Aktuální stránka:8 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-10, 17:42
Iv?o ?ardá? s tim tvým zlomenym prstíkem...to by stálo zato to nato?it :-)
A? se ti ochutnávka vyda?í! :-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-10, 17:50
Holky já jsem dneska po sto letech koupala tcho?e.. U Dixie je to nutnost, jelikož si n?jakým záhadným zp?sobem pravideln? po.. srst u zade?ku a na ocase a u Damiána jsem myslela, že z n?j vymeju tu žlutost, ale po vytažení z vany byl oranžový jak pomeran? tak nevím no :D Každopádn? te? už nemám sílu v?bec na nic a ten puch.. Já nevím, mi nesmrdí fretka ani nic co se fretek týká.. ale jakmile je namo?ím tak se mi chce zvracet a v kombinaci s jakýmkoliv šamponem to je fakt síla :/
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-10, 18:46
Tak je to tu zase. Další pokousané dít? psem :o( Zase pitbul pro zm?nu. A za?íná hon na psy! Když si ?tu názory n?kterých lidí zvedá se mi z toho kufr a po?ád nev??ím, že takové hovada jsou mezi náma! Jsem se zase tak vyto?ila, že to ani není možné.
[www.novinky.cz]
Takové negativní a hloupé názory m?že napsat fakt jenom ?lov?k typu Novák. A takové blbosti "bojové plemeno" to je jako co? Ve st?edov?ku to chápu,v arén? k boji, ale v dnešní dob???? (když pominu psí zápasy). A taky bych nafackovala t?m lidem co nechají dít? osamot? s tak velkým psem. Jak m?žou v?d?t, co mu d?lá, jestli ho píchne do oka, zatahá, za ocas, bouchne do ?umáku??? A navíc, pes je jenom pes a co si nechá líbít 100x na 101 zareáguje jinak. Ach jo ach jo.
Kdyby se lidi více p?e?etli, než zareágujou :o(((
Jsem zv?davá co zas chytrolíni naho?e vymyslí za stupiditu

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-10, 18:48
Joo Ha?ulko, tak to s tebou teda souhlasím. Mokrá fretka je síla :o)) M? ten puch taky šampón nep?ebije, ale našt?stí schnou rychle :o)

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-10, 19:12
Tak hlásím, že máme vykastrováno. Stickynka chrní, teda pokouší se se probudit, vždycky jen zvedne hlavi?ku a pokouší se n?kam posunout, chudinka se i po?urala hned vedle pelíšku. Taky za?ala trochu chladnout, tak si ji vzal p?ítelák na b?icho, h?eje si jí p?ímo o k?ži a zárove? ji uklid?uje, aby ješt? chvilku necestovala.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-10, 19:16
Zani zkuste petku s teplou vodou, nebo termoláhev, u nás zabrala. Jsem je zabalila do deky a chrn?li oba :) Ka?ka se nám taky po??rala po kastraci, bo chud?rka jak odcházela narkóza nemohla chodit

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-10, 19:24
Zana, zah?ívat t?eba (jak píše Nona), nevím jestli to sta?í na lidském t?le, bo ?lov?k má teplotu o dost nižší jak fretka....Pet-lahve a termofor sou dobré, ideální je dát fretce do pelíšku elektrickou podušku.
Držíme palce, ur?it? bude vše OK!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-10, 19:26
už je to lepší, posílala jsem to se zpožd?ním. museli jsme totiž ješt? na skok zpátky na veterinu, ptže m?la pod sebou pár kapek krve. já vyšokovaná, dotkor taky... no odkud to bylo jsme nezjistili, dásn? i spojivky má prokrvené normáln?, takže žádné krvácení by nikde být nem?lo. a už i trošku chodí, dokonce se mi i rozb?hla, tak dostala asi lži?ku paštiky a hned se uklidnila a šla zas spát - asi už m?la fakt hlad, chud?rka naše milovaná. takže te? pro zm?nu nebudem hlídat teplotu, ale aby nezvracela. za od zít?ka budem hlídat stehy. chjo.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-10, 19:33
No já jsem spala s p?epravkou v posteli, ve které jsem m?la na Ka?ce ruku a když se hla, tak jsem jí dala na wc, napít a najíst a pak jsem jí drbkala až usla, ona si na to zvykla a pak už mi olizovala ruku, že chce ??rat a pít a jíst :o) A tak vydžela t?i dny, pak už lítala normáln?, ale i p?es m?j dohled (jsem jí propašovala i do práce) si dva stehy vylízala, našt?stí až po t?ch t?ech dnech, že jí to už drželo.Tak držíme tlapky a brzské uzdravení

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-10, 23:06
S Vl?ákem to vypadá špatn?, od odpoledne je totál apatický, jen se trochu napil, jíst nechce a už jen furt spí :-(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-10, 23:32
Johano, to chyt n?co od tebe?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 02:24
Erin já netuším....za?lo to kýcháním v sobotu, to sme šli k vetovi poprvé (od té doby každý den u veta), to se v?era sklidnilo, ale od ve?era dnes nechce jíst, je jak hadr, tla?im do n?j kaši z granulí st?íka?kou. Pokud dožijem rána, jdem zas k vetovi (neposled sme byli dnes v poledne, to ješt? byl celkem OK, teplota 38,5, bez kýchání, plýce na poslech ?isté) Já to prost? nechápu :-(
V?era sem nechala ud?lat krev, hematologie byla OK, biochemii budu mít kompletní zítra....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 08:45
Dobré ráno.
V noci sem 2x natla?ila do Vl?áka kaši z granulí, mažeme k vetovi. Držte palce.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-11-11, 09:03
Johano, držím palce, a? to tcho?ák rozchodí!

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-11, 10:42
Johanko, drzte sa a podavaj spravy, ak sa bude dat. Inak dieta versus akekolvek zviera, co ma zuby. Nechavat dieta s kymkolvek osamote, to sa nikdy nemoze skoncit dobre. Nas pes je trpezlivy flegmatik, ale raz mu dosla trpezlivost a proste po sarkanovi vystartoval. Rovnako fretky, nechaju sa od nej vlacit, ale tiez im obcas dojde trpezlivost a kusnu si a maju klud. A obcas je to do krvi, aj ked teda nie brutalne ale dostatocne. Takze domace kusance neriesim, sarkan dostane povedane, ze aj fretka ma len jedny nervy a ked si sarkan neda povedat, tak sa proste brani. Nevie jej dat na zadok, tak ju kusne, ucinok je rovnaky.
A co sa tyka napadania psov, je to vsetko o majiteloch a zodpovednosti.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 11:43
Vl?áka si nechali na veterin?, kolem poledne mi budou volat co bude dál....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-11, 11:50
Tohle vypadá beze srandy. Vyku?uju proti nešt?stí.Johano, myslím na vás na oba ...ale nem?la jsem zlé tušení jako u Maxe
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 11:55
Erin dík, menúžu nic d?lat, jen ?ekat...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-11, 12:54
johano, co to zas ?tu??
držím palce, aby byl náš jediný zakrslý vl?ák s o?kovákem pro fretky brzy v po?ádku ...

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-11, 13:06
Johanko, drž se myslím na vás
Jinak ?ardáš s naštípnutým prost?ední?kem fakt nehrozí, budu ráda, když zvládnu koza?ky s nizou?kým podpatkem...


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-11-11, 13:57
Johanko budu držet palce, a? je Vl?ák brzo zase OK.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-11, 14:20
Johanko,myslíme na vás moc!!! Držíme palce a všechny tlapky v domácnosti! Kdy budeš v?d?t n?co víc? na jak dlouho si tam Vl?áka nechali?

Jinak u nás probíhá zotavování po kastraci, už je Stickynka dobrá, dopoledne na kontrole u veta oki,jen ob?as jí ješt? povolí noži?ky a po?ád by spala - ale to se dalo ?ekat. Steh? si zatím našt?stí nevšímá, pá? mnou vytvo?ený svet?ík z vln?né ponožky si hned svlíkla - prost? jím prošla, ani si možná nevšimla že n?co svlíká. a to jí taaaak slušel! No nic, hlídáme hlídáme.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-11, 14:44
Johanko, taky držíme tlapky, a? se Vl?ák drží.
¨Zani to je dob?e, za chvilku z ní bude zase ?iperka :o)
Jinak holky v pátek 13.11 v 6:50 jsem už na 100% objednáná na um?lé vyvolání porodu, takže už snad kone?n? budu mamina :o)
Bojím, bojím

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-11, 15:14
Johanko moc na vás myslíme a držíme všechny tlapky co doma máme!!!!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-11, 15:15
Taky se p?idáváme s držením tlapek!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-11, 15:34
Nono tak to je fajn, už to budeš mít za sebou
a já si budu ve?er ?íkat, že už zapíjím nového tcho?omila :o) i když jen decentn? :o)
Johanko, ješt? nic nevíš?


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-11, 15:47
Soni a pro? v tak netradi?ní dobu? :) Neboj, budeme na tebe myslet, v??ím, že to ob? krásn? zvládnete ;)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 16:23
Vl?áka mám doma, te? sem do n?j natla?ila kaši z granulí. Dostal infuzku, ATB a Furosemid. Zítra jdem odpoledne zas na kontrolu. Prý podle rozboru té tekutiny z hrudníku by tam mohl být zápal, ale taky ?áký novotvar....co ale neni jasn? vid?t, dokud se ten hrudník neodvodní. Takže dnes ve?er 1/6 furosemidu a ráno taky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-11-11, 16:31
Johanko já mám zkušenost s tím, že když je tadeáš nastydlý, tak mu ty granule nechutnají, takže po dobu nemoci mi žere konzervy od Shiny catu kitten - ku?e. Tak bych možná zkusila n?co, je m?kk?í, než granule, asi je to pro n? moc náro?ný n?co chroupat.


Držím palce, a? je z toho brzo venku.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-11, 16:35
Nessie, konzervy mám RC od veta, bohužel je nechce. Takže proto ta kaše z granulí....tu aspo? jak-tak z té st?íka?ky olizuje. A hltan on zapálený nemá, ani nekašle....
Avatar

Aktuální stránka:8 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist