Aktuální stránka:6 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-04, 14:28
brý den, taky je u vás tak krásn?? tady už t?i dny prší :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-04, 14:35
V Mongolsku je úžasn?: v?era sn?žilo, pak pršelo, dneska prší st?ídav? s jakýmsi padajícím polystyrenem, fouká a je tma že celý den svítím....bléééé...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-11-04, 14:38
jj, já jsem také dnes oficiáln? prohlásila, že podzim (minimáln? takovýto) u m? skon?il :-( je to fakt hnus...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-04, 15:15
Bré dopoledne, u nás byl ráno ve t?i snížek v osm bylo po snížku a svítilo sluní?ko, potom se zatáhlo za?alo fu?et a je tu p?kn? hnusn? :-D
Cht?la jsem jít n?co ud?lat na zahrádku a tak zas nejdu nikam :(


[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-04, 19:27
tady je celej den hnusn? :o( nešel mi net ani telka, asi n?jakej výpadek u UPC bo co a p?dchvilkou se mi málem udusil Tonic v ruli?ce od hajzláku :o( nevím kde jí vyhrabal, ale narazil si jí na palici a nešla sundat, byl chudák celej mimo, oslintanej a když jsem ho vyndala, tak zachvilku za?al hrozn? kýchat, bylo i pár kapek krve, ale už tu zase b?há, tak snad OK.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-05, 10:16
Dobréránko, tak tady je dneska úžasn?..sluní?ko svítí nefouká a aní není zas tak velká kosa, jdu prát a v?šet prádlo ven na sušák.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-05, 10:51
brej, u nás je kone?n? taky hezky :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-05, 11:32
ahoj, tady taky hezky
jak poznám zlomený prsty od naražených? :o)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-05, 11:39
No, ?ekla bych, že nejlíp na rentgenu...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-05, 11:45
moc daleko :o) Mám hr?zu i z toho, že budu muset do schod? pro malou a s ní ze schod?...


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-05, 12:06
Cos d?lala?
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-11-05, 12:07
nakopla roh gau?e


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-05, 18:45
Poznáš to opravdu jen na rentgenu, ale fixuje se to b?žn? tak, že se nakopnutý prst p?ilepí k vedlejšímu zdravému. Nedávno m?la tyhle problémy tuším Johana.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-11-05, 22:46
tak práv? jsem, jsa sama doma a v televizi houby, s fretkama absolvovala ve?erní karaoke. houpala jsem je hromadn? v náru?í, poskakovala, pitvo?ila se a z plna hrdla p?la (zn?lo to asi tak: "tum tum tum, tudududum, tadum dudum tam tam") Vydrželo nám to všem 20 minut. Ne, nep?ipadám si jako idiot,a ani fretky m?, pevn? v??ím, nepovažují za ididota, naopak mám silný dojem že se jim to docela dost líbilo. Držely, koukaly na m? podez?ívav? p?iv?enýma o?kama, a houpaly se se mnou do rytmu. (no to houpání možná bylo tím, že jsem s nima poskakovala a jim se bimbaly hlavi?ky, ale i tak to beru jako pozitivní reakci) Budeme praktikovat ?ast?ji. Samoz?ejm? jenom pokud budeme sami doma, jen nás p?t, jinak by si o m? mohli lidi za?ít myslet, že jsem divná. A to teda nejsem. Asi tak.

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-06, 08:55
Zana, takto já b?žn? své milá?ky zdravím jakmile p?ijdu dom?, naská?ou mi do náru?e, já je zvednu a houpu a d?lám na n? "nununu myši?ky mojeeee" a oni mi olizujou obli?ej (n?kte?í, n?kte?í ho zakusují, ale to radši nebudu rozvád?t, Dixie se pusinky bez pomocí zub? prost? nenau?í..) :D
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-06, 09:19
dobré ráno:)
Tak naši to taky mají rádi, když si broukám a pohupuju s n?ma :-D Dokonce i Kryšpulín se dožaduje pot?epání, když mám v náru?í Ka?u, tak p?ib?hne a op?ese o nohu a kouká na m?, tomu prost? nejde odolat :-D
Jinak v?era jsem byla na vyšet?ení už v porodnici, to byl teda p?kn? hnusný, navíc jak jsem šla chodbou na ultrazvuk, zrovna tam rodila mamina, takže ty její vzdychy plné bolesti mám v hlav?, pak k?i?elo mim?o a já jí tiše závid?la , že to má za sebou a že už t?eba v ned?li p?jde s prckem dom? :) Na kontrolu jdu zase v sobotu, což mi p?inde divné, protože co dva dny se chodí v?tšinou po termínu a já ho mám v sobotu, tak t?eba si m? tam nechají a budu to mít taky za sebou :-D

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-11-06, 10:43
Holky tak mi to nedalo a narychlo jsem vyfotila Dixie, a? vidíte, jak vypadá špekatá holka. Zrovna ležela, takže tu robusnost to ješt? podtrhlo. Dixie je mr?avá, dlouho nemohla dosáhnout váhy ani 500g. Momentáln? má 1100g. Velikostn? je jak p?l standartní fretky.
První dv? fota jsou Dixie, další t?i pro srovnání Dora, která je ješt? o 100g t?žší ("atletické t?lí?ko").
[hanulkyrajcatko.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-06, 11:08
Taková fret?í Helena R?ži?ková.:-)) Ale tcho?i mají výhodu, že jim ty špeky stejn? víc slušej než nám lidem.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-07, 00:40
brej ve?er, tady je teda živo :o) jsem ted dokon?ila kosmetický úpravy fretmen?, prob?hlo st?íhání dráp? a Žofce jsem stáhla zubní kámen, poprvé po 5,5 roce, byl to sice trochu boj, ale zvládli jsme to, což jsem ráda :o) jinak bych s ní musela na veterinu a tam by jsme to bez narkozy nedali, na v?tšinu cizích lidí úto?í a o to víc, když je to veteriná?, takže si nedovedu p?edstavit, jak by se jí hrabali v hub? a navíc by to byl i pro ní hroznej stres, takhle jsme to zvládli s p?estávkama celkem v klidu a bez kousanc? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 07.11. v 00:40.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-07, 08:48
Bré ráno :-) Žofi tak já zatím kámen stahovala jen naším ps?m, a to šlo lehce, u fret to ješt? nevím, to asi taky budu jednou muset zkusit až budou mít :) Jdu na prohlídku do nemocnice tak držte tlapky.pa

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-11-07, 12:13
Mrtvo mrtvou?ko. :oP

Nona, držím p?sti. Máš sice termín dnes, ale já tipovala 11.11., tak vydrž ješt? chvilku. Anebo radši ne, ješt? bych "vyhrála" n?jakého adelaidina smra?ocha! :o)
Taky jsem den p?ed porodem vid?la naživo jednu rodi?ku v hekárn?, docela síla, ale m?j porod byl úpln? jiný a jsem ráda, nejvíc mi pomohlo hopsání na balonu a správné dýchání.
Akorát nepo?ítej, že až porodíš, budeš to mít za sebou, naopak - všechno budeš mít p?ed sebou. :o)))
Hodn? št?stí, myslíme na tebe a na miminko!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: honza21 (IP)
Datum: 2009-11-07, 13:52
dobry den mohu se zeptat je dobry cliffi krmivo (granule) pro fretk?

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-07, 14:08
brý den :o)
jo, noni, já taky za?ínala s kamenem u ps? :o) u fretek je to horší "jen" v tom že nedrží a mají malinkou tlamu :o) u kluk? je stahování ale úpln? v pohod?, ti mi u toho p?kn? drží, Filip i usne :o) ale zas narozdíl od psího kamene jde ten fret?í dolu líp, je takej m?k?ejší.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 07.11. v 14:11.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-07, 18:41
Tak sme se t?šili že pojedem kouknout na výstavu do Modry a prd. Od ?tvrdka sem chcípala s virozou, hore?ky a prúdušky v kýblu. Dneska mi bylo trochu lépe, ale mezi fretky sem si netroufla. Tak zústala doma i má dloholetá kamarátka, která výstavu fretek ješt? nevid?la a Jolana taky....a ob? se taky moc t?šili.
Hnusná ch?ipka! Kuááááá :-(
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-07, 18:46
Johano, oce?uju tvé sebezap?ení. Co by ?lov?k neud?lal, co by si od huby neutrh pro ty mrchy. Vynahra? si to v únoru, p?ije? do Prahy
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-11-07, 21:10
Johanko, co se to tam u Vás zase d?je ? :-))))
[www.novinky.cz]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-08, 00:41
Náhodou, ten medv?d je svým zp?sobem sympatickej, nap?íklad evidentn? nerad luxuje - to já taky.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 10:16
Erin p?i p?edstav?, že touhle hnusotou nakazím na výstav? fretky by mne ta výstava ani net?šila :-)

Majdo Mongolsko je plný ch?ipky kterou sem zavlekli nejspíš z Ukrajiny. Už i v BA sou první umrtí na tu prase?í.
Krom mne za?al v?era kýchat i Vl?ák, tak sme hned mazali k vetovi: plíce a teplota OK, takže s ohledem na mou ch?ipku a jeho v?k dostal kalcium a antihistaminika, v pacce má kanylu a dneska jdeme znova. Dnes se mi zdá že kýchá o dost mén?....ale nechci to zak?iknout.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-08, 10:35
Johano vydrž do jara a p?ivez Vl?áka do kategorie senior?, a? nejedeš jen tak.
A k medv?d?m v Tatrách - když jsme parkovali NA OFICIÁLNÍM PLACENÉM PARKOVIŠTI v Demenovej, výslovn? nás upozor?ovali, abychom dob?e zav?eli okna, nebo nám do auta poleze medv?d. A ve všech údolích v oblasti Pribyliny mají ve?er chatky zav?ené dve?e i okenice. Kv?li medv?d?m. Spali jsme v aut? na parkovišti u Bobroveckej vápenice a chodil kolem auta a sežral chleba, který jsme nechali na pa?ezu pro mravence. JÁ CHCI DO TATER, JÁ CHCI MEDV?DA!
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 17:27
Tak za chvíly vyrážíme znova na veterinu. Vl?ák kýchá o dost mí?. Zato mu spadl obvaz z kanyly...hned sem mu to fixovala leukoplastem, tož doufám, že si nepovytáh i tu kanylu.
Mn? je hú? jak v?era....
Avatar

Aktuální stránka:6 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist