Aktuální stránka:2 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-25, 13:57
Mimochodem koblížky se nepovedly jsou to podivné placky a chu? taky nic moc. Takže p?íšt? se na to m?žu víte co....

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-25, 19:00
:-DD Chudák brácha , a tak zas m?l bílkoviny :-D Hlavn? , že mu chutnalo. Já jsem dneska na ob?da d?lala mega kv?ták, ?ást jsem prdla do polívky. A ješt? jsem ud?lala bábovku, kterou jsem vytáhla z trouby na poslední chvíly, protože jsme s tatkou d?lali chodník a já n?jak zapom?la, že n?co pe?u :-D Ale je akorát

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-25, 19:12
prej mu ale bylo divný, že se tu ?okoška válí jen tak :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-26, 22:45
brý ve?er, dneska tu nikdo není? jinak jsem dneska dala druhou šanci silikonovýmu stelivu, tak jsem na to teda zv?davá.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-26, 23:39
Žofiro, jak je Filípkovi?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-27, 08:01
Dobré ráno!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-27, 11:29
Bré ránko. Tak se naše frety nau?ily chodit za rohový pc st?l, jsem je podez?ívala z toho , že tam hryžou kablíky a oni tam devastivaly jednu smradlavou fusku od Míši, to byl boj o takový poklad :-DD PS: jsem vít?z, fuska je moje :-))


[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-27, 12:14
No nevím jestli bych tomu ?íkala vít?zství!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-27, 17:04
ahojte dámy!

Žofi - já taky dala ješt? šanci silikonu, a fakt - jak povídala Majda, tak jen vyberu bobky, promíchám aby nebyly louži?ky u dna, a vydrží jim pro 4 fre?ule v hlavním zách?dku (80%produkce) celý týden upln? v pohod?!!! Tak p?l pytle. To je 1 pytel na 2 týdny, což už ani není o tolik dražší než mici, a nic nám nesmrdí - ani záchodek, ani odpadkový koš!!! Paráda!!! :o)

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-27, 17:12
Zana napsal/a:
-------------------------------------------------------
Tak p?l pytle. To je
> 1 pytel na 2 týdny, což už ani není o tolik dražší
> než mici, a nic nám nesmrdí - ani záchodek, ani
> odpadkový koš!!! Paráda!!! :o)

Já teda nevím, ale jestli se jedná opravdu o to stelivo MICI, které mám na mysli a je to nehrudkující, tak toho bych se vyvarovala obloukem už jen z principu nehrudkování ....
Taky jsme kdysi vyzkoušeli (v dobách za?átk?) a od té doby bych to nepoužívala ani za zlaté prase ;))



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-10-27, 17:48
Johanko, Filip se tak n?jak drží, je po?ád dost unavenej.

zana, já v?era odpoledne nasypala celý balení silikonu (asi 3,6l, nebo jak je to veliký) do jednoho WC a ráno když jsem jim to vybírala, tak zas louže na dn? a to jsou na to jen dva :o/ i když jak sleduju Tonica když jsou pušt?ní, tak b?há na WC docela ?asto, je schopnej položit dva kabely b?hem hodiny, to pak na váze p?ibírat snad ani nem?že.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-27, 18:34
Dobrý podve?er
tak jsem v?era hnala s Terezou na veterinu. Zdálo se mi, že má moc velký b?íško - p?esn?ji m?la jsem takový pocit už delší dobu tak jsem ji pozorovala a v?era se mi zdálo, že jí to n?jak vylítlo, tak jsme jeli. No zkrácen? vysolila jsem 12 stovek proto, abych zjistila co už vim (zvýšené jaterní enzymy), co nemá ješt? cenu n?jak ?ešit (mírn? snížená glukóza) a taky to, že nemá tekutinu v b?íšku (sono), ale že si trauma ze ztráty kamaráda kompenzuje obžerstvím...
Takže je zdravá, jenom se asi p?ežírá, protože p?ibrala 15 deka... No jsem ráda, že je v po?ádku.
Ale vylekala m? slušn? :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-27, 19:02
Žofiro, kdy jdete na kontrolu? A co ty zadní nohy? Chodí od té operace líp?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-10-27, 22:32
Nevím kam to p?esn? dát, tak jsem to zkopírovala sem.Dostala jsem se práv? na: www.placek.cz,kde jsem se do?etla o fretkách tuto hr?zu.Nikdy jsem ješt? nic do DF nekopírovala,tak se omlouvám,pokud to není úpln? dob?e.

OSTATNÍ ZVÍ?ATA


Fretka pot?ebuje
Spole?nost – být s ?lov?kem nebo ostatními fretkami.
Pravidelnou stravu dvakrát denn?. P?edevším syrové nebo va?ené maso, ale také vejce, trochu sladkého ovoce, tvaroh, škroboviny (nap?. ovesnou nebo krupi?nou kaši)
Ob?as psí nebo ko?i?í granule.
Stálou zásobu pitné vody z lahve s kovovým zakon?ením
Hodn? velkou a bezpe?nou klec s r?znými odd?leními, umístn?nou nad zemí, venku nebo v místnosti, mimo pr?van, ne na p?ímém slunci
Hlubokou vrstvu pilin a navrch ?erstvé seno jako podestýlku
?istotu v kleci - to je velmi d?ležité. Podestýlka se musí m?nit jednou týdn?, zbytky jídla musí být denn? odstran?ny
Velkou bezpe?nou plochu na hraní
D?evené hra?ky nebo tuby z tvrdého papíru na hraní
Pravidelné o?kování



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-28, 09:28
Hani s Pla?kem to za?ídím.....toho jsem si tam nikdy nevšimla :-(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-28, 09:42
...asi si tam n?kdo kdo fretky nechová skopíroval text X let starý. Takhle sem nedávno opravovala text pro slovenskou Ifaunu...prost? skop?ili cosi, kde byli zastaralé info.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-29, 09:02
dobré ránko,
jak je? Všem moc d?kuju za klikání v minulých 14 dnech.



[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-10-29, 09:34
Dobré ránko všem :-) a všechno nejlepší Silv? k svátku! :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-29, 09:50
D?kuju :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-10-29, 09:58
taky p?eju všechno nejlepší :o)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:39
Dobré ránko, taky se p?idávám ke gratulaci :-D
Jinak dneska do zoo dorazil pašerák si koupil mor?e na 9500 :-D Mám za úkol koupit pár želv, jsem jak pipin šet?ila celý týden abych si postavila pavilón plaz? a ony pat?í do džunge, na tak to už nenašet?ím :-D
V?era jsme kone?n? za?ali d?lat d?tský pokojít, po prvním namalovaní st?n, kdy nm za?al odpadávat strop, jsme za?ali škrábat :-( Takže dneska doškrábem zbytek a jedem nanovo, chjo. Všude bordel jak v tanku no hr?za . Frety jsou p?est?hovanév nové kleci vedle ledni?ky, tož nadšené z toho moc teda nejsou, taky jsou na m? m?kn? nasruté a po dnešku budou asi ješt? více, protože je budu koupat. Ale jinak je vše v pohod? a máme se báje?n?.:-D

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:43
Dobré ránko všem :) Soni a to se p?es ten bubínek ohneš až do vany?? Já fretky nekoupu, ale když jsem je sem tam vyráchala tak jsem m?la problém se p?es špeky v?bec ohnout tak, abych na n? dosáhla, tak si to n?jak nedokážu p?edstavit :))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-29, 10:49
Jo dosáhnu, si k van? d?epnu :-D Sice jí mám do p?lky zapušt?nou v zemi tak to bude asi mazec :-D Ale bude to rychlokoupel, napustím vodu, namo?it fretku, našampónovat fretku, opláchnout fretku, usušit fretku, pustit fretku :-D A šupec další.Tak oni máj koupel asi po p?l roce, možná po roce :-) Takže to zas bude estráda

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-29, 11:59
krásné ránko dámy,

teda žasnu nad vaší aktivitou, já jsem dneska n?jaká p?ejetá ani va?it se mi nechce, ale musim, fakt jo.

v zoo jsem kone?n? našet?ila na džungli, ale zas nemam ani na jedno zví?e, waf na m? št?ká jak to jen jde, a 10 p?írustk? po?ád nemam. No jdu vám poklikat, aspo? se mrknu jak jste na tom, a díky za totéž - poslední dobou se mi zas sem tam n?jaký klik na?te.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-29, 14:06
Holky p?iznejte se kdo ?etl Stmívání!!! JAké to je stojí to za to???

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-29, 14:31
Zuzi: Já vid?la film a doma máme další dva díly-knižn?. Han?a si je p?ála loni k Vánoc?m
a oba b?hem zimních prázdnin p?e?etla.

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-29, 14:55
P?j?it p?j?it!!!! Prosím!!!! A sehnat jedni?ku

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-29, 20:12
stmívání je naprosto super, zhltla jsem všechny ?ty?i díly tak?ka nonstop, zabralo mi to 5 dní a 6 nocí :o))) Máma - též knihomol - m? pak následovala v podobném tempu :o) Jediná chyba je, že to kon?í - dokázala bych si p?edstavit kvalitní pokra?ování, aniž by se z toho stal natahovaný brak.

na film nemám odvahu - jediný, který mi nezkazil dojem z knihy je zatím Pán prstenu, u všech ostatních existujících m? film po knize znechutil. Tak nevím - je ten film tak dobrý? A hlavn? - odpovídá knize? T?eba film Eragon je totiž naprosto zazd?ný a dost shodil i samotnou knihu, o dalších nemluv?....

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-29, 22:19
Tak mám skouknutý film. Knhu jsem ne?etla film je dokonalý. Koukám na n?j už skoro 4 hodiny po?ád dokola, opakuju pasáže co s emi líbí. Geniální. Ale uznávám, že se nebude líbit každému. Pro n?koho to je p?eslazený brak. T?ším se na dvojku. A? nejsem zastánce kin tak tohle bude stát za to!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-29, 22:24
hm, tak to se na to asi kouknu. kniha p?eslazená ur?it? není, ale je pravda že je taková "ženská" - tj. dost v ní hlavní hrdinka p?emýšlí, zabývá se vzájemnými vztahy a dost velká ?ást d?je (možná ta nejd?ležit?jší) se odehrává práv? v téhle rovin?. tak by m? zajímalo jak to ztvárnili do filmu. no uvidím, n?kde to stáhnu a zkouknu.

Avatar

Aktuální stránka:2 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist