Aktuální stránka:3 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2009-10-29, 22:42
Tak já mám za sebou taky všechny díly v knižní podob? a první díl jsem vid?la i film. Podle mého je kniha 100x lepší, film dle mého pon?kud pod?lali, n?které pasáže p?esladili, jiné p?ehnali (skoky mezi stromy). Ale úst?ední myšlenka z?stává. V kin? jsem se zmítala mezi tim že se na to nedá dívat a tim, že to vlastn? v?bec není špatné :) V každém p?ípad? je to film spíše ženský, byl tam se mnou p?ítel a doslova trp?l :)) Jsem zv?davá na druhý díl, který už bude mít jinou režii a trailery zatím vypadaly docela dob?e.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-30, 07:35
dobré ránko, v?era se mi poda?ilo vydražit mývala he?! A dneska jsem cht?la druhou sovu, ale na tu nemám pov?st u waf, tak jsem si p?ihodila na druhýho mývala (toho mi ješt? prodaj, zajímavý), ale je to na dlouho a do p?lnoci u toho zase sed?t nebudu... Tak mi držte p?sti.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-10-30, 12:46
Dnes jsem zažila ot?esný zážitek-stála jsem u silnice a ?ekala na mamku a pak vidím jak n?kdo pokláda fretku na silnici,nasedá do auta a p?ejíždí jí,já myslela,že se zblázním,let?la jsem k fretce,ale -um?ela mi v náru?í když jsem jí cht?la odvézt na veterinu.Našt?stí jsem si zapsala ?íslo auta a dala to na policii,ale pochybuji,že s tím n?co ud?lají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-30, 12:52
Prosím?????????????? No to snad není možný???? Co ti na polici ?ekli?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-30, 12:53
Panebože! Až se mi ud?lalo špatn?...P?EJET TOHO HAJZLA a ješt? bych i couvla! :-(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-10-30, 12:53
?ekli mi-uvidíme jestli se to bude ?ešit-já myslela,že je zabiju!!!!!!!!!

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-30, 13:32
jestli máte n?kdo známé na policii, šlo by podle SPZ zjistit jméno majitele vozidla a pak na n?j podat snad trestní oznámení za týrání...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-30, 14:26
No tak to je faaakt humá?, to snad není pravda, jak n?kdo m?že být taková svin?!!!! Bože ten sv?t sp?je fakt do prd... :_((
lucbur2407 : tak náhodou jsi to asi nenafotila, co? Protože bez d?kaz?, to je podle m? slovo, proti slovu


[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-10-30, 14:36
no bohužel jsem to nefotila,nenapadlo m? to

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-30, 15:04
Kde se to p?esn? stalo?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-10-30, 16:41
se mi chce vážn? zvracet,to je teda hnus !!!!
napiš ?íslo auta, t?eba p?es sz , zkusím zjistit toho parchanta.....fakt síla- to se nevidí co to je za i..... :-(

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-30, 18:53
Lucbur, práv? jsem si pustila Chcete m? a Forum. Co takhle popsat to, v?etn? SPZ, Srstko-Kubišové? Nakonec - maminka je taky sv?dek, tu umu?enou fretku jsi ur?it? nehodila do p?íkopu.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-30, 19:45
kristepane, už sem n?jakou dobu nechodím, a když se tu náhodou zastavím, tak se do?tu tohle :o(((
je úpln? jedno, o jaké by se jednalo zví?e, v každém p?ípad? je to k zblití nebo spíš k z(a)bití toho hajzla. poslat na n?j n?jaký ukrajince (kubišová i srstka jsou málo), protože policie s tím (dle mého soudu) neud?lá NIC :o(
a nepomohlo by z?ejm? ani trestní oznámení, protože auto p?ece mohl ?ídit "kdokoli", kterákoli "osoba blízká"... :o((

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-30, 19:50
no jo, ale jestli LucBur vid?la jak tam tu fretku pokládají, tak vid?la i kdo to byl - tudíž když by vid?la majitele auta, m?že ?íct jestli to byl on. No já nevím, ale oznámením o týrání zví?at se policie zabývat musí, stejn? jako každým jiným. A? už k tomu d?kazy jsou nebo ne. Každopádn? ta chudinka uhynulá fretka by m?la být d?kaz dostate?ný, ne?

celé mi to p?ipadá jako špatný vtip. Prosím, ?ekn?te n?kdo, že to byl jen nechutný vtípek v rámci halloweenu!!!



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-30, 19:52
oznámení bych ur?it? podala taky, to jo, jen se obávám, že to stejn? k ni?emu nebude. snad jedin? kdyby se toho ujal n?jaký zví?omilec, ale jinak... jsou d?ležit?jší kauzy - t?eba ukradený kola na aut? a tak... :o/

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-30, 19:56
ale kdyby se podalo trestní oznámení a taky se to prost?ednictvám t?eba Srstky a Kubišové rozmázlo v médiích, to by s tim myslím policie n?co ud?lala, média sou strašák.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-31, 08:06
dobré ránko


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2009-10-31, 17:09
jasný,já jsem to dala známému u policie a ten ?íkal,že chlap dostal pokutu a to hodn? vysokou.Stalo se to u Humpolce

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-10-31, 18:27
dobry den mohu tenhle olej pouzit na ftretku?
[www.i-zverimex.cz]-
olej-srst-p-1353.html

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-31, 18:41
hurááá, práv? jsem vydražila same?ka mývala! Stálo m? to skoro t?icet?i a p?l tisíce a skoro hodinu ?asu, ale mám ho!!!


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-31, 18:43
lucbur, to je u nás! tak to je peklo! Pokuta je málo.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-10-31, 18:48
promin te novi odkaz: [www.animalia.cz]%FD



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: honza21 dne 31.10. v 18:50.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-31, 19:47
honza21: ten olej žel neznám. Nikdy sem na fretku nepoužívala žádný olej, jen šampon.
Pro? bys ho cht?l používat? Má fretka problém se srstí (lámavost, p?esušení, lupy...)?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-31, 19:59
Honzo, olej na srst (ale nevím zda práv? tento nebo n?co jiného) užívala kolegyn? na maltézáka po vykoupání aby se mu nelámala a necuchala srst, ale m?la ho opravdu dlouhosrstého, nest?íhaného. Na fretku je to myslím docela zbyte?né, ani angory nemají tak dlouhou srst, aby ji p?irozen? nezmastily. Užiješ-li fret?í šampon nebo i kvalitní d?tský, tak ji nevysušíš.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-31, 20:34
honza21: taky mne napadlo...jak ?asto fretku koupeš? Bo p?íliš ?astou koupelí se srst vysušit múže, nebo se taky múžou za?ít d?lat lupy....
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-10-31, 21:17
mo ja ji nekopu moc(1mesicne) jen mi to zbylo po
psovi tak jsem myslel ze ji to pomuze se ssrsti lupy
nema..

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-31, 21:21
honza21: tak to radši vyho?, když fretka nemá se srstí problém a ten olej na fretky vyskoušený není...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-10-31, 21:24
dekuju a da se fretku naockovat proti chripce? aby
to odem? nemohla chytit?

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-31, 21:38
já si myslím, že ublížit jí ten olej nem?že, sice bych ho nekupovalal, ale mít ho doma, nebála bych se ho na svoje fretky použít.

o?kování bych já osobn? nedoporu?ovala (a myslím si, že pro fretky ani žádné proti ch?ipce není), spíš se vyvaruj styku s ní, když jsi nemocný, p?ípadn? si ber roušku (bez legrace, ch?ipka je svinstvo) a d?kladn? si myj ruce než na ni budeš sahat.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-10-31, 21:45
ja myslel klasickou ze se pouziva ta pro lidi
protoze se to na nich testuje...(maj stejni plice..)
dekuji

Aktuální stránka:3 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist