Aktuální stránka:11 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-13, 20:39
Johanko, nep?estáváme na vás myslet, na dálku dodává síly všech 20 tlapek, co doma máme, držte se!!!!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-13, 20:41
Holky dík. Vyšet?ení v Brn? magnetickou rezonancí sem odmítla. 1) nep?ežil by p?evoz 2) kdyby p?ežil a i tak se ty nádory v plicích potvrdili, nešlo by s tim v tomto stádiu nic d?lat, operabilní to neni. 3) jestli platí to 1% a nádory no nejsou...tak v Brn? by nebyl tak od vetú ope?ovávaný jako tady.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-11-13, 21:56
Johanko, moc m? mrzí co tady ?tu.Všichni víme jak jsi pe?livá a starostlivá, jak Vl?á?ka ope?ováváš. Myslíme na Vás oba, držíme p?sti pro št?stí. Držte se!!! Pohlazení Vl?á?kovi.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-13, 23:01
Moc všem d?kuju! Hodn? mne v prognoze te? povznesla PavlaZ a její manžel, taky múj klinický onkolog (humánní léka?). S jejich názory moji veti souhlasí, je nad?je, že to je jen silna hemoraktická reakce na t?žkou bakteriální infekci. Pokud to neni zhoubný nádor, bude na p?íštích dnech, jak se organismus Vl?áka s infekcí srovná. Vet ho práv? skouší krmit kaší z granulí.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2009-11-13, 23:41
Vl?á?ik je silná fretka, on sa s tou infekciou popasuje. Ur?ite to zvláde. Moc mu všetci držíme pal?eky. Maminka Žofka a ocko Bobo mu posielajú pozdravy. A verím, že zdedil po nich odolný organizmus a teraz to všetkým ukáže.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-13, 23:44
zrovna se chystám napsat totéž :o)
jestli je to opravdu "jen" infekce, vl?ák to ur?it? zvládne, a tomu stoprocentn? v??ím :o)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-14, 11:07
Johanko, myslela jsem na vás celou noc, tak doufám, že se Vl?á?ek zlepšil!!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-14, 11:19
Také jsem na vás myslela, jak se vede mar?de?kovi???

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-14, 12:07
Ahoj. S veterinou sem volala p?ed hodinou. Vl?ák je stále na infuzkách, v?tšinou spí. Vet ho po?as noci krmil st?íka?kou kaší z granulí, Vl?ák jedl ochotn?. Krom toho krmení st?íka?kou má má u sebe stále misku s tou kaší a má snahu jíst tu kaši i sám mezi tim krmením ze st?íka?ky. Jinak stav nezmn?ný, žádné nové vyšet?ení se ned?lali...ono taky neni moc jaké ješt? ud?lat a na kontrolní RTG a sono hrudníku je brzo.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-14, 12:20
Vl?á?ek je šikula a obrovský bojovník. Jen tak dále. Posíláme pohlazení a podrbání za ouškem.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2009-11-14, 13:28
No držíme pal?eky, nech to ide takto ?alej. to je dobre, že Vlno papá, bude silný.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-14, 18:43
Te? sem volala na veterinu. Vl?ákúv stav je stejný, dostává stále infuze, ATB, antihistaminika. Skoro po?ád spí. Veti ho pravideln? budí na krmení, dávají mu st?íka?kou tu kaši z granulí. Jí bez problémú, ukáplou kaši olizuje sám.
Jsem moc ráda že je na této klinice, bo asi málokde by kolem n?j skákali nep?etržit? den-noc dva veteriná?i.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-11-14, 19:29
I když osobn? Vl?áka neznám, stejn? je to jeden z mých oblíbených fre?ák?.
Jsem sice absolutní amatér co se týká medicíny, ale myslím si, že dokud zví?átko papá, tak to po?ád vypadá slibn?.
Vl?á?ku drž se, letos t?ch jobovek už bylo vážn? dost !



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 14.11. v 19:29.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-14, 19:44
Johano vydrž, za pár dní máš smra?ocha doma.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adina (IP)
Datum: 2009-11-14, 22:06
Johanka ,sledujem už pár dní z dia?ky ?o sa deje s Vl?ákom a moc vám držím palce.Držte sa! Obaja .



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: adina dne 14.11. v 23:55.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-14, 22:44
Johanko, Vl?á?ek je bojovník, dokud zkouší baštit, tak se s tím snaží sám prát, a to je dobré znamení. Moc moc na vás oba myslíme a všichni z Nálepkárny vám posílají sílu - držte se oba, nevzdávejte to, a my zatím budeme držet palce aby to byla jen ta infekce!

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-15, 10:53
Jakpak se vede velikému bojovníkovi??? Stále na vás myslíme a držíme pale?ky i drápky.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 11:26
Vl?áka v noci veti krmili kaší z granulí st?íka?kou, žere s chutí, kaká, ?úrá. V noci mn?l pár krátkých momentú chr?ení z plic. P?endali ho z p?epravky do velké klece, ráno okusoval m?íže a cht?l ven. Vetúm se zdá mírn? aktivn?jší. Léky nezmn?n?ny. Vetúm budu volat znova dneska ve?er. Pé?i tam má vynikající.
Pokud by se v prúb?hu dneška aktivita zvyšovala, vet navrhl vzít ho na púl dne zítra nebo pozít?í domu, abych mohla posoudit jak se chová v domácím prost?edí, bo na veterin? ho neni kde pustit b?hat. Ale jestli to bude možné, to se uvidí zítra ráno.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.11. v 11:40.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2009-11-15, 12:19
Juuuj, to sú dobré správy. Moc sa tešíme. To je dobré znamenie, že je aktívnejší, tá lie?ba zrejme zabrala. Už to bude len lepšie.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 12:33
Zarim ale nic vyhráno neni, na kontrolní RTG a sono je brzo, takže se stále neví, jde-li o sarkomy v plicích, nebo "jen" o t?žký zápal plic.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-15, 12:50
Tak to jsou moc dobré zprávy. Jakmile se dostane dom?...milující pani?ka a domácí prost?edí ud?lá divy. Stále sržíme pale?ky.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-15, 12:57
já bych v??ila na ten zápal plic. už kv?li té rychlosti, jakou pr?b?h m?l (má). takovým hrozným fofrem do háje, to vypadá spíš na "lepší" možnost - že se nastyd a zhouplo se to do zápalu plic. ?etli jsme to tu xkrát, jak je to u fretek snadný a hlavn? nebezpe?ný, práv? proto se mají od nastuzení chránit, jak jen to jde.

hodn? pozitivn? zní to, že celou dobu m?l aspo? trochu chu? k jídlu a te? už i snahu se najíst sám. a dokonce je naštvanej, že nem?že b?hat!! má roupy - je mu líp :o)

bude to dobrý, ur?it? jo :o)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 13:12
Holky d?kuju! Pokud nejde o sarkomy, tak by šlo o zápal plic který vznikl jako komplikace virozy, nejspíš z ch?ipkové, kterou dostal ode mne. Ur?ité by nešlo o nachlazení (nachladit se nemn?l kde, v byt? je celoro?n? +25 a ven nechodíme už 2 m?síce).
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-11-15, 13:32
Po n?kolika dnech se zase dostávám k p?e?tení, co je na foru nového...no a toto... :o(
Jak jsem to ?etla všechno najednou a za sebou, vehnalo mi to slzy do o?í!
Johanko! Vl?áku! Držte se! Taky na vás myslíme a držíme tlapky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-15, 14:30
já vím, johanko, jen jsem to necht?la psát tak "natvrdo", aby to nevypadalo, že ti to dávám za vinu nebo abys to neza?ala d?lat sama - nesmysln? si zase vy?ítat, žes n?co zanedbala, že sis málo drhla ruce nebo na n?j prskla... což je úplná blbost!! všichni víme, jak seš na vl?áka opatrná, jak se staráš a pe?uješ, a P?ESTO se taková v?c m?že stát, viry a bacily jsou prost? svin? :o/

tak hlavn? aby to bylo opravdu tak a aby se vl?ák už brzo zotavil :o) má díky tvojí celoživotní pé?i ur?it? mnohem v?tší šance než v?tšina jiných fretek.
a taky je moc dob?e, žes ho nikam nevlá?ela, zbyte?n? by mu to ubralo síly a ani pé?e o hospitalizovaná zví?ata prý není v brn? zrovna ideální (info z n?kolika d?v?ryhodných stran).

kam v?bec chodíš na veterinu, kde je te? vl?ák? je doporu?ení na n? ve vlákn??? taková veterina tam p?ece být MUSÍ! koukej se s námi pod?lit! :o)

jsem fakt moc ráda, že je vl?ákovi aspo? trochu líp, už aby byl zdravej! :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 15.11. v 14:37.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 16:14
Martino od mali?ka chodim s Vl?ákem na veterinární polokliniku:

Bennet
Beskydská 10
81105 Bratislava

Tel. a Fax: 02 / 52 444 354, 52 625 161
E-mail: info@bennett.sk

[www.bennett.sk]

Tam je te? i hospitalizovaný. O Vl?áka se te? stará MVDr. Nemec, MVDr. Daniel, MVDr. Salajová, MVDr. Ku?era. Náš "osobní" vet je MVDr. Nemec.
Cysty na p?irození mu operoval a kastroval ho MVDr. Kapalko.
Provoz kliniky je nonstop. Pé?e nesmírn? ob?tavá a citlivá, odborná starostlivost vynikající.
Takže kdyby kdokoli pot?eboval v BA veta - v?ele doporu?uji!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-15, 17:10
díky, hodila jsem do vlákna "kam jít na veterinu"

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 17:13
Martino d?kuju, myslím že za tuto polikliniku se múžu s ?istym svédomim zaru?it!
Jedna z výhod této kliniky je intenzivní a nep?etržitá pé?e, tu myslím nedokáže nonstop zajistit ani VFU.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.11. v 17:17.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-15, 19:40
Tak sem te? volala vetúm, stav stejný, žere tu kaši ze st?íka?ky ochotn?, aktivita nijak vyšší, dýchání OK, to chr?ení z plic se po?as dne neobjevijo, stále dostává ATB. Zítra kolem 9,30 mám volat a domluvíme se jestli bych ho neskusila vzít do ve?era domu....jestli neni už apatický z pobytu na veterin?....a jak se bude chovat doma.
Takže zlepšení nijak moc....bohužel....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-11-15, 19:44
Johanko, te? jsem si to celý p?e?etla... držim ti palce, Vl?ákovi samoz?ejm? taky... a to, že stav z?stává stejnej ber z tý lepší stránky - nehorší se to, což je hlavní. Držim vám palce, a? všechno dob?e dopadne.
Avatar

Aktuální stránka:11 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist