Aktuální stránka:15 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-12-07, 00:13
no Zana,tak náš ,, mag?rek " je taky dubnovej a snaží se cca od 4,5m?síc? nakrývat tu moji,než jsem je seznámila,ale kulky se mu za?li rapidn? zv?tšovat tento týden,po celou tu dobu je m?l ob? sestouplé ale velikosti hrášku,ted už za?ínají být jak fazolky :-) :-) , co se týká smrádku n?jak extra výrazné to není i když syn co kn?mu týden nesm?l (m?l ch?ipku),tak dnes prohlásil, že prcek p?kn? smrdí,já to zatím nepozoruju,ale chování se za?lo také výrazn? m?nit,najednou si dovoluje i na pani?ku !!!! a víc mago?í,prost? mu rupá ...:-) , takže jsme také v o?ekávání naší první ?íje a budu sledovat tohle vlákno co a jak.....kdy Vy p?jdete a co Vám ?ekne pan vet na kuli?ky ,hi- pro info a zasmání posílám naše ,,kulky"

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Přílohy: naše výrazné zv?tšení. -).JPG (64kB)  
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-07, 14:49
Zana: Jak píše žofiro - ?íje sami?ky m?že opravdu p?ijít ze dne na den a nemusíš si toho hned všimnout. Na Do?e se první ?íje projevila tak, že ráno m?la pipku trošilinku oteklou, úpln? nepatrn? - kdybych ji nekontrolovala každý den, tak si toho ani nevšimnu - a druhý den ráno už byla viditeln? v?tší. Já jsem pro rozd?lení, nehled? na to, že ti budou kluci dost brutáln? obt?žovat holky. Draco je b?eznový, smrdí už p?knou chvíli, ale ?íje zatím nikde. Odd?len? ho mám po?ád, jelikož se doposud nenau?il slušnému chování k ostatním fretkám:/
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-07, 15:14
hanulko já myslím, že Drak už v ?iji je (podle jeho v?ku) :-) Pro? myslíš že neni?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-12-07, 15:59
No práv? si myslím, že jsem na jejich smrádek tak navyklá, že bych si n?jakého zvýrazn?ní ani nemusela všimnout. Kulky se nám zv?tšily, ale teda takové mužné ozdoby jako u vás, marnelbar, to ješt? nejsou. Zatím nikdo soužitím netrpí ani výrazn? neprotestuje, tak to budem hlídat a dáme v?d?t. Jinak na ?íjnou sami?ku se Sveníkem po?kat prost? musíme, to vím. Ale Stickynka loni šla do ?íje už v lednu, tak to snad nebudeme muset smra?ocha nechávat až do léta, snad se pro n?j po novém roce taky n?jaká usp?chaná sle?na najde. Uvidíme.

jo jinak - Žofi, tak jsem teda poslala WAF 150 000 a bylo mi to na houby, byla jsem tak daleko v ?ervené že se mi to neposunulo ani na nulu. Chjo. No, si musím po?kat... A na další úrove? pot?ebuju mít 200 prodej? WAF, takže to je na dlouho....

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-07, 16:01
no ono se to posouvá pomalu, záleží jak moc daleko jsi. já ted m?la u modrý cca 1/3, poslala jsem dneska 20tis a jsem cca v polovin?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-07, 16:17
jinak co se tý?e ?íje, tak Filip je ted v ?íji už rok a rozhodn? to nevypadá, že ho p?ejde :o/


[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 07.12. v 16:20.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-07, 19:42
Johanko, ?íji fakt poznám neboj;)) Nezna?kuje, kulky má po?ád stejn? velké, rozhodn? to nejsou takové ty správné ping-pongové mí?ky :D On oproti holkám a Damiánovi opravdu jde cítit jinak, ale ?ím to je nevím. On už takhle jde cítit cca od 5. m?síce v?ku.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-07, 21:07
hanulko, Vl?ák v za?átku první ?iji taky nemn?l "pinpogá?e" :-) a n?jak výrazn? nezna?koval mo?í nikdy :-)
Jestli byl cítit jinak, to nevim, pá? mám jen jeho...

A nemúže být Drak šmrnclej tcho?em (myslim tim z p?írody)?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-12-07, 21:49
Ahoj,
tak další info o stavu Rupíka. Od ?tvrtka jsme jen na tabletkách, zítra ráno jdeme na kontrolu. O víkendu jel s námi Rupajs do Ostravy péct curkoví. N?jak mu tam p?estalo chutnat - bu? cizí prost?edí nebo mu chyb?lo to konkuren?ní prost?edí u nás doma, kdy na n?j skrz m?íže voliéry ?umí 3 mlsné fretky a ?ekají, jestli v misti?ce nechá n?jaké ku?ecí masí?ko nebo ne. Co jsme zase od v?erejška doma, tak dlabe vzorn?. Je stále na ku?ecím mase a energetické past?, ale od zít?ka mu zkusím do jídla pašovat rozmo?ené granule.
Zdá se mi, že se spravuje, akorát boky má ješt? trochu propadlé. No, snad to bude už ok a do Vánoc ho vykrmíme. Uvidíme, co na n?j zítra ?ekne vet. Držte tlapky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-07, 21:54
Johanko to nevím, p?edky neznám, ale hodn? lidí už mi ?eklo, že je více "aromatický" než ostatní tcho?i. Krom? hyperaktivity a surovosti se ni?ím neliší od ostatních (nepo?ítaje ten smrádek:)) Te? v zim? se ti t?i co jsou spolu (prcek Dixie, Dora a Damián, který je lenivý bez ohledu na ro?ní období) tak n?jak sehráli, spí nonstop celý den, zato Draco spí tak jako obvykle - tedy max. 5 hodin denn? :D

Jinak si myslím, že ?íji bych fakt poznala - on se chová po?ád stejn? a holky neznásil?uje, ale mlátí, prost? tak jako obvykle..
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-07, 22:29
Mirim moc držíme palce!
D?lalo se fre?ákovi (nebo se bude délat zítra) te? RTG plic?

Hanulko, práv? kvúli tomu Drakovu chování mne napadlo jestli nemá v bližším p?íbuzenstvu tcho?e. Možná kdybys si o tom popovídala t?eba s Erin, nebo s Božou...ony maj skušenosti s tcho?i/polotcho?i/?tvrttcho?i
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-07, 22:35
Johanko já už si na to zvykla, že je "jiný", takže už mi to ani nep?ipadá divné, on prost? nespí:)) Je to lump, ale pomazlit se umí taky - jen na to v?tšinou nemá ?as :D
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-07, 23:36
hanulko, tak to asi žel nijak neporadim (vim že já t? na Draka tak trochu uvrtala...) no ale hlavn? že je zdravý! :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-12-08, 14:00
Johanko, jojo p?vodn? jsem si myslela, že p?jde k adopci, ale když jsem si ho tak vypiplala.. To by nešlo :) Já jsem se smí?ila s tím, že je takový, jaký je, sice mi dlouho trvalo dát v?cem n?jaký ?ád, protože on má na všechno svoji "odpov??" - nechce pít z napáje?ky - vykouše do ní díru, nechce být zav?ený v kleci - mlátil záchodem tak dlouho, až praskl a rozp?lil se :))) V podstat? je to typická fretka, jen je n?jak siln?jší no :D První klec (taková ta králi?í) rozebral na prvo?initele, když se z ní snažil dostat, bu? vyvrátil dví?ka zad?lané karabinou (??), nebo jednoduše rval zubama tak dlouho strop klece, až ji vysadil z plastového dna. Te? obývá kuchy?, když nejsem doma, když jsem doma, b?há po byt?, na noc ho zavírám, jinak bych se nevyspala, ale p?es den ho zav?ít by byla sebevražda:))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-08, 14:14
hanulko, koukám že jméno Drak mu sedne....žádnej Drá?ek :-) drak je to... :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-08, 14:23
[www.novinky.cz] hahaha,m jdu si za panelák do lesa kopat díru :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-08, 14:52
Žofiro, koukám že to máte horší jak v Mongolsku. Tady se proplácí i první 3 dny neschopenky, neplatí se za recept natož za vystavení neschopenky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-12-09, 13:58
Ale no tak Žofiro: copak nechápeš, že to naše zdravotnictví musíme podpo?it. A hlavn? doktory, tolik práce mají a málo pen?z za to. No p?edstav si to, ten m?j musí v úterý a ve ?tvrtek d?lat do 18 hodin a už od 12.

No pochop:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-12-09, 15:07
Nessie, já je chápu, proto jim práci p?id?lávat nebudud a za?nu si kopat tu díru, dokud ješt? nemrzne :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-09, 20:35
Johana napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Žofiro, koukám že to máte horší jak v Mongolsku.
> Tady se proplácí i první 3 dny neschopenky,
> neplatí se za recept natož za vystavení
> neschopenky.


Ehm, Johanko, myslela jsi položku na receptu (ne recept!!!!)
:-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-09, 21:26
amonn, já fakt myslela poplatek za recept (papír) bo to si p?i p?edchodí vlád? v Mongolsku zavedl Zajíc (ministr zdravotnictví = Zajac): za každý recept (papír) si zacálovala a na každém receptu (papíru) mohli být myslám jen 2 položky. Takže když si mn?la 4 léky, zacálovalas za každej papír.

No ale to je už našt?stí v Mongolsku minulost a Zajíc si b?há/neb?há jinde :-)

Za léky na receptu nehrazené pojiš?ovnou se platí v plné mí?e, za ostatní podle toho, kolik z léku hradí pojiš?ovna.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-10, 09:10
No vidíš, Johanko a u nás je zlepšovák (nebo zpest?ovák?) - platí se ne za celý recept, ale za každou položku (aby taky ne, však dv? položky na receptu, to je p?eci více do kasi?ky jak za jeden recept) ;)
PS: u lék?, které si hradíš sama, ten poplatek za vypsání receptu samoz?ej?m platit nemusíš ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-10, 09:45
Amonn, já jen doufám, že takovéto "zlepšováky" od vás neodkouká p?íští mongolská vláda...pá? na ja?e máme v Mongolsku volby :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-12-10, 11:05
nikdy nevíš, co za vola se tam zrovna objeví ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-10, 11:08
...horší jak vúl by byl ten zajíc :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-12-10, 18:01
A my už máme dv? kouli?ky, huráááá :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-10, 19:05
Majdi, taky ?uch?áš chlupatý kuli?ky?

A d?venky, co berou dokto?i, to je pakatel proti tomu, co berou v Brn? lékoví deale?i.Když jsem to od té dámy slyšela na vlastní uši, proto?ily se mi o?i a za?ala jsem chápat.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-12-11, 00:09
No, chvíli mi trvalo pochopit, pro? by m?ly bejt kuli?ky chlupatý a pro? by se m?ly ?uchat, než mi došlo, že nemáte na mysli ani váno?ní ozdoby, ani pe?ivo.:-))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-12-11, 09:53
Majdo, ty chlípnice jednááá.
?ucháš kouli?ky a k tomu kulatý, jo??:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-12-11, 10:01
Nessi a jedny ?erný a jedny bílý a takový hebou?ký
Avatar

Aktuální stránka:15 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist