadlo že pár procent v obsahu tuku ud?lají takový rozdíl!

Jo a výzva na Adelaidu: ho? sem aspo? jednou odkaz na tvou zoo, když ho už nemáš v podpisu, a? ti m?žu klikat a špízlovat jak jsi na tom :o)))

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-24, 20:26
Ostrava vyložen? duši?ková!!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-10-24, 20:32
Tak, holky, abyste se p?i tom fuj po?así trochu zah?ály, koukn?te do Vtípku na m?j poslední odkaz (ze 14.40 hod). :o)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-24, 20:41
martino, co se stalo, pro? se stalo nevím, ale prost? za?al mít problémy se zadníma nohama, pokulhávání - napadání - problémy se postavit - tahání zadních nohou, v?tšiou jen chvilkové, ale zhoršovalo se to. p?edcházet se tomu asi nedá, vycházím z toho, že n?která plemena ps? na tyhle sr?sty prost? trpí. problémy s ch?zí se prý ale projevují už v za?átcích, kdy to za?íná r?st a p?i pohybu je to bolí - výr?stek t?e o další obratel, když to sroste, už to nebolí, ale problémy s pohybem z?stanou a když se to rozší?í i na další obratle - páte? postupn? sroste - zví?e ochrne. je mu 4,5roku.

zana, díky, stejn? tak všem co na nás myslí.
co se tý?e granulí, tak jsem taky kdysi p?echázela kv?li Žofce z FC na ontario kitten (22% tuku) a taky po n?m nabrala. p?es léto jsme m?li jako nouzovku novou acanu, Tonic mi po ní narost maximáln? do dýlky a byl po?ád jak nudle, pak jsem p?ešla na Ontario a b?hem pár dn? taky výrazn? nabral, ale jinak velikostn? i váhov? je to po?ád taková p?kná sami?ka, no :o/

jinak u nás bylo dneska taky vcelku p?kn?, ale mohla jsem si to užívat leda tak válením v posteli :o(

v ZOO m? WAF taky na?apal že jsem prodala králíky p?ekupník?m a už mi WAF neprodá ani holuba

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.10. v 20:44.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-24, 20:49
Žofiro bude se u Filípka délat z odebraného výrústku histolka?
Co si myslí vet o púvodu? Múže to být genetické, nebo t?eba po úrazu (fretky jak som v puberté ak?ní, kolikrát do né?eho narazí, spadnou....a jdou dál...)
Mimochodom: mé matce až v 60 letech zjistili že za mlada musela mít prasklý obratel...ona si i pamatuje kdy a kde spadla, že ji bolela páte? ...ale ne?ešila to....pak to p?ešlo. No a vyvrbilo se to ve stá?í....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-24, 21:40
Žofi my na vás myslíme po?ád , snad už bude jenom líp.
Dneska m? Ka?a s Kryšpínem p?kn? zlobili, jsem myslela, že je p?etrhnu!!!A Kryšpín byl navíc usy?ený, jak had :oD Smradi jedni
Jinak v zoo, už mi chybí jen 30 000lol abych postavila plazy a pak musím koupit pár želv abych dostala 52 000lol. Prasák se ?inil a b?hem t?í dn? mi ud?lal dv? akce. 2tís návšt?vníku jsem po?ád nep?ekonala, Wae mi taky nic neprodá a to jsem týden nikde nic neprodala. narodila se mi gazela aum?ela další kachna. Pašeráci na m? prdí a chodí asi jinam, nebo jsem slepá :-))

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-10-25, 09:00
Zatr... zm?na ?asu!
Normáln? se Elinka budí okolo 7. hodiny, dneska jako na potvoru p?ilítla do ložnice v 6 hodin (starého ?asu, tzn. v 5.00 nového ?asu). Z?stala jsem v posteli. Dít? jsem odbyla p?lkou v?erejšího rohlíku (sociálku na m?!).
Už jsme ale po snídani a nic se mi nechce. Ani va?it ob?d. :o/
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-25, 10:02
Tak já jsem šla do obchodu samoz?ejm? mn?li ješt? hodinu zav?eno že!!!! Pe?u ty koblížky v troub? a k ob?du bude segedýn od p?edv?era.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-10-25, 11:22
M?am koblížky. Já se zas chci p?inutit ud?lat domácí rohlíky na celý týden k snídani, a? nemusím ráno do obchodu. A kupované a zamražené jsou pak jak suchary. :o(

Ukazuju celé dopoledne na plyšového krokodýla a ?íkám: "Krokodýl." A Elinka opakuje: "Kokody." Tak se ptám: "Co to je?" A Ella: "Bé."
:o))) Zelená ovce s velkými zuby! :o)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-25, 11:49
bré ráno :o)
u nás blbnutí z ?asu zatím neprob?hlo, akorát teda v?era jsem si koupila ?okošku, v noci jí tu otev?u, koukám a v tom leznou ?ervové, tak to zase zav?u a nechám ležet na stole (necht?lo se mi na balkon k odpatká?i)... ráno jdu ven?it psisko a p?ijel brácha, tak jsem mu dala klí?e at jde zatím nahoru, tak pak dojdu domu, brácha sedí u PC a p?ed nim prázdnej obal od ?okošky :o) prej m?la akorát divnou chut, ale jinak OK, ?erv? si nevšim :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-25, 11:55
Ježiš marjá ?ervi :-((((

Jinak první várka koblih? - marmeláda vytekla a koblihy jsem p?ipálila - papala jsem ob?d. Takže další várku se nechám až malá usne a já na to budu mít klid

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist