Aktuální stránka:9 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-11, 16:52
johanko,moc držím palce aby to dob?e dopadlo.....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-11, 17:10
Johanko, i my se p?ipojujeme k palc? držení. Hodn? sil ob?ma a myslíme na vás oba.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 18:44
DFíky všem za podporu!
Akorát nevim, jak do n?j dokážu každý 3 hodiny cpát jídlo a vodu....bojim se že v noci zaspim, sem sama a už minulou noc sem nespala...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-11, 18:57
Johanko,tak si nastav mobil nebo budik...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 19:02
budu muset
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-11, 19:39
a neboj, to zvládnete. jak na tom u nás byla Sára tolik špatn?, vstávala jsem k ní co 2 hodiny a cpala do ní vodu, jinak by bylo zle. no a t?etí noc takovýho vstávání a po?ád nerv? jsem už byla tak mimo, že jsem budík naprosto nevnímala a zasspala, takže byla 5 hodin bez vody a bez dozoru. Jsem se málem odst?elila, že mohla kv?li mojí neschopnosti um?ít. Ale zvládla to, holka naše šikovná, týden se mátožila na hranici, a p?ekonala to aa?koli už jsme nedoufali. Te? je z ní nádherná blondýnka s r?žovým ?eníškem zvící 800g :o) Takže johanko neboj - však to zvládnete, a já už vím, že když se ?lov?k stará celý dny, tak i když pak jednou zaspí, tak ti naši milá?kové to zvládnou.
Držíme palce!!!



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-11, 20:33
Johanko, já vstávala k Do?e co hodinu tu jednu noc, než byla hospitalizována. A k Terezce (moje kot?na) jsem vstávala co 3 hodiny dva týdny v kuse (zavod?ování, podávání lék? plus velmi p?íjemné odklízení zvratk? apod. z gau?e, podlahy, koberce..), zvládnout se to dá, ale jedin? s budíkem. Navíc v práci jsem byla velmi "použitelná", ale vyplatilo se to.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 09:05
Ahoj.
Tak krmíne od v?era každé 3 hodiny kaší z TF Senior. Nic jiného do n?j nedostanu, vodu nechce ani ze st?íka?ky. Ta kaše je spíš jak krémová polévka, ?edim vodou, tož doufám, že i tekutiny dostává dost. Tohle žere ze st?íka?ky ochotn?. Krom toho bez problémú Plerasan.
O púlnoci si došel na záchod, vykakal se (normální stolice, barva i konzistence) a celkem slušné množství, vy?úral. Za odmn?nu sem mu str?ila DentaCrossys...a on to klidn? schroumal. Po dalšim krmení sem skusila 1 ks MaltCrossys a taky ho okamžit? sežra. Ale jinak granule a vodu z misky nechce.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-12, 09:45
Je to jasný. Odbejváš ho, tohle je jediný zp?sob, jak si vynutí pé?i.Ješt? aby žral sám - jak si to p?estavuješ? Jen hezky krm, mazli, pe?uj. Po?ídila sis chlapa, tak se snaž!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-12, 09:46
johanko,

je to sice drahý - ale zkus hillsky, aspo? na st?ída?ku. krom toho, že mu budou tém?? ur?it? chutnat, dodaj mu hodn? síly.
dávala jsem je renovi po tý operaci te? co byl (žlázy), na operaci šel s necelými 900 g (!!!), po ?trnácti dnech už m?l 1100 - to se mi zdá více než slušný, na takovýho drobka takovej nár?st.

dál držím palce, aby se vl?ák co nejd?ív zmáto?il.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-12, 09:55
Koukli jste se mu do tlami?ky? Jestli nemá t?ebas afty nebo bolavý zub -
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-12, 11:37
Holky, tohle je docela zajímavý
[www.blisty.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 12:29
Erin, od soboty mu vet koukal do vuby každý den, jestli nemá zapálené v krku....huba i krk OK. No a když klidn? rozžvíká ten polštá?ek DentaCrossys, tak mu nejspíš v puse ani krku nic nevadí.

Majdo, myslelas Hils konzervy? Ty mám doma, to nechce ani pod nátlakem.

Myslím že žrádla i vody má dost, pá? kaká i ?úrá stejné množství, jako když jí a pije sám. Každé 3 hodiny sežere ze st?íka?ky ochotn? 25 - 30 ml té kaše z TF Senior.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-12, 12:33
A jak jinak? Vypadá apaticky nebo už je veselejší?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 12:42
Silvo on v tomto ro?ním období nikdy neni moc "lítací". Ráno noroval v mé posteli, pak chvíli pod kobercem a šel spát. Ale to je asi jeho b?žná ranní aktivita než jdu do práce. Pak spí (krom žrádla pití a chození na záchod) asi až do 17,00 než p?ijdu z práce.
A Tak myslím, že apatický nijak neni
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-12, 12:52
Johanko a není jen streslej z veteriny? my když tam chodíme ?ast?ji, tak jsou pak z toho taky celý p?ešlý, nežerou a jen chrápou, ale jejich nežraní a nepití ne?ešim, pá? si to pak za?nou vynucovat a sami prost? žerát nebudou :o)
držíme palce.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 13:22
Žofiro, je to možný. Akorát že já se, dokud nebude to zít?ejší kontrolní RTG, bojim nechat ho jestli bude nebo nebude žrát sám. Je mi jasný, že dokud budu co 3 hodiny krmit kašema, tak sám žrát ani pít nebude, pá? nemá dúvod mít hlad a žíze?...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-12, 13:46
No v tomhle p?ípad? je ur?it? lepší být úzkostlivý rozmazlova? než n?co prošvihnout...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 13:58
Silvo akorát mám obavy, aby mu to nezústalo :-)
Když dokáže ochotn? a rád po každém vlezení na záchod i te? schroupat 1ks té tvrdé Crossys, tak ve všeobecnosti asi s kousáním, polikáním, tlamou a hltanem problém nemá....si myslim. Uvidíme po kontrole u veta. Dnes tam múj neni, ten co má službu bude mít instrukce od mého veta, ale taky je na fretky dobrej) kontrolní RTG se bude d?lat zítra
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-12, 14:08
johano, jaký hillsky máš doma? ony jim chutnají jen a/d v?tšinou...
(mluvím o "diety hills")

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 14:39
Martino mám a/d. Ale on nikdy necht?l žádnou konzervu.
Vet mi tvrdil že jak mu tekla infuzka, tak mu ze špachtle trochu té hillsky slízal. Ale doma už nechce. Jen tu kaši z granulí a té sní co 3 hodiny hodn?. No a s tou kaší má zas taky i vodu, pá? sám nepije. Takže konzervu už ani neskouším
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-12, 15:23
johan, zkus... voni d?laj drahoty, ale zachutná jim. na?e? to a nejd?ív mu vnu? olízat prst.

kluci to z misky d?ív necht?li ani náhodou, musela jsem je krmit - i když jim to chutnalo. dneska se o misku perou, musela jsem rena krmit bokem :o)

zkus to ješt?, zvláš? když jí máš doma a nemusíš kupovat.
(kdyby náhodou opravdu necht?l, mázneš si to na chleba jako náš aleš, no... ale musíš posolit a opep?it, aby to m?lo trochu šmak... :o))

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 15:27
Martino, zatim radši zústanu u té kaše z granulí, když tu žere ochotn?.
Tu konzervu sem si už skoro namazala, voní super :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-11-12, 16:58
Johanko, co to ?tu? :(
Ät je Vl?ákovi co nejd?íve hej! :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 17:05
Amonn, díky!
Podám info po kontrole u veta, za chvíli vyrážíme.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-12, 20:59
Johanko, tak jak na kontrole?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-12, 23:28
Žofiro, dneska jen poslech, pohmat a pokec s vetem. Zavodn?ný je dostate?n?, žrádla (dle mých údajú kolik produkuje stolice a ?im krmim) taky dost. Dostal ATB, ve?er Furosemid, ráno dostane znova Furosemid a zítra se udélá kontrolní RTG p?ípadn? sono a odb?ry, skrátka co bude t?eba.
Te? ve?er mi p?ijde ?áký p?ešlý, ale to je možná tím, že nespí jak je zvyklý (každé 3 hodiny ho budim na jidlo a pití, od soboty denné vlá?ím k vetovi) a zas trochu frkal z nosu, ale výtok nemá.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-12, 23:50
Takže už víte, co mu vlastn? je? Co si pamatuji, tak Furosemid dostávala naše psa když m?la problémy s mo?ovými kameny.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-13, 00:11
tenhle lék by m?l vl?áka odvodnit - johana psala n?co o vod? v hrudním koši.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-13, 09:09
Furosemid je na odvodn?ní celkov?, to kvúli té tekutin? v hrudní dutin?.
Za pár hodin se Vl?ák zhoršil, sice ze st?íka?ky stále jí a pije dost, ale už jen leží a spí. Kontrolní RTG se mn?lo d?lat dnes v 17,00....ale nechci ?ekat. Musím jen vydržet hodinu než vyst?ídá u veta no?ní smn?na a jdu tam volat, že bych ho tam odvezla hned....vypadá to špatn?, fakt za?ínám mít strach
Avatar

Aktuální stránka:9 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist